Opinie o Be Fit Eryk Prętkowski w Inowrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Be Fit Eryk Prętkowski. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Be Fit Eryk Prętkowski o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Be Fit Eryk Prętkowski w Inowrocław

Zoe

Pracodawca oferuje gruszki na wierzbie. Niby grafik dostosowany pod studenta, a później problem by chodzić na zajęcia. Umowa zlecenie niezgodna z prawem. Brak szkolenia BHP, a wymaganie podpisania że się odbyło. Miliony papierologii, która nie ma żadnych podstaw. Punkty w umowie skonstruowane tak, by się domyślać o co chodzi, a kończące się tym że pracownik jest (usunięte przez administratora) Brak szkoleń, a personel musi pracować tym samym działają nielegalnie. Brak miejsca do przerw i wymaganie jedzenia w biegu. Zapisywanie klientek na styk przez co nie można odpocząć między zabiegami oraz narażanie na zbyt długie działanie urządzeń co prowadzi do komplikacji zdrowotnych.

Kropek

Śmiechu warte to miejsce. Oczekuje szacunku bez dawania go w zamian. Mimo umowy zlecenie, która jest nieoskładkowana oczekuję zwolnienia na ZUS, co jak powszechnie wiadomo jest niemożliwe. Nie bez powodu umowa zlecenie wygląda jak wygląda. Po otrzymaniu zwolnień lekarskich napisanych przez lekarza nie przyjął ich i cały czas ślepo próbował udowodnić że powinno być zwolnienie na ZUS. Pomijając te kwestie dużo rzeczy jest niezgodnych z prawem, a dochodzi do straszenia prawnikami ze strony Pana Eryka. Nikomu nie polecam tego miejsca na przyszłą pracę. Chyba, że ktoś jest masochistą i lubi gdy ktoś traktuje jak podludzi.

Co wiecie nowego o pracy w firmie Be Fit Eryk Prętkowski w mieście Inowrocław? Twoja opinia jest ważna! Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu w firmie?

Zadowolona Klientka Nowy wpis

Znam Studio, jestem stała klientką od prawie od początku i znam tez Pana Eryka i moge mowic na jego temat w samuch superlatywach. Dwie pracownice są stale i pracują od poczatku istnenia studia. Problem jest tylko z obsadzeniem 3 stanowiska, bo ewidentie problem tkwi tam w pracowniku. Jedna Pani Przepracowały dwa tygodnie a juz sie pracą zmeczyla, przedstawiała lewe zwolnienia bez podpisu lekarza a na swoim profilu na facebooku oglaszała ze robi w czasie rzekomego zwolnienia zabiegi u siebie w rodzinnym miescie. A pozniej msci sie w komentarzach, bo zostaly jej naliczone kary za nie przychodzenie do pracy. Smiechu warta jest ta Pani - C.P., ktora sciemnia i (usunięte przez administratora) a nastepnie wypisuje tu te brednie. Komentarze dodaje wciaz jedna osoba, a dodala ich juz wiecej niz pracownic kiedykowliek bylo w Studio. A klientki same widzą, ze problemem w studio są pracownice. Nikt glupi nie jest.

Nick Nowy wpis
@Zadowolona Klientka

A ja się zastanawiam skoro jest Pani stałą klientką to skąd Pani zna takie szczegóły i informacje na ten temat? Pozdrawiam.

Ewelina Nowy wpis

A ja napiszę krótko. Przychodzisz do pracy jak ustalono, robisz swoje bez żadnych problemów, odbierasz wypłatę na czas i nie ma tematu. Pozdrawiam

Justyna W.

Absolutnie się nie zgadzam z negatywnymi i złośliwymi opiniami. Pan Eryk to pogodny młody mężczyna, który zawsze miło z wszystkimi porozmawia. Ma bardzo dobrą opinię na temat swoich pracownic i wśród klientek. Osoba, która odnosi się w negatywny sposób na jego temat, powinna się zdrowo zastanowić, (usunięte przez administratora). Pozdrawiam.

Piesek
@Justyna W.

Może i dla klientek Pan Eryk jest miły i uprzejmy,bo w sumie musi być aby biznes się kręcił.Skad Pani może wiedzieć jaki jest w stosunku do pracownic jak nie ma klientek?Ja byłam świadkiem jak odnosi się do nich w niewłaściwy sposób.Dlatego byłam tam tylko raz i już nie wrócę,ale pracownice naprawdę miłe ,uczynne i zawsze uśmiechnięte

Ewunia
@Justyna W.

Musi być cos na rzeczy bo od otwarcia studio jestem stałą klientka i co chwilę pojawiają się nowe twarze wśród załogi.Prowadze własny biznes i uważam że jak pracodawca jest ok to nie ma takiej rotacji pracowników.

Ela Nowy wpis
@Piesek

Kolejny wpis złośliwej pracownicy.

XYZ
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Zastanawiające jest dlaczego na stronie studia nie ma żadnych negatywnych opinii? A może dlatego że tam da się je usunąć. Tutaj z kilometra widać kto pozytywna opinie pisze. Klientki stałe rozmawiają z pracownikami i widzą jaka jest tak na prawdę atmosfera w pracy. Klientka wykupująca zabieg ma ciągle go przekładany, ponieważ rotacja jest taka że nie ma kto chyba wykonać tych zabiegów. Tyle stałych klientek A nie widzą że co chwilę zmiana pracowników? No coś nie tak z tym miejscem musi być skoro ludzie z pracy uciekają Nie polecam

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Be Fit Eryk Prętkowski. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Kosmetolog?
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Ślusarz
OPAKMET Spółka z o.o.
logo firmy Handlowiec
Doeko Group Sp. z o.o.
logo firmy ELEKTRYK , ELEKTROINSTALATOR DO NIEMIEC do pracy w D , GB i inne
Usługi Ogólnobudowlane Adam Zaremba
Pracownica

A ja pracowalam dosc krotko, bo dostalam prace w swoim zawodzie, ale bylam bardzo zadowolona. Szef miły, wypłata na czas, piękne miejsce do pracy, miłe i zadowolone klientki. Wiekszy problem to tam byl z pracownicami (niektorymi), ktore do pracy nie przychodzily z co rusz innego powodu i niszczyly tym prace calego zespolu.

Serafina
@Pracownica

Hmm… A to ciekawe ponieważ żadna z dziewczyn już nie pracujących nie miała dobrych opinii o tym miejscu ( stąd rotacja pracownic).

Miła Pani
@Pracownica

Tym razem stanę tutaj w obronie dziewczyn. Odkąd tutaj przychodzę widzę non stop Panie, które pracują tu od początku i oraz co rusz inną twarz. Przy takiej pracy potrzebna jest większa ilość pracowników, więc trudno nazwać to pełnym zespołem. Pan Eryk niejednokrotnie narzekał na to, że dziewczyny biorą wolne w tym też mi ( stałej klientce) co jest uważam nieprofesjonalne. Dziewczyny cudowne, zawsze uśmiechnięte i służące pomocą. Gdyby nie one to nie byłoby tej cudownej atmosfery, którą te dziewczyny wprowadzają.

Klient

Osobiście nie pracowałam nigdy u Pana Eryka ale jestem stała klientką.Skorzystałam niejednokrotnie z zabiegów w Studio Uroda.Panie które tam pracują widać że lubią to co robią.Pani Oliwia i Martyna to przesympatyczne osoby zawsze uśmiechnięte służą pomocą i dobrą radą.Jesli chodzi o podejście pracowników to Polecam to studio

Justyna W.
@Klient

Rownież polecam. Panuje tam miła atmosfera z dobrym humorem.

Dorota

Przesymatyczne miejsce, właściciel oraz załoga. Serdecznie polecam!

Kotek

Wszystko to prawda. Pan Eryk totalnie nie zna się na prowadzeniu biznesu. Myśli, że wszystko mu się należy a od siebie nie daje nic. Umowa zlecenie skonstruowana jak umowa o pracę. Pracowników traktuje jak maszynkę do zarobków a klientów jak kolejny numer na paragonie. Toksyczna atmosfera. Nieodpowiednie odnoszenie się do pracownika. Obiecywane premie, których nigdy nie było, zero pochwał, obgadywanie pracowników z klientkami. Miejsce ogólnie ma potencjał gdyby nie podejście szefa.

Kropek

Monika98

Cała prawda .Pracowałam bardzo krótko ale to mój najgorszy pracodawca.Pan Eryk nie zapewnią pracownikom żadnych napoi-nawet wode muszą pracownicy kupować sami.Brak pomieszczenia w którym można spokojnie zjeść posiłek.Obiecywane premie których nigdy nie było i napewno nie będzie.To Młody człowiek dla którego liczy się tylko zarobek a pracowników wogole nie szanuje .

Zoe

Kate

Nie polecam pracy u tego Pana.Umowa zlecenie a skonstruowana jak umowa o pracę.Narzucanie godzin pracy mimo umowy zlecenie.Brak szkoleń,brak zapewnienia pracownikowi jakichkolwiek napoi

Zostaw merytoryczną opinię o Be Fit Eryk Prętkowski - Inowrocław

• Jak się pracuje w Be Fit Eryk Prętkowski?

Zobacz opinie na temat firmy Be Fit Eryk Prętkowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Be Fit Eryk Prętkowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Be Fit Eryk Prętkowski
  • Wodna 15