Opinie o Dominika Tuora-Szost Dietetyk Kliniczny w Grudziądz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dominika Tuora-Szost Dietetyk Kliniczny. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Dominika Tuora-Szost Dietetyk Kliniczny o rekrutacji.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dominika Tuora-Szost Dietetyk Kliniczny w Grudziądz

Ja Nowy wpis

A mi Dominika pomogła,udało mi się schudnąć ponad 10 kg???? trochę luzu wiadomo że ułożenie diety chwilę trwa,bo każdy ma inną historię.Dziękuję Domi????????????

AGNIESZKA Nowy wpis

Długo zastanawiałam się czy napisać...Trafiłam do Dominiki ponieważ ktoś ze znajomych udostępnił post na FB,obserwowałam i skusiłam się.Pierwsze wrażenie tragedia, młoda dama (gwiazda)chce być fajna, po chwili byłyśmy już na Ty ... Dominika w trakcie wywiadu wiecznie poprawiala sobie wlosy i zerkała w telefon.Przedstawiłam komplet badań,opowiedziałam moją historię.Powiedzialam,że głównie pracuje w weekendy lub popołudniami zaproponowała 3 posiłki.Powiedzialam że z reguły jadam mało i proponuję 5 uparła się na 3.Na dietę czekałam około 2 tygodni było sporo opóźnienia i żadnej informacji ,słowa przepraszam kompletna OLEWKA.Dostalam swoją dietę i 3 posiłki,a sugerowalam 5.Dieta może uwzględniała rzeczy które lubię,ale byłam głodna.Po 3 dniach postanowiłam napisać smsa do Dominiki,otrzymałam odp że jeśli chce 4 lub 5 posiłków to muszę zapłacić.jak jestem głodna to mam wypić szklankę wody.Przeciez chodzilo o to żeby nie podjadać.Zrobilam dym ,zapłaciłam za dietę której nie chciałam, bo chciałam więcej posiłków niż 3....po 3 tygodniach na "diecie" nie schudłam ani grama!!!! I uwaga....Dominiką powiedziala, że muszę poszukać sobie innej pomocy,gdyż ona mi nie pomoże! I to ma być lekarz?? Zatkalo mnie,wyszłam z gabinetu i coś we mnie pękło,zaczęłam płakać...Po tygodniu lub dwóch Dominika zaproponowała,że ułoży mi nową dietę.Nie wiem czy wpływ na postawę Lekarza miał fakt że w CG jestem osobą znaną....z pewnością nikomu nie polecę tej Pani ,która udaje że wie co robi ,a jest głównie skupiona na sobie i na pieniądzach. (usunięte przez administratora)

Marta Nowy wpis

No niestety czytając powyższe opinie ,stwierdzam że nie byłam jedyna.Jadłospis mam wrażenie nie został rozpisany dla mnie ( po pierwsze nie zostały uwzględnione moje preferencje,większości dni mam jeść to samo,po drugie mam wrazenie ze zostal steorzony na zasadzie kopiuj wklej na szybko,pozostawie wiele do zyczenia).Jakakolwiek próba kontaktu to odbijanie się od ściany ponieważ Pani Dominika nie odpisuje,a jak już szanownie odpisze to z taką arogancją,że się odechciewa.Ale na wizycie informuje,że będzie w kontakcie,że w razie pytań proszę pisać.LICZY SIĘ PIENIĄDZ to czuć ...przykre.Mloda osoba,zapatrzona w siebie,narcystyczna postać,jak ktoś cukruje jest cool! Najważniejsze że jest super fota na Ista lub FB to swie liczy i pieniądze, a ludzi można traktować jak .....NIE POLECAM.

Agata Nowy wpis

Niestety jestem bardzo zawiedziona jakością usługi jaką oferuje Pani Dominika. Na menu czekałam ponad 2 tygodnie. Kiedy wreszcie je otrzymałam, to produkty które miały się na nim nie pojawić były obecne w jadłospisie niemal codziennie. Z kolei te o które prosiłam nie zostały wprowadzone. Po wielu prośbach i emailach Pani Dominika dokonała zmian w jadłospisie ale nadal pojawiały się w nim "błędy" i jadłospis zawierał produkty wykluczone lub dania które miały być z jadłospisu usunięte. Ponadto, sam jadłospis sprawia wrażenie że jest generowany przez jakiś dość prosty program. Nie jest to usługa spersonalizowana. Wystepuje duża powtarzalność składników, brak podanych zamienników lub opcji wyboru dań. Pani Dominika niechętnie odpowiadała na zadawane jej pytania a wiele z nich ignorowała. Na koniec, po wysłaniu jadłospisu wyjechała na wakacje, nie pozostawiając nikogo w zastępstwo. W odpowiedzi na moje zapytanie powiedziała że na urlopie nie odpowiada. Może w takim razie nie powinna przyjąć nowego klienta w tygodniu w którym wyjeżdża? Pani Dominika nie oferuje żadnego wsparcia, nie kontroluje efektów diety i nie interesuje się postępem swoich klientów. Uważam że usługa jest bardzo nieprofesjonalna i na niskim poziomie. Nie polecam

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Dominika Tuora-Szost Dietetyk Kliniczny się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Aga

Nie Polecam! P.Dominika myśli że jest cool wyluzowaną osobą, uważa że jest najmądrzejsza i najpiękniejsza.... Na jadłospis musiałam czekać ponad tydzień po obiecanym terminie,na smsmy nie odpowiada,a jak odpowie to odechciewa się pisania.Po miesiącu efekt zerowy, stwierdziła że nie potrafi mi pomóc.Wibec tego co z niej za DIETETYK??? (usunięte przez administratora)

Nikt nie wypowiadał się o firmie Dominika Tuora-Szost Dietetyk Kliniczny w miejscowości Grudziądz. Daj nam znać co się dzieje z tym pracodawcą, czekamy na twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o Dominika Tuora-Szost Dietetyk Kliniczny - Grudziądz

Dominika Tuora-Szost Dietetyk Kliniczny
  • Roty Grudziądzkiej 6