Opinie o Damian Zakrzewski Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Multitrans w Mława

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Damian Zakrzewski Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Multitrans. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Damian Zakrzewski Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Multitrans o rekrutacji.

Branże: Firmy przeprowadzkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Damian Zakrzewski Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Multitrans w Mława

Polecam, trasy są ,auto nowe, kasa jest jak ustaliłem z szefem , wiec czego więcej tylko pracować

K@mil

Warunki super jak uzgodniłem z szefem , trasy są nie stoję nie czekam po 2-3 dni za ładunkiem , weekend w domku jak bóg przykazał. Wynagrodzenie odpowiednie za wykonywane obowiązki, firma zwraca za poniesione dodatkowe koszty.Mogę polecać każdemu. Mało teraz takich firm na rynku. Pozdrawiam

Jolk@ Nowy wpis

Polecam oby tak właśnie wyglądał rynek pracy to świat był by inny. Normalna atmosfera pracy , koledzy z roboty pomocni uczynni . Kontakt z szefem super . Narzędzie pracy 6/6 . Polecam firmę

Kiero Nowy wpis

Multitrans Mława firma WIELKA POMYŁKA , omijać (usunięte przez administratora) same problemy i kłopoty . Samochody to złomy , jeżdżące trupy zagrażające życiu i zdrowiu , problem z płatnościami w terminie szkoda gadać.

K@mil Nowy wpis

awe Nowy wpis

Nie Polecam, oczekują od kierowcy jazdy 24/7, płaca taka sobie i do tego sami wyznaczają trasy dłuższe żeby omijać kontrole bo auta przeładowane.

Aplikowałeś do Damian Zakrzewski Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Multitrans na stanowisko Zatrudnię brygadzistę do robót brukarskich? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Polecam wszystko jak było ustalone,kasa się zgadza , auto dobre oby tak dalej.Można polecać innym kandydatom

Xxxyz

Super auta , naprawy na czas,możliwość zarobienia bardzo dobrej kasy , uczciwość doceniana po przez szefostwo , wynagrodzenie według ustaleń duży plus za to w ciężkich czasach dla transportu . Polecam długo szukałem takiej roboty

ABC

Na panujące czasy wypłata bardzo dobra o czasie , zaliczki zawsze możliwe , szef do dogadania , robota po układana jak mało gdzie.Polecam z czystym sumieniem

Mazur

Tak jak piszą koledzy i koleżanki omijać z daleka, za przeładowane auta nie płacą mandatów. Za kierownicą to najlepiej jakbyś jeździł 24h ogólnie lipa i nie polecam nikomu.

Jony

Szczerze nie polecam stan techniczny aut zostawia wiele do życzenia!,auta non stop przeładowywane

Xyz

Nie polecam , nie wypłaca na czas . To jakaś firma krzak

Julia
@Xyz

To ile trzeba czekać na wypłatę? Od dawna zdarzają się takie opóźnienia, czy to raczej chwilowe potknięcie?

Xxx
@Xyz

Dobrze ze zaliczki co tydzień były na czas…jak brakowało na głupoty

Franciszek
@Xxx

Czyli wypłata z opóźnieniem a zaliczkę zawsze można wziąć na konto pensji? Dobrze zrozumiałem?

Bez_nicku

Zdecydowanie odradzam ,nie polecam ,omijajcie tą firmę jak tylko najdalej się da !

A MBROŻY

NIE POLECAM !! sAME MINUSY CZAS PRACY , PŁACE ŁADUNKI , POJAZDY PRZEŁADOWANE NOTORYCZNIE DUŻA AWARYJNOŚĆ POJAZDÓW , JEZELI WYMIENIA KLOCKI HAMULCOWE TO TYLKO TE KTÓRYCH NIE MA , DRUGA STRONA NIE RUSZANA ITP.

Zostaw merytoryczną opinię o Damian Zakrzewski Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Multitrans - Mława

• Jak się pracuje w Damian Zakrzewski Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Multitrans?

Zobacz opinie na temat firmy Damian Zakrzewski Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Multitrans tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Damian Zakrzewski Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Multitrans?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 6 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Damian Zakrzewski Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Multitrans
4.4/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Okólna 12
    06-500 Mława