Rozmowy kwalifikacyjne - Altom Sp. z o.o. Sp.k. - Gniezno

3.9 Dodaj raport z rozmowy

Rozmowy kwalifikacyjne w Altom Sp. z o.o. Sp.k.

Specjalista Ds. Reklamy 2022-06-09 09:31 przez Nick

Przebieg rekrutacji

Spóźniłam się na rozmowę rekrutacyjną 20 minut, byłam pewna, że już jej ze mną nie przeprowadzą, lecz zaprosili mnie do firmy i to nie wpłynęło negatywnie na przebieg rozmowy, co mnie pozytywnie zaskoczyło. Na rozmowie oprócz mnie były 3 osoby: Menager działu, osoba z działu z którą bym ściśle współpracowała i jedna osoba z HR. Każda z nich zadała kilka pytań, najwięcej Menager, on był osobą prowadzącą rozmowę. Atmosfera była w porządku, rozmowa trwała ok. godzinę. Na końcu ja zadałam kilka pytań. Po kilku dniach zaproszono mnie na asystę, czyli dzień próbny, który również wspominam bardzo dobrze, gdyż osoby z zespołu byli dla mnie bardzo życzliwi. Po kilku dniach podpisaliśmy umowę i tak mija już rok w Altomie ;)

Pytania

Już dokładnie nie pamiętam, bo minął od tego czasu ponad rok, ale na pewno: 1. Jakie jest moje doświadczenie? - bardzo dużo o tym rozmawialiśmy i o moich umiejętnościach 2. Znajomość programów itp. 3. Czy odnajdę się na open space? 4. Czy chciałabym przyjść na dzień próbny zobaczyć, jak wygląda praca na co dzień. Nie pytano mnie o kwestie wrażliwe, czyli stan cywilny, czy planuję dzieci itp.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Magazynier 2014-10-20 14:43 przez zzz

Przebieg rekrutacji

Brygadzista naprawe w porzadku. Zapytal o to o co mial zapytac. Rozmowa przeprowadzona naprawde profesjonalnie

Pytania

Planowane operacje, slub, wyjazd za granice? Gotowosc do pracy na 3 zmiany? Gotowsc do nadgodzin/prac w weekendy? Przyszla kariera? Np jako kierownik czy tez jakas szkola wyzsza. Oczekiwane wynagrodzenie? Dodatkowe uprawnienia. Co sie robilo w ciagu ostatniego roku? DOswiadczenie w pracy na magazynie. Cos o cyzm warto wspomniec np jakies kursy.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
Altom Sp. z o.o. Sp.k.