Opinie o Codema Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Codema Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Codema Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Codema Sp. z o.o. w Lublin

W ogłoszeniu firmy Codema Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista Ds. Rekrutacji jest informacja, że zarobki wynoszą 4600 PLN. Czy po okresie próbnym można liczyć na więcej?

Nie

Nie

Nie, można.

Łukasz

Nikt o mnie nie zadbał tak jak Codema.

@Łukasz

Halina
@Iza

A opowiecie w jaki sposób o was zadbali? Co macie na mysli?

@Halina

Profesjonalny onboarding i wprowadzenie w nowe stanowisko i zadania. Dostęp do kursów, duży wybór benefitów pracowniczych, konkursy firmowe, imprezy integracyjne, zgrany i pomocny zespół.

Bożena
@Iza

Brzmi super. A możesz zdradzić na jakie benefity mozna liczyć, typowo korporacyjne czy może mają coś ekstra? No i skoro wdrożenie jest tak sprawne to czy chętnie przyjmują osoby bez doświadczenia?

@Bożena

MultiSport, pakiety medyczne, ubezpieczenie grupowe, kafeteria, comiesięczne integracje, bony urodzinowe. Ostatnio stawiamy na osoby z większym doświadczeniem z uwagi na wymagające projekty.

Weronika
@Iza

A to doświadczenie to raczej chodzi o stricte doświadczenie w pracy w takimi projektami, czy jak widać, że ktoś ogarnia i ma wykształcenie w tym kierunku, to firma też daje mu szanse (nawet na staże czy coś w tym stylu)?

Mateusz

Totalnie nie rozumiem negatywnych opinii na temat firmy. Jestem pracownikiem od ponad roku i wszystko jest jak najbardziej na plus. Firma przez ten czas bardzo się rozwinęła ale w tym wszystkim nie zapomniała o pracownikach, wręcz przeciwnie są bardziej doceniani poprzez większy dostęp do kursów oraz zwiększającą się ilość benefitów.

TajnyGość
@Mateusz

Dostęp do kursów jest akurat taki sam jak rok temu był, także lepiej nie kłamać - nowych nie dokupili :)

NickLodeon

Szkoda czasu jednym słowem.

Mateusz
@NickLodeon

Zgadzam się, przerost formy nad treścią

Bożena
@Mateusz

Przerost formy nad treścią czyli co? Jakieś mega skompilowane procesy czy udawanie w pracowanie? Bo nie bardzo rozumiem

@NickLodeon

Jesteś w stanie rozwinąć myśl czy rzucasz pustymi słowami bez poparcia?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Codema Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Specjalista ds. finansowo-księgowych powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer

Pracuję w Codema od roku atmosfera w firmie jest bardzo fajna, luźny kontakt bez barier międzyludzkich.

Firma Codema Sp. z o.o. prowadzi rekrutację, poszukują pracowników na stanowisko Developer na Developer. Polecalibyście aplikować? Co sądzicie o zarobkach: czy 12800 PLN to dobra oferta?

Pracownik firmy Codema

Proponuję popracować nad jakością botów do zadawania pytań i odpowiadania na nie.

Jakub

Proces onboardingu, początek współpracy i pierwszy kwartał super! Firma młoda, ale już można odczuć profesjonalizm. Bardzo polecam!

Dawid

Super firma, bardzo sprawny kontakt zarówno ze strony zarządu jak i PM. Polecam

Zainteresowana

Witam serdecznie. Aktualnie firma rekrutuje na stanowisko Głównej Księgowej. Warto aplikować?

@Zainteresowana

A masz jakieś oczekiwania względem tego stanowiska?

Zainteresowana
@Grażyna

Witam serdecznie Interesują mnie warunki pracy, zespół, atmosfera - firma jako całość.

SB1
@Zainteresowana

Świetne warunki pracy, bardzo zgrany zespół i absolutnie niezwykla atmosfera panująca w firmie (ot chociażby.wzajemne wspieranie się, docenianie pracy, życzliwość, komunikacja to wszystko jest na porządku dziennym).

@SB1

No brzmi faktycznie dość dobrze. A księgowa to z iloma osobami tutaj w zespole współpracuje? I jeśli chodzi o wspomniane docenianie pracy to w jaki konkretnie sposób?

SB1
@Grażyna

Łącznie zespół liczyłby (ewentualnie z Tobą) 4 osoby. Docenianie? Cuksy, pochwały, zaufanie, pogawędki z przełożonymi bez spiny, uśmiech, dobre słowo, benefity, prezenty znienacka ot tak, bo jesteś. Mało? Napisz jak byś chciała być jeszcze bardziej doceniona. :)

Ela

Od początku współpracy jasna ścieżka rozwoju, umowa bez kruczków prawnych, brak barier komunikacyjnych oraz niezwykła otwartość w zespole.

Halina
@Ela

No to fajnie! A czy zarobki przy tym były zadowalające?

Ela
@Halina

Dla mnie owszem, poza tym zarząd jest otwarty na rozmowę w tym aspaekcie.

@Ela

Tak chętnie podwyżki tu dają?

Codema Sp. z o.o. rekrutowała niedawno na stanowisko Specjalista Hr. Ktoś może powiedzieć coś o warunkach zatrudnienia?

AnnaNowakowska

Codema zatrudnia specjalistów ds. HR w oparciu o umowę o pracę lub B2B. Siedziba firmy znajduje się w Lublinie, osoby spoza Lublina pracują 100% zdalnie, a mieszkające w Lublinie hybrydowo - nie ma w tym zakresie sztywnych reguł. Zainteresowanym chętnie przekażę więcej szczegółów :)

Dariusz
@AnnaNowakowska

Zainteresowało mnie ogłoszenie tester manualny. Na jakie wynagrodzenie mogę liczyć i w przypadku tego stanowiska, od czego zależy i ile wynosi premia wynikowa? To dla mnie kluczowe kwestie, od których uzależniam złożenie aplikacji. Dlatego też będę wdzięczny za odpowiedź na zadane pytania.

Zostaw merytoryczną opinię o Codema Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Codema Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Codema Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Codema Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 7 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Codema Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Anny Walentynowicz 10
    20-328 Lublin