Opinie o IGNIS Cars w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie IGNIS Cars. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w IGNIS Cars o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sieci TAXI
Sieci TAXI Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IGNIS Cars w Kraków

Wczoraj dodano ofertę na taki portal dla kierowcy taxi. Patrząc tu po komentarzach widzę, że od roku nikt niczego nie pisał i teraz nie wiem czy warunki się zmieniły czy wręcz przeciwnie? Jak je teraz oceniacie? dalej piszą, że do 9 500 zł można zarobić. czy tym razem jest już to jakoś osiągalne?

Urszula

Ogłoszenie jest właśnie i wynika z niego że na zleceniu można tutaj podobno wyciągnąć 9,5 tys. można prosić o opinię na ten temat? pasażerowie widać że chwalą ale chciałabym poznać bieżącą opinię. jak dużej jest obecnie obłożenie na trasy? i ile tak w rzeczywistości da radę w miesiąc wyciągnąć? od czego jeszcze to może zależeć?

kuba Nowy wpis
@Urszula

Raczej bez szans, musiałabyś jeździć 24/7 zeby to wyciągnąć, dostajesz 50% brutto od utargu, musiałabyś miesięcznie grubo ponad 20tys utargu miesiecznie zrobic na trzech aplikacjach zeby to sie udało. Przykładowo zrobisz w tydzien 3tys to nie odstaniesz z tego nawet 1.5tys. Dodatkowo teraz jest sezon ziomowo/jesienny i tego ruchu nie ma tyle co w lecie.

chętny do pray Nowy wpis

Dzień dobry, czy byłby ktoś w stanie powiedzieć jak wygląda zarobek netto za dzień przy jeździe 8-10h dziennie i jak to wygląda tygodniow również netto? Na stronie IGNIS Cars - napisane jest, że "Otrzymujesz wynagrodzenie w wysokości 50% brutto od obrotu, jaki wygenerujesz na aplikacjach.". Jak wygląda to netto przy średnim obrocie dziennym/tygodniowym w okresie ziomowym/wiosennym? Bylby w stanie podpowiedzieć ktoś kto tutaj pracuje? Poszukuję tego typu pracy ze względu na problemy z nogą, a tutaj państwo oferują nową corolle w automacie co wydaje się super.

Urszula Nowy wpis
@chętny do pray

Nówkę faktycznie oferują? Ciekawa jestem co z tymi, od ludzi którzy odeszli. Są tu w ogóle jakieś rotacje? Zwłaszcza na początku czy raczej każdy normalnie się wdraża? Napisze ktoś liczbę aktualnych handlowców?

mefju015

Wszystko w terminie kurcze ogolnie mega bo w porownaniu do co niektorych "partnerow" XD przez małe p to jest miazga. TU PO porstu czuje ze jak cos mowie to ktos mnie slucha a nie jak w jakichs innych firmach-jaskiniach, gdzie sie gada przez rok o kiepskich oponach. Wszystko na czas, MEGA szanuje za NOWE zimówki Dębice, co teraz kupilki. W poprzedniej firmie jeździłem na jakichś plastikowych chinolach za 200zl za komplet i jeszcze mi gadali tam w tej firmie wtedy ze tak ma byc i ze super opony xdddd

Rozmowę kwalifikacyjną w IGNIS Cars masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Praca kierowca TAXI - Uber, Bolt?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
pozdro666

polecam 110% lepszych nie ma w krk. Przyszedlem be zuprzedzenia bo numer znalazlem w google, wszedlem na plac i za 10 sekund ktos u mnie byl, zostalem zaproszony do srodka bob ylo bardzo zimno (mimo ze bylo 5-6 osob przede mna na rozmowe o pracy), od razu przyszedl drugi pracownik i poprosil o cierpliwosc, z uwagi na duza liczbe chetnych i wszystki mi wytl;umaczyl zebym nie musial niepotrzebnie czekac. jezdze juz miesiac i jest kozak naprawde polecam bo malo takich jest wczesniej juz jezdzilem i mnie traktowano jak jakiegos degenerata mimo tego ze robie super obrot i nbigdy nic nie (usunięte przez administratora) pozdro!

xx

przemily kierowca, bardzo pomocny !

ROBERTOS

wszystko ogarniete na miejscu, rzeczowi ludzie na wszystko mozna sie dogadac, zgubilem telefon w taxi i bez problemu wszyskto zalatwilismy dzieki bardzo !

Amarex

polecam przemiły kierowca!!!

IF

Szybki proces zatrudnienia, prace zacząłem z dnia na dzień i w sumie na tym najbardziej mi zależało . POLECAM

Mariuszek

jest git polecam

Kubakrul

Polecam rzetelny partner Uber bolt. Rozliczenie terminowe, jasne i bezbłędne. Kasa na koncie w terminie zawsze. Auta są posprzątane, mocno dbają o porządek. Jak jest (usunięte przez administratora) czy cis to się zgłasza i zawsze ściagają auto i pracownik robi detailing. Poważnie traktują komunikaty o wszelkich usterkach itd a inny partner zlewał wszystko i kazał jeździć jeżdżąca trumna … Najlepszy partner w Krakowie Pozdro!

patryk marczuk

jestem obecnie kierowcą w Ignisie, mnie odpowiada, pracę zaczynam i kończę pod domem, wypłąty bez opóźnień, wszystko się zgadza, no ogólnie jak najbardziej polecam. mają swój warsztat więc jak auto się psuło czy tam szło na jakieś sprzątanie i pranie, to dostawałem inne i mogłem dalej jeździć i nie musiałem na nic czekać. Polecam !

Aktualność
Szanowni Państwo,

witamy wszystkich, którzy poszukują informacji o firmie IGNIS Cars. Jesteśmy licencjonowanym partnerem aplikacji TAXI, takich jak Uber, Bolt oraz FreeNow.

Firma IGNIS Cars działa na rynku od trzech lat. Prężnie się rozwijamy i staramy się stworzyć takie środowisko, w którym sami chcielibyśmy pracować. Takie, aby Wam - naszym kierowcom, pracowało się coraz lepiej. Nieustannie powiększamy naszą flotę oraz rozwijamy infrastrukturę firmy, aby komfort i bezpieczeństwo było naszym znakiem rozpoznawczym.

Jako IGNIS Cars, kładziemy bardzo mocny nacisk na profesjonalne i szczere podejście do naszych kierowców, w związku z czym, opinia naszych obecnych, jak i byłych pracowników jest dla nas bardzo ważna.

Szczególnie więc zachęcamy Was do wyrażenia szczerej i konstruktywnej opinii o pracy w IGNIS Cars. Jest to dla nas szczególnie istotne, ponieważ bardzo zależy nam na pozytywnym odbiorze naszej firmy.

Jeśli jesteś zainteresowany rozpoczęciem współpracy z nami, masz jakiekolwiek wątpliwości, pytania lub chciałbyś po prostu porozmawiać, zachęcamy do kontaktu mailowego pod adresem kontakt@igniscars.pl lub telefonicznego, pod numerem +48 508 599 125 lub +48 666 140 211. Mamy nadzieję, że spełnimy Twoje oczekiwania. Możesz nas znaleźć w Krakowie, przy ul. Niebieskiej 7, od poniedziałku do piątku, w godzinach 10:00-17:00.

Z wyrazami szacunku,

zespół IGNIS Cars
Adamosss15

ogolnie spoko , pracowalem dorywczo przez wakacje po 2-3 x w tydoniu (studiuje) i teraz wracam na studia wiec juz zakonczylem prace ale moge polecic , nie mam zastrzezen wroce pewnie w przyszlym roku pozdro

Zostaw merytoryczną opinię o IGNIS Cars - Kraków

• Jak się pracuje w IGNIS Cars?

Zobacz opinie na temat firmy IGNIS Cars tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IGNIS Cars?

IGNIS Cars

IGNIS Cars