Opinie o Capital Alliance Partners w London

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Capital Alliance Partners. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Capital Alliance Partners o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Capital Alliance Partners w London

Andre

Witam . Ludzie nie dajcie się oszukać. OSTRZEGAM . Nie instalujcie anydeska , nie pozwólcie na dostęp do waszych kont, bo was okradną ze wszystkich pieniędzy niby w celu weryfikacji. Dzwonią niby z angielskich numerów na które nie ma możliwości zadzwonić. Mój niby analityk Korneliusz Król tak właśnie wyciągnął pieniądze z mojego konta, sprawa zgłoszona na policję.

Anonimus
@Andre

To prawda to są (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) ja też już wszytko zgłosiłem ludzie wystrzegajcie się tych typów

Pomoc

Oszukano Cię i wciąż nie możesz wypłacić swoich środków? Zadzwoń, aby uzyskać pomoc - tel. 788-994-519.

P.P.

Fałszywy adres to: Warszawa Bielska 29/3 są nawet numery telefonów kierunek Kraków a siedziba w W-WIE?. TELEFONY NIE ODPOWIADAJA. Oni to chyba też czytają bo są pozytywne wpisy, które sami sobie piszą. Dla mnie to scamer i koniec. Odpowiadajcie o danych do firmy, a nie że zostaliście okradzeni, bo tak ma każdy z nas który został okradziony. Piszcie co robicie aby odzyskać pieniądze.!!!!

@P.P.

Byłem w nich wszystko odpowiada iść na adres Królewskiej 16 Warszawa 6 pietro Biznes Centrum

Gosc

Pseudo kliencie wiadomo że to Ty (usunięte przez administratora)

Łukasz NOWAKOWSKI

Dobry broker na rynku Forex – w końcu mogę to z przekonaniem powiedzieć i napisać pozytywną recenzję. Handluję na rynku Forex od prawie półtora roku. Współpracowałem z różnymi brokerami i albo miałem pecha...

@Łukasz NOWAKOWSKI

To my mieliśmy pecha że trafiliśmy na takich jak ty I jeszcze bezczelnie piszesz kłamliwe komentarze.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Capital Alliance Partners? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
M

Osoby oszukane, które nie mogą wypłacić swoich środków, proszę o kontakt - tel. 788-994-519.

Do cap

Ale się boicie, usuwając wiadomości. Grunt się pali, a więzienie na was czeka.

@Do cap

Faktycznie. Nawet usunęli telefon do kancelarii w właśnie się zdecydowałem aby zadzwonić.

Niedawno był tu telefon do kancelarii prawnej. Nie pomyślałem że (usunięte przez administratora) usuną. Może ktoś zapisał ten numer? Chciałbym się skontaktować. Albo ktoś poleci kancelarię z której korzystał?

Podajcie adres email jakis. Z doświadczenia wiem, że ludzie wolą napisać maila na początku.

Karol
@Gość

Również proszę o adres email.

Podajcie adres email.

Sinner

Nikt nie odpisuje na maile na Whatsapp też wpłacone pieniądze są ale wypłacić ich ni można To potrwa może i lata ale ktoś za to beknie zostanie ukarany mordobiciem Zbije wszystkich kto jest w to zamieszany ,????nie wiedzą z kim zadarli

Teresa
@Sinner

Idź na policję nie więcej nie zrobisz ja tak zrobilam okradli mnie i jeszcze kredyt zaciągnęli ,ale nie poddam się też nie pozwolę aby beskarnie okradali ludzi .Mój analityk to byl Sebastiam Milinder który tak potrafił zkrecic mnie ze zrobil co chcial.Wiec uważajcie

@Teresa

Teresa sądzę że duża część z nas miała do czynienia z tym samym (usunięte przez administratora). Tylko zmienia imię i nazwisko. Kiedyś dostanie za swoje. I pozaluje tego. Za każdą osobę która (usunięte przez administratora) dostanie. W tej bandzie są Ukraińcy I niestety Polacy, którzy czerpią zysk. Niestety portale takie jak cinkciarz.pl nie chcą pomagać ofiarom. Tym samym wspierają (usunięte przez administratora)

Danuta

Założenie konta w CAP jest bardzo łatwe i szybkie. Otworzenie konta może odbyć się całkowicie online na stronie brokera. Aby otworzyć konto należy podać swój adres e-mail oraz wypełnić kwestionariusz. Konieczne jest również dostarczenie skanu dokumentu potwierdzającego tożsamość.

To
@Danuta

Jak można dodać skan jak nie da się tego zrobić bo to jest nieaktywne wie ktoś

@To

Ludzie pełno jest komentarzy które opisują ile inni stracili pieniądze i chcesz w to wejść. Ja gdybym trafiła na tą grupę wcześniej to bym nie straciła ogromnej kasy. Chociaż na pewnie to ten Ukrainiec (usunięte przez administratora) z tej grupy. Jeszcze raz napiszę.(usunięte przez administratora)

Taki sobie

(usunięte przez administratora) Zgłoszeni na policję i prokuratore. Inne kraje też ich szukają. Niestety u nas to trwa dłużej. Ale dorwą ich. Zgniją w (usunięte przez administratora) A ja potem pójdę (usunięte przez administratora) odwiedzić w więzieniu. Chociaż pewnie w innym kraju będzie siedzieć bo takmszybciej dorwią wszystkich.

Mam pytanie zainwestowałem i straciłem kase co zrobić kobieta obiecywała ze prześle zwrot czekam 4 dni i nic a nie odbbietają telefonu ,mysle ze nie odzyskam pewnie

@ja

Przykro mi. U mnie już 3 miesiące prawie. Niestety okradli Pana tak samo.

Sławek
@ja

Zapomnij, aby odzyskać pieniądze. W żadnym wypadku nie przesyłaj swoich danych osobowych, np. dowodu osobistego. Jest ryzyko, że zaciągną zapewne na Ciebie kredyty. Z dwojga złego lepiej stracić wpłatę, aniżeli później spłacać za złodziei kredyty.

Nie wiem co robić

Czy udało się komuś odzyskać pieniądze? Moje popłynęły na cinkciarz.pl

Zainwestowałem tam ponad 40 tys zł również z kredytu, wszystko pięknie ładnie i wogole..Z nikim nie rozmawiaj, bo mogą pisać lub dzwonić do ciebie (usunięte przez administratora) itd.. wreszcie przez moje konto zaczęli przelewać pieniądze twierdząc że ktoś z Polski wyjechał za granicę i strona Wise odrzuca jego IP i nie może przesłać pieniędzy na giełdę. Łącznie w tydzień przez moje konto przeszło ponad 200 tys zł. Przy ostatnim przelewie na prawie 30 tys skontaktował się ze mną prawdziwy właściciel pieniędzy i opowiedział mi wszystko jak został okradziony itd..wyludzono od niego 30 tys I przeszły te pieniądze przez moje konto. Jeżeli zbierze się dużą grupa ludzi pokrzywdzonych to wtedy prokuratura wystąpi z nakazami międzynarodowymi..zgłaszajcie wszystko, usuńcie oprogramowanie anydysk i zablokujcie co się da, zmieńcie dowody, paszporty.

Sama prawda mnie chcieli oszukać na 50000 zł.cwaniaki

Cinocino

Masz rację, też udało mi się namierzyć Kobietę rzekomo ksiegowa . Przez jej konto też przelali tysiące złoty. Jestem za żeby wystąpić z tym dalej

Janusz
@Cinocino

No to co w takim razie z tym zrobisz? Bo sprawa brzmi poważnie...

Sławek

Zwykle naciąganie ludzi na kasę. Po wpłaceniu pieniędzy próbują w celu weryfikacji zdobyć wrażliwe dane klienta, np scan dowodu osobistego. Jeśli go nie prześlesz to straciłeś pieniądze. Z dwojga złego lepiej je stracić, niż później mieliby na Twoje konto zaciągać pożyczki. Do czasu wpłaty środków bardzo mili. Po odmówieniu przesłania scany dowodu zapomnij o wpłaconej kasie. Przepada. Już nie odbierają telefonu, ani tez nie odpisują na e-maile. Unikajcie tych (usunięte przez administratora)

@Sławek

Potwierdzam

Kuba Cychowski

Próbowałem już wielu programów do tradingu, ale wszystkie kończyły się niepowodzeniem. Nie poddałem się i wreszcie z Capital Alliance Partners udało mi się zarobić pieniądze. Dziękuję!

@Kuba Cychowski

Czemu kłamiesz ,to są oszuści.zainwestowałam 40 tysięcy oszczędności całego życia i nie mam nic.

Anonymous
@Kama

Ale kim Pan pracował przez CAŁE życie że udało się uzbierać tylko 40 tysięcy złotych. Lub cale życie to 5 lat.

@Anonymous

Ty szumowino, jak możesz kogoś rozliczać z jego życia i pieniędzy. (usunięte przez administratora)oddaj lepiej to co ludziom zabrałeś. Pamiętaj na waszą klikę też nadejdzie czas, odpowiecie za te (usunięte przez administratora) Jak śmiesz komuś kto ma małe dziecko proponować by się wziął za robotę. Jak zarobi to znów go okradniesz bandyto

@Anonymous

Ty (usunięte przez administratora)nie wpojono ci żadnych wartości.jesteś nikim i takim pozostaniesz z pieniędzmi z (usunięte przez administratora)

@Anonymous

(usunięte przez administratora) I tyle. Cieszy się Ale do czasu. Albo dopadną to tacy co my albo tacy jak on.

Anonymous
@Kama

Lepiej być nikim ale z pieniędzmi, niż nikim i biedakiem. Pozdrów dziecko swoje które się uczy w jakiejś wyższej szkole, zamiast tego żeby się uczyć w Uniwersytecie Oksfordzkim.

@Anonymous

A i pamiętaj że nawet jak masz tą kasę, to przyjdzie czas że ty czy najbliższa ci osoba na świecie może zachorować I okaże się że pieniądze nic nie dadzą. Wtedy(usunięte przez administratora) przypomnij sobie za co to. Wtedy świat ci przypomni że kara musi być.

Ryś
@Anonymous

Będziesz przeklęty razem z tymi wyłudzonymi pieniędzmi.Zło już nadchodzi!!!w najbliższym czasie doświadczysz tego.Rozglądaj się

@Anonymous

Dobrze że wiesz że jesteś nikim. A nas nie obrażaj. Bo my nikomu krzywdy nie robimy. Jesteś nikim I nikim zostaniesz.

@Gosc

Jestem uczciwym człowiekiem i codziennie rano mogę spokojnie spojrzeć w lustro a ty naciągaczu co możesz o sobie powiedzieć!!!

@Kuba Cychowski

(usunięte przez administratora)o.probowali ukraść 50000 z mojego konta

P.P.

CAP to fikcyjna firma scamer 100% nie mają adresu w Warszawie nie są ujęci w KNF i nie chcą wypłacić żadnych pieniędzy bez weryfikacji konta. Każą założyć anydysk i robią z twoim kontem co chcą ( kradną pieniądze) zaciągają także pożyczki i to wysokie doprowadzając ludzi do ruiny. Jeśli wiecie coś konkretnego firmie CAP ADRES LUB INNE NAMIARY) proszę to podawać na forum może wspólnymi siłami coś uzyskamy, każda wiadomość i każdy szczegół się liczy. ( być może dla policji też) Piszę tą opinię po raz drugi aby ją szybciej zauważyć i działać

@P.P.

W pełni się zgadzam bo mnie okradli z pieniędzy

@P.P.

Może zrobimy akcję (usunięte przez administratora) przez alliance partners.zobaczymy ilu nas jest.zastanowimy się co możemy wspólnie zrobić./może Rutkowski/każdy z nas po zakończeniu akcji oddałby jakiś określony % z odzyskanych pieniędzy.

@Kama

Jestem za. Może ktoś znalazł jakaś firmę która potrafi tych(usunięte przez administratora) namierzyć.

@Kama

Udało Ci się może coś namierzyć?

Szkoda że nie trafiłem na to forum wcześniej. Niestety mnie też (usunięte przez administratora). Przestali się odzywać I maile wyłączyli.

Jest nadzieja

Witam wszystkich. Znalazłam sposób na odzyskanie pieniędzy. Wpłaciłam im na konto pieniądze ale przy weryfikacji przerwalam kontakt. Wysyłanie skanu dokumentów wydawało mi się zbyt ryzykowne. Zażądałam od nich zwrotu pieniędzy ale powiedzieli ,że tylko po weryfikacji mogą mi je zwrócić. Napisałem maila do firmy ,która jest posiadaczem aplikacji do płatności. Adres Turcja. Jeśli ktoś z Was dostał potwierdzenie transakcji z numerem zakupu , napiszcie do nich mail z reklamacją. Mi zwrócili pieniądze w ciągu tygodnia. Policja , prokuratura czy kancelaria, to się może ciągnąć miesiącami i nie ma pewności ,że ich złapią. BEZPOŚREDNIO REKLAMACJA DO WŁAŚCICIELI APLIKACJI.

CapOszukany
@Jest nadzieja

Witaj, Mogę prosić o więcej informacji? Jak nie chcesz tutaj to proszę napisz do mnie na adres oszukanycap@gmail.com Pozdrawiam

Jest nadzieja
@CapOszukany

Odezwę się w krotcce..

Doriss
@Jest nadzieja

Proszę o kontakt na priv dorotapr17@o2.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Capital Alliance Partners - London

• Jak się pracuje w Capital Alliance Partners?

Zobacz opinie na temat firmy Capital Alliance Partners tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Capital Alliance Partners?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 18 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Capital Alliance Partners
2.9/5 Na podstawie 127 ocen.
  • Hallmark Estate Agents Ltd, 46 Great Marlborough St, Carnaby
    W1F7JW London