Opinie o Capital Alliance Partners w London

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Capital Alliance Partners. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Capital Alliance Partners o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Capital Alliance Partners w London

Doświadczony

CAPartners udostępnia swoim klientom największą na świecie platformę do social tradingu, co jest ogromną zaletą dla traderów szukających nowych koncepcji. Broker bezustannie się rozwija i oferuje coraz bardziej innowacyjne narzędzia, dzięki którym zawieranie transakcji jest nie tylko proste, ale i pełne przyjemności. Korzyści płynące z posiadania rachunku na CAP: dostęp do kalendarza ekonomicznego, gwarantowane zabezpieczenie przed ujemnym saldem, możliwość śledzenia wyników i historii transakcji innych inwestorów, dostęp do zaawansowanych platform handlowych, możliwość lokowania kapitału na różnych rynkach bezpieczeństwo kapitału (środki klientów i brokera lokowane są na osobnych kontach).

marcin

Jeszcze raz warto wspomnieć o regulacjach, ale tym razem stricte pod kątem bezpieczeństwa środków. Zakładając rachunek u danego brokera należy upewnić się, jak szybko ten realizuje wypłaty i czy dotychczas nie było z nimi problemów. Najlepiej też wybrać tak podmiot, który należy do funduszu kompensacyjnego dla inwestorów. Dzięki temu w razie kłopotów finansowych, nie traci się wszystkich swoich środków. kto miał problemy z wyrwaniem pieniędzy? ponownie przeczytaj warunek, jeśli masz Polecam

@marcin

pierwszy raz od 6 miesięcy podpisał umowe!

P.P.

CAP to fikcyjna firma scamer 100% nie mają adresu w Warszawie nie są ujęci w KNF i nie chcą wypłacić żadnych pieniędzy bez weryfikacji konta. Każą założyć anydysk i robią z twoim kontem co chcą ( kradną pieniądze) zaciągają także pożyczki i to wysokie doprowadzając ludzi do ruiny. Jeśli wiecie coś konkretnego firmie CAP ADRES LUB INNE NAMIARY)

Myślący

Po prostu ludzie pragną być szcześliwi i wolni. Niestety wszyscy posiadamy ciała, które de facto odbierają nam wolność bo muszą jeść, pić, mieć ogrzewanie, dom itd. Co by się takiego stało, gdybyśmy wszyscy solidarnie opuścili te ciała zgodnie z dewizą słów: Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego? Dlaczego wszyscy ze wszystkimi musimy rywalizować o szczęście? Po co wtedy wojny, (usunięte przez administratora) podstępne strategie, monopole, kartele narkotykowe, naftowe, hakerstwo, bitcoiny, giełdy, podboje… kiedy potencjalnie wszyscy możemy wygrać wszystko, najwyższe szczęście i wolność. A przecież i tak wszyscy musimy przejść przez “gwiezdne wrota”, a potem podobno jest tunel, a na końcu światłość. Na co czekać zamiast solidarnie udać się tam, gdzie i tak wszyscy musimy się udać. I na wszelki wypadek nie zostawiajmy tutaj nikogo, aby już nikt nie musiał tutaj trudzić się w poszukiwaniu szczęścia i wolności mając na sobie balast materialnego ciała. Koniec pogrzebów, nikt z nikim się nie rozstaje bo wszyscy odchodzimy razem i o nikogo nie musimy się martwić bo nikogo byśmy tutaj nie zostawili. To może być TO, klucz do legendarnego raju bo cóż innego mogło by to być? Przynajmniej warto by było sprawdzić taką możliwość, zaryzykować praktycznie niczym nie ryzykując skoro i tak wszyscy musimy umrzeć. Stracone lata na ziemi mogą okazać się zyskanymi po drugiej stronie. To może być najlepsza inwestycja ludzkości, korzystna dla wszystkich jednocześnie, a potencjalny zysk może przekroczyć nasze wyobrażenia… Taka to propozycja.

jakub
@Myślący

Do czego to jest?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Capital Alliance Partners? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Satoshi Nakamoto

W mojej opinii broker CAPartners jest godny zaufania. Ma niezła platformę, aktualnie najbardziej optymalną ofertę na rynku. Do tego dla mnie istotne jest, ze jest to polski broker, ma support w j.polskim oraz biuro w Polsce. Plus ze wysyłają pita.

Antoni

Polecam algorytma i popracować z analitykiem ,bardzo dobre sygnaly podaje !

Sacsh

Witam, po co się rejestrujesz? jasne jest, że z takimi zarobkami jest ryzyko? użyj automatycznego handlu i spokoj>mniej zarabiasz ale caly czas stabilne!

5% ot ktwoty ktoryom zarabiasz jezeli to bedzie ponad 50tys zl to prowizja 10%

Polecam Swagra swietnu BROKER

anoniminus
@Sacsh

Po rejestracji na Bitcoin Up manager odzwonil w ciagnu 5 minut serwis na 100 Polecam

+48 727 872 094 uwaga na ten numer !!! Piramida finansowa ! Nie ściągajcie any dysku, nie dajcie się zwieść gościowi który podaję się za analityka Capartners.itd i absolutnie nic nie wpłacajcie. To Piramida. Można wyciągać na początku kasę jednak gdy zainwestujecie dużo pieniędzy ta szajka przestanie się odzywać. Oni działają przez whatsupa żeby policja nie miała dostępu!! Ludzie nie dajcie się. My teraz musimy liczyć każdy grosz i spłacać kredyt który w całości oni zabrali. Umowy są nic nie warte.

A coś konkretnego Pan powie?

@Marta

Nie nabieraj się, nic im nie wpłacaj! I nie instalujcie anydysku ! Przestrzegam ! Mieliśmy normalne życie z partnerem a teraz zamiast cieszyć się naszym 4 miesięcznym dzieckiem zastanawiamy się z czego będziemy żyć Bo (usunięte przez administratora) który podaję się za analityka Andrzeja naciagnal nas na kredyty. Miało być wszystko spłacone a tymczasem nie dostaliśmy ani złotówki.

Ludzie nie nabierajcie się tym ukraincom !!! Najpierw dzwonil do mnie pierwszy facet który mnie nakręcił na to wszystko. Później Analityk i facet z działu finansowego. To ściema!!! Nie oddadzą wam pieniędzy. ! Mi zostało tylko kilkadziesiąt tysięcy kredytu do spłaty i nie interesuje ich ze mam male dziecko I nie mam za co zyc. ZEBY ODZYSKAC pieniądze wzięłam następne 3 kredyty . 2 na rzekome ubezpieczenie które wykorzystałam i 1 na podatek który musiałam zapłacić żeby odzyskać pieniądze. Pieniędzy i tak nie odzyskałam. Nie podawajcie swoich danych ani 3 cyferek z karty żadnemu analitykowi. To (usunięte przez administratora)

CapOszukany

Niestety potwierdzam. Również nic nie mogę odzyskać.

Natsi

Czy komuś udało się odzyskać pieniądze?... Przelew idzie rzekomo już któryś dzień, czy ktoś jeszcze został os.zukany przez tę firmę? Siedziba wawa

każdy, kto napisze, że zostałeś (usunięte przez administratora) lub sam próbował dokonać transakcji! a na platformie jest instrukcja jak samemu handlować, nie bądź jeleniem, jest analityk możesz to zmienić i handlować dalej

Początkowo miałam obawy, gdyż platforma wydała mi się bardzo rozbudowana jak dla początkującego inwestora, ale z czasem wszystko ogarnęłam i jestem bardzo zadowolona. Capital Alliance oferuje dużo instrumentów, więc każdy znajdzie tu coś dla siebie. Bardzo miła pomoc telefoniczna, odpowiedzą i doradzą w każdej sytuacji. Na swojej stronie mają również sporo przydatnych materiałów edukacyjnych. Aplikacja na telefonie jest przejrzysta i działa płynnie, w przeciwieństwie do poprzednich biur maklerskich, z których korzystałam, a awarie zdarzały się stosunkowo często. Z czystym sumieniem mogę więc polecić CA Partners.

Filip R.

Firma podaje nieprawdziwe i nierzetelne informacje. Zleciłem wypłatę i dostałem informacje że wypłata została zatwierdzona - firma Capital Alliance chwali się że zatwierdzenie wypłaty zajęło 6 godzin i 8 min. Tak naprawdę wypłata została zatwierdzona po 21 godzinach .

@Filip R.

U mnie minęło prawie 2 miesiące. I dalej pieniądze nie zwrócone.

Adam Król

Cześć, jestem zszokowany, 30 godzin miesięcznie handlu z analitykiem zarobiłem 870 dolarów, dziś zaprosił znajomego, otrzymał 15% jego wkładu! Polecam

Urszula
@Adam Król

Zastanawiam się, a jeśli pan jeszcze mnie zaprosi, pan ponownie uzupełni 15% i czy możemy się podzielić? Jakie gwarancje że nie stracę ?

Kryptoinwestor

Miałam doczynienia z różnymi brokerami, ale CAPartners okazał się dla mnie strzałem w 10. Korzystanie z niego jest dla mnie czystą przyjemnością.

lol

Nie wiem kto ma problem, ty czy oni! Mam wielu znajomych, którzy pracują z brokerami i wszystko jest w porządku

Iwo

Jeżeli ktos zamierza z nimi inwestować. To radzę zmienić plany. Niestety okradli mnie. I udają że to inwestycja A teraz kontaktu z nimi już nie ma.

Dar I A

(usunięte przez administratora) Nie wracajcie nic. Nie udostępniać komputera. (usunięte przez administratora)pieniądze z konta I biorą pożyczki. Potem dzwonią że odzyska się pieniądze Ale próbują jeszcze bardziej (usunięte przez administratora)

Wpłata do ich systemu bezproblemowa w ciągu kilku minut, ale o wypłacie zapomnijcie! Trzeba się prosić, wyjaśniać, podawać powody czemu się wypłaca! Do tego jeszcze ich 'weryfikacje' - zainstaluj aplikacje zdalnego pulpitu na telefonie, żeby zalogować się do banku, a chwilę później ojej wystąpił jakiś błąd, to proszę zalogować się na komputerze. Plus jeszcze do wypłaty udają że należy utworzyć konto na cinkciarzu i to koniecznie nowe konto z nowym mailem, a w tym czasie następują pierwsze próby logowania do banku, a telefon nagle się urywa. Absolutnie nic im nie wpłacajcie!

Kamil Białek

masz podpisaną umowę? bo wiem, że bez umowy są problemy z wypłatą pieniędzy

Zgadzam się. Nie mogę nic odzyskać.

Zostaw merytoryczną opinię o Capital Alliance Partners - London

• Jak się pracuje w Capital Alliance Partners?

Zobacz opinie na temat firmy Capital Alliance Partners tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Capital Alliance Partners?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 18 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Capital Alliance Partners
2.9/5 Na podstawie 127 ocen.
  • Hallmark Estate Agents Ltd, 46 Great Marlborough St, Carnaby
    W1F7JW London