Opinie o LG w Mława

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie LG. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LG o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LG w Mława

Iwona

@bączek piszesz, że są łamane prawa pracownicze, mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź? Na czym to łamanie praw polega? Długo tam pracowałeś albo pracujesz nadal? Takie rozwinięte, szczere opisy bardzo pomagają osobom przeglądającym ten wątek.

Heh
@Iwona

Ukraińcy zarabiają więcej od Polaków i mają płacone za nadgodziny, Polacy nie, są przymuszani do pracy po godzinach i w soboty, straszeni zwolnieniami, maja dostać za to dzień wolny, ale odmawia im się urlopu i pracują w kołchozie dalej, urlopik gdzieś się odkłada, ale nie można go wykorzystać. Polacy są wycieńczeni i biedni, Ukrainiec zarabia dużo, wraca na Ukrainę i jest bogaty. To co się dzieje to obłęd. Czemu nikt z tym nic nie robi? Do tego mobbing i zastraszanie ludzi na liniach.

pracus
@Heh

Czemu sama nie zgłosisz nieprawidłowości do PIPu? Rzeczy takie jak nieprawidłowości w ewidencji czasu pracy czy w wypłacie nadgodzin są (a przynajmniej powinny być) proste do udowodnienia.

Anna 234
@Heh

Zapraszam do Ukrainy na dwa miesiące żeby zobaczyć jak żyje Ukraina i te ludzi którzy pracują na LG. Ukraina wam nie przeszkadza pracować więcej i ma wypłaty tak samo jak wszyscy Polacy. Nie piszcie błędów

@zygzak
@Anna 234

Ukrainiec ma więcej niż my.

aro
@Anna 234

Ukrainiec ma większą stawkę godzinową niż pracownik na produkcji. Z tego co się orientuję mają 17zł na godzinę. a najniższa krajowa to 13zł do ręki :)

martix

Zależy na jakie stanowisko

byly pracownik

brygadzista kontroluje na monitoringu i grozi konsekwencjami za spoznienie o minute, master nic nie robi tylko caly dzien oglada filmiki na telefonie. kontrola jakosci najgorsza, to co by w innej firmie by nie przeszlo przechodzi tutaj jak sie dowiedzialem. nie mowiac o narkotykach, gosc oskarzajacy mnie o branie jak sie okazalo sam wciagal amfetamine, jak wiekszosc niektorych

Stary pracownik
@byly pracownik

Potwierdzam opinię. Rok temu tu pracowałam i większość robiła tak byle by było bo kierownicy wierzą tylko na słowo brygadzisty i lidera.

Prostactwo

Nie polecam tego zakładu, na samym wjeździe siedzi gbur w budce który obraża ludzi, krzyczy I przeklina. Jeśli nie podoba mu się robota ciecia to niech się nie wyżywa na ludziach. Nie polecam tego bałaganu

gosia
@Prostactwo

ja tam dałam w (usunięte przez administratora) kierownikowi i juz awansowałam

Brydzia
@Prostactwo

Zgadzam się

logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Mława
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Inżynier jakości
Mława
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w LG?

Fatalnie ,lider wydaje dyspozycje a nasza młoda kadra ma to gdzieś .Robi co im się podoba brak kontroli zwierzchnika ,rządzą dzieciaki które myślą że wszystkie rozumy zjadły .Obgadulstwo straszne każdy na każdego.Fatalne miejsce

Brydzia

Andżelika Eryk Julka nadajecie się tylko do wyjebania a nie do żądzenia ????

qurwa

ukraina ma lepiej niz my

Werty
@qurwa

(usunięte przez administratora) Cię polaczku Ukraińcy mają lepiej bo pracują i nie narzekają a ty nie robisz tylko narzekasz jak się nie podoba To zmień pracę

Heh
@Werty

Ukraińcy zarabiają więcej od Polaków i mają płacone za nadgodziny, Polacy nie, są przymuszani do pracy po godzinach i w soboty, straszeni zwolnieniami, maja dostać za to dzień wolny, ale odmawia im się urlopu i pracują w kołchozie dalej, urlopik gdzieś się odkłada, ale nie można go wykorzystać. Polacy są wycieńczeni, Ukrainiec zarabia dużo, wraca na Ukrainę i jest bogaty. To co się dzieje to obłęd.

Olo
@Werty

(usunięte przez administratora) do siebie hujozo , tam w tą ciemnotę i brud smród.

Lucyna

Proszę o kontakt do firmy LG Mława.

@Lucyna

LG Mława w Mławie. Wystarczy ?

Zbigniew
@Kandydat

Zaciekawiała mnie Twoja nazwa. Tytułujesz się jako kandydat. Czyżby kandydat do pracy w firmie LG? Tak mam rozumieć Twój wpis? Może powiesz nam coś o Twoich staraniach do pracy w tym miejscu? Chętnie się czegoś dowiem.

Pracownik lg

Chcecie wiedzieć jak jest w lg? Po raz drugi w ostatnim półroczu zostały zabrane mi soboty za dzień wolny od pracy chociaż wpisywałem urlop. Sobota za zwykły dzień!!!!! Wszystko podobno zgodnie z ich przepisami. Czyli zgodnie z ich przepisami zostałem ograbiony z sobot do których byłem przymuszany bo zakład jest w potrzebie. Jeśli chodzi natomiast o Ukrainę nie wiem jak można to co większość z nich robi nazwać pracą. Chowanie się i wyszukiwanie lżejsze roboty a jeżeli już coś robią to i tak na Polaka stojącego obok spada odpowiedzialność za wszystkie bledy

Heheszki
@Pracownik lg

Uaaa, miałam to samo... Zwolnienie chorobowe sięgnęło mi na 1 dzień kolejnego miesiąca. Z dwóch miesięcy nie dostałam nic. Pracowałam w każdą sobotę i wszystkie nocki, starałam się z całych sił, pomagałam innym na liniach. Nie dostałam ani podziękowania, ani premii - zabrali mi 600 zł dodatków, na które tak ciężko pracowałam... Po tamtym mam już te premie gdzieś, szkoda nerwów. Uwaga: wredni plotkarze w całym zakładzie. Fałszywi ludzie właściwie co krok.

(usunięte przez administratora), brak jakiekogolwiek szacunku, człowiek człowiekowi wrogiem, pracują tam już tylko osoby, którym niestety już nic lepszego nie pozostało i bardzo im współczuje z tego powodu. Ukrainiec jest lepiej traktowany niż Polak. Nie polecam, szczerze pisze, dno, nie wiem czy już może zejść niżej.

Iwona

Napisałeś, że pracownicy w LG z Ukrainy są lepiej traktowani, niż nasi rodzimi. Co to konkretnie oznacza? Jakie zasady ich obejmują? Proszę Cię o uargumentowaną wypowiedź na ten temat. Ważne, aby na tym forum były zamieszczane tylko informacje zgodne z prawdą na temat tej firmy jako pracodawcy i sytuacji, jaka wewnątrz w niej występuje.

@Iwona

Na przykład, gdy pracownik z Ukrainy popełni jakiś błąd, wystarczy, że powie "nie rozumiem" i wszystko rozchodzi się po kościach. Polaków chętniej biorą do odpowiedzialności, nawet gdy popełnią błąd wynikający z nawału pracy.

Rafal
@Iwona

Kolezanko. Jednym z najlepszych przykladow jest dostępność wody do picia w trakcie pracy przy wysokich temperaturach. Dwie zgrzewki na 30osob? Dodatkowo orzekazywane ukraincom ktorzy zabieraja cala wode dla siebie. Symboliczne jest juz wyplacanie pieniedzy najpierw ukraincom a potem polakom. Ta forma to jedna wielka porazka i tylko kontrole PIPu maja jakikolwiek wplyw na te smieszny zaklad wyzysku

Leszek
@Rafal

Czy brak wody dla pracowników podczas fali upałów został zgłoszony do PIPu? Czy po ich interwencji coś się zmieniło?

Madzia

Zgadzam się. Atmosfera nie nastraja pozytywnie. Nie ważne, jak się starasz o powrót życzliwości i zdrowych relacji, czy zwyczajnie wierzysz w ludzi - tam odradzam się z tym wychylać. Ci ludzie przypominają komary, żywią się pozytywnymi osobami. Plotki koszmarne, pozmyślane, podłe. Nie wiem, co trzeba mieć w głowie, żeby robić takie rzeczy. Mobbing i seksualne wstrętne podteksty mężczyzn (współpracowników) na kobietach jest tam na porządku dziennym. Nikt z tym nic nie robi, a jak coś powiesz, to jesteś dziwna. Chore. Część przełożonych jest super, współpracownicy gorsi - gniazdo żmij. Ale umowa o pracę, klimatyzacja, jakieś małe dodatki za nocki, czy odzież ochronna są w porządku i to wystarcza, żeby tam być. Problem ze ściąganiem Ukrainy wynika z tego, że Polacy nie chcą tam pracować.

Dorota

Chciałabym zapytać kogoś kto pracuje w zakładach lg mlawa o prace w systemie zmianowym . Od jakich godzin są zmiany i w jakich godzinach kończy się pracę? Z góry bardzo dziekuje

@Dorota

To zależy gdzie. Na niektórych działach trzeba zostać dłużej, dopóki idzie produkcja, jak to w fabryce. W innych masz stałe godziny wejść i wyjść. Zadzwoń do kadr, albo idź na rozmowe kwalifikacyjną i zapytaj.

Czy można w LG liczyć na jakieś dodatki?

Madzia

Można. Pod tym względem jest ok. Zadzwoń i spytaj w kadrach.

Franek

Zawsze można zmienić pracę na inną jeśli jest tak ciężko. Firma jest dobra tylko wymaga pracy!

Jacek
@Franek

Chyba pracujesz tam od niedawna. Siedzę tam już 6 lat i tak samo jak mnie spotkało wiele przykrości, tak samo słyszałem dziesiątki innych historii mobbingu i bezczelnego podejścia przełożonych...

Wymaga Pracy xD
@Franek

Firma jest dobra ? Bo siedzisz pod biurkiem u jakiegoś kierownika i ciągniesz mu lachę ? Czy za to ze (usunięte przez administratora) kolegów z pracy ?

@Jacek

Nie tylko. Współpracownicy bywają jeszcze gorsi od nich. Lepiej szukać nowej pracy, ludzie tworzą tam swój własny, plotkarski, wredny i bezczelny mikroklimat. Faceci za dużo sobie pozwalają wobec kobiet i uważają to za normę. Bądźcie ostrożne dziewczyny.

Małgorzata

Praca jak każda inna ale niestety oszustwa jakie tam się odbywają w stosunku do pracowników to inna sprawa. Te pseudo firmy zewnętrzne, powiązania z heesungiem gdzie pracują przełożeni z Wrocławia. Chyba prowadzili selekcję najgorszego bydła i tu ich wysłali.

ViktoriiaLana

Proszę o kontakt do firmy LG Mława. Leasing pracowniców. Dziękuję

Emeryt

Obsługa magazynów chamska i arogancka,ochrona traktuje kierowców jak bydło,byłem świadkiem jak ochroniarz ubliżał kierowcy z Turcji jak w chamski sposób traktował innych kierowców ale jak dostał reklamówkę od czeskiego kierowcy to nawet mu kawę zrobił.dziwie się gdzie jest dyrekcja kto toleruje to że kierowcy którzy robią przerzuty między magazynami jeżdżą w stanie wskazującym.Moim zdaniem coś w tym zakładzie nie gra

Lucyna

Poszukuję kontakt do Pana Hong korean. Pracuje Mława LG .

Mariola

Jeszcze dobrze nie wystartował koronowirus a LG już opuściło pensje ludziom o - 20% na 4/5 etatu. A co najlepsze każą zostawać normalnie. Po za tym nie widać spowolnienia produkcji, wręcz jest większa niż rok temu o tej porze. Opuścili też premie na minimum, takie pieniądze już nie motywują nikogo. Słaba firma nie dbała i nie dba o ludzi kturzy dają wszystko z siebie na liniach. (usunięte przez administratora) i pomstę do nieba. Nie polecam!

Anomim

Mam pytanie czy są dojazdy do LG lub dong yangu w Mławie na 3 zmiany ze Strzegowa?

Jeśli szukasz pracy gdzie dowodzą mierni bierni ale wierni bez szacunku dla pracowitych i imteligentnych , głównie kobiet to się zatrudnij

Zostaw merytoryczną opinię o LG - Mława

• Jak się pracuje w LG?

Zobacz opinie na temat firmy LG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LG?

Kandydaci do pracy w LG napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LG