Opinie o Capital Alliance Partners w London

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Capital Alliance Partners. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Capital Alliance Partners o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Capital Alliance Partners w London

Witam jestem nowy w tej firmie mam pytanie dlaczego żadne specjalista się zemno nie kontaktuje jak narazie nie mogę wystawić opinj pozytywnej proszę o pomoc

@Piotr

Jeżeli nie wpłaciles im żadnej kasy to się ciesz że nie oddzwaniaja. Jeżeli wpłaciłes to faktycznie na policję.

@Gość

Zainwestowałem naniszo kwotę ale nawet nie uzyskałem dochodu

@Piotr

Dla twojego dobra, jeżeli kwota mała to albo olej temat I nie odbieraj od nich. A jak chcesz to zgłosić na policję. Uważaj bo skończysz jak ja z kredytem I długami.

(usunięte przez administratora) nie odpisuje nie odzwaniajo więc chyba trzeba to zgłosić na policję

Czy komuś udało się odzyskać pieniądze? Albo wie jak to zrobić?

Jest nadzieja
@Gość

Witam, spróbuj napisać reklamacjędo firmy ,której oni używają do przelewów. W moim przypadku Istambuł . Jeśli dostałeś na mail potwierdzenie zakupu , to wpisz ten numer w mailu . Mi się udało. Firma odpisała po kilku dniach. Pieniądze przesłali w tydzień.

Chciałem zacząć inwestować z nimi. Możecie podać jakiś adres mailowy abym mógł zacząć?

Inwestor
@Nowy

Tu jest link na ich stronę może Pan tu zarejestrować się. https://capartnerss.ltd/. Lub niech Pan piszę do supportu tam myślę że też pomogą. support@capartners.ltd

@Inwestor

Jeszcze wam mało (usunięte przez administratora) Karma do was wroci.! Szukacie nastwonych naiwnych ludzi żeby im zniszczyć życie.

Podejrzliwy

Jak bym miałem taką sytuacje którą Pani opisuje to na pewno ostatnie co robiłbym to pisałem coś podobnego na necie, pierwsze co to zgłosiłem tą sprawę na prokuraturę, spróbował bym we wszystkie sposoby odzyskać swoją kasę i szukał bym jakiejś dodatkowej pracy żeby spłacać długi. A Pani mówi że ma jeszcze dziecko i zamiast tego żeby się zajmować utrzymaniem tego dziecka, to Pani piszę komentarzy codziennie na forach, więc zastanawiam się czy w ogóle coś takiego miało miejsce.

Oszukana
@Podejrzliwy

Hahah. Ja wiem ze to komentarz napisany przez ciebie ukraincu. Pseudo analityku. Ten sam styl mowy. 2 miesiące robiłeś mi wodę z mózgu. Ile osób oszukałeś ? Dobrze Ci się patrzy w lustro ? Trzeba sumienia nie mieć żeby fundować dziecku takie życie. Bo przez twoje oszustwo mojemu dziecku też bardzo zmniejszy się standard życia ale co cię to może obchodzić jak ty sumienia nie masz. Tak właśnie zrobiłam oszuście. Zgłosiłam to wszędzie gdzie się da i mam nadzieję że dorwie cie policja i twoich wspólników. A pisze komentarze po to żeby nikt się więcej nie dał oszukać. ! Twój głos będzie w programie uwaga !

@Oszukana

Niestety oni nie mają sumienia. To jest taki typ szuji I nic więcej. Nawet zero to za dużo powiedziane. Oczywiście że go znajdą. Takie nikt. Panoszy się taki po ziemi. Spotka go kiedyś zasłużona kara.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Capital Alliance Partners? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?

jak zaczynali to jakie to nie jest bezpieczne i nie ma ryzyka bo małe sumy i dzwonili jeden po drugim żeby tylko zainwestować bo taka okazja trafia się sporadycznie i jest pewny zarobek ale nie dodali już ze tylko dla nich czy jest ktoś na tej grupie co pomoże odzyskać to co wszyscy stracili bo na kancelarie adwokackie to nie ma co liczyć

Ja mam podobną sytuacje do @ Pawel tylko u mnie straciłem wszystkie oszczędności naszczęście kredytu nie udało im się dostać

Mijają 2 miesięce,pieniędzy nie odzyskałem. Spłacam kredyty które zaciągnąłem żeby zainwestować, oni sobie te pieniądze wzieli a ja musze spłacać 2 tys rat miesięcznie. Pieprzeni (usunięte przez administratora)

Pesymista

A opowie Pan coś więcej? Jak to się stało i czemu Pan myśli że został (usunięte przez administratora) jeżeli firma kontaktuje się i mówi że zwróci kasę?

OszukanyCap
@Pesymista

Bo trwa to już 2 miesiące. Dzwonią umawiaja się na zwrócenie I czekam na telefon . Ale nie dzwonią. Mija kolejny tydzień znowu dzwoni inna osoba. Znowu mówi jutro o tej o tej połączymy się any i zrobimy zwro. Minęło 2 miesiące. A mi po kontakcie z nimi został tylko kredyt do spłacenia, który zaciągneli poprzez połączenie zdalne I długi. Czy to jest normalne, że firma bierze kredyt? (usunięte przez administratora) Proszę o kontakt.

@OszukanyCap

Mnie też namawiają na program anydesk lub inny raz spróbowałem to wzieli mi z konta pokażną sumę pieniędzy i przelali na cinkciarz zdążyłem zablokować, potem chcieli wziąc pożyczkę też zablokowałem, teraz straszą, że jezeli nie poddam się ich weryfikacji to mi zablokują konto i stracę wszystko, co robić, czy stracić to co teraz u nich mam ( a nie mało ) czy poddać się ich weryfikacji. To jest straszny stress

@OszukanyCap

Czy oddałeś sprawę na Policję i do prokuratury. Proszę o odpowiedź .P.P.

@OszukanyCap

jeśli to stracziłesz , nie pisz, że firma (usunięte przez administratora) wiele osób pisze na nerwy, jak to zrobiłeś!

CapOszukany
@Pawel

Zaznaczam, że żadna gra na platformie z mojej strony nie została rozpoczęta. Anakityk połączył się że mną 2 razy I ustawił po 2 transakcje, które zaraz zostały automatycznie zamknięte na plusie. I tyle z ruchow na moim koncie na platformie. Następnego dnia analityk powiedział że musimy zrobi weryfikację konta I wtedy kazał zalogować się do banku i tak się zakończyła współpraca. Z kredytem który zaciągnął analityk. Pisze jak było.

@CapOszukany

imię i nazwisko analityka

Piotrek

Też go miałem, nie wiem jak taki człowiek pracuje w takiej firmie, w ogóle nie ogarnia co się dzieje na rynku. Dopóki go miałem to były same straty, więc zacząłem wymagać kogoś innego lub zwroty mojego depozytu. Został mi przedzielony Pan Korneliusz, z nim poszło dużo lepiej, za tydzień czasu odrobiłem to co straciłem z tym Dominikiem. Więc poproś też o kogo innego i na pewno ci pomogą.

musisz spróbować zamienić ANALITYKA

@P.P.

Tak oddałem na Policję i do prokuratury. Odpowiedz co robić może masz jakieś doświadczenie proszę o odpowiedź (usunięte przez administratora)

@Pesymista

Mówić to sobie może ale kasy nie ma, jeszcze chcą człowieka (usunięte przez administratora) na więcej żądając weryfikacji konta, mówią jak konto nie zostanie zweryfikowane to pieniędzy nie będzie. Jeszcze myślą że cię z czegoś ogolą (usunięte przez administratora)

Kama
@P.P.

Już straciłeś.Nie udostępniaj konta ponieważ zabiorą ci wszystko co tam masz i dodatkowo wezmą kredyt.Mam to samo i zgłosiłam sprawę na policję.

kowalik

Witam Kuba, można Cię prosić o kontakt, celem pomocy. Mój adress gkowalik346@gmail.com Pozdrawiam

@kowalik

Kuba to pomoże Ci tylko stracić pieniądze

Roman

Bardzo ciekawy broker, całodobowe wsparcie managera, zawsze pomoże, opowie co i jak. Handluję na wielu platformach transakcyjnych. Polecam wszystkim i życzę dużo

@Roman

Tak podpowie dopóki spłacasz (usunięte przez administratora) pieniądze. Jak chcesz wypłacić to I tak okradna jeszcze bardziej. Ale wpadnijcie w końcu. Będziecie siedzieć. A tam mam nadzieję znajdą się tacy co się wami zajmą jak należy.

Ludzie nie ma CAP-u ani w Warszawie ani w Krakowie. Przeczytajcie sobie na ich stronie głównej adres w Londynie, to także fikcja

Kazdy mysi wiedziec o tym

Inwestowanie na rynkach kapitałowych wiąże się z pojęciem ryzyka inwestycyjnego, które rozumiemy jako niepewność w kwestii wielkości osiąganego zysku lub straty, jaką może przynieść nasza inwestycja. Nie oznacza to jednak, że należy zrezygnować z inwestycji, tylko określić własny poziom tolerancji ryzyka inwestycyjnego, aby uniknąć niemiłych niespodzianek. W inwestowaniu istnieje jedna podstawowa zasada: im większa oczekiwana stopa zwrotu z inwestycji, tym większe ryzyko poniesienia straty. Zatem wysoce ryzykowna inwestycja może wprawdzie przynieść duże starty, ale z drugiej strony może być źródłem ponadprzeciętnych zysków. Ryzykowną inwestycję wybierzemy wtedy, gdy satysfakcjonuje nas premia za ryzyko. W procesie inwestowania określajmy oczekiwaną przez nas stopę zwrotu z inwestycji i konstruujmy portfel w taki sposób, aby premia za ryzyko odpowiadała naszym indywidualnym wymaganiom.

@Kazdy mysi wiedziec o tym

Po co gadasz czym się charakteryzuje rynek. już bym wolał przegrać pieniądze niż dać je wam. Jeśli grasz to naszymi pieniędzmi a później wszystko zgarniacie kanalie. Wszystkie tu pozytywne wpisy są przez was (usunięte przez administratora) pisane.

Beatka

Capital Alliance Partners jest jednym z najlepszych wyborów na rynku. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Okradziony
@Beatka

Powiedz lepiej o tym jak oszukujesz ludzi wyprowadzając im pieniądze z banku i jeszcze pożyczki, bo nie jesteś Beatką tylko (usunięte przez administratora) zza Buga

Dobry człowiek

SCAM SCAM SCAM Firma to fikcja jak przez telefon tak na monitorze komputera wszystko to gra w którą wciągają ludzi robiąc złudzenie prawdziwego zarabiania pieniędzy . Wszyscy tam mówią dziwnym akcentem ukraiński znajdą się też którzy mówią dobrze po polsku. W żadnym przypadku nie dajcie się nabrać sam zostałem (usunięte przez administratora) nie bawcie się w ich grę bo zostaniecie z długami a pieniędzy nie zobaczycie. Firma niby znajduje się w Londynie a adres jest z wysp karaibskich fikcja dzwonią przez bramki z innych numerów na email nie odpowiadają chyba że na początku jak zależy im by zyskać zaufanie potem już nie ma celu pisać. Jeśli chcesz wypłacić pieniądze zaczyna się nowa gra musisz znów wpłacić pieniądze dla weryfikacji konta nie ma takiego czegoś znów dasz się naciągnąć na pieniądze i znikną. Na profilu gdzie zarabiałeś znikają pieniądze kontakt się urywa i tyle zabawy w zarabianie wielkich pieniędzy . ODRADZAM WSZYSTKIM

Gość2

Jeżeli ktoś wypłacił im pieniędze nich szybko szuka kancelarii prawniczej najlepiej takiej którą miała z nimi do czynienia. Nie wierzcie w ich telefony że zwrot nastąpi. Nie nastąpi. Grają na czas. Im szybciej podejmieci kroki prawne tym lepiej.

P.P.

ANONIM - nie wprowadzaj ludzi w błąd sprawdziłem nie ma w rejestrach takiej firmy są to tylko cyferki

P.P.

Na ich platformie mam zarobioną sporą ilość pieniędzy, ale jak chcę wypłacić, to mówią,że trzeba zweryfikować konto instalując program typu any desk lub inny na telefonie. Następnie z konta znika określona kwota na inne konto np. Cinkciarz, a potem jeszcze jest wniosek o pożyczkę z mojego banku. I niby "robi to system ale wygląda tak jakbym ja to robił. Czy koniecznie bank angielski podobno Barcleys wymaga weryfikacji konta aby wypłacić z platformy część zarobionych pieniędzy. Czy ktoś zna adres i regon firmy w Warszawie. Bylbym wdzięczny za odpowiedź.

Edward WETA
@P.P.

podobny system miałem, wszystko dobrze pieniądze od 1-4 dni będą na koncie Spokoj

@P.P.

U mnie sytuacja wygląda bardzo podobnie. Boję się że nie odzyskam pieniędzy. A była to zawrotna kwota.

Kama
@P.P.

Mam podobną sytuację.Wszystko wskazuje ,że nie odzyskamy pieniędzy.

@P.P.

Adres to niby Królewska 16 00-103 Warszawa NIP: 5252199110 REGON: 16637802 KRS: 00000651267802

Polecam! firma brokerska super

P.P.

Alliance Capital Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością | krs-pobierz.pl taki adres podała mi konsultant mój opiekun ale to chyba lipa

Leszek Grabarczyk,

– Firma Capital Alliance Patners S.A w Warszawie staje się powoli firmą o zasięgu globalnym. Bardzo nas cieszy możliwość wymiany doświadczeń, a także kreowania nowych produktów przy udziale największych i najbardziej doświadczonych marek na świecie. Nasza wizyta w siedzibie CAP była bardzo owocna, gdyż bardzo szybko zdefiniowaliśmy wspólne cele projektowe, a także zaplanowaliśmy kolejne strategiczne kroki. Jest nam niezmiernie miło współpracować w towarzystwie inżynierów firmy CAP!!!

@Leszek Grabarczyk,

Mówisz i siedzibie w Warszawie. Podaj adres gdzie są ? Bo ja nigdzie takiego nie znalazłem.

Zostaw merytoryczną opinię o Capital Alliance Partners - London

• Jak się pracuje w Capital Alliance Partners?

Zobacz opinie na temat firmy Capital Alliance Partners tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Capital Alliance Partners?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 18 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Capital Alliance Partners
2.9/5 Na podstawie 127 ocen.
  • Hallmark Estate Agents Ltd, 46 Great Marlborough St, Carnaby
    W1F7JW London