Opinie o Altom Sp. z o.o. Sp.k. w Gniezno

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Altom Sp. z o.o. Sp.k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Altom Sp. z o.o. Sp.k. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Altom Sp. z o.o. Sp.k. w Gniezno

Stefan

Pracuje w Altom-ie już długo i widzę jak bardzo aktywni są ludzie, którzy nie grzeszą pracą. Niestety dużo nowych pracowników nie przykłada się do pracy. Na efekty nie trzeba czekać długo. To jest spoko firma i dba o pracowników.

@Stefan

W jakim dIale pracujesz? Ja pracowalem jako PH w detalu. Jak mozesz być aktywny i sie przykładać do pozyskiwania nowych klientów kiedy na masz do tego zadnych narzedzi Symos i tyle. Nawet oferty u klienta zostawić nie możesz. To jak możesz mieć dobre wyniki na tak konkurencyjnym rynku. Pominę już obsługe klienta przez biuro i prace magazynu.

Maja

Chętnie dowiemy się więcej na temat pracy działów Altom. Jednak wątek ten służy do zamieszczania ocen na temat firmy jako pracodawcy. Nie jest to miejsce na obrażanie/ocenianie indywidualnych pracowników, czy też użytkowników wątku.

Nadia

Na jakie warunki może liczyć przedstawiciel handlowy, taka ofertę znalazłam. Czy są jakieś warunki na początek?

Nina

Co tam ciekawego w tym altomie sie teraz dzieje....

Specjalista Ds. Reklamy

Spóźniłam się na rozmowę rekrutacyjną 20 minut, byłam pewna, że już jej ze mną nie przeprowadzą, lecz zaprosili mnie do firmy i to nie wpłynęło negatywnie na przebieg rozmowy, co mnie pozytywnie zaskoczyło. Na rozmowie oprócz mnie były 3 osoby: Menager działu, osoba z działu z którą bym ściśle współpracowała i jedna osoba z HR. Każda z nich zadała kilka pytań, najwięcej Menager, on był osobą prowadzącą rozmowę. Atmosfera była w porządku, rozmowa trwała ok. godzinę. Na końcu ja zadałam kilka pytań. Po kilku dniach zaproszono mnie na asystę, czyli dzień próbny, który również wspominam bardzo dobrze, gdyż osoby z zespołu byli dla mnie bardzo życzliwi. Po kilku dniach podpisaliśmy umowę i tak mija już rok w Altomie ;)

Już dokładnie nie pamiętam, bo minął od tego czasu ponad rok, ale na pewno: 1. Jakie jest moje doświadczenie? - bardzo dużo o tym rozmawialiśmy i o moich umiejętnościach 2. Znajomość programów itp. 3. Czy odnajdę się na open space? 4. Czy chciałabym przyjść na dzień próbny zobaczyć, jak wygląda praca na co dzień. Nie pytano mnie o kwestie wrażliwe, czyli stan cywilny, czy planuję dzieci itp.

Norbert

Czy Altom ma jeszcze aktualną ofertę pracy dla przedstawiciela handlowego w rejonie Siedlec? Bardzo chciałabym dostać tę pracę, złożyłam już cv i czekam na telefon. Gdyby ktoś wiedział proszę o informacje.

Nikita

Dla nowych. Jeżeli podczas rozmowy proponują wam określone pieniądze, to znaczy, że gdzieś indziej dostaniecie dwa lub trzy razy więcej. Większość firm idzie do przodu i zmienia na lepsze podejście do pracownika. Tutaj lepiej zainwestować w bloker potu i pigułki, bo na pewno będziecie mieli dużo stresu, dużo trucia głowy i jeszcze więcej obowiązków. Robi się badania i jak wychodzi, że pracownik wypracowuje 130-170% normy, to idą do kosza. A tak Waldek chciałby jeszcze dołożyć pracy. A tu masz... wpada we własne sidła. Z tego, co wiem wkrótce, łącznie ze mna, odejdzie stamtąd około 7 osób z biura i kilku handlowców.

@Nikita

Waldek to chyba nawt nie wie co tam sie dzieje. Albo jest po prostu głupi. Co za szef montuje monitoring w calym biurowcu. W tej firmie zreszta wszystko jest pod takim rygorem, że nie można sie nawet po tyłku spokojne podrapać. Nie wspominając już o autach dla handlowców. Stare rozlatujące sie corsy gdzie monitoring gps jest droższy od auta. Wszedzie reguły, procedury, wytyczne obmyślane nie wiem przez kogo a regionalni robią z tych procedur kartkówki przedstawicielom. A możliwości do handlu znikome. Nawet oferty u klienta zostawić nie wolno. Bo wszystko w cudownym ipadzie jest cały system. A no i jeszcze szkolenie i wytyczne jak tego ipada trzymać. Paranoja. Nie polecam nikomu. Były PH.

@Nikita

Maja

Obecnie firma poszukuje Przedstawicieli Handlowych. @Zorg czy mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat pracy na tym stanowisku? W ogłoszeniach o pracę wspomniany jest kompleksowy system szkoleń. Jak wyglądają takie szkolenia w Altom? Czego dotyczą?

Qw

Pozdrowienia dla pani z reklamacji od meskiego grona wspolpracownikow:)

Jerzy

Ile w firmie może zarobić przedstawiciel handlowy, rejon Siedlce? Widziałem taka ofertę i uzależniam od finansów.

zainteresowany

Do Wszystkich PH: -jaka podstawa netto -jaka premia netto -ile wizyt -jakie auto (rodzinne, obklejone, gps) -jak z planami i rotacją produktów Z góry dzięki

@zainteresowany

Do Zainteresowany. Auto na poczatek stara corsa jakies 300000km przebiegu. GPS ktory kontroluje wszystko. Za auto placisz 100zł lub 300zł miesięcznie i możesz zrobić 300km prywatnie. Zalezy od opcji. Za 100zł tylko w weekendy za 300zł cały miesiąc ale tylko 300km. Za każdy następny km płacisz. Podstawa ponad 2000 prenia uzalezniona od sprzedaży. Rotacja towaru taka sobie. I wg mnie calkowicie zla polityka sprzedażowa. U klienta nie mozesz zostawic nawet oferty cenowej wszystko masz na ipadzie i mozesz jedynie klientowi pokazac. Mailem ofert tez nie mozba wysylac. Ja przez pierwsze kilka miesiecy slyszalem od klientow glownie same zle oceny firmy i klienci nie chcieli wspolpracowac. Ogólnie nie polexam tego miejsca do pracy.

@zainteresowany

Maja

@Zorgrozumiem, że praca w firmie nie spełnia wszystkich Twoich oczekiwań. Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie?

Maja

Zapoznaliście się już z wywiadem udzielonym przez reprezentanta firmy Altom Sp. z o.o. Sp.k.? Czy jakieś informacje były dla Was nowością?

Były Ph

Mam pytanie do aktualnych PH Altomu. Jak tam sie pracuje z najnowszym dyrektorem? Słyszałem, ze pobcinal wypłaty? Pewnie za chwile Altom nie bedzie miał juz handlowców za te marne pieniądze. Współczuje Wam! Powodzenia w poszukiwaniach nowej pracy

Nordea

Altom to nie jest jakiś gigant w swojej branży !. To normalna i dobra firma, tylko ma pecha do pracowników. Szkoda, że niektórzy nie szanują innych , dziwi mnie dlaczego oczekują szacunku dla siebie?

@Nordea

To pracownicy mają pecha do Altomu. Jeśli firma w żaden sposób nie dba o pracownika, panuje tam mega sztywna atmosfera, PH dostają rozgruchotane auta op 300.000km przebiegu to niech też nie wymaga szacunku w swoją stronę. Panuje tam totalny brak organizacji, nikt z nikim nie współpracuje, każdy ciągnie w swoją stronę. Do jednego miasta potrafi jeździć 3 PH. Brak narzędzi do pracy i same zakazy.

Xyz

Od Altomu z dala trzymać się, każdy w Gnieźnie o tym wie. I taka jest prawda, kierownictwo to porażka. Cała firma rządzi rodzina, atmosfera tragedia szczególnie na zmianie D.K. i pseudo brygadzista buraka, że też ludzie ambicji nie mają i nadal tam pracują za takie pieniądze.

Nordic
@Xyz

Ja mam inną wiedzę, niż Twoja i chętnie podjął bym prace u nich.

Xyz
@Nordic

To dlaczego nie pracujesz u nich? Ciągle mają rotację i braki w ludziach także nic tylko startować

...

Miałem jakiś czas temu nieprzyjemność udać się do Altomu na asyste. Trzeciego dnia z powodu mojego zaangażowania robiłem 10 minut dłużej za darmo (asysta) po czym czekałem jakoś 25 minut aż kierownik zaszczyci mnie swoją obecnością i poinformuje iż nie są mną zainteresowani. Obecnie zarabiam 2x tyle ile oferował mi altom - dzięki Bogu się tam nie znalazłem :) Pracownicy magazynowi: jeden drugiemu (usunięte przez administratora) obrabiał ale ostatecznie każdy radził jak się utrzymać w tej pracy, co robić, czego nie. Kierownictwo: "szlachta" - wielcy i nie do ruszenia. Jak tylko prezes wszedł na magazyn każdy stawał się najlepszym pracownikiem. Zarobki? Minimalna krajowa za zapierdalanie, pracownicy mówili i nadgodzinach, Od jednego usłyszałem: "jak trochę nadgodzin wejdzie to "dwójkę" wyciągnę. Praca monotonna, nudna oraz słabo płatna, wymagania rekrutacyjne oraz te, które pracodawca stawia podczas codziennej pracy nieadekwatne to zarabianych pieniędzy.

sandio

a co powiecie tutaj o pracy grafika komputerowego, na którą jak widzę jest obecnie ogłoszenie? zastanawiam się czy skoro to Gniezno to na takim stanowisku jest w ogóle mozliwa jakakolwiek większa karier do zrobienia i czy jakaś ściezka rozwoju będzie możliwa

jajanusz

Witam. Już nie pracuję. Jak dla mnie ta firma to jakaś paranoja. Jako PH od klientów słyszałem głównie, że firma ch....wa, że nie słowna, że kłamią. Zero dostosowania do rynku. Względem innych dostawców totalne dno. B"o ta czy inna firma potrafi coś dla nas zrobić a wy w Altomie tylko kłamiecie i nic nie robicie". Atmosfera w firmie tragiczna. Na początek i koniec dnia pracy wybrzmiewa syrena. Podgląd z kamer na każdym kroku i prezes cały czas obserwuje. Sztywno jak w kostnicy wszyscy do wszystkich na Pan Pani. zero jakiegokolwiek zgrania, każdy się boi bo prezes patrzy. Wszystko monitorowane, przymus płacenia co miesiąc za auto służbowe. I wisienka na torcie: PH pod zadnym względem nie może zostawić u klient oferty handlowej. Oni chcą sprzedawać ale nikomu nie powiedzą co mają do sprzedaży. Takie moje odczucia w kilku słowach.

Dany

brak czegokolwiek do powiedzenia?

Endriu

Eee co? Co w tej firmie jest niby szanowane? Chyba tylko zachcianki presesa

Zostaw merytoryczną opinię o Altom Sp. z o.o. Sp.k. - Gniezno

• Jak się pracuje w Altom Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Altom Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Altom Sp. z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Altom Sp. z o.o. Sp.k.?

Kandydaci do pracy w Altom Sp. z o.o. Sp.k. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Altom Sp. z o.o. Sp.k.