Opinie o Fiege E-Com North Sp. z o.o. w Przyłęki

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Fiege E-Com North Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fiege E-Com North Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fiege E-Com North Sp. z o.o. w Przyłęki

Pracuje jakiś czas na dziale pick stow i lubię przychodzić do tej pracy, dużo zależy od człowieka czy chce mu się pracować czy nie. Atmosfera fajna, mentorzy pomocni, pozdrawiam moja liderkę Madzię zawsze pomocna wyrozumiała i jak trzeba to zwróci uwagę ale to zrozumiałe bo musi reagować na normy wyniki ludzi bo taka ma prace, podejdzie wytłumaczy na spokojnie motywuje pracownika

Dora

Też jestem na pick stow I atmosfera jest fajna a byłaby jeszcze lepsza gdyby pani w szarej koszulce nie rzucała w pracowników wyzwiskami wcale nie miłymi...Klnie jak szefc,jak ktoś zle cos zrobi do tego krzyczy na cały magazyn.Droga pani za wyzywanie pracowników nagrody się nie dostaje.

Lena
@Dora

No coś tam jest na rzeczy bo chodząc między alejami słychać czasem krzyki ale nie wiadomo czy to krzyki na kogoś czy to krzyki bo poprostu ktoś kogoś szuka między alejami. O kurczę to ona tak klnie ale to na pracowników? Bo tam jeden TL to chyba w szarej koszulce jeszcze jest i jeden w żółtej. Ludzie pouciekają na inny dział. A ktoś wie czy jak chciałabym iść tam gdzie pakują to do kogo się trzeba zgłosić mam iść do TL z tamtego działu czy rozmawiać ze swoim?

Tl
@Dora

I co myślisz że po przeczytaniu tego tekstu zrobi mi się ciebie żal. Każdy odpowiada za swoją plansze i nikt przy zdrowych zmysłach nie pozwoli sobie robić na tym polu (usunięte przez administratora)

Lena

A wiesz może jak wygląda procedura przejścia na inny dział bo nie do końca nas poinformowano.

EszteMeszte

Piłkarzyki na stołówce wstawiliście dla zalando czy dla fiege??Nie da się dopchać do nich bo ciągle mft gra...Chodzę na różne przerwy w zależności od dnia i na której linii pracuje a oni są tam za każdym razem...

Ted

Ci ochroniarze to (usunięte przez administratora) zobaczcie jak niektórzy z nich się zachowują

Eryk

Witam ! Czy jeździ ktoś może że Złotnik Kujawskich lub okolic do pracy ?

Aplikowałeś do firmy Fiege E-Com North Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Nowa

Cześć. Mam pytanie do was czy ktoś jeździ do pracy przez Rynarzewo? Ja zaczynam pracę od 4 października i pomyślałam że może jest ktoś kto chciałby się dogadać z dojazdami? Ja też mam swój samochód ale wiadomo że zawsze lepiej jezdzic razem. Pozdrawiam.

Rafał (PACK)

Tak potwierdzam została zabrane mi 3% premi za... Tabletkę przeciw-bólową ...(usunięte przez administratora)...Ktoś sobie na Mnie kilka zł zarobił . Cały miesiąc Tyrasz ,nie zawalasz ani jednego dnia ,starasz się a i tak ci przyjdą pod koniec miesiąca i ci zabiorą premię. Specyfika tej firmy jest bardzo prosta nie ma generalnie roboty ,ludzie są wysyłani na Bokcsy czyt Kartony aaaa i tak przyjmują nowych ludzi . Dobrzy pracownicy którzy sumiennie uczciwie pracują są zwalniani albo im nie przedłużają umów a nowi są zatrudniani i generalnie uciekają po 2-3 dniach albo wogóle nie do pracy.Ktoś mądry mi powiedział ,,Tutaj nie liczysz się ty bo przyjdą po Tobie następni ,,Coś w tym jest .Życzę wam dużo zdrówka,dbajcie o siebie i bądzcie czujni ze swoimi wypłatami żebyście nie mieli na sam koniec takiej niespodzianki jak mialem Ja. Pozdro

KacKupa
@Rafał (PACK)

Rozwiniesz tą wypowiedź?Co z tą tabletką nie tak było że aż ci premię zabrali???

Marceli
@Rafał (PACK)

Rafał w Fiege nie ma szacunku dla pracowników a te hasła, którymi się chwalą na stronie internetowej są puste i nie mają pokrycia w rzeczywistości!!! Możesz być mierny, ale wierny i tym się kierują a pracowici, nie będący ani 1 dnia na zwolnieniu nie mają przedłużonych umów po 3 miesiącach rzetelnej pracy. To raj dla bumerangów i wszelkiego rodzaju wazeliniarzy i donosicieli!!! Wartością każdej firmy są ludzie, ale ta firma ma standardy zupełnie inne!! Nie polecam jej nikomu, szkoda nerwów i czasu bo docenić nie chcą i nawet odwagi im brak by umotywować swoją decyzję. Pozdrowienia dla fajnych ludzi z którymi mogłem pracować.

Kuki
@KacKupa

z tego co wiem to tabletka była pozostawiona w miejscu gdzie powinny leżeć noże na dodatek nie wiadomo co to była za tabletka bo leżała bez opakowania ( blistra) tak jak byś ją przygotował do spożycia ale o niej zapomniał do tego w ten dzień był audyt . Gdyby nie audyt to tabletka pewnie by tam leżała tak długo aż ktoś by ja zjadł.

@KacKupa

Tabletka sobie leżała w bezpiecznym miejscu .Tłumaczenie ze ktos by Ją wzioł uważam za żenadę ,,Gdyby nie audyt to tabletka pewnie by tam leżała tak długo aż ktoś by ja zjadł,, pROSZĘ Cię wez otrzeżwiej Napij sie zimnej wody . Czy w tej firmie pracuję przedszkole ?CZY poważni i dorośli ludzie>?Ktoś miał w tym celu jakiś określony cel i udało sie to zrealizowac pod przkrywką zabrania premii .Wystarczyło upomnienie i naturalnie że 2 raz takiego błędu bym nie popełnił.Mnie jedynie śmieszą te puste hasła na szkoleniu że,,Nie chcemy zwalniać ,stawiamy na ludzi doświadczonych którzy chcą pracować ,, ble ble ble i po 3 msc tak te słowa mają odzwierciedlenie że większośc dzien przed umową dowiaduje sie ze nie dostanie umowy ... Tak szanują pracowników . .Możesz pracować 3 msc 6 msc rok i będziesz w czerwonej koszulce ,możesz pracować Tydzien i zostaniesz PS .Pięknie to wygląda .

KacKupa
@RAFAŁ PACK

Na tabletki masz specjalną saszetkę a zostawianie ich na roboczym blacie jest niehumanitarne xD

Piciu
@RAFAŁ PACK

Z tego co widziałem to byłeś wcześniej na shipping później na resive a później na packu to sporo działów zaliczyłeś więc chyba nie do końca wszystko grało gdybyś trzymał tabletki tak jak się powinno to pewnie nic by nie było bo sam mam tabletki w saszetce która firma daję i nigdy nie miałem problemu

@Piciu

Wystarczyłoby upomnienie ,(usunięte przez administratora)na klate to .Owszem byłem na tych działach i poznalem mega sympatycznych ludzi których zawsze będę miło wspominał, po za 2 delikwentami których kariera zakończyła się w pięknym stylu :) .Ciesze się że ty sumiennie i pracowicie wykonujesz swoje obowiązki ,mam nadzieje że swoim zaangażowaniem zdobędziesz pomarańczową koszulkę o której marzysz dniami i nocami .Czy ze Mną jest coś nie tak ?(usunięte przez administratora)a stary ameryki ześ nie odkrył :D .z fARCIKIEM

Piciu
@RAFAŁ PACK

Stary jak nie ta praca to inna szkoda że przeszłeś na inną zmianę. Trzymaj się mordo i powodzenia

Marcin z shipingu
@Rafał (PACK)

Dla mnie jesteś wielki nie potrafili cię docenić gdy bym miał swoją firmę to bym cię osobiście zatrudnił widziałem jak sam nieraz ciągnąłes ten wózek a teraz przyjacielu cię nie ma i my musimy im pomagać widzą teraz kogo mają myślę że niedługo spotkamy się w innej pracy jesteśmy z tobą shiping

Wiki
@Marcin z shipingu

Marcin podpisuje się pod tym ten chłopak był niedoceniony nawet tabletki im przeszkadzały zobacz co im w tych (usunięte przez administratora)siedzi a reszta ludzi siedzi cicho (usunięte przez administratora)

Była
@Marceli

Dokładnie, kto pracuje uczciwie to i tak (usunięte przez administratora) dostanie. Szkoda zapowiadało się dobrze no ale cóż donosiciele i prześmiewcy górą - mam nadzieję, że do czasu. Pozdrawiam wszystkich z którymi dobrze się pracowało.

@Marcin z shipingu

DZIĘKUJE CI BARDZO PRZYJACIELU JESTEŚ MEGA FANTASTYCZNĄ OSOBĄ ! SHIPING to jest dział gdzie poznałem Najlepszych Ludzi ... Marcin ,Waldi ,Adaś,Jaca ,Werka ,Daras,Natala ,ELA ,i długo długo by wymieniac . Na swoim dziale atmosfera też nie była zła i dziękuje im za to że zrobili wszystko zebym został DZIEKUJE CAŁEMU Oddziałowi PACK Z mojej zmiany za życzliwość ,ale to Shiping był tym miejscem gdzie byłem całym sercem bo tam zaczynałem nazwijmy to kariere.Czas mój sie kończy ale wiem że nie mam sobie nic do zarzucenia ,dałem z siebie wszystko by tam zostac niestety decyzyjnośc góry to już szary obraz tego co tam się dzieje a mądry tego nie zroumie ... Nie umieli tego docenić cóż w innej firmie napewno to zrobią .Jestem wdzięczny każdemu kogo poznałem i udało mi sie zamienić kilka słów ... Wszystkich bez wyjątku mocno Pozdrawiam ,a dla wrogów przesyłam FUCKERSY karma wraca pamiętajcie . TO MÓJ OSTATNI POST jaki chcialem do was skierowac .Z Farcikiem

Marcin z shipingu
@RAFAŁ PACK

Trzymam kciuki za ciebie jesteś bardzo wartościową osobą mam kontakt z tobą i będę ją utrzymywać nie wiedzą co stracili szacunek dla najlepszego pracownika a to że cię poniewierali to ich problem powodzenia

Bleid
@Marcin z shipingu

Jak go nie ma jak jest?? Chyba patrzysz nie w ra stronę w którą powinieneś

Pati
@Rafał (PACK)

Rafał szkoda Ciebie !!! Potraktowali Cię strasznie (usunięte przez administratora)… Osoba która się stara i chce zostać, przychodzi do pracy nawet jak wie ze nie przedłuża jej umowy…. SZACUN, ze zostałeś z nami do końca!!!!

@Pati

Jestem profesjonalistą w każdym detalu i mimo że wiedziałem że takiej umowy nie dostane, to podszedłem do tematu do końca bardzo poważnie .Każdy z was zasłuzył sobie na godne z pełnym szacunkiem pożegnanie ,i nie tylko wy bo cały dział shiping także pomijając dwóch pseudo gwiazdorów tej że firmy, którzy swoją śmieszną postawą zakończyli swoje kariery :) . Coś się kończy ale coś się zaczyna ,Ja ze swojej strony będę trzymał mocno bardzo mocno za was kciuki żeby wam się jak najlepiej wiodło ,z wieloma ludzmi mam kontakt .Szacunek budujesz nie to ile masz $ ale to Jaką postawą i co sobą reprezentujesz ,życzę wam raz jeszcze dużo zdrówka ,mocy i Siły .Pamiętajcie że to wy pracujecie na ich premie a nie oni na Was ... To wam nalezy się największy szacunek a nie na odwrót ,to że zabierają wam premie to nie świadczy o tym że jesteście gorsi od nich a dlatego że statystyki muszą się zgadzać tam na górze . PoZDRAWIAM TYCH NORMALNYCH

@RAFAŁ PACK

A Ty u kogo byłeś? Tzn kto był Twoim TL? Chcę się przenieść na pack i właśnie się zastanawiam tylko na jaką zmianę żeby zaraz się nie okazało że mi też nie przedłuża umowy

@RAFAŁ PACK

Rafał nie wiem co masz na myśli pisząc, że jesteś profesjonalistą bo ciągnięcie wózków nie jest skomplikowaną czynnością!!! Byłeś u nas na dziale i użalasz się nad sobą jak nikt inny na tym portalu!! Bądź wreszcie facetem z jajami jak arbuz a nie z przepiórczym!! Nie jesteś pierwszy zwolniony i nie ostatni niestety!! Pora zacisnąć zęby a nie wylewać na portalu "złote" myśli i szukać współczucia. Ogarnij się bo nie jesteś tak doskonały jak sądzisz. Każdy kto z Tobą pracował pamięta jak narzekałeś na TL i ciężką pracę, która ponoć Ciebie dołowała!! A teraz co? Jesteś już od niej wolny jak konik polny!! Powodzenia Batmanie i przemyśl czy warto mieć tak długi język jaki Ty masz!!

@Marta

Hehe Ja niczego Nie żałuje dziewczynko z kozą w nosie ,Kitrającą się w kartonach ze strachu przed TL . Nie narzekałem tylko wypowiadałem swoje zdanie mam do tego prawo i Staram się najzwyczajniej w świecie naświetlić ludziom którzy się tam zatrudnią jak tam jest ,a ty udajesz samozwanczą królową która wie wszystko a tak naprawdę wie kiedy wybija godzina przerwy i moment pójścia na biegu na fajkę takze zbastuj tam bo ci piana z pyska zaraz pójdzie ;) . Czy ja ciągnąłem tylko wózki ? no wiesz jesli Ty nazywasz załadunkiem ,kartonowaniem wszlekiego możliwego roadzaju PLUS PRACE MAGAZYNOWE to dyskusja z tobą uważam za zakończoną .Dizwne że ludzie na tym portalu stoją za Mną i wypowiadają się o Mnie w pozytywnych superlatywach ,a cb gnoją na prawo i lewo ...przykre to .Wez się za robotę ,nie mów mi co mam robić bo do paznokcia mi nawet nie sięgasz .

No no
@Marta

No właśnie nie jest pierwszym i ostatnim zwolnionym. Tylko do czego takie traktowanie prowadzi, zastanawia mnie czy zaklad stać na takie koszty, żeby ludzi co chwilę przyjmować, bo ci którzy są to już tacy nie wydajni, dziwne to. No ale Góra ma jeszcze dobre wynagrodzenia więc szaleją... Do czasu.

Gosia
@Marta

Masz w zupełności rację. Jeżeli człowiek przenosi się z działu na dział i na każdym narzeka to coś z tą osobą jest nie tak bo nie jest to do uwierzenia że w firmie gdzie mamy 5 różnych działów na 3 jest aż tak źle . Zastanawiające jest to że ludzie tutaj tak narzekają a pracują. Jak już zostaną zwolnieni ( a to rzadkość) bo zazwyczaj nie jest im przedłużana umowa a to już inna sprawa to nagle też wyrzucają z siebie frustrację. W tej firmie nikogo nie zwalniają ( czy nie przedłużają umów) z byle powodu tak samo jak nikogo tutaj na siłę nie trzymają. Jeśli komuś nie odpowiada praca bądź też atmosfera pracę zawsze można zmienić tym bardziej że w naszej okolicy pracy nie brakuję. Przestańcie marudzić bo gdyby za to wam płacili większość z was byłaby milionerami.

Gaida

Są tacy co potrafią czymś takim się zadowolić.

Zgadzam się...kto ją posadził na tym stanowisku?ZERO podejścia do ludzi,fałszywy uśmieszek,tylko siedzieć najlepiej i gadać o innych.

Dobry pracownik

Masz racje i widać że będzie z niej dobry lider. Zawsze pochwali mnie jak mam normę zrobiona. Jak miałam gorszy dzień podeszła z laptopem zapytac co się dzieje. Nie wydaje mi się że robi to falszywie. Poprostu dba o swoich. A ludźmi rządzą złe emocje, jej nie lubią i zazdroszcza dlatego oczerniają publicznie. A ja cieszę się z jej sukcesu, bo zawsze była osobą, która idealnie pasuje na to stanowisko. Jest jeszcze marlen.. co zawsze glupio komentuje jej prace, ale to tylko zwykła nienawiść

Kolorowa

@Pracownik masz bardzo pobożne życzenie... Nie masz nic lepszego do roboty w niedzielę? Zamiast pisać takie bzdury to za pracę się weź albo zacznij myśleć jak poprawić swoje wyniki to może też zostaniesz TL. Chociaż wielki szacun że potrafisz w dzień wolny myśleć o pracy... może to zostanie zauważone i w końcu Ty będziesz w stanie wykazać się na stanowisku TL? A Asia zanim została TL to przeszła wszystkie etapy od podstaw i miała rekordowe wyniki więc lepiej zabierz się za robotę bo na Twoje miejsce jest wielu chętnych i pamiętaj karma wraca!!

Kolorowa

Owszem jako magazynier przeszła wszystkie etapy gdzie miała NAJLEPSZE wyniki i nawet prowadziła osobny dział więc raczej wiem co mówię. Poza tym zawsze podchodziła sumiennie do swojej pracy i zasłużyła na stanowisko które teraz ma. A skoro wszyscy o niej tak piszą to raczej z zazdrości bo sami nie potrafią jej dorównać. I szkoda tylko wszystkich tchórzy bo najlepiej wysmarować kogoś publicznie pod śmiesznym pseudonimem niż podejść i powiedzieć prosto w oczy. Ludzie zacznijcie myśleć i za pracę się weźcie!

@Kolorowa

Jakie wyszstkie działy przeszła była tylko na stow I żadnego więcej procesu nie zna sporadycznie była na chwilę w pick na resivie sort pack i shoppingu nikt jej tam nie widział a wyniki są osoby które są lepsze od niej i więcej procesów znają

2w1

Normalnie to bym jej powiedziała, że ona mi chleba nie daje, więc nie ma zbyt wiele do powiedzenia,ale tu pojawia się pewien problem bo co po niektórzy uważają ją za chlebodawczynia,zapominając że jej też ktoś ten chleb daje, tylko że ja się z tym nie zgodzę bo w pracy chleba za darmo nie dają tylko musisz sobie zapracować, reasumując nikt w Forge chleba mi nie daje i nie tylko w Forge na chleb mogę zarobić

Kejsi

Marcin taki inteligentny gość jak ty , musiał by być dyrektorem , żeby z tą elitą zrobić porządek wtedy by nas szanowali pozdrawiamy

MrChoody

Jak wygląda praca magazyniera w Przyłęki?

Pati

Dla mnie ta (usunięte przez administratora) czyli ta firma to przekręt taki pracowity człowiek z packu jakim jest Rafał zabrali mu premie a ludzie którzy są grubo ponad trzy tygodnie na chorobowym i to Tim liderka dostaje20% premie to skandal jest to udokumentowane i to trzeba nagłośnić są równi i równiejsi a grono kolesi robi się coraz większe żal mi tego chłopaka myślę że szybko poszuka sobie lepszej pracy i go docenią

Goła wypłata
@Pati

Grubo. Dobrze powiedziane. Też nie dostaje premii uznaniowej.

@Goła wypłata

Weź się za robotę leniu śmierdzący a premie dostaniesz.Dlaczego ktoś ma premiować nieroba?Dam sobie rękę obciąć że jesteś pracownikiem albo w (usunięte przez administratora) walącym albo są z tobą problemy.

Masz jej pasek??

System
@pośredniak

A ty robisz i (usunięte przez administratora)masz. Tak więc lepiej nie robić i nie mieć niż robić i nie mieć. Hahaha

@System

Z takim podejściem zrobisz karierę w życiu xD Wróże ci swietłaną przyszłość xD Zastanów się czy jest wgl. Sens pracować bo z mopsu/gopsu dostaniesz 300 zł to po co pracować?xd

Karolina „mentor”

Cześć Droga „Marcysiu”! Jeśli uważasz, że dzięki oskarżeniom można awansować to czemu piszesz anonimowo, a nie z imienia i nazwiska? Przez to straciłaś/straciłeś szansę na swój awans. Może od poniedziałku byłabyś/byłbyś AM ???? a na jakie stanowisko Ty startujesz, że (usunięte przez administratora)? I muszę Cię zmartwić,gdyż nie trafiłeś/trafiłaś z oskarżeniami. Zapamiętaj,ze nikt nie jest anonimowy ,nawet w internecie :)

Miła

Nie wspomniałaś, że panów było 3. I jednego zgarneła policja w kajdankach bo faktycznie nakradł. Poza tym to nielogiczne co piszesz: jakieś baby naskarżyły na kogoś i dostały awans. A dlaczego Zalando miałoby awansować kogoś kto skarży i to bezpodstawnie?

NIE

Tym wpisem udowadniasz jak naiwna jesteś. To że ktoś się do ciebie uśmiecha nie oznacza, że nie byłby zdolny to kradzieży. Poza tym skoro zostali oskarżeni jakoś podejrzanie musieli się zachowywać.

Panodd

Nie wiem czy oni sa tacy super jak ich opisujesz. Jeden udaje (badz nie) głupka ,który wali jakieś bezsensowne żarciki,ma do każdego jakieś uwagi czy drze jape na cały magazyn,a drugi to lovelas gdzie lata za każda i chowa się z nimi między alejkami. Coś musiało być na rzeczy skoro zostali oskarżeni o kradzież i tak jak ktoś napisał,bylo trzech chłopaków a nie dwoje „cudownych” supporterow. Skoro więcej ogarniają od TM czy PS to zatem czemu nimi nie zostali? No właśnie …. :)

Michał W. ( Support )

Dziękuję za miłe słowo. Ale jednak ten komentarz był zbędny nie szukam rozgłosu. Równie dobrze mogłaś mi to powiedzieć osobiście. Ta sytuacja opisana przez ciebie miała miejsce już miesiąc temu ja o niej zapomniałem. I nie chętnie ją wspominam. Ale niestety twój komentarz wywołał gówno burzę na mój temat przypominając tą sytacje i osobiście nie jestem zadowolony. Prosiłbym o nie robienie tego ponownie. A wszystkim tym którym mój styl pracy nie odpowiada prosiłbym o powiedzenie mi tego w twarz, nie przez jakieś śmieszne portale bym dowiadywał się od współpracownik. Bo to świadczy tylko o was jakimi ludźmi (amebami) jesteście!! O ile macie odwagę? A szczerze wątpię że ją macie!! Bo jakoś mój Team Leader nie ma z tym problemu, że pracuję tak a nie inaczej. Zawsze można przenieść się na inny dział bądź poszukać innej pracy ... Pozdrawiam wszystkich swoich zwolenników i przeciwników.

SamPick

Uwielbiam te komentarze że ktoś dostał awans po znajomości. Ludzie, to nie praca w urzedzie miasta gdzie pracują całe rodziny, albo z polecenia od pana senatora. stuknijcie się na prawdę w glowe! Nikt w korporacji nie zatrudnia po znajomości. W dużych firmach zazwyczaj wygląda to tak, że jak masz WYNIK to awansujesz. Liczą się cyfry, choć to też nawiasem mówiąc nie jest fajne.

@Karolina „mentor”

Wszyscy wiedzą że jesteś fałszywa i z koleżankami stałaś między alejkami nic nie robiąc. Więc nie wiem za co twój awans. A koleżanki to co już zapomniały jak chodziły z torbami do toalety? Ciekawe w jakim celu ??? Wszyscy wiedzą że to wy zdobiłyście ten (usunięte przez administratora) wokół tych dwóch czy tam trzech ludzi. Więc przestań się wybielać.A twojej koleżanki też nie są anonimowe w Internecie.

PFPFU
@Kasia

Hahaha Twoje myślenie jest na poziomie przedszkola. Może warto się douczyć, żeby zmusić mózg do myślenia twórczego !

Marcysia
@Panodd

Jakby ich nikt nie oczernił to pewnie by byli ale komuś żal ściskał cztery litery, i narobili im (usunięte przez administratora) nawet Myślę że to ty jesteś jedną z tych osób.

Ludzie co się z wami dzieje ? Nie rozumiem jak trzeba mieć smutne życie, żeby takie rzeczy wypisywać w internecie o innych. Jest wam lżej, bo myślicie że wypowiadacie się tutaj anonimowo? Niestety ale was zmartwie, można szybko dojść do tego kto się kryje za tymi komentarzami. Mi jako pracownikowi, jest po prostu wstyd z jakimi osobami przychodzi się mijać na hali, bo atmosfere tworzymy my - pracownicy bez względu na stanowisko. Nie można nikomu ufać, bo a nóż się trafi na sławnego Goworka. Ludzie proszę opanujcie się trochę, bo to przechodzi ludzkie pojęcie co wy tu wypisujcie o innych. Jeżeli nie podoba wam się osoba na danym stanowisku, dlaczego nie pójdziecie wyrazić swojej opinii do Kadr, do Area Menadżera itp? Są skrzynki ze skargami, sposobów jest wiele, ale dużo mniej krzywdzących niż wylewanie swoich dziwnych przemyśleń nie popartych żadnymi porządnymi argumentami w internecie. Zastanówcie się proszę następnym razem dwa razy nim cokolwiek napiszecie i postawcie się w sytuacji drugiej osoby. Czy chciał byś coś takiego przeczytać o sobie ? Jak byś TY się poczuł? Jestem za wyrażaniem swojej opinii - o ile jest ona konstruktywna i poparta dobrymi argumentami. Bo atakowanie osoby poprzez najeżdżanie na jej wygląd, to tylko świadczy wyłącznie o braku jakiejkolwiek kultury osobistej i jest mi niesamowicie wstyd, że takie osoby są na tej hali, które potrafią coś takiego napisać tutaj. Punkt widzenia ZALEŻY od punktu siedzenia i to się tyczy i pracowników i osób funkcyjnych. Powtórzę jeszcze raz nim cokolwiek napiszecie o danej osobie i stanowisku, pomyślcie wpierw jaki jest jej zakres obowiązków, za co ona też jest rozliczana. Bo nie zdajecie sobie sprawę jaką ogromną krzywdę robicie ludziom, których tutaj atakujecie, jak bardzo może to psychicznie uderzyć. A jeśli te komentarze wynikają z czystej zazdrości, to proszę po prostu się zgłosić do TL że macie aspiracje na awans. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę więcej pokory i trochę skruchy pisząc te paskudne wypowiedzi o innych.

Lola

do kogo? do tych beznadziejnych u góry? dobre żarty. wszyscy do zmiany, bez wyjątków

@Lola

Ludzie czy wasze życie prywatne jest aż tak nudne że wchodzisz tutaj i szukasz sensacji. Najpierw poznaj całą prawdę i wtedy możesz wydać swoją opinię która powinna być rzetelna prawdziwa i zachowaniem zasad kultury osobistej. Poniżanie wysmiewanie się z kogoś jest nie na miejscu mniej tyle odawgi w sobie i idź powiedz to tej osobie prosto w twarz. Nie za plecami w internecie. To co tu dzieje się to nie jest zrozumiałe dla mnie . Masz zastrzeżenia do pracy porozmawiać zawsze możesz z pracownikiem HR lub bezpośrednim przełożonym lub podczas odpraw rano lub wieczorem bądź też możesz opisać sugestię dotyczą twojej sprawy. Praca jak każda inna jest dużo biegania. Co do pracy liderów oni też mają swoje zlecone prace wyniki za które są rozliczani mają sporo na głowie. Jeśli komuś nie odpowiada praca zawsze może odejść przenieś się na inny dział. Jeśli masz coś do kogoś to załatw to z tą osobą w 4 oczy

Franczesco
@Lola

Oczywiście ty Lola jesteś wspaniałym magazynierem. Posiadasz również specjalistyczną wiedzę z każdej dziedziny i wiesz, że każdy funkcyjny czy kierownik jest beznadziejny. Ciekawi mnie jedno- czemu nadal jesteś magazynierem? Z taką wiedzą już dawno powinnaś być kierownikiem ( mówię również o poprzednich firmach, w których pracowałaś). Czemu nim nie jesteś? Pozwól że cię uświadomię: nie masz ani wykształcenia, ani specjalistycznej wiedzy i do tego jesteś typem który ciągle narzeka. Nigdy nic nie osiągniesz bo zamiast skupić się na dobrej pracy i rozwoju własnej osoby, wolisz obmawiać i zazdrościć innym.

Byly pracownik

Z przeniesieniem się na inny dział wcale nie jest to takie proste A w hr nie którzy byli i nic to nie dało Więc nie gadaj takich rzeczy bo i tak nic się nie zmienia

DUSZEK

Czy wiadomo coś czy jest jakiś transport od strony Mogilna, Janikowa do pracy?

Eliminacja
@DUSZEK

Majstersztyka stać.

BurritoHemingroad

Z pracownikami nie da się wytrzymać, ale to nie wina zakładu. Bydgoska kultura pracy jest bliska do nieistniejącej, miejce do pracy znośne, wynagrodzenia dobre (jak na Bydgoszcz). Nie mogę się doczekać 21 października bo wtedy wychodzi nowy album Taylor Swift. #streamREDTV

A od kiedy w pracy można chodzić z kawą po hali????? Lepiej weź się do pracy a nie szpiegujesz kto z kim rozmawia bo to nie ładnie. Takim podejściem w innej pracy też będziesz miała problem. Jeśli nie odpowiada Tobie że ktoś z kimś rozmawia to wyraź swoją opinię na forum w pracy przy osobach funkcyjnych jak i koleżankach i kolegach. Przecież nikt nikogo nie trzyma kajdanami w tej pracy to po pierwsze a po drugie osoby funkcyjne często rozmawiają z pracownikami jak i innymi osobami i nic w tym dziwnego bo taką mają pracę (ustalenia,planowanie) i nie powinno Cię to dziwić. To tak jak by mentorowi powiedzieć nie rozmawiaj z nikim kiedy uczy pracownika hehehe. Łatwo kogoś obrażać, szykanować na forum a jak przychodzi co do czego i czas rozmowy face to face to nikt nie ma nic do powiedzenia zaskakujące jest to zjawisko. Zastanawia mnie jedno dlaczego wszyscy tutaj a bynajmniej 99% wpisów i opinii negatywnych jest o osobach które mają inny kolor koszulki niż czerwoną. Polecam usiąść przed lustrem spojrzeć sobie w twarz i pomyśleć o swoimi postępowaniu i o epitetach które są rzucane pod adresem innych osób . Zastanów się nad tym co byś zrobiła/zrobił gdybyś przeczytała/ przeczytał o sobie takie bzdury. Życzę miłego dnia i trochę pokory w życiu

@Marta

Odpowiedź na Twoje pytanie dlaczego większość negatywnych opinii dotyczy TL jest bardzo prosta. Otóż co niektórzy po awansie na wyższe stanowisko, zadarli głowę do góry i traktują swoich pracowników niegodziwie. I dlatego proszę weż sama spójrz w lustro i postaraj się dokonać samooceny. To jest trudne, ale poprostu spróbuj!! I jeszcze jedno te negatywne opinie dotyczą działu, którego jesteś liderem i nic Ci to nie daje do myślenia, kompletnie nic?!!! Pomyśl, a potem chwyć za pióro bo pick to dział najgorszy, z najgorszymi TL I resztą funkcyjnych ludzi.

Darek
@Andrzej

Jak podłym człowiekiem trzeba być aby tak się negatywnie udzielać i krytykować ludzi....czasy są bardzo ciężkie a ty wredny człowieczku beż szacunku i serca zajmij się pracą i rób swoje bo zaraz będziesz szukał chleba.Nikt z funkcyjnych Tobie nie pasuje??? Biedny, widocznie ty się nie nadajesz i teraz cie rozpiera złość...pamiętaj kij ma dwa końce...więc radzę zamknąć (usunięte przez administratora).

Ps
@Andrzej

Prawda ...

NIKODEM

Szanowna pani TL zmiany A WEŹ SIE ZA ROBOTĘ A NIE SIEDZISZ CAŁY DZIEŃ Z (usunięte przez administratora) NA KRZEŚLE KTORÈ LEDWO WYTRZYMUJE TWOJ CIEZAR CIAŁA . FAŁSZYWA ŻMIJA I DWULICOWA (usunięte przez administratora) CHODZI I (usunięte przez administratora) WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW . DLACZEGO ZOSTAŁA LIDEREM BO NIECHCE SIE PRACOWAĆ I ZAPIERDALĆ .EPIEJ SIEDZIEC Z (usunięte przez administratora) I (usunięte przez administratora) ZE SWOJA PRZYJACIÓŁKA. TYLKO DZIEKI SWOIM PODWANYM MA PREMIE

Zażenowana

A może zacznijmy patrzeć na siebie ? Pomyślcie, że ktoś to czyta i może się bardzo przejąć. Nie każdy jest wytrzymały. Od lidera też się wymaga. Przychodzimy do pracy i wymaga się od nas pewnych norm, wyników. Jest wiele prac gdzie wymaga się więcej i w cięższych warunkach. Są tu zasady i zostały wymyślone po coś. W sklepach kupujemy produkty które również zostały wyprodukowane na pewnych zasadach i odpowiednich wymogach. My też robimy wynik po to by ktoś dostał zamówienie na czas. Argument wyglądu i siedzenia cały dzień nie jest dobry. Ta liderka siedzi i właśnie wpisuje Ci premie, sprawdza Twój wynik i akceptuje urlop. Te wszystkie informacje, które dostajemy na odprawach też muszą być wyczytane w e-mailach. Ona siedzi bo musi. To jest od niej wymagane. Zastanówmy się więc 5 razy zanim opiszemy jej wygląd. To tylko człowiek. Traktujmy się z szacunkiem..

Xxxx
@Zażenowana

Jasne ,masz racje. Ale to śmieszne są Twoje argument. Wszyscy są równi? To jakim prawem ona się śmieje z innych pracowników kto jak wyglada? Np z takiego Radka ,gdzie jest chory psychicznie? Albo z wyglądu innych dziewczyn czy chłopaków? Od kogoś dostała zgodę? Właśnie… Pragę zaznaczyć ,ze Pani Marzena J. sama super fajnie nie wyglada. A te opowieści ,ze ćwiczy i biega… niech zostawi dla siebie.

RADEK
@Xxxx

Nie jestem (usunięte przez administratora)nie wiesz to nie opowiadaj bzdur załóż moje buty przejdź przez moje życie doświadcz bólu cierpienia wtedy zrozumiesz

RADEK

To przyjdz i powiedz mi to prosto w oczy nie ty o tym decydujesz czy ja pracuje czy nie

@RADEK

Radek nie przejmuj się tymi głupotami, ludzie nie znają sytuacji a i tak będą swoje wymyślone farmazony pisać. Nie czytaj nawet tego, nie warto. Pozdrawiam:)

Truth

3500 brutto i 15% premii wydajnościowej, śmiech na sali, szkoda było czasu poświęconego na spotkanie rekrutacyjne mimo, że przy aplikacji online zaznaczyłem jakie minimalne zarobki mnie interesują ...

Lajla

Witam, czy są nadal wolne stanowiska pracy ? I w jaki sposób najlepiej składać CV bądź kontaktować się w sprawie umówienia na rozmowę. Z góry dziękuję za odpowiedź

Nicodem
@Lajla

Nie przychodzi tutaj do pracy bo ta firma nieprzestrzega prawa pracy przepisów bhp i popoż to (usunięte przez administratora) za marne grosze

@Nicodem

Jak to mówią wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ???? każdy jest inny, można wykonywać jednakową pracę a opinie i tak bd różne ???? po za tym siła nikogo nie trzymają ???? ale dzięki za info ????

ew
@Nicodem

Co do prawa pracy się zgodzę ale ppoż i BHP jest tu na wysokim poziomie!Byś zobaczył/a co się dzieje w innych firmach to byś się za głowę złapał/a pracowałem w wielu firmach i tu akurat to jest poziomie.

1989

Bez sensu jest kręcenie na nowo afery z przed miesiąca temu chłopakowi ,jak to poszło w zapomnienie .Na nowo rozgrzebywanie starych ran ,nikomu to nie przyniesie wymiernego efektu a może JEDYNIE zaszkodzić .Chłopak sobie pracuje spokojnie i niech tak zostanie ,akurat znam go i złego słowa o nim nie moge powiedziec uśmiechnięta wiecznie morda :D .Akurat wszyscy wyżej wymienieni panowi po za jednym który już nie pracuje okazali się NIEWINNI .I na tym niech tak zostanie ,co do Pracy cóż praca jest spoko nie jest ciężka bo skłamałbym jakbym napisał że jest cięzko bo tak nie jest ,ludzie których dane było mi poznać również nie ma się do czego przyczepić ,najlepsi ludzie z Shipingu POZDRO .praca za taką kase ok ,mysle ze lepszej się nie znajdzie za taką stawkę jaką się pracuje .Co do dalszych aspektów włącznie z kierownictwem niestety wiele dobrego nie moge powiedziec ,ale takie rzeczy mówi sie prosto w oczy, a nie poprzez portal .Nie dajcie się ,walczcie bo to dzięki Nam mają pensje i wszelakie premie ;) . SALUT !

Zostaw merytoryczną opinię o Fiege E-Com North Sp. z o.o. - Przyłęki

• Jak się pracuje w Fiege E-Com North Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fiege E-Com North Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fiege E-Com North Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 89, z czego 16 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fiege E-Com North Sp. z o.o.