Profutura Staff Ltd.

London

Opinie o Profutura Staff Ltd.

Edyta

Czy firma Profutura Staff Ltd. oferuje nadal wyjazdy za granicę? W Internecie nie można za wiele znaleźć na ten temat, więc przydałby się informacje z pierwszej ręki na ten temat. Osób chcących spróbować szczęścia za granicą jest sporo, więc jeśli możecie powiadomcie ich.

Dek

Cześć, są tutaj jakieś nowe i fajne oferty, bo widzę, że mało się tutaj dzieje z różnych powodów, mam nadzieję, że ktoś mi opowie jak jest naprawdę i co się tutaj dzieje tak na dobrą sprawę, proszę o oinfo

Anonim

Moga sprzedawac cv albo dane osobowe.

[usunięte przez admina] szukają telemontera z polski (dialog , Telekomunikacja polska, netia) posiadam 15 lat doświadczenia w Telekomunikacji Polskiej, dużo kursów zawodowych w tym kierunku, język angielski , doświadczenie w angli 2 lata. wysłałem do nich CV i ani się nie odezwali , a zamieścili kolejne takie same ogłoszenie z większą stawką za godzine. chyba to jest ściema

a ja znalazlem nr 02071270733 (to chyba nr londynski) Maja sporo fajnych ofert i calkiem neizle placa.

Seba

Jakas dziwna ta firma,........!?

stach

To muszą być jacyś [usunięte przez admina], w ogłoszniach nie ma nr telefonu i nie mozna sie nic dowiedzieć, strony tez nie mają. Nigdy o nich nie słyszałem

samurai

Firma rekrutuje do pracy w UK. Jak będę miał więcej info. napisze.

woojtek

Profutura Staff. Co to za firma? Proszę o opinie. Pozdrawiam.

Zostaw opinię o Profutura Staff Ltd. - London

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Profutura Staff Ltd.