Opinie o D. Rutkowski G. Rutkowski Fenix sp.j. w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie D. Rutkowski G. Rutkowski Fenix sp.j.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie D. Rutkowski G. Rutkowski Fenix sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów komunalnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o D. Rutkowski G. Rutkowski Fenix sp.j. w Szczecin

Kierowca

Ze swojej strony chciałbym umieścić tu taką skargę. Nie wiem jak wygląda to na innych bramach ja osobiście chce wypowiedzieć opinie na temat bramy gdzie pracuje ochrona zajmująca się ważeniem aut już z gotowym załadunkiem do rozwiezienia. Wiele do życzenia pozostawia wysoki, łysy, postawny Pan oraz kobieta blondynka która z nim pracuje. W tej firmie byłem tylko 2 razy i właśnie te 2 razy to o dwa za dużo. Spotkałem się z bardzo niemiłym traktowaniem, wyzwiskami. Sprawę zgłosiłem do przełożonych jednak z tego co wiem nikt nie został ukarany.

Fabian

TA FIRMA TO JEDEN WIELKI ŻART! Kłamstwo, obłuda, bezprawie. Takie motto powinni nosić.

Chciałabym zauważyć że w tej firmie nie pracuje się tylko jako zwykły cieć jak niektórzy mogą myśleć. Wszystko zależy od obiektu na którym się pracuje. Ja pracowałam na obiekcie do którego przywożone są żywe zwierzęta. Pracowałam więc nie tylko jako pracownik ochrony ale też jako osoba ważąca tiry z żywcem tj. Wagowy. Nie chce już poruszać atmosfery jaka miała miejsce. Chce tylko powiedzieć że obowiązki są tam spore, a płaca marna. Nie mówiąc już o pracy w trybie 24/24 gdy ktoś zachoruje lub zostanie zwolniony.

Fakir

Ja ze swojej strony też mogę wiele powiedzieć mimo ze pracowałem w tej firmie nie całe 2 miesiące. Już od pierwszego dnia miały miejsce cyrki. Po rozpoczęciu pracy okazało się że na to samo stanowisko przyszla Pani która już tu nie pracowała, z tego co było mi wiadome. Jednak ona nie wiedziała nawet ze została zwolniona. Przyszla więc jak gdyby nigdy nic do pracy. To po pierwsze. Po drugie zgodnie z grafikiem pracuje się tam 240 godzin w miesiącu, a na kartkach z godzinami wypisanych jest ich np. Tylko 80. Po 3 wszystko co ma miejsce w tej firmie ustalają kierownicy a osoba której dotyczy dany temat jest informowana jako ostatnia. Po 4. Za każdym razem szef, szefów wyciera sobie cztery litery, twarzami dyrektorów firmy. Jego stałą gadką jest ze Pan/Pani dyrektor nie podoba się to czy tamto lub ze dostali skargę na daną osobę od Pani/Pana dyrektora a w rzeczywistości żadnej skargii nie było.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie D. Rutkowski G. Rutkowski Fenix sp.j., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Dam pracę? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Asystent projektu
Sidrom Sp. z o.o.
logo firmy Monter systemów gaśniczych
Hamburg
Sedulus Sp. z o.o.

Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych. NIE POLECAM TEJ FIRMY!! Dzieją się tam bardzo niejasne sytuacje. ,, Kierownicy zmian " którzy w rzeczywistości nie posiadają żadnych kwalifikacji, stosują mobbing, obserwują na kamerach pracę innych współpracowników, z byle powodu starają się aby osoby które im nieodpowiadają zostały zwolnione. Samo zwolnienie także jest śmieszne człowiek potrafi dostać sms-a w godzinach nocnych dzień przed rozpoczęciem służby ze już nie pracuje lub że dostaje ,, Dzień wolny " co także jest równoznaczne ze zwolnieniem. Jakby tego było mało o zwolnieniu nie informuje szef firmy tylko właśnie ,, Kierownicy " tak samo wygląda zatrudnienie, rozmowę przeprowadza jeden z kierowników. Ponad to jeśli chodzi o szkolenie, często jest ono bardzo nieprzyjemne, ponieważ jeśli czegoś się nie rozumie ,, kierownik" obraża lub wyrzuca Cie do domu. Ogólnie panuje tam okropne zakłamanie. Kierownicy są bezkarni. Mogą robić co im się podoba. Nigdy nie ponieśli konsekwencji. Sam szef wcale nie jest lepszy przyjezdza do firmy tylko po to aby obserwować na monitoringu pracowników, zastraszać i gnębić. Jest osobą bardzo zakłamaną. Bywa i tak że sam opowiadając kłamstwa po pewnym czasie nie pamięta tego co mowi.

Spooky

Masz rację pseudo kierownicy zmiany nie mają wogle licencji a według ustawy o ochronie obiektu ta którym jest amoniak który jest substancja łatwo palna i wybuchową i powinni mieć pracownicy licencję

Tiko
@Spooky

Oczywiście nadomiar wszystkiego żaden z pracowników nie odbył specjalnego szkolenia BHP, nie mówiąc już o pierwszej pomocy itd. Jednak nic dziwnego skoro rotacja ludzi jest tam taka jak codzienna wymiana gaci

Witam wszystkich, Mam problem tyczący się pracy w firmie (usunięte przez administratora) Rutkowski G. Rutkowski Fenix sp.j.. Czy można zatrudnić się na 1/2 etatu? Czy spotkanie rekrutacyjne jest stacjonarne? Czy firma oferuje premie? Dzięki.

Były

W tej firmie niema żadnych premii. Nawet o własne pieniądze ciężko jest się doprosić. Podwyżki też nie ma, a jak pyta się o większą stawkę, to tylko można usłyszeć że firma dla której pracuje Fenix nie dala podwyżek nawet po wzroście najniższej krajowej.

Zostaw merytoryczną opinię o D. Rutkowski G. Rutkowski Fenix sp.j. - Szczecin

• Jak się pracuje w D. Rutkowski G. Rutkowski Fenix sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy D. Rutkowski G. Rutkowski Fenix sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w D. Rutkowski G. Rutkowski Fenix sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

D. Rutkowski G. Rutkowski Fenix sp.j.
  • Smolańska 4
    70-026 Szczecin
  • NIP: 8522559437 REGON: 320702875 KRS: 0000334218

D. Rutkowski G. Rutkowski Fenix sp.j.