Opinie o Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka w Olsztynek

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka w Olsztynek

Zadowolona po kroć

Ludzie narzekają a zarobki nie małe ,czwartki owocowe obiady palce lizać szanujący się na wzajem pracownicy o TL nie wspomnę,do tego na kartę 100 zł dają , transport za darmo . Do tego między narodowa znana firma można być jedynie dumnym z pracy w tak zacnym gronie i firmie . Panowie i panie z ochrony pełny profesjonalizm . Wielu marży o takiej pracy i nie każdy się dostaje wybierają tylko najlepszych selekcja jest nie mała. Nic najpiękniejszego w życiu mnie nie spotkało nawet narodziny dziecka niż praca w figę Zalando każdego dnia nie mogę doczekać się powrotu do pracy aż mną telepie

Zarobisz Fiege

Błysnęło widzę mądrością umysłu zniewolonego.Ja mogę dojeżdżać nawet wozem drabiniastym z felgami alu, tyle tylko że organizacja transportu w przypadku umiejscowienia molocha na zadupiu jest koniecznością, w przeciwnym przypadku niewielu chętnych znalazłoby się do pracy.Odnośnie transportu publicznego istnieją zaś pewne standardy olewając które sięgamy do poziomu państw(usunięte przez administratora).Pensja jest taka jaką ustala pracodawca i za jaką swoją pracę sprzedajesz, to przykre kiedy ktoś widzi dobrodzieja w korporacji która pomnaża zyski kosztem eksploatacji taniej siły roboczej,cóż-kwestia mentalności.

Jasia

Masz 100 zł na karcie pszeznacz na paliwo do tego owocowe czwartki i żarcie za zł jeden , co nazekssz zamiast narzekać byś zaczol wyrabiać normę

Zawiedziony

Z uprawnieniami UDT są gorsze zarobki w tej firmie niż na zwrotach mają magazynierzy,do tego odsyłani są z działu unload na inne działy ludzie z uprawnieniami na wózki widłowe i pracują jak zwykli magazynierzy,premiowanie jest fikcją,co innego firma obiecuję i oferuje a co innego jest w rzeczywistości, podwyżek inflacyjnych tu nie ma,teraz będziemy zarabiać wszyscy najniższą krajową ,awanse to jest pić na wodę fotomontaż żeby skłócić załogę,ciągle szukają ludzi (usunięte przez administratora) ,problem z załatwieniem urlopu,nie polecam nikomu tej firmy ,ubrania bez kieszeni,telefony w szatni,zakaz rozmawiania,śmiania się,nic nie wolno ,mamy być robotami,najlepiej nie wychodzić do toalety,zakaz wszystkiego,wynagradza się to gadżetami typu jojo,żenada,robi się z ludzi debili,przedszkole,jak to z korporacji jak w sekcie ,na dzień dziecka lody ,żenada,żeby zjeść jedzenie z fudtrakow wszyscy musieli odpracować w firmie od dechy do dechy i to była nagroda godzinna przerwa churra,debilizm robienie z ludzi debili,tak jak robienie plakatów maksimum szacunku w twoim kierunku,kto tu szanuje pracownika kto? Ja się pytam.liderzy traktujecie ludzi jak (usunięte przez administratora) zero szacunku,a reszta rządzących co robi??? Drodzy kandydaci szukajcie pracy w innych firmach dobrze wam radzę ,bo to jest ściema,pozdrawiam

Szczerze
@Zawiedziony

UDT to żadne uprawnienia .takie uprawnienia na wózki zrobić może każdy. Na tych wózkach się nie na dźwigasz nie masz norm . Co do reszty się zgodzę Określenie przedszkole i cyrk pasują do tego miejsca zakazy nakazy jak w obozie .

Młody

Czy zarobię 4 tys na rękę bez soboty zastanawiam się nad pracą.

Zawiedziony
@Młody

Tu są 2 soboty pracujące i nie ma 4 tys na rękŕ

Magazynier

Opisze przebieg rekrutacji w moim przypadku: 1. Idzie sie do ochroniarza po identyfikator ("Visitor") - musicie okazac swoj dowod osobisty, potem do budynku, pietro wyzej na recepcje, podajecie nazwisko i czekacie. 2. Po kilkunastu minutach przychodzi osoba ktora zabiera was, z cala grupa (okolo 20 osob +/-) pietro wyzej do pokoju z telewizorem gdzie wyswietlane sa slajdy o firmie, pracy i mozliwosci rozwoju. Z tego co zapamietalem to przy pierwszym slajdzie pani prowadzaca chyba kilka razy mowila o tym, ze: "to nie jest korporacja" (jest) i ze nie jest to firma powiazana w zaden sposob z Zalando (pomimo wielkiego znaku "Zalando" na froncie budynku), ogolnie ze slajdow w skrocie wynikalo tyle: Karta multisport lub karta sport + kultura (50 zl doplaty), opieka medyczna medicover, lekcje angielskiego za darmo dla pracownikow (po godzinach) i jakies inne szkolenia, ktore nie byly wymienione. Sa tez benefity dla osob ktore maja np. male dziecko tj. nieco ponad 100zl na zlobki czy na inne rzeczy edukacyjne. Umowy o prace: 1. Na start: 3 miesieczny okres probny, 2. Po okresie probnym umowa na 6 albo 12 miesiecy (nie pamietam dokladnie) 3. A potem: na czas nieokreslony. Mozliwosci rozwoju: magazynier (1 stanowisko) --> mentor (20-50 osob pod soba), problem solver (wymagana znajomosc angielskiego), team leader (50-150 osob pod soba, wymagany angielski) i jakies inne ktorych nie pamietam. Ale radze sie nie nabierac, ze po tym jak zostaniecie mentorem to wasze zarobki podskocza z najnizszej krajowej do 5 tysiecy (w niemczech jedna kobieta dostala oferte 50 euro podwyzki za zostanie mentorem, w polsce mysle ze jest podobnie). Po prezentacji dostajecie do wypelnienia formularz: dane osobowe, wyksztalcenie, dwie poprzednie prace, znajomosc obslugi komputera, znajomosc angielskiego itd. Jak juz wypelnicie formularz to zostaniecie zaproszeni do pokoju na rozmowe (mowie "pokoj", ale nie ma do niego drzwi, wszyscy slysza i widza co mowicie, a jakby tego bylo malo to na rozmowie sa 3 osoby jednoczesnie [3 rekruterow i 3 kandydatow]). Na rozmowie nie prosza was nawet o CV, jedynie posluguja sie formularzem ktory wypelniliscie oraz o to gdzie pracowaliscie i czy nie macie jakichs schorzen/urazow itd. Jedyne pytanie jakie dostalem na rozmowie to "ile chcialbym zarabiac?"... prawie kazdy dostaje najnizsza krajowa albo ewentualnie 100-300zl wiecej w zaleznosci od doswiadczenia i kwalifikacji, ale nie liczcie na wiecej na start. Wiecej pytan nie mieli, praktycznie brak jakichkolwiek pytan osobistych, typowa masówka, widac ze chca zatrudnich tyle osob ile sie tylko da. Moim zdaniem mozna tam popracowac te 3 miesiace na okresie probnym, skorzystac ile sie da ze szkolen i lekcji angielskiego a potem szukac innej pracy (chyba, ze nie ma sie wyksztalcenia/ambicji na lepsza prace).

1. Schorzenia/urazy. 2. Ile chcialbys zarabiac? 3. Czy masz jakies doswiadczenie? 4. Wiecej nie pamieta, ale byly to pytania bardzo ogolne, ale czego sie spodziewac skoro nawet nie wymagaja CV na rozmowie (ani przed nia).

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Starać się możesz i 10 lat liczą się znajomości albo musisz wydziobac sobie ten awans .zarobki TL podobno ok 4300zl

Taki

Dużo osób tu pracujących to tak zwane pokolenie Z czyli robić by się nie narobić są bardzo roszczeniowi do tego . Starzy już wiekiem zapiernuczaja za nich a ci mają i tak (usunięte przez administratora)Jak masz już swoje lata nie warto tu szukać pracy .

roszczeniowe gen z

To nie jest sprzedanie się, tylko jeśli mam się męczyć, to nie za grosze, tylko za godną stawkę, żeby chociażby było mnie stać na lekarza na wszystkie problemy ze zdrowiem które dzięki tej pracy się pojawią.

Haniusia

Jako trzecie zmianę? Co maja zmienić znów już te zmiany to mnie denerwuje. Ciagle zmiany jakieś, to zmieniajo chasła, to zmieniajo karty. Co tera jak tak

CHORE

Słuchajcie czy na każdym dziale są takie cyrki dotyczące urlopu wypoczynkowego, jak na zmianie A na Packu? Nigdy nie można tam normalnie po ludzku dostać urlopu. Nieważne czy zgłaszasz go pół roku, miesiąc, tydzień PRZED i tak zawsze jest PROBLEM. Najlepiej urlop brać tylko wtedy kiedy zakład nie ma roboty, bo ludzie przecież nie mają życia prywatnego i nie potrzebują urlopów na różne sytuacje/okazje. I nie chodzi tutaj nawet o długie weekendy świąteczne, tylko o NORMALNE DNI! Zastanawiam się czy tylko u nas takie rzeczy się dzieją czy to jest na porządku dziennym w tej firmie?

Murzynki
@CHORE

Nie ma urlopu trza (usunięte przez administratora) Jak pracujesz w (usunięte przez administratora)to nie licz na coś takiego trzeba było iść do pracy gdzie nie pracuje 2tys osób Takie są realia takich molochów ty jesteś tylko numerem i masz pracować a nie urlopowac

@CHORE

Niestety na każdym dziale są takie problemy, dlatego ludzie się denerwuja i biorą L4 z kolei z tego powodu, że sporo osób na zwolnieniu nie można wziąć urlopu i tak w kółko. A jakie cyrki z wzięciem tego nowego 50% płatnego słyszałam już plotki że planują zgłosić sytuację do PIP.

jaja
@Anna

cyrki z urlopem 50%? Przybliżysz trochę sytuację bo sam planuję niedługo się na niego wybrać i nie wiem na co się szykować

Aleks

Już tak nie oceniaj. Uważasz że na zmianie A jest lżejsza robota? A u ciebie urlop dają bez problemu czy jest grafik na który trzeba się wpisywać? Można zawnioskować o 2 tygodnie czy bez szans?

...

Skoro piszesz o plotach lub mataczeniu to jak wytłumaczysz wypłaty u wielu pracowników kwoty 12zł z kart obiadowych, jak wytłumaczysz brak zasileń kart podarunkowych? Baza danych firmy w której pracujemy jest łakomym kąskiem dla kogoś kto będzie potrafił zrobić z niej użytek dla siebie. Zablokowali expertisa, także logiczne jest że coś się dzieje negatywnego.

Premie

Czy to prawda że na zmianie A sport więcej zarabia .

Janek

Mam pytanko do współpracowników: czy działa wam xpertis?

Nie
@Janek

Nie

Tak

W życiu nie marzyłam o takiej pracy . Wręcz z niecierpliwością czekam aż wrzucę do niej . Koledzy koleżanki są wspaniałym mogę zwierzyć się im z wszystkiego .

nowy

czy dzień do odebrania z grafiku mogę wybrać sobie sam? bo każdego co pytam mówi coś innego.

Abc
@nowy

Wszystko i tak zależy od team leadera. Możesz wybrać dzień, ale nie znaczy ,że akurat dostaniesz wolny. Najgorzej,kiedy TL wybierze dzień!!!! Nie ma odwołania.

Zaskoczona

Wiecie może czy na wypowiedzeniu za porozumieniem stron, po przepracowaniu całego miesiąca dostaje się premie? Słyszałam, ze nie i teraz mnie to zastanawia

....
@Zaskoczona

Nie,gdy pracujesz ostatni miesiąc premii się nie dostaje.

Armata człowiek
@....

To zależy w jakim stylu się rozstajesz z firmą. Jak pracujesz rzetelnie do końca to tak jesteś traktowany. Jak walisz w kulki to sobie sam odpowiedz

Witam ile czasu czekaliście na telefon po złożeniu CV ? Dlugo trwa proces rekrutacji ?? Pozdrawiam

Co za głąb wymyśliły z zablokowaniem przejścia szafkami w szatni męskiej. Gdzie jest BHP każdy po sobie chodzi nie ma przestrzeni ludzie się tłoczą! Czy wy już nie macie co wymyślać . Zmiany powinny być na lepsze a nie na gorsze . Kto ma takie idiotyczne pomysły

queen of spades

Jak to jest z tymi urlopami? Czy naprawdę trzeba robić taki (usunięte przez administratora)z wzięciem dnia wolnego obok dnia świątecznego? W Kodeksie Pracy nie ma czegoś takiego jak „zamrożenie urlopu”. Odmowa udzielenia urlopu może nastąpić jedynie w uzasadnionych przypadkach. Zgodnie z art. 164 § 2 kp przesunięcie terminu urlopu jest dopuszczalne z powodu szczególnych potrzeb pracodawcy, jeżeli nieobecność pracownika spowodowałaby poważne zakłócenia toku pracy. Serio brak jednej, czy nawet 50 osób spośród kilkuset pracowników spowoduje „poważne zakłócenia toku pracy”? Skąd wiadomo już teraz, że konkretnego dnia w czerwcu wszyscy pracownicy będą niezbędni w firmie? Wiecie, że pracownik może też wystąpić o pisemne uzasadnienie odmowy? Czy macie świadomość, że jeśli pracownik nie zgadza się z odmową udzielenia urlopu może zgłosić taką sprawę do sądu? W takim wypadku to pracodawca będzie zmuszony wykazać, że obecność pracownika była niezbędna. Dacie radę to udowodnić? Poza tym nie dajecie możliwości zaplanowania czegokolwiek w tym dniu, bo przeciągacie wydanie decyzji do ostatniej chwili, trwać to może nawet tygodnie. Słabe to jest. Szacunku najwyżej 24%, tak jak w waszych hasłach

Renata

Jakie umowy(na ile czasu i ile tych umów) na czas określony się podpisuje po umowie próbnej? Pamięta ktoś? Chodzi mi o to kiedy się dostaje umowę na czas nieokreślony

Xyz
@Renata

Od teraz pierwsza umowa na 4miesiace, kolejna na 8.miesiecy, kolejna na rok. Czwarta dopiero na czas nieokreślony

Agnieszka

Napiszcie, ile w tym roku zarabia magazynier i czy trzeba już być obcykanym z obsługą skanera? Na razie to poczytałam tutaj i się dowiedziałam, że się strasznie nie lubicie z biurem, ale to mi nie mówi, ile zarobię :/

Armata nie człowiek
@Agnieszka

Trzeba być obcykanym bo to główne narzędzie pracy chyba najważniejsze jak i zdrowe nogi . Kasa najniższą krajową po roku 100 zł brutto więcej no i do tego premia uznaniowa .

Juzia
@Agnieszka

Nie polecam pracy w tym (usunięte przez administratora)

noniewiem
@Agnieszka

3600 magazynier a obsługi skanera cię nauczą :)

X
@Agnieszka

2800 bez premii a premie stracic idzie w jeden dzien nawet .

Picker
@X

Zależy na jakim dziale , nigdy nie widziałam wypłaty 2800. Zawsze przynajmniej 3400 :) na pick/stow nie słyszałam żeby ktoś stracił premie w 1 dzień - chyba ze już naprawdę coś odjaniepawlił

Xyz

Dlaczego area managerka z return została zwolniona?

Zostaw merytoryczną opinię o Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka - Olsztynek

• Jak się pracuje w Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka?

Zobacz opinie na temat firmy Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 663.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 588, z czego 81 to opinie pozytywne, 285 to opinie negatywne, a 222 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka?

Kandydaci do pracy w Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka