Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka
counter
2 236 735 5 1
Anonim

(usunięte przez administratora) ludzie zastanówcie się dziesięć razy zanim się tam przyjmiecie nie spojrzą na PS jak się obijają szkoda że góra tego nie widzi.

Tak12Nie46
BANITA

Weszłem sobie tutaj z ciekawości po długim czasie i tak czytam te wszystkie komentarze nie było mnie tutaj 2 miesiące może dłużej pamiętam gdy postów było jeszcze 200 z hakiem a dzisiaj jest ponad 500 LUDZIE CZY WAM SIĘ NUDZI NIE MACIE CO ROBIĆ !!!!!!!!!! Jestem byłym pracownikiem Fiege i byłem supporterem na zmianie B czytam te komentarze dosłownie śmiać mi się chce czy ktoś z komentujących wygadających te wszystkie bzdury chociaż raz na oficjalniej stronie FB Fiege wstawił chociaż jeden komentarz czy ma na tyle odwagi czy tylko jest mocny w gębie gdy jest anonimowy Narzekacie na TLów nawet nie zdajecie sobie sprawy ile mają na głowie może nie wszyscy ale szczególnie jedna osoba jedna Team Liderka I to właśnie ta na którą wszyscy psioczą wszyscy gadają plotkują i tak dalej i szczególnie na nią narzekają jedno wam powiem szacunek ona ma wielki i ma szacunek do ludzi pamiętam jej słowa gdy po raz pierwszy mi powiedziała że u niej zaufania się nie zdobywa tylko traci Każdego traktuje tak samo od początku to od was zależy od waszej pracy zachowania i szacunku czy stracicie jej zaufanie czy nie Honor mi nie pozwala powiedzieć na nią złego słowa zajmuje się zarówno pickiem stowem i supportem i w dodatku jeszcze taki męczybułami jak wy wiem więcej niż wy że nie jedna osoba w tej firmie zawdzięcza jej wiele za niejednego supportera nie za jedną pickerke czy stowerke narażała własne cztery litery nawet nie zdajecie sobie z tego sprawę czy ktokolwiek tutaj z komentujących ma na tyle odwagi aby iść i powiedzieć jej prosto w twarz To co go boli czy ktokolwiek w ogóle ma odwagę się przyznać że plotkuje na jej temat czy w ogóle ma odwagę tutaj podac swoje imię i nazwisko jakoś nie wydaje mi się Ja nazywam się Adam Nawrocki jestem byłym supportem z grupy B byłem kandydatem na TLa od supportu z grupy B nie znam Karoli prywatnie tylko i wyłącznie służbowo gdy z nią pracowałem i szanuję za to co ona wykonuje dla tej firmy i dla was ludzie szczególności dla was ciągle to są tylko i wyłącznie negatywne komentarze zastanawiam się czy ktokolwiek potrafi powiedzieć szczerze coś dobrego bo jak dla mnie to ona jest odpowiednim człowiekiem na odpowiednim stanowisku jak nie powinna być na wyższym takie jest moje zdanie i moja opinia na jej temat i mam nadzieję że chociaż parę osób zgodzi się ze mną NAJSERDECZNIEJSZE POZDROWIENIA DLA SZLACHETNYCH PANÓW W NIEBIESKICH KOSZULKACH Z PICK TOWERA Z GRUPY B

Tak78Nie5
Szczera32

Skladajmy tą skarge na Tą Panią TL bo za bardzo się spoufala ze swoimi psiapsiami i za bardzo się unosi . Mysli że odkąd ma pomaranczową koszulkę to wszystko jej wolno. Tylko nie wie ile ludzi po pracy wraca i ją w duchu przeklina. Jak ma problem z sobą niech idzie do psychiatry a nie wyżywa się na pracownikach. Pozdrawiam. Ps Tylko się nie obsikaj TL jak będziesz czytała????????

Tak8Nie27
Nowa

Jestem załamana poziomem komentarzy. Ujawnia się w nich charakter typowego Polaka: lenia, kombinatora i zazdrośnika. Nikt nikogo nie trzyma nigdzie na siłę, to nie (usunięte przez administratora). Nie pasuje, to zmień na lepsze. Dużo jest osób takich, które nie mają ochoty i chęci pracować, to widać. Jestem pewna, że to te osoby są autorami tych wszystkich niepochlebnych komentarzy. Mądry człowiek czytając je od razu to wyczuje. Ci ludzie nie mają szacunku do pracy i pracodawcy. Rozczeniowi nieroby, w dwóch słowach. Takich dobrych warunków pracy jak tutaj, nigdzie w okolicy nie znajdziesz. Naprawdę wysoki europejski standard, jaki znam tylko z pracy na zachodzie. Jestem zadowolona z tej pracy. A dla narzekających rada: pracuj ciężko, a zostaniesz zauważony i doceniony. Nic za darmo. Pozdrawiam cały zespół.

Tak24Nie3
Pracownik Nowy wpis

Trzeba przeczekać zimę, pandemie i uciekać z tego Zakładu bo dla ludzi którzy chcą pracować i maja ambicje aby osiągnąć coś więcej nie ma tu miejsca niestety.. Chyba ze zna się kogoś obsadzonego wyżej wtedy można dostać awans. Jedna wielka ściema.

Tak5Nie3
Anonim Nowy wpis
@Pracownik

Masz rację od dawna to pisze na tym forum pracowałem tam i się zwolniłem mobinng przez tak zwanych TL z shippingu bez znajomości nie masz tam nic jesteś czerwony do końca trzeba mieć znajomości .

Tak3Nie8
Stewen Nowy wpis
@Pracownik

Praca dla naiwnych ogłaszają się jako magazynier a w rzeczywistości faceci pchają wózki zajebane tonami na czas a kobiety biegają ze skanerem z językiem na wierzchu a najlepsze że z wyższą stawką, tak jak rząd zadecydował od nowego roku to wszyscy dostaną 200 zł więcej, korporacja ????

J3b4c PiS Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.
 Problem

(usunięte przez administratora)nie wytrzymam dłużej bez palenia w pracy, jestem dobrym pracownikiem ale jak tak dalej będzie to się kuwa zwolnie stąd. Nie mam nawet 30 lat i swojego szczescia mogę gdzie indziej spróbować tak jak wielu innych młodych. Macie tyle przyjec i zwolnien zalando ze w końcu ludzi z regionu zabraknie do tej rotacji i będziecie musieli ściągać z Ukrainy, a oni za 2850 nie przyjadą pracować. Prezes z zalando i p. Rytel zastanówcie się.

Tak10Nie1
Micha
Klient

Witam. Mam pytanie. Ok. rok temu pracowałem w fiege przez 3 miesiące po czym nie została mi przedłużona umowa. Z przyczyn żadnych, raczej przez brak sympatii TL. Moje pytanie to czy mogę aplikować jeszcze raz? Czy są szanse ze mnie przyjmą? Z góry dziękuje za odpowiedz. Za odpowiedzi typu. Nie polecam, serdecznie dziękuje.

Tak1Nie1
@Micha

micha sproboj nikt w morde za to nie da

Tak1Nie1
Anonim

Oj słaba firma słabiutko porażka

Tak4Nie3

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Macie jakieś pomysły na zmianę w funkcjonowaniu palarni? Może ciekawe rozwiazanie pomoże otworzyć palarnie.

Tak6Nie3
Mimi
@Pracownik

Moim zdaniem jeśli na palarnii jest za ciasno na tak liczne grono ludzi, to podczas tej przerwy obiadowej najlepiej by wypuścili ludzi przed szatnie na plac jest tam dużo miejsca i tam łatwiej by było o te "nie przyklejanie" się do siebie

Tak3Nie3
Oli
@Mimi

Sam palę. Ale na palarni zawsze było wiecej niepalacych którzy przyszli na pogaduszki. Co do placu tam jeżdżą TIRy trzebaby było uważać.

Tak5Nie1
@Oli

W sumie ważna też jest kwestia firm zewnętrznych korzystających z palarni razem z nami to też kilka osób więcej. Może powinni korzystać z palarni po naszej przerwie.

Oli
@Pracownik

Firmy zewnętrzne powinny mieć oddzielną palarnie zeby się z nami nie mieszać

Tak6Nie1
@Oli

Jeśli chodzi o TIRy to przy kantynie jest bezpośrednie przejście do bramek wyjściowych.

Anonim

kolejne awanse nie kompetenych ludzi. Wydawało mi się, że przełożeni mają wiedzę na temat kto powinien otrzymać awans... Coś, gdzieś umknęło.. skoro lesserow się awansuje.. nie dotyczy to wszystkich bez urazy.. ale są takie jednostki które awansowały a w pracy ich wydajność była bardzo słaba nie nadawali się do pracy fizycznej do mach i awans porażka żenada

Tak4Nie12
Egatka
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.
Kandydat

Po komentarzach widać, że w firmie chyba nie dzieje się za dobrze. Czy ktoś nad tym panuje? Dlaczego procesy rekrutacyjne trwają tak długo? Ciągle pojawią się te same ogłoszenia... Dziwne to wszystko. Szczególnie w sytuacji, gdy wszyscy wokół tracą prace. Warto się nad tym zastanowić...

zdemotywowana

Polecam ludziom, którzy muszą się gdzieś zaczepić na chwilę. To prawda, są dojazdy z różnych miejscowości są też posiłki (czasem lepsze, częściej gorsze), wyplata na czas no i karta kulturalna (100 zł miesięcznie do wykorzystania w niektórych sklepach). Jednak nie zmienia to faktu, że pracując na terenie magazynu ciężko mówić o komforcie psychicznym. Prawda jest taka, że pracownicy magazynu są traktowani bardzo przedmiotowo. Ostatnia akcja, opróżnianie szafek. Po co? Przecież szatnia nie powiększyła się przez to magicznie. Nadal jest ciasno i każdy stoi sobie na plecach. Ale biuro wymyśliło i nakazało zwierzętom z magazynu dla własnego widzimisię. Teraz mogą sobie przyznać premię za światłe działanie antywirusowe. To nie jest miejsce dla wrażliwych i empatycznych ludzi na dłuższy okres czasu ale jeżeli komuś to nie przeszkadza to da radę.

Tak14Nie1
Zdemotywowany
@zdemotywowana

Tak to prawda, ludzie bez ambicji i jakiejkolwiek empatii nie wytrzymają tu długo. Jeśli oczekujesz czegoś więcej od pracy niż dowóz i średnie obiady za 1 zł to niech szuka czegoś innego. (usunięte przez administratora)

TakNie2
@Zdemotywowany

Nie smakują wam pyszne, wykwintne obiadki? Dla samych tych obiadów warto tam przyjść do pracy :D jak u mamy

B

Palarni nie ma z powodu koromowirusa , a nie bo ktoś coś mówił,czy wróci okaże się.Zwracanie komuś uwagi wyższemu stopniem,to jak samobój,masz być głupszy,nie wychylać się poza szereg. Co ogranicza możliwości tego zakładu,rodzina, koleżeństwo, plotkarstwo, układy,podkopywanie pewności siebie i podstawa wymiana tl między działami, żeby skończyć układy i układziki i docenienie tych tl,którym się naprawdę to należy.Zmiany wchodzą w życie oby na lepsze.

Tak2Nie1
Dyskutant

Dojazdy zwłaszcza w czasie zarazy gdy w autobusach ilość miejsc ograniczona to dobrodziejstwo! Obiady to kolejne dobro Karta kulturalna i sportowa. Umowa o pracę. . może małe zarobki ale zn miejsca gdzie tego nie ma. Tylko mała płaca , umowy śmieciowe i z dnia na dzień won z pracy! A bonusy -zapomnij!!! I znosna atmosfera w pracy do czasu. Potem mobbing. Prezes wygłasza prelekcje o wartościach a czy sam w nie wierzy? Dojazdy - z racji wirusa zakazał korzystania z km komunikacji publicznej każe dojeżdżać własnym samochodem. Ludzie biedni na umowach zleceniach mają mieć samochody! Zgadnijcie gdzie tak było!

Tak7Nie1

Koopress w Olsztynie.

Tak2Nie
Dyskutant
@Gerald

O tym co jest w Forge i o tym co w wielu olsztyńskich firmach. Bo mam porównanie.

??
@Taki jeden

(usunięte przez administratora) Czy pracujesz tam?

Taki 1
@??

Nie ale znam osoby które tam pracowały o nie mają dobrej opinii

Wiem to
@Taki jeden

Pracowałem tam i zgadzam się z nieprzychylni opiniami o tej firmie (usunięte przez administratora)

Tak5Nie
Dyskutantowi
@Dyskutant

Ja pracowałem w koopress i zgadzam się z tym cos napisał

Tak5Nie
Magazynier

Jedno wielkie koleżeństwo.Polecanie swoich kolegów, przyjacieli i drugich połówek do awansów. A osoby z doświadczeniem i stażem czekają tygodniami na rozmowę ale tak to była jeśli nie ma się znajomosci na magazynie. Pozdro

Tak14Nie3

Powinni teraz w ogłoszeniach pisać, że szukają ludzi nie pijących i nie palących

Tak6Nie2
Anonim
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.
 Problem

To co się dzieje to jest masakra. Wykorzystują ludzi jak się da. Ci co powinni mieć kwarantannę to nie idą bo muszą pracować. (usunięte przez administratora) TL z receivu w ogóle nie informują o przypadkach korony na dziale. Zatajają informacje kto chory a Ty mogłaś/łeś mieć z tą osobą styczność czy to w pracy czy po za. Wielkie brawa dla tej osoby, której przeszkadzała palarnia i paplała różne rzeczy, by tylko to zamknąć. Wiadomo, że to tylko nałóg ale efekty odstawienia są różne np omdlenia, nerwica, potliwość. Kadry pewnie sobie chodzą i palą No bo czemu nie, im wszystko wolno. Oddajcie nam chociaż automaty z kawą. Ale zaraz zaraz... firmie się to przecież nie opłaca. Lepiej żeby pracownik zapierniczał aż do utraty sił.

Tak10Nie2
Kamil
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.
 Problem

PIANKA montażowa będzie mocno ubita

Tak14Nie6

Gdzie można podpisać petycję w sprawie ponownego otwarcia palarni?

Tak14Nie4
Bbb
@Pracownik

Ustalmy, ze na każdej przerwie jedna osoba bedzie zbierać podpisy o wycofanie zakazu palenia jak i o powrót do drugiej 15 minutowej przerwy. Im więcej osob podpisze tym lepiej. Z podpisami pójdziemy wyzej

Tak10Nie7
@Bbb

Nie przywrócą tego bo i na ulicach palić zakazano i zlikwidowali 15tke gdyż kończymy o pół godziny wcześniej, dla firmy to strata gdy kończymy wcześniej i mamy 2 przerwy.

Tak10Nie10
@Nama

Gdzie na ulicach zakazano palenia?

@Lol

W całym kraju, poczytaj wiadomości w internecie :)

Tak6Nie7
ktoś
@Pracownik

Aby petycja została przyjęta musi być 75% podpisów z dwóch zmian a w tym momencie jest to niewykonalne

TakNie6
On
@ktoś

To zrobimy petycje w wersji elektronicznej, online jest większość pracowników. W czasach koronawirusa petycja online wydaje się być jak najbardziej sprawiedliwa i wszyscy nie macają tej samej kartki = bezpieczenstwo :) pracownicy, ktorzy nie moga byc w pracy z powodu urlopu lub choroby nie powinni być wykluczani. Naszej firmie zalezy na rownym traktowaniu, wiec petycja online powinna być wzięta pod uwage.

Tak8Nie5
@Nama

Z ciekawosci zapalilem szluga przy radiowozie w ktorym byli policjanci.. nic nie zrobili, widzieli mnie i nawet pouczenia nie dali. Trzeba spróbować przy komendzie. z reszta ustawodawca nie zakazuje pracodawcy organizowania palarni. Poczytaj ustawy najlepiej na stronach z koncowka gov.pl

Tak7Nie5
@Lol

Akurat znam swoje prawa wiec czytac nie muszę, pracodawca może nakazywać co chce aby zwiększyć bezpieczeństwo. Propo Twojej próby... to zależy na jakiego policjanta trafisz i czy mu się będzie chciało wlepiać mandat bo nie każdy rzuca się na człowieka np bez maski ;) (na szczęście)

Tak7Nie8
@Nama

Ups wygląda na to, że jesteś osobą odpowiedzialną za zamknięcie palarni. Proszę przyjmij naszą petycję bez uprzedzeń do osób palących. Nie chowaj się za "bezpieczeństwem" Na złość zawsze się znajdzie argument... wszyscy jesteśmy ludźmi.

Tak11Nie6
@Lol

Ups Akurat sie pomyliłaś/es, nie jestem za to odpowiedzialny/a xD znam prawo i sytuacje. Słuchając innych ludzi cieszą się ze zamykają palarnie bo śmierdzi tylko jak się idzie do busów i z busów xD aczkolwiek w jakimś stopniu ma te obostrzenie pomoc. Idź neguj te decyzje pracodawca a nie ze mną ;)

Tak6Nie11
C

Jednego nie pojmuję,dlaczego ludzie tak łatwo ulegają presji otoczenia czy to przełożonych,czy to współpracowników i rezygnują z pracy lub idą na chorobowe i nie dochodzą swoich praw,mobiing jest na porządku dziennym zaczynając od góry, kończąc na dole. Kierują ludźmi jak im się podoba, tego masz nie lubić i go tępić, doprowadzić go do granic wytrzymałości, aż zrobi jakiś błąd a w najlepszym wypadku pójdzie na chorobowe lub się zwolni, czy aż tak się boją ludzi silnych i odpornych na głupotę ludzką.Pamietajacie od poniedziałku cały zakład idzie na odwyk,powodzenia życzę

Popieram
@C

W poniedzialek duzo osob pojdzie na l4 bo nie potrafia sie odezwac najlepiej isc na latwizne. Ludzie zamiast walczyc wola sie poddac. A gora zamiast stopniowo wprowadzac zastrzerzenia wpowadza odrazu zakaz. Postawcie sie wkoncu bo zabiora nam przerwy

Tak3Nie1
Anonimtak
@C

Tak sama prawda

Tak1Nie3
Popieram

Podly z ciebie czlowiek. Z tego co piszesz to niemasz szacunku do ludzi. Zebys wiedzial ze sie postawilem a twoja opinie to mam gdzies

TakNie2
 Problem

Połowa do wymiany TL bez doświadczenia ale tam wystarczy znać angielski a doświadczenie można mieć w zbieraniu ziemniaków albo żadne i wystarczy efekty widać Ludzi z doświadczeniem traktują jak głupszych od siebie masakra uważają się za bogów Zelando żenada porazka

Tak10Nie10
Magazynier
@Anonim

Dokładnie ???? doświadczenie na kuchni i ktoś zostaje TL ???? szacun

Tak2Nie5
Klient

Witam. Ile czekaliście na telefon od momentu wysłania cv??

Kolezka
@Kandydat

nie przychodz tu do pracy chłopie, ten zaklad to jest tragedia...

Tak5Nie2
@Kolezka

Tak to prawda

ElQuatro

Przyszlym i obecnym pracownikom życzę wiele cierpliwości w zwiazku z zaostrzeniem "zasad panujacych na terenie naszego zakladu" . Maseczka noszona przez 8 godzin, zamknięta palarnia, ciasna szatnia... spokojnie zniesiemy to Wszystko razem :)

Tak4Nie2
Gerard

Kazali zabrać rzeczy z szafek.. niby do dezynfekcji. Pewnie zamkną zakład od poniedziałku. Przygotujcie się na najgorsze

@Gerard

Oni chcą zrobić odstępy między szafkami by ludzie się zbytnio nie mieszali... słuchaj odpraw dobrze

Tak7Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka - Ameryka

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka