Altom Sp. z o.o. Sp.k.

Gniezno

Opinie o Altom Sp. z o.o. Sp.k.

alchem

Sytuacja stabilna jak trijodek azotu

kowalski

kompletować nie marudzić, towaru nie zabrudzić !

nataniel

Bartek to idź i zamieszkaj w tej swojej windzie w bloku i przestań już wypisywać te swoje teksty.

Bartek

Głupi byłem,że dałem się w to wszystko wkręcić... Niektórzy ludzie są wydaje się spoko i może faktycznie z kimś sensownym dałoby się tam z kimś zaprzyjaźnić. Ale ta winda to już pamięta czasy Gierka. To jest antyk -1974 rok? Jakaś wajcha po prawej stronie zeby to odpalilo. Jeździ to jak muł..Szefa nie stać na jakąś normalną bezpieczną windę? Paranoja! To ja w bloku mam lepszą,bezpieczniejsza na Winiarach bo dwuletnią windę! W tym Altomie to jest szmelc a nie winda! Ale jaki właściciel taka winda i taka firma...

ha ha ha

A o jakich sprawch mowa, ktore powinnem zachowac dla siebie? Pewnie ze kazdy decyduje o sobie, ja tylko ostrzegam tak jak rodzic dziecko a kto co zrobi to juz jego sprawa

Ha ha

Kiedy ludzie w końcu się naucza że ta firmę trzeba omijać z daleka. Za co ktoś zapytania? A no za wszystko, za place, za atmosferę, za tragiczne warunki pracy ( latem upał nie do zniesienia, zimą tak zimno że walczysz żeby 8h wytrzymać a gdzie tu dopiero pracować), za podejście kierownikow i pseudo dyrektora, za brak zorganizowania ( brak palet, kartonów do pakowania a porządku i wydajności wymagają), za obciążenie kosztami za co tylko się da ( odnośniki, straty, skanery). Jednym słowem masakra, ludzie nauczcie się w końcu na czyichś błędach, tyłu ludzi co tam pracowało i ostrzega innych a wy ciągle o to samo pytacie.

żuku

"były pracownik" liczyć to ty możesz sam na siebie.

były pracownik

Bartek - uwierz że o uprawnieniach na wóżek w altomie to mozesz pomarzyć to jest pic na wode żeby wiare przyciągnąć!

Bartek

@byly pracownik: Wiesz,ja nie mogę sobie tak wszystkiego olać bo mam zbyt skomplikowane życie. Tata zmarł mi w maju ub.roku,jestem sam na utrzymaniu z mamą i co? Spróbuj się utrzymać za 1300 zł w dwie osoby za tą kwotę? Dlatego szukałem w Altomie uczciwej, pewnej pracy bo dają umowę o pracę,możliwość zrobienia uprawnień na wózki... myślałem,że się uda... A tu "masz babo placek"...

były pracownik

i po co tam byłeś wogóle nawet na 1 dzień bym nie poszedł oszczał bym tom ich portiernie i wyszedł.Waldek ( własciciel) o tym nic nie wiem i nie będzie wiedział bo debile z biura srają w gacie na jego widok i mówią mu że wszystko jest ok i walą scieme .Druga sprawa widzisz z kim pracowałeś cały dzień nie powiedział ci w oczy nic tylko za plecami ja wyszłeś opierdolił ci [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo tam robią sami konfidenci i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> Dla tych co zamierzają tam skłądac papiery odradzam , dni tej firmy są policzone.

@Bartek To ty taki z ta brodka byles? Jak to ty to ale pojechales na tym forum... :)

Bartek

Ze mną wczoraj odwalili taki sam numer. Tydzień temu byłem na rozmowie kwalifikacyjnej. Kadrowa z jakąś babką prześwietlały moje świadectwa pracy... A dlaczego pan tu pracował tyle,a dlaczego tyle i takie inne pierdoły...Jakoś z tego wybrnąłem, ponieważ w dzisiejszych czasach ciężko znaleźć pracę na umowę o pracę. Ok,po południu tego samego dnia dostaję telefon,że mam przyjść na godzinę siódmą 5 stycznia na szkolenie. Ok,poszedłem z nadzieją,że praca po tym bezpłatnym szkoleniu jest pewna bo miałem nagraną inną pracę w innej firmie i portiernię,mówię ochroniarzowi że przyszedłem do pracy pierwszy dzień. Fajny miły gościu wprowadził mnie do magazynu do kierownika. Tam wypisałem papier "Umowa o możliwości zapoznania się z warunkami pracy",pracowałem w asyscie z jakimś brygadzistą o imieniu Paweł. Przez pół dnia pomagałem mu liczyć czajniki na dole a potem przenosiliśmy suszarki do bielizny z góry na dół! Ze skanerem zapoznał mnie tylko pobieżnie. Potem byłem z niejakim Arturem i ten jakoś mnie w ten system wkręcił. Myślę,że było ok,dawałem radę-wszak informatyka to mój żywioł. Po skończonej pracy,przed godziną czternastą idę do kierownika zapytać się,czy mam przyjść w czwartek,tzn.jutro? Odpowiedział mi ,że prowadzą proces rekrutacji i jeśli do końca tygodnia nie otrzymam odpowiedzi tzn. że odpowiedź jest negatywna. Wracam do domu,przed godz piętnastą dostaję telefon z kadr że " na chwilę obecną decyzja jest negatywna i nie możemy Panu zaproponować pracy". Myślałem ,że cholera mnie weźmie,wyjdę z siebie i stanę obok! To cały dzień człowiek robił za nic? Bo takie jest widzi mi się pracodawcy? A może kierownikowi mój wygląd nie pasował? Bo najłatwiej oceniać po pozorach? Właścicielu Altomu! Weź się za to i nie rób takich numerów! Bo będziesz szukać pracowników do us...ej śmierci! Skoro tak zostałem potraktowany przez pracodawcę moja opinia na jego temat również jest negatywna. Trzeba w życiu być uczciwym i pisać/mówić prawdę!

Anna

Po jednym dniu mi podziekowali. to jest normalne? I jeszcze ten gruby kierownik w okularach na dole. gowniarz do piet mi wiekiem nie dosiega. W zadnym zakladzie pracy z czyms takim sie nie spotkalam. byla zawsze umowa na jakis okres probny a tu to jest cyrk. bezplatna praca na jeden dzien....

Anna

@zdenerwowany Mnie potraktowali podobnie! Chciałam pracować,szukałam pracy w tym zapyziałym Gnieźnie i dokładnie to samo przerobiłam. Popracowałam sobie za darmo i mnie nie przyjeli. A ciagle szukaja do pracy na magazyn. w Przemianach czesto pojawia sie ogloszenie. a na ich stronie internetowej to juz nie wiadomo od kiedy to ogloszenie o rekrutacji jest. Po tym jak mnie potraktowali powiedzialam sobie nigdy wiecej nie kupie u nich zadnego garnka czy nawet sztuca albo kieliszka. wole kupic sobie przez internet z Chin ale im nie dam zarobic bo wykorzystuja ludzi albo szukaja nie wiadomo kogo do pracy na magazyn!!! Profesora,robota,maszyny?

Zdenerwowany

Ludzie omijajcie tą firmę szerokim łukiem! Proces rekrutacji to jakaś paranoja! Każą przyjśc na jednodniowe bezpłatne szkolenie,podpisujesz papier że zgadzasz się w danym dniu na pracę za darmo,harujesz w nadziei z asystą że się uda po czym dostajesz informację że decyzja jednak jest negatywna! I tym sposobem mają codziennie jakiegoś pracownika za darmo! Jeżeli faktycznie zależałoby im na pracownikach to daliby powiedzmy chocby umowę na miesiąc i dopiero po tym okresie decydować,czy przedłużyć czy nie? Przecież po jednym dniu nie można ocenić czy ktoś sie nadaje czy nie! Chora firma i chore podejście!

_Nowy_

Taki ja,masz rację-to,że ktoś ma drobną posturę wcale nie znaczy ,że nie nadaje się do pracy na magazyn Ja też wielki nie jestem, mam zaledwie 174cm wzrostu ,ale wierzę że dam sobie radę :) Będzie dobrze! :)

taki ja

A ja mam drobną posturę i się jakoś nadaję więc co to za negatywne opinie?

Probny pracownik

Jesli chodzi o pracownikow: "ten to tylko o grach gada", ten to, ten tamto, obgadywanie za plecami. Jedno powiedza tobie, drugie innym. Ale jesli trzeba to pomoga :) Minimalna krajowa za takie wymagania za wymagany wysilek to parodia.

_Nowy_

Czyli jednym słowem szału nie ma ,ale nie ma też tragedii-jak wszędzie. W poprzedniej firmie też uwalali zwykłym magazynierom za wszystko-za straty w towarze na inwenturach,za zniszczony sprzęt... A jak już wyszło się na głupią fajkę i szefowa na niej przyłapała to "stówka" w plecy od wypłaty.Człowiek dygał latem w upale a zimą w mrozie bo na magazynie ogrzewania niet...Ale skoro szeregowi pracownicy są w porządku to myślę że zaryzykuję :). Dzięki za odpowiedzi.Pozdrawiam.

_Nowy_

Słuchajcie,napiszcie szczerze jak faktycznie jest na tym magazynie? Jaka atmosfera między ludźmi-magazynierami? Bo zamierzam się tam zatrudnić. Czy naprawdę aż taka katastrofa jak piszecie? Gorzej niż w wiadomym magazynie Pana Sz. po przeciwnej stronie jeziora ?

stary
@_Nowy_ 28.12.2015 16:57

Miedzy magazynierami jest atmosfera ok bo to sa normalni ludzie. Ale juz z kierasami sie nie dogadasz jak jestes nowy a z niejakim D.K. nie dogasz sie nawet jak jestes swietym Antonim. Bedziesz pracowac ciezko a dostaniesz za to marne grosze. Latem musisz byc wydajny w upale 40+, zima masz sie czuc jak rasowy rusek w mrozie. Jak zepsujesz skaner to cie obciaza i bedziesz 2 miesiace tyrac za darmo. Polecam Ewa Wachowicz

hahaha

Owszem poszukuje za najnizsza krajowa w fatalnych warunkach,zimno,syf,kila i mogila. A jak myslisz dlaczego w przemianach od ladnych paru miesiecy poszukuja tam wszystkich na wszystkie stanowiska? Rotacja pracownikow jest olbrzymia. Sama atmosfera w firmie odstrasza nawet biurowych

dziwne

Czy firma Altom to zakład pracy chronionej?

maciek

no fakytcznie, te próby maskowania rzeczywistosci przez nie które osoby są wręcz śmieszne

też tak słyszałem. w kazdej plotce coś jest prawdy a w tej to napewno. I dobrze bo ziomki się tam marnują. Pewnie siano lipne.

Toedor Klaus

Ciekawe czemu szukają kogoś... W marketingu teraz się coś rusza. Jeden koleś już odchodzi a z plotek wiadomo że reszta też w blokach startowych. Nikt tam nie zostanie. Miejsc pracy będzie więcej.

Dick

W oczekiwaniu na wyplate…

Www

Altom nadaje się do programu kryptonim szej, ręce by opadły prezesowi. Skończyło by się spanie na nockach co niektórych kierownikow, mile traktowanie tylko przy prezesie i zlewcze podejście do problemów które można rozwiązać ale nadzwyczajniej na świecie nie chce się tego zrobić. A komentarze takie jak pracownika niższego szczebla hmm...no cóż, chyba każda normalna osoba która tam pracuje lub pracowała sama odpowie sobie na pytanie kto tak naprawdę za nimi stoi bo nawet kierownicy po cichu oczywiście nie na glos maja taka a nie inną opinię na temat firmy.

hasan

Hahaha ciekawe kto z marketingu napisal tego posta :-))

Pracownik niższego szczebla

nie jestem córką prezesa Jak czytam te opinie , to mam wrażenie ze pisze je jakaś ofiara losu nieudolna nie potrafiąca sobie poradzić w życiu wiecznie narzekający gamoń któremu w dzieciństwie inne dzieci zabierały zabawki

jarpak

Ghc

Panie prezesie kiedy w końcu będzie porządek w altomie,odrobina szacunku dla ludzi bo jak narazie ma PAN wszystko w du...ie. Może odrazu lepiej Ukraińców zatrudnić niż własnych rodaków tak wykorzystywać?

Ale Janusz

Chcę się odnieść do posta pracownika niższego szczebla i do nowego - a tak serio córki prezesa która to napisała. To że pracuje się dobrze to tylko tym co zarabiają grube tysiące. Plotka numer 2 - to nie jest wspaniała firma. Czas zejść na ziemię, to wyzysk na kółkach. Plotka numer 3 - atmosfera weselsza jest na cmentarzu. Wesoło to macie tylko wy jak na was robimy za te grosze. Co do 4 - pieniądze są na czas ale nigdy czas na pieniądze. Radzę zastanowić się w porę. Mówicie nie ma ludzi nie do zastąpienia - prawda. Ale pracodawcę też można zastąpić. I na sam koniec - ten tłum chętnych do pracy ludzi kiedy w końcu pojawi się pod bramą bo ten tekst jest już nudny.

piekny

Nie najgorzej.nadgodziny by musiały być co miesiąc wyplacane to wtedy chetnie zostali by w pracy dluzej.

wojownik_haha

I jak tam po wypłacie zadowoleni ?

A te nagrody w formie pieniędzy za wydajność w kwocie 250 zl.powoduje ze pracownicy patrzą na siebie wrogo....wyscig szczorow po kasę a reszta pracowników traktowana obcesowo.kazdy daje z siebie ile moze to chociaż w premi by to uznali.

nowy

Wspaniała firma, dobra atmosfera, pieniądze na czas - czego więcej chcieć ?

Pracownik niższego szczebla

a ja jestem zadowolony z pracy w firmie ALTOM.

Ładny Maciek

Jak Wam się podobała nagroda za najwyższy obrót firmy Altom? Smakowało?

Powiem jedno caly altom to jedno wielkie bagno.ludzie traktują sie jak najgorsi wrogowie.....i ta atmosfera.brygadzisci dbają o swoje pozycje a resztę maja w d......D.K.wyroznia pracowników.jak ktos jęczy i steka to tak jest.

swoj

Ludzie w altomie nigdy nic sie nie zmieni. Sam prezes malo zinteresowany dobrem pracownikow i ich traktowaniem,licza sie tylko zera na koncie, corka prezesa arogancka i bezczelna, cala reszta czesc rodziny prezesa rzadzaca we firmie zabija sie miedzy soba o wladze a kierownicy maja narobione w gaciach jak widza cala wyzej wymieniona elite.

bobol

ej no. cala firma gada o jakims wpisie o wypłatach a tu nic nie ma. juz usuneli i dlaczego? co tam bylo dokladnie??

Sprzedawca

Nie róbcie sobie jaj, Nie wierzę, że graficy mają tylko tyle

szatan

...a mój stan konta to pomiędzy 5 a 6 milionów złotych. co by się zgadzało bo dokładnie 412 zł. :)

ghc

Altom udaje ze placi a pracownicy udaja ze pracuja,wszystko w temacie

dobry

Przeciez to nie jest zadna tajemnica ile zarabia sie w altomie,gdyby zarobki byly dobre a przede wszystkim atmosfera to ludzi chetnych do pracy bylo by mnostwo,a tak niestety ludzi brak a jak juz jeden na dziesiec sie zdecyduje to dlugo tam nie pracuje,z takimi ludzmi na stanowiskach nikt tam dlugo nie wytrzymuje. Chamstwo przelozonych do pracownikow jest tam na porzadku dziennym,nawet biur to nie omija.

Liga Mistrzów

Chcecie wiedzieć ile zarabiają w Altomie? Ja wiem kto ile ma na swoim stanowisku.

Pracownik 6 lat

a tak wogole jest nowe ogłoszenie na logistyka. Widocznie sciemo nie aspiruje i po trupach do celu nie daży tak jak wy tu rozpisujecie mi krzywdy nie zrobił więc mam szacun do niego. Pozdrawiam wszystkich normalnych pracownikow.

Pracownik 6 lat

nie słyszałem oficjalnych informacji ze jest dyrem lub nawet pełniącym obowiązki. Sam rownież tak sie nie nazywa. Biuro tez mieli mu robić a tam jest teraz jakieś archiwum woda i inne bzdety. Był T. Sz. Tez Po nim jechaliście Olej słaby nic nie wie Kita je wam zupę D.K obibok po co te gowna piszecie żal (usunięte przez administratora)ściska. Przyjdzie nowy będziecie mieli świeży temat tępe dzidy.

pracuś

"Najwidoczniej musicie być jakimś nieukami albo ograniczeni umysłowo..." - takimi jak pan o ksywie ściemo?? Beata daj spokój :)

qwert

Widzę, że komuś żal du..pe ściska. Najwidoczniej musicie być jakimś nieukami albo ograniczeni umysłowo skoro potraficie niszczyć człowieka za pośrednictwem takich portali. Frajerzy, którym brakuje odwagi:-) Moim zdaniem pan o ksywie ściemo to podpora tej firmy, bardzo rzetelny i uczciwy. Pracowałem kiedyś w Altomie więc wiem jak sytuacja wygląda. Mogę tylko radzić wszystkim niezadowolonym, że jak wam się praca nie podoba proponuję się zwolnić bo z takim podejściem wpływacie, źle na wizerunek firmy w której pracujecie.

Zostaw opinię o Altom Sp. z o.o. Sp.k. - Gniezno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Altom Sp. z o.o. Sp.k.