Opinie o Capital Alliance Partners w London

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Capital Alliance Partners. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Capital Alliance Partners o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Capital Alliance Partners w London

Podejrzliwy

Widzę tu 2 identyczne komentarze, a w ogóle wszystkie są z jednego tygodnia. Wygląda to tak jakby były podstawione. Ktoś realnie jest w stanie się wypowiedzieć na temat tej firmy?

Arek Bukowski
@Podejrzliwy

Inwestuję 7 miesięcy, umowa na czas nie określony, nie ma problemów z wyplatami , analityk zawsze odbiera telefon i pomaga!

Oburzony
@Arek Bukowski

@Arek Bukowski Możesz podać nazwisko analityka ? Kontakt był dopóki kasa była. A jak chce wypłacić to już problem. (usunięte przez administratora)

Info

Adres mailowy że strony jest błędny. Przypadek? Proszę o podanie danych kontaktowych do tej firmy.

Dariusz Kuś

w październiku zainwestowano 500 dolarów, dziś otrzymałem pierwszą wpłatę w kwocie 7000 zł.

Marcin Gaura

Z polskim brokerów/domów maklerskich nie ma lepszego w mojej ocenie. Nowoczesna platforma (nie to co np w XTB), wszystko dziala raczej bez problemow. Dobry kontakt z supportem.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Capital Alliance Partners? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Jan Wasilewski

Wszystko smiga jak nalezy. Chyba najlepsza platforma z jakiej do tej pory korzystalem..

Filip

Dorzucili do pieca z tym 0% prowizji za obrót akcjami, banki w szoku, bo nie są w stanie dotrzymać tempa ;D Capital Alliance Partners nie jest idealne, ale lepszej opcji na polskim rynku nie ma i pewnie długo nie będzie.

Adam Borsuk

Szczerze mówiąc - z nimi na publicznym rynku papierów wartościowych od 2002 roku. Jestem przekonany, że otwartość i transparentność działania istotnie przyczyniają się do osiągnięcia sukcesu z Capital Alliance Partners. Kieruje się tymi zasadami w każdym przypadku. Realizowali projekt handlowy dla Mnie, a teraz moim celem jest wzrost wartości Mojej Osobistej firmy.

Przemysław Dudzinski

Pozytywne zaskoczenie. Fajnie się korzysta, spokojnie dorównuje innym platformom domów maklerskich, a nawet bym powiedział, że większość przebija. super, że mają prowizjie 5%!

Artur Dziewicki

Świetny broker. Jeden z lepszych na rynku pod względem bezpieczeństwa jak i samej platformy transakcyjnej. Czytelna i łatwa obsługa za pomocą smartfonu. Mają również jedne z najniższych stawek wśród brokerów.

Rafal Rakowski

Bardzo profesjonalna firma, nie trzeba o nic się martwić, specjalnie śledzić, pełne zaufanie, pełna kompetencja. Myślę, że warto, bez żadnego zaangażowania czasowego poświęcić trochę pieniędzy i być z tego zadowolonym.

PANNA NIKT

Nie mogę odzyskać zarobionych pieniędzy. Najpierw otrzymałam informACJĘ, ŻE W KWIETNIU PŁACĘ PODATEK. Teraz okazuje się że żeby otrzymać swoje zarobione pieniądze muszę najpierw zapłacić podatek!!! Qwa, nie mam na to. (usunięte przez administratora)

Serdecznie odradzam i współczuję straty wpłaconych pieniędzy, nie dajcie się naciągać więcej i posłuchajcie dobrych rad osób poszkodowanych.

Agata Piętka

dzisiaj zainwestowałam 250$ zobaczmy ile zarobię kolega doradził firmie bo współpracuje od 2 lat

Radoslaw Wisniewski
@Agata Piętka

Kto Analityk?

Anna Drobinska
@Agata Piętka

Wzcystko się uda

Pomoc Prawna

Osoby (usunięte przez administratora)zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią 788 994 397.

Jacek
@Pomoc Prawna

na ile Państwo (usunięte przez administratora) ludzi? Prawnik, XD, już raz mnie (usunięte przez administratora)

Ja natomiast nie miałem żadnych problemów z wypłatami, tylko że posiadam bank obcokrajowy tak że dostaje przelewy w ciągu 48 odzin handowałem jeszcze na Binansie, tylko tam wszystko straciłem ponieważ handlowałem nie mając o tym wiedzy

Natalia Ostojska

zainwestowałam 250$ za 2 mies\ 6200zł wzieli ode mnie prowizję 10% czekałem na pszelew 48 godzin Taka sobie firma

Matcin

(usunięte przez administratora) Uważajcie nie wpłacajcie żadnych pieniędzy później ich nie odzyskacie, psełdo pomoc żeby wzbudzić wasze zaufanie, i przede wszystkim nie udostępniajcie żadnych danych do kont bankowych. Odradzam wszystkim z ręką na sercu. I zobaczcie na wpisy które nie są poprawne stylistycznie, ponieważ piszą to osoby podłożone.

Piotr Jagieło

powiem tak/zarabiac to się zarabia ale to co oni dajom (usunięte przez administratora) sygnaly to jest cos\za 2 tygodnia 600$ na czysto \prowizie 5% za 1 tranzakcje to jest gid Polecam

Mateusz

Wspolpracuje z ekspertem, wszystko podoba, Polecam

Rafal Lukawski

Pracuje z 1.09.21 zarobiłem 3400$ polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Capital Alliance Partners - London

• Jak się pracuje w Capital Alliance Partners?

Zobacz opinie na temat firmy Capital Alliance Partners tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Capital Alliance Partners?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 18 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Capital Alliance Partners
2.9/5 Na podstawie 127 ocen.
  • Hallmark Estate Agents Ltd, 46 Great Marlborough St, Carnaby
    W1F7JW London