Opinie o Wrocławskie Mieszkania Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Wrocławskie Mieszkania Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Wrocławskie Mieszkania Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wrocławskie Mieszkania Sp. z o.o. w Wrocław

Poznałam pracowników Wrocławskich Mieszkań na Rodzinnym Pikniku, w ramach promowania akcji Zmień Piec. Bardzo mili i chętni do pomocy ludzie. Takie zaangażowanie w chęć zmiany naszego wrocławskiego powietrza na lepsze bardzo cenię i dziękuję za to.

klient

Miła, pomocna obsługa. Po kontakcie telefonicznym otrzymałam niezbędne wskazówki, zostałam również zaproszona do Spółki, gdzie osobiście pomógł mi pracownik spółki.

Paula

Jestem pozytywnie zaskoczona przyjęciem i obsługą w Spółce. Miła i kompetentna Pani, z dużym zaangażowaniem zajęła się moją sprawą.

Znalazłem ogłoszenie o pracę na pracuj.pl, jestem po pierwszej rozmowie i czekam na informację zwrotną. Miła atmosfera, uśmiechnięci ludzie, a spółka ma wyznaczone cele, które chce konsekwentnie realizować.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
wrocławianka :)

Zgłosiłam do Wrocławskich Mieszkań prośbę o uprzątnięcie terenu pod kamienicą. Szybko otrzymałam informację od pracownika o przyjęciu zgłoszenia. Jestem w stałym kontakcie z Panią i czekamy na realizację.

Jola

pomagający, zaangażowani ekologicznie, działający na rzecz mieszkańców ludzie - tak oceniam zespół WM.

Mateusz

Czytałem różne opinie, ale te negatywne to głównie sprzed kilku lat. Dużo się zmieniło w spółce: zarządzanie, podejście pracowników, lepsza komunikacja, informowanie na bieżąco o ważnych kwestiach chociażby na ich FB. Nie jestem w stanie powiedzieć złego słowa. Zawsze gdy trzeba było się skontaktować z biurem WM otrzymywałem konkretną i szybką odpowiedź.

Karola

Życzliwe podejście do klienta. Interweniują w zgłaszanym im sprawach. Dziękuję

Gosia

Życzliwe i empatyczne podejście do człowieka. Pracownicy mimo, że mają pełne ręce roboty są bardzo pomocni i spokojnie wszystko tłumaczą.

Spółka zmienia się na lepsze. Odczułam lepsze podejście do mieszkańca. Starają się szybko i merytorycznie odpowiadać na zadawane im pytania. Dobre jest to, że osobiście, przez telefon oraz przez FB można zgłaszać im swoje wątpliwości i pytania.

Mimo wielu różnych opinii o Wrocławskich Mieszkaniach, osobiście uważam, ze to dobry, dający wiele możliwości pracodawca. Realizują fajne dla mieszkańców projekty i to się ceni.

Krzysztof

Podczas jednego spotkania w siedzibie udało mi się uzyskać pomoc w ważnych dla mnie sprawach. Dzięki za pomoc. Nie mam uwag. 5 :)

Kaja

Bardzo miłe, merytoryczne spotkanie. Spółka pomocna i idzie z duchem czasu :) widać pozytywne zmiany.

Katarzyna

Profesjonalna rekrutacja i podejście do człowieka. Liczę na szybki rozwój w WM :)

ameba

Najgorsza firma do jakiej się rekrutowałam. Ściągneli mnie do siedziby w czasie gdy był zakaz przemieszczania się w związku z koronawisusem. Rozmowa żenująca. Na rozmowę wchodził jeden za drugim. Po rozmowie do dziś się do mnie nikt nie odezwał. Miałam wrażenie, że rekrutacja jest ustawiona. Strata czasu.

Robert
@ameba

Złego słowa nie powiem. Brałem udział w tej rekrutacji. Absolutnie nie narzekam. Co prawda nie dostałem się, cóż tak bywa, ale wszystkie standardy zostały zachowane a mam doświadczenie z różnych miejsc pracy.

Jak długo czekaliście na odzew z Wrocławskie Mieszkania Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Robert

Kontakt czasem zajmuje trochę, ale trudno się dziwić przy tylu klientach. Mam wrażenie, że w ciągu ostatnich kilku miesięcy się poprawiło. Oby tak dalej!

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Wrocławskie Mieszkania Sp. z o.o.?

wm

TAK

Przemysław
@wm

Powiesz mi coś więcej na temat rozmowy kwalifikacyjnej? Jakich pytań można się tu spodziewać oraz jakie są oczekiwania pracodawcy wobec kandydata? Liczę na Twoją odpowiedź.

były

pracy tam nie polecam chyba że wrogom

Grabarz

Wystarczy odwiedzic ta organizacje, wejsc do toalet, usiasc przy brudnym biurku, poodychac smrodem starych wykladzin, popqttzec przez brudne okna ,_ takiego dziadostwa nie widzialem z zadnej firmie.

Dorota

Jeśli to, co piszesz jest prawdą, wówczas sytuację w tej firmie można byłoby uznać za bardzo niepokojącą. Informuj Nas na bieżąco o jej rozwoju. Zastanawiający jest fakt, dlaczego pracownicy Wrocławskiego Mieszkania nie zabierają tu głosu. Jeśli jednak znalazłaby się osoba, która opisałaby to, jak wygląda system wynagradzania w tej firmie, to bylibyśmy bardzo wdzięczni. Może zarobki są w niej już na tyle dobre, iż warto byłoby aplikować?

Zostaw merytoryczną opinię o Wrocławskie Mieszkania Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Wrocławskie Mieszkania Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wrocławskie Mieszkania Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wrocławskie Mieszkania Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wrocławskie Mieszkania Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wrocławskie Mieszkania Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wrocławskie Mieszkania Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 19 ocen.

Wrocławskie Mieszkania Sp. z o.o.