Opinie o Fiege E-Com North Sp. z o.o. w Przyłęki

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Fiege E-Com North Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fiege E-Com North Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fiege E-Com North Sp. z o.o. w Przyłęki

Rudzia

Pozdrawiam najlepszego TL Bartka, mega fajnego i przystojnego chłopaka. Czy ktoś wie czy ma dziewczyne?

Blondi
@Rudzia

A o którego Bartka chodzi?

@Blondi

Tego niskiego ,co jeździł pomarańczowym autem

Lena
@Rudzia

Z tego co wiem to nie ma nikogo także startuj śmiało ????

@Lena

No właśnie zamierzam

:o
@Rudzia

To on nie jest z ta mentorką ?

@:o

Jaka?

Ciekawa

Którą?

Emdzej
@Ciekawa

Ta co za nim tak chodzi krok w krok

Laura

Były podwyżki tylko nikomu nie wolno mówić

Gal
@Laura

A kto dostał i kiedy?

Z jakiego miejsca w Fordonie odjeżdża autobus do firmy?

Natalia polityką tej firmy zajmują się ludzie niekompetentni i słabo wyksxtałceni, którzy cenią donosicieli i lizusów, nie patrząc jak słabymi są pracownikami!!! Firma, która zwalnia rzetelnych a zostawia kiepskich nie ma szans by zyskać dobrą renomę!!!

Prawdziwa Natalia

Witam ktoś "fajny" posłużył się moim imieniem jak i nazwiskiem . Sprawa ta trafiła na policję . Jeżeli miałaś odwagę to zrobić , miej odwagę napisać komentarz podpisując się pod nim swoim nazwiskiem , a jeżeli masz coś do mnie powiedz to prosto w oczy . Pozdrawiam ;)

Zawiedziona

Niestety jest to prawda to co piszesz bez względu czy to ty czy nie ty pod tym nazwiskiem. Mobbing, kolesiostwo, wazeliniartwo i (usunięte przez administratora) to dzień powszedni w tym zakładzie. Jedynym obowiązkiem liderów wobec pracowników jest pozbawienie ich premii miesięcznej i spisanie notatek aby tak się stało, za każdą bzdurę. Awans? Zapomnijcie. Ci co siedzą na stołkach to zrośli z nimi na tyle żę są w stanie poświęcić każdego kto temu zagraża Ludzie uczciwie pracujący są zwalniani a ciągła rekrutacja napędza nowych, bez doświadczenia. Wiecie dlaczego tak jest? Konkurenci na stołek trzeba się pozbyć. Nie polecam tego zakładu bo to stracony czas i nerwy. Uczciwie pracując popracujesz trzy miesiące chyba że masz we krwi (usunięte przez administratora) Nie zapomnij jednak że masz konkurencję w tej kwestii. Kilka słów o ochronie. Zbiór zakompleksionych i niekompetentnych pracowników mających całą resztę za nic. Jeżeli chcesz tu pracować to zapomnij o tym co mówią na rozmowie rekrutacyjne bo to się nie ma nijak do rzeczywistości. Szukajcie pracy i omijajcie to miejsce bo to nie jest miejsce dla normalnych ludzi.

@Zawiedziona

Zgadza się zadanie liderów jest pozbawienie pracownika premi za byle co. Za to że powiesz prawdę. Donosiciele żyją jak wbajce z liderami. Włażą im W (usunięte przez administratora)lidera

szczerość
@Andrzej

Właśnie tak jest. Kto donosi to chyba każdy wiei nie trzeba tych osób wymieniać. Co trzeba mieć w sobie aby z dumą o hali chodzić.Nie bez powodu donosiciele awansują (nie mając nawet pojęcia o pracy i doświadczenia ) a tak naprawdę nie nadają się na swoje miejsca. Zwykłe parcie na kasę kosztem innych. Wielu ludzi odeszło i to naprawdę dobrzy pracownicy. Byli sobą, normalni. Mający większe doświadczenie. Dla mnie to nie pojęte, że osoba która w swoim życiu pierwszy raz poszła do pracy i od razu idzie na awansie.

Aplikowałeś do firmy Fiege E-Com North Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Ludzie uciekajcie stad. Nie ma co.. brak słów. Normy nie do wyrobienia a tym ciagle mało. Run !

Wyrabiam norme
@Monika

Norma do zrob8enia nie jest wcale trudna wystarczy zaangażowanie i chęci...dla chcącego nic trudnego. Ludzie super atmosfera całkiem spoko współpraca między pracownikami bardzo dobra jak w rodzinnej firmie ....

Pick stow

Chodziło mi ze komentarz był do osoby NICK bo mi się pomyliło :)

@Wyrabiam norme

Masakra praca .ludzie różni są. Ale konfidenci tez sie zdążają.

Anka

Hej jestem zainteresowana pracą. Mam tylko pytanie. W jakim systemie pracujecie? 1, 2, 3 zmiany? Czy w weekend również? Jak z dojazdami do pracy? Czy firma oferuje transport? Ja z Fordonu dlatego pytam. Pozdrawiam serdecznie i dziękuje za normalne odpowiedzi

Madeleine
@Anka

Praca w systemie 2 zmianowym. Od 6-14:15 i od 14.15-22:30 Transport również jest organizowany przez firmę. 2 soboty pracujące w miesiącu na zmianę poranna i popołudniowa

nieee
@Madeleine

2-3 soboty w zależności jak grafik przypada ale przeważnie to są 3 soboty w miesiącu

@Anka

Jest transport , ale nie polecam pracy.

Pozdrowienia dla liderki Magdy z pick stow która jako jedyny lider w pracy potrafiła ogarnąć wszystko, dobra osoba na prawidłowym stanowisku

Jolanta

Brzmi pozytywnie. ;) A czy jeszcze więcej kobiet zajmuje tego typu stanowiska tutaj? I czy są jakieś, na których nie mogą pracować?

H.Lew
@Jolanta

Jak na razie to chyba na każdym stanowisku może być kobietą. I jest sporo TL. Na wózkach widłowych, P.S.

Jolanta
@H.Lew

O to super i z traktowaniem wszystko w porządku? Co do wózków umożliwiają może po zatrudnieniu się wyrobić sobie papiery? Są szkolenia? Chodzi mi w przypadku osoby o odrębnym stanowisku

Łabędzie z papieru

Pracowało się bardzo miło. Atmosfera była przyjemna, aczkolwiek zdarzały się drobne spięcia. Największym minusem były średniej jakości obiady (niestety czasem ich brak) oraz niewygodne obuwie robocze, do którego trudno, ale dało się przyzwyczaić. Powrót na studia zmusił mnie do rezygnacji z dalszej pracy. Gdyby nie to, to nadal z przyjemnością bym tam pracował.

Super Mario

A słyszeliście że trzeba będzie się tłumaczyć dlaczego poszło się na L4? To już chyba przegięcie pały. Nawet w więzieniu nie ma takiego rygoru. A i będzie karta wejść do WC????????????. Takie cuda tylko w Przyłękach, za chwilę nie będzie tam połowy pracowników i to tych co zasłużyli na awans a są ignorowani bo nie mają znajomości.

Łysy
@Super Mario

Kolejny wróżbita sie znalazł który przepowiada upadek magazynu. A co do rygoru, Zawsze możesz zmienić prace na lepszą. Nikt cię na siłę tu nie trzyma.Skor9 masz takie super doświadczenie to idź gdzie indziej, na pewno zostaniesz od razu kierownikiem.

Bart
@Super Mario

Jakie tłumaczenie że się było na L4 . Co Ty na bzdury opowiadasz. Poprostu idziesz na rozmowę nic więcej. . Zacznijcie pracować a nie wypisywać jak mi źle i nie dobrze bo skoro tak jest to chyba coś z wami jest nie ok skoro nadal tam pracujesz. Najpierw pomyśl zanim coś napiszesz. Plotka goni plotkę ktoś powie A a zanim się rozejdzie na dobre to zmienia się na Z ????

H..Lew.
@Super Mario

Ja tego bym tak nie oceniała, tu chodzi o to żeby wykluczyć. Chorobowe z przyczyn pracy, a po drugie żeby jeśli jesteś po chorobowym np. problem z kolanem żebyś chwilowo miał mniej chodzenia żeby kolano szybciej się zregenerowało

Eli

Praca nie jest zła. Ludzie w każdej pracy będą narzekać bo wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma a pracować trzeba. Jestem na dziale pick stow atmosfera fajna. Ciesze się ze moja liderka jest Madzia, ma super podejście do człowieka i jeżeli musi zwrócić uwagę to robi to kompetentnie przez co motywuje pracownika a nie zraża do pracy, oby więcej takich liderów

LENA

Czy autobusy firmowe z Szubina już jeżdżą?

Mpj
@LENA

Tak, jest transport z Szubina.

RapOldschool

Zdecydowanie unikac tego miejsca,niestety warunki tam panujące pozostawiają wiele do życzenia .Zczynając od pracodawcy kłamie na szkoleniu ,kończąc po brak złożenia Z3.Praca nie jest zła ,nie jest ciężka ale to jak kłamią ludzi w żywe oczy i jak kolesiostwo jest tam to jest głowa mała.Awansu nie dostaniesz ciężką pracą ,awans dostaniesz jak dobrze będziesz lizać ... wiadomo co .Jak macie coś lepszego na oku to omijajcie te mijesce bo to stracony czas.

Kopyta

Wszystko spoko praca sama w sobie nie jest zła. Ale kopyta to bolą tak że czasami się nie da już iść przez te buciory

Inspektor

Pracodawca nie składa z-3

Mateusz fojucik

Witam Ja miałem na dziś termin do podpisania umowy o pracę na okres próbny miałem się wstawić na godz 6.00 Wstawiłem się na miejscu podeszłem do ochrony i nic nie było żadnego mojego nazwiska na liście i czekam na wyjaśnienie spotkanie co było 2 tygodnie temu 29 września i chciałbym się dowiedzieć jak ta sprawa wygląda

Figa

na mieście już śmieją się z tego "miejsca" pracy. opinia poszła w świat i nie jest to pozytywna opinia. bałagan, niekompetencja, "zasady" z (usunięte przez administratora) a właściwie ich brak.

Rafał (PACK)

Niestety wszystko co jest napisane u dołu waszego ekranu to jest prawda. Jestem żywym przykładem gdzie cięzko pracujesz ,starasz się na maxa i dajesz z siebie wszystko a i tak ci podziękują . Jedna gwiazda tej że firmy twierdzi przecież że ,,pchanie wózka to żadna filozofia ,, dziwne jakoś że Nie było nikogo by takie wózki pchać mam na mysli ciebie ... Pochałe tutaj zasługuje Michał Z Packu ,chłopak mega pracowity ,tytan pracy ,podejrzewam że szybko awansuje czego mu bardzo życzę bo gość ma naprawde power w łapach i zasługuje w pelni na ten awans a nie tak jak inni po tyg pracy juz PS ...kpina I PSTRYCZEK W NOS DLA TYCH Którzy pracują tyle msc . Co do dalszych rzeczy ,sprawdzajcie swoje paski na Ekspertisie bo możecie miec niespodziankę tak jak Ja ... Praca w tej firmie ,co wiązałem z tą firmą nadzieje ,jest stratą czasu Z PRZYKROŚĆIĄ TO MUSZE NAPISAC .Jedyny plus jest tego że pracują tam mega mega zajebisci ludzie których poznalem w szczególności na Shipingu POZDRO MARCIN WALDI JACA WERA szacun ,z którymi mam kontakt do dziś I TO ŻE praca nie jest cięzka . Polityke firmy nie trzeba opisywac,starzy pracownicy OUT ,Nowi witamy ... tylko po co ściemniają na tych szkoleniach cytuje ,,Nie chcemy zwalniać ,stawiamy na stabilnośc firmy ,chcemy by pracowali ci co się starają nie musicie się o nic martwić ...,, To jedna wielka BAJKA I OBŁUDA LUDZIE .Ci co dostali umowy na rok mają fure szczęscia ,niestety inni tego szczęścia nie mieli .Ja mam odwagę napisac to publicznie i nie kryje się tak jak niektórzy pod pseudoninami będąc odważnym tylko przez klawiature. Nikogo nie będę obrażać bo to nie ma sensu ,nie czas i miejsce .Stracone 3 msc niestety ,i inni ci co chcą tam iść będą miec to samo po 3 msc dowidzenia .Szanujcie się ,bo wazaliniarstwo i (usunięte przez administratora) jest na porządku dziennym .Posumowuj ąć Wielkie nadzieje a zawód Mega mega oGROMNY.

Czesio
@Rafał (PACK)

Tak jesteś żywym przykładem.

@Rafał (PACK)

Tak Rafał masz "rację" jesteś przykładem człowieka, któremu cały świat zawalił się, gdy zwolnili Ciebie z Fiege i nie umiesz sobie z tym poradzić!! Bawisz się w recenzenta firmy i widzisz całe zło w TL, HR i wazeliniarzach a tylko nie w sobie!!! Ile sprawiałeś kłopotów to TL i ludzie którzy z Tobą pracowali świetnie wiedzą!! Tabletki, atak na kolegę, chowanie się za kartonami i pozorowanie pracy to nic. to mało?!! Supermenie to aż nadto by tu już Ciebie nie było!!!

BekaZtypa
@Marta

Typ chyba sam sobie słodzi xD Chłopaczek na okresie próbnym a opłakiwany jak by miał czteroletni staż xD Przyznaj się Rafałku czy ty sam sobie nie odpisujesz?

Sekiurit°
@BekaZtypa

Rafałek ma znajomości. Rafałek nie płacze. Rafek dumnie chodzi do pracy i Rafałek za to dostanie łopata przy zendrze.

Szymon
@Sekiurit°

Jeśli jesteś taki mądry w gadce dlaczego nie powiedziałeś mu tego prosto w oczy ?Czy jestes wyszczekany tak tylko przez klawiature ? Ja wiem odszedł to teraz kazdy mądry jest na internecie ale nie jesteście anonimowi zapamiętajcie . Spójrzcie na siebie jacy wy jesteście pod ludzie , nie nadajecie się do niczego tylko zrobić kkkkkkupe z rana i to wszystko .

veldi
@Marta

Atak na kolege? A kolega nie raczył wspomnieć, że sprowokował go do popchnięcia? Od kiedy popchnięcie to akt wandalizmu. Nie widziałaś sytuacji na oczy to wstrzymaj sie od wypowiedzi. Chowanie za boksami? to chyba z tym małym pyskatym typkiem pomyliłaś który postanowił się któryś raz z rzędu przespać się w BOX'ie a Shippingu xD!

Lubię pracować na picku i fajna jest atmosfera ale to moje zdanie bo każdy ma inne. Liderzy fajni i pomocni, zwracają uwagę jeżeli trzeba i myśle ze dobrze bo premia zależy od nas samych a gdy idzie koniec miesiąca to dziwią się ze maja taka premie a nie inna, nie wymagajcie za dużo jeżeli nie ma się dobrych wyników bo pod tym względem jesteśmy weryfikowani. Pozdrawiam Madzię liderkę ale nie rozumiem dlaczego jeszcze siedzi w żółtej koszulce bo zasługuje już na pomarańczowa, zycze każdemu takiej liderki i zazdroszczę osoba którzy maja ja u siebie w grupie!

Wiol

To prawda tym bardziej ze ona jest tam od otwarcia firmy na PS, a ludzie z zewnątrz którzy nie znają nawet procesu i wchodzą odrazu na funkcyjne stanowisko to dostają odrazu kolory, wiec jaka tu jest logika? Ludzie z innych działów myla ją z PS mimo ze jest liderem, przyjdą kolejni i tez będą ja mylić, myśle ze może to jest dla niej przykre… Dajcie jej ten kolor bo jest świetnym liderem a pozwalacie na to żeby chodziła dalej w żółtej. Pozdrawiam cały pick stow i resztę liderów!

pracownik....

Szanowsna Pani TL jest na recive . Wszyscy wiedzą za kim się ślini

Amana

Ogłady trochę i zważaj na słowa nie jesteś anonimowy/a w internecie. Nie każdy dostaje awanse przez wazeliniaratwo.

Ktos

Skoro Ty jesteś taki/taka ogarnięta i używasz czyjegoś imienia i nazwiska to bądź na tyle ogarnięty i podpisz się swoim imieniem i nazwiskiem

Vega
@Ktos

Na to już brakuje odwagi i języka w pysku ????

Joanna
@Amana

To dobrze, ale czy wiesz może jakie są wytyczne żeby awansować? ;) To jest jakoś jasno określone?

Amana
@Joanna

Martyna jest od samego początku jak powstał magazyn i można powiedzieć, że od początku brała udział w tworzeniu procesu na receivie więc swoje złośliwości wsadźcie w kieszeń.

Vega

Ogromna prośba do użytkowników samochodów dojeżdżających do pracy ???? Nauczcie się jeździć przypominam, że obowiązuje ruch prawostronny, już nie wspominając o osobach jadących pod prąd i wymuszających pierwszeństwo albo przecinający parking po skosie. Jak znaleźliście prawo jazdy w chipsach to przeżćlućcie się na hulajnogę albo autobus. Chociaż nawet kierowca autobusu ostatnio wymusił na znaku STOP wpychając się przed osobówkę 10m przed maską... Pozdrawiam serdecznie.

Zostaw merytoryczną opinię o Fiege E-Com North Sp. z o.o. - Przyłęki

• Jak się pracuje w Fiege E-Com North Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fiege E-Com North Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fiege E-Com North Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 89, z czego 16 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fiege E-Com North Sp. z o.o.