Opinie o Altom Sp. z o.o. Sp.k. w Gniezno

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Altom Sp. z o.o. Sp.k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Altom Sp. z o.o. Sp.k. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Altom Sp. z o.o. Sp.k. w Gniezno

Valdinox

A skąd wśród Was cisza taka? Czy jest tak super, czy aż tak źle?

@Valdinox

Tak super

Maja

Często jest tak, że gdy w firmie pracuje się dobrze, to na forum nastaje cisza. Jak rozumiem - sądzisz, że jest tak również w tym przypadku? Co jeszcze możesz powiedzieć na temat pracy w Altomie? Jak wygląda kwestia benefitów pozapłacowych w tym miejscu pracy?

@Maja

Ale Ty mi zaimponowałaś Maja.

Bujaj się
@Valdinox

Valdinox nie martw się, cisza pewnie jest chwilowa. Wielkie show będzie, jak trzeba będzie podwyższyć najniższą krajową w przyszłym roku aż o złotówkę !! Pewnie teraz takie kalkulacje Waldek robi , że zaraz osiwieje jeszcze bardziej :D Ja się dziwie, że niektórzy jeszcze tam pracują, szok. Nie wiem jak można tam robić kilka lat za takie pieniądze.. Pamiętajcie, że są o wiele lepsze firmy z perspektywą, które dbają o pracowników i dają im świetne benefity ! Cieszę się, że mam już tą pełną stresu i niedoceniania pracę za sobą.

Bujaj się

Ahhhh wyczuwam sarkazm hahah Jest super normalnie cudownie ! Waldek jesteś niesamowitym pracodawcą !

@Bujaj się

Tak myślałem.., że nic się nie zmieniło-)))))))))))))))

PjD

Nie polecam. Chyba że nie chcesz mieć własnego życia. Płacą w żadnym stopniu nie jest adekwatna. Dużo stresu. Jeszcze więcej zadań pobocznych. Moje sugestie dla Altom Sp. z o.o. Sp.k.: Więcej szacunku dla pracowników.

@PjD

Czy próbowałaś/próbowałeś może wynegocjować lepsze warunki płacy? W jaki sposób należałoby pracować i co zrobić, aby otrzymać korzystniejszą pensje? W wielu firmach, większa pensja jest związana z awansem na wyższe stanowisko. Czy tak samo jest także w Altomie?

VALDINOX
@PjD

Jest tak dobrze, czy aż tak źle? Żadnych komentarzy?

Była pracownica

Ta firma jest beznadziejna i każdy o tym wie, nie tylko w samej firmie, ale ogólnie w Gnieźnie. Głodowe stawki, traktowanie człowieka z góry – to właśnie Altom. Jeżeli nie masz honoru i chcesz za półdarmo pracować w firmie, w której będziesz traktowany jak człowiek drugiej kategorii to droga wolna. (usunięte przez administratora) Niewiele brakowało, żeby moja wtedy już depresja się nasiliła, jednak zrozumiałam, że nie należy się przejmować nic niewartymi ludźmi, którzy sami nic nie umieją i mają w dodatku intelektualne braki (może frustracja z powodu tego, że jestem od niej ładniejsza? :)). W ŻADNEJ innej pracy nie doświadczyłam czegoś takiego, a pracowałam w wielu firmach. Podsumowując: ta firma to DNO.

Ricardo

Firma rozwojowa, lecz niestety boryka się ze słabym zarządzaniem, polityką sprzedażową (główny problem)oraz logistyką. Wszystko musi być wykonywane bezdyskusyjnie, rygor jak w wojsku, bardzo duże wymagania, oprócz przysłowiowego 2000 ciężko zarobić coś więcej. Jeśli będziesz zapierdzielał być może opłaci ci się to w przyszłości jeśli firma będzie jeszcze istniała i oczywiście wytrzymasz psychicznie ten okres czasu. Firma nastawiona wyłącznie na to aby zysk szedł wzwyż, a cała reszta jest nie istotna.

Specjalista Ds. Reklamy

Spóźniłam się na rozmowę rekrutacyjną 20 minut, byłam pewna, że już jej ze mną nie przeprowadzą, lecz zaprosili mnie do firmy i to nie wpłynęło negatywnie na przebieg rozmowy, co mnie pozytywnie zaskoczyło. Na rozmowie oprócz mnie były 3 osoby: Menager działu, osoba z działu z którą bym ściśle współpracowała i jedna osoba z HR. Każda z nich zadała kilka pytań, najwięcej Menager, on był osobą prowadzącą rozmowę. Atmosfera była w porządku, rozmowa trwała ok. godzinę. Na końcu ja zadałam kilka pytań. Po kilku dniach zaproszono mnie na asystę, czyli dzień próbny, który również wspominam bardzo dobrze, gdyż osoby z zespołu byli dla mnie bardzo życzliwi. Po kilku dniach podpisaliśmy umowę i tak mija już rok w Altomie ;)

Już dokładnie nie pamiętam, bo minął od tego czasu ponad rok, ale na pewno: 1. Jakie jest moje doświadczenie? - bardzo dużo o tym rozmawialiśmy i o moich umiejętnościach 2. Znajomość programów itp. 3. Czy odnajdę się na open space? 4. Czy chciałabym przyjść na dzień próbny zobaczyć, jak wygląda praca na co dzień. Nie pytano mnie o kwestie wrażliwe, czyli stan cywilny, czy planuję dzieci itp.

qpada

Witam. Pilnie potrzebuję kontakt z osobą,która dojeżdża do centrum logistycznego w Kocanowie z okolic Powidza,Witkowa lub Ul.Witkowskiej/Wolności

Szkoda, że praca w bardzo dobrej firmie nie jest doceniana przez niektórych pracowników.

karol
@Karolina

Faktycznie szkoda..., normalnie szkoda, ...aż łza się w oku sam kręci. Jest taki dział medycyny jak proktologia szczególnie doceniany przez niektórych pracowników.

Wiktor

Może to jest opinia jednostek. Firma to świetny pracodawca.

były
@Wiktor

heh, aż oplułem monitor... rozbawiłeś mnie. Jest wręcz odwrotnie. Te "dobre" opinie są jednostkowe, prawdopodobnie pisane przez przydupasów i konfidentów. Czytać nie potrafisz?

Haha
@Wiktor

-Powiedzial (usunięte przez administratora) prezesa????????????

Henry

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie na jaką umowę można liczyć na początek?

A czy macie jakieś spostrzeżenia jeśli chodzi o pracę w przedsiębiorstwie Altom Sp. z o.o. Sp.k.? Czy przedsiębiorstwo zapewnia benefity?

Bum

Te benefity czyli multi co teraz wielce wprowadzili mogą sobie wsadzić. Jestem ciekaw co się dzieje z pieniędzmi z socjalu. Fajne, że ten świetny pracodawca daje aż 0zl na wakacje. Nie pozdrawiam

Bum

Dali wszystkim podwyżkę podstawy o 100zl bo musieli to wyrównać, ludzie się cieszyli że chociaż coś tam więcej będą mieli (oczywiście jak to altom na podwyżki nie ma co liczyć co z resztą jest przykre bo pracowników nie szanują ) więc zrobili tak, że obcieli premie i każdy wyszedł na to samo :D to jest tak żałosne, że nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Sraltom ogarnij się bo tracisz najlepszych pracowników :) właśnie opuściła was fajna kr, moim zdaniem jedna z lepszych, dwie dziewczyny z biura w Kocanowie, kolejny przedstawiciel handlowy, magazynierzy i wiem, że to nie koniec. Kto będzie następny? Waldek otwórz oczy dusigroszu

Grzegorz

Czy jest jakiś powód tej ciszy na forum?

Maja

@Nie, przypominam Ci o obowiązującym na forum regulaminie - komentarze zawierające wulgaryzmy i nie respektujące kultury wypowiedzi będą zgłaszane do administracji i mogą być usunięte z wątku. (Z regulaminem możesz zapoznać się tutaj - https://www.gowork.pl/regulamin). Aktualnie Altom Sp. z o.o. Sp.k. na swojej stronie publikuje kilka ofert pracy (Link - https://altom.pl/praca/). Możecie polecić któreś stanowiska? Czy jest na forum ktoś pracujący jako magazynier albo logistyk?

Aga

Jaki jest powód takiej ciszy na forum? Mam nadzieję, że dobrze się pracuje!!

Maja

@Okropieństwo jeśli jakiś komentarz na forum został usunięty to znaczy, że naruszał on regulamin. Dlatego przed napisaniem postu warto zapoznać się z nim. Znajdziecie go na stronie http://www.gowork.pl/regulamin Zachęcam wszystkich do przeczytania wywiadu z firmą Altom Sp. z o.o. Sp.k., http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,25422,wywiad-paulina-zurowska-wrzesinska

Okropieństwo

FIRMA NAJGORSZA W JAKIEJ PRACOWAŁEM. Niby taka rodzinna a wszystko mają gdzieś - nie doceniają pracowników i nie szanują ! Komentarze, które opisują prawdziwą sytuacje w firmie zostają USUNIĘTE przez ich pracowników . Co boicie się co ludzie mówią o tej "wspaniałej firmie"? Same złe rzeczy :) Przyjmując się tam chciałem sprawdzić na własnej skórze, czy opinie są prawdziwe... i ba !!!! Ludzie mówią prawdę. Dyrektor magazynu, który sam był kiedyś magazynierem nawet nie potrafi się wstawić za pracownikiem a o dyrektorze transportu nie wspomnę ponieważ każda pracująca tam osoba wie jak wygląda jego "praca". Moja babcia, która sie uczy obsługiwać komputer równie dobrze mogłaby zająć jego miejsce. PORAŻKA TOTALNA, NIE POLECAM I OSTRZEGAM.

Maja

@Kewinczy aplikowałeś może do Altom Sp. z o.o. Sp.k.? @Nordicczy pracujesz w tej firmie? Czy mógłbyś powiedzieć coś o warunkach pracy w firmie? Każda pozostawiona informacja będzie ważna dla osób, które chcą podjąć pracę w firmie.

Nordic

Altom ma opinię barrrrrdzo dobrego pracodawcy, polecam.

Maja

@Normaczy zaprosili Cię na rozmowę? Jeśli tak to czy opowiedz o procesie rekrutacji? Na jakie pytania można liczyć podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Czy wymagania, aby dostać się do firmy Altom Sp. z o.o. Sp.k. są duże? A może zostałaś przyjęta do firmy?

Moralista

Jaki jest powód tak długiej ciszy na forum? Rozumiem, że wakacje i wolicie wyjechać ale przecież nie wszyscy. Może tak dobrze jest teraz w firmie i nikt nie ma potrzeby pisania. Jak jest źle to wtedy dużo piszecie.

Grażka

Chciałabym ph w Krakowie . Czytałam opinie i nie mogę zrozumieć dlaczego nie upominacie się o wszystkie rzeczy niezbędne do pracy ? Czasami nasi przełożeni nie garną się do pracy a handlowiec tylko traci i firma również. Ogólnie słyszałam sporo dobrego.

Zostaw merytoryczną opinię o Altom Sp. z o.o. Sp.k. - Gniezno

• Jak się pracuje w Altom Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Altom Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Altom Sp. z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Altom Sp. z o.o. Sp.k.?

Kandydaci do pracy w Altom Sp. z o.o. Sp.k. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Altom Sp. z o.o. Sp.k.