Opinie o Grupa Azoty Polyolefins Spółka Akcyjna w Police

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Grupa Azoty Polyolefins Spółka Akcyjna. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Grupa Azoty Polyolefins Spółka Akcyjna o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Azoty Polyolefins Spółka Akcyjna w Police

Polimer

..wielkie rozczarowanie...praca w biurze....,brak konkretów, merytorycznej rozmowy z przełożonym. Wszystko w fazie projektu, pracownik pozostawiony sam sobie, wszystko sobie zorganizuj tzn.kompa , ,tel itp. I ucz się ... Bez wyznaczonych celów mówią Tobie o premiach- żeby je dostać musisz wykonać 3 zadania ( albo sobie je wymyślisz albo przełożony je przedstawi)...nie wiadomo czy beda kiedy spółka zmieni osobowość prawną. Dla.mnie wielkie rozczarowanie a doświadczenie mam niemałe.

@Polimer

To znaczy że nie dają komputera i telefonu służbowego? Czy co masz konkretniej na myśli? A tak w ogóle to jaką umowę na początek oferują?

szaflik

Zacznijmy od początku. Jeśli chodzi o wynagrodzenie to wg mnie są troche za niskie, a o podwyżkę jest trudno, a jak już się trafi to max 10% no chyba, że uda się awansowac na wyższe stanowisko chociaz i w tym wypadku 10 % ma zastosowanie. Premie kwartalne były ale po zakończonej inwestycji w tej samej formie ( do 100% wynagrodzenia ) napewno nie zostaną. Ja miałem okazje pracowac u dobrego kierownika i dyrektora, ale nawet i oni czasem nie mogli za wiele zdzialac w kadrach. Ogólnie szeroko pojęty HR w tej firmie to jakaś kpina. Wyzwaniem dla biura było przygotować choćby zestawienie urlopów, a jak się zbliżał okres rozliczenia miesiąca to już zero kontaktu. Dyrektor tego biura to szkoda słów. Nie docenia osób z bogatym doświadczeniem w firmie jak i zawodowym proponując obniżkę wynagrodzenia lub wręcz zatrudnianie osób nie znających projektu byle by sie kwota zgadzala jaka proponują i osoba dla sztuki. Narzedzia do pracy oczywiscie sa takie jak tel. laptop i auto na dany departament do obsługi spraw służbowych. Atmosfera w moim departamencie była super, ludzie pomocni i towarzyscy, liczne imprezy firmowe ale w głownej mierze organizowane we własnym zakresie. Na swięta karty podarunkowe, dofinansowanie urlopów itp. Elastyczny czas pracy 6-9 do 14-16 ( tak było w realizacji) na produkcji był inny system pracy. Dział BHP tez w tej firmie kuleje najlepiej jakby sie nie zgłaszało jak się komuś lub sobie coś stanie bo to tylko kłopot trzeba wypełniac dodatkowe kwity. Największy niesmak jaki mi pozostał to podziękowanie za ponad 3 lata pracy jakie tam spędziłem, a mianowicie pomimo wykonania wszystkich założonych celów premiowych i przepracowania pełnego kwartału w ramach podziekowania otrzymałem 80% premii. Zachowanie słabe, jakby się pracodawca obraził, że odchodze i za to mnie "ukaral" nie tylko mnie spotyka to każdego kto odchodzi. Tyle w temacie pracy w tej firmie.

Patka

To tak naprawdę jak ktoś dobry chce odejść, to jakoś próbują go zatrzymać? Czy nie? A jakie benefity tu dają w ogóle, jest coś?

Jak szefostwo w Grupa Azoty Polyolefins Spółka Akcyjna traktuje ludzi?

Może w jakimś innym miejscu pracy mogła pracować na doskok? Swoją drogą w takiej sytuacji w których obszarach Pracodawca w razie czego będzie jak najbardziej elastyczny? Ktoś wie? chodzi mi chociażby o dogadywanie tych zmian ze współpracownikami, czy ktoś szczególnie tego pilnuje?

Polyholy

Witam. Moze ktoś z państwa odpowie czy przy ciągłym systemie pracy po 12 godzin pracodawca zapewnia posiłki regeneracyjne lub jakieś dopłaty? W związku z takim systemem pracy ile przysługuje przerw oraz czy jest on już wdrozony na stałe i ostatnie Czy dojeżdża do fabryki jakiś autobus? Z góry dziękuję. @pracodawca

Polywork Nowy wpis
@Polyholy

Nie ma posiłków regeneracyjnych, bo na chwilę obecną fabryka jest jeszcze w fazie budowy. Dopiero jak Hyundai zakończy budowę i fabryka będzie miała status zakładu produkcyjnego. Przerw nikt nie ustala, robisz jak potrzebujesz, czasem cała zmiana to jedna wielka przerwa. Autobus dojeżdża, rozkładu nie znam, ale tak jeździ.

@Polywork

No to w sumie spoko z tymi przerwami, tylko niepokoi mnie to trochę. Piszesz, że czasem cała zmiana to jedna wielka przerwa. Tzn. mało roboty jest? Jak to się potem odbija na premiach, ciężko normy wyrobić przez to?

Polywork Nowy wpis

To jest taka specyfika pracy, tu nie ma nic niezwykłego....to jak strażak, masz czas spokoju, nic się nie dzieje a czasem nie wiesz w co ręce włożyć. To nie jest związane z premią, chociaż teraz dostaliśmy cała premie i widać po nich, że zależy im na ludziach...

Polimek Nowy wpis
@Polywork

Noo jak ktoś widział zakłady od wewnątrz to wie czego można się spodziewać. Dużo jest rotacja pracowników - operatorów? Duża ilość wakatów jest znów dostępna. Pracownik na logistyce zarobi mniej, bo pracuje krócej (system 2 zmian.)? co lepsze i kto o tym decyduje PDH czy PP , bo port to już inna załoga?

Joanna

Witam serdecznie, czy może ktoś napisać jak się pracuje w jakości w systemach ISO? Widzialam ofertę że szukają.

@Joanna

Cześć, ja też widziałam ogłoszenia i chętnie dowiem się czegoś więcej o tej pracy. Jak wygląda onboarding na stanowiskach w tym dziale? Czy jest plan wdrożenia nowej osoby, czy wszystko dzieje się ad hoc lub spontanicznie? Czy jest tu jakiś etap integracji zespołu z nową osobą np. na wspólnym wyjściu?

zainteresowany

jak na dzień dzisiejszy wygląda sprawa z premiami, systemem zmianowym i zarobkami ?

Przemko

Rozmowa o pracę wygląda jak jeden wielki egzamin z wiedzy o zakładzie, wychodzą z założenia ze kandydat wie już wszystko o każdym sprzęcie i o tym jak wyglada praca. Takie pytania to możecie zadawać osobie która kończy 12 miesięczny okres próbny, a nie kandydatowi „z ulicy”. Pensja za pracę zmianową malutka

Propanetylen..
@Przemko

Zgadza się, ale faktem jest , że uprzedzają żeby się zapoznac z materiałem do którego hr daje linki. Takcl to Wiedza ogólna np. Skład powietrza:) plus podanie parę informacji o zakładzie, bardziej interesuje ich doświadczenie zawodowe. Drugie spotkanie online to już propozycja pracy lub jej odrzucenie.

@Przemko

O jakim stanowisku mówisz? Bo magazynierów chyba tak nie maglują? Znalazłem na stronie firmy ogłoszenie, sądząc po treści tam bardziej zależy im na zaangażowaniu i umiejętnościach organizacyjnych niż na rozwiązywaniu testów :) Przy okazji zapytam - jak wygląda dofinansowanie do wypoczynku? Chodzi o coroczny bonus na wczasy pod gruszą?

Grupa Azoty Polyolefins Spółka Akcyjna prowadziła rekrutację na stanowisko Aparatowy instalacji chemicznych (Operator). Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.

O systemach ISO widzę ze nikt jeszcze nie odpowiedział a co z LPG Traderem? Wstępnie jak na razie patrzę, ponieważ oferta od tygodnia już widnieje. Wskazują na tryb hybrydowy, wiec czy od strony organizacyjnej ktoś by opowiedział jak praca jest poukładana? Wskazane benefity zdaja się być jasne a co przy tym z zarobkami? Nie widzę ich opisanych jakoś szczególnie

Jak szefostwo w Grupa Azoty Polyolefins Spółka Akcyjna traktuje ludzi?

Ogólnie to kiepsko. Kadry są okrutnie niekompetentne, dostać od nich informację jest rzeczą niemożliwą, niepoprawnie wypłacają nadgodziny przez co trzeba długo walczyć o swoje. Premie kwartalne są coraz mniejsze ze względu na niezrealizowane cele z którymi pracownik nie ma nic wspólnego. Nadal nie ma oficjalnej informacji w jaki sposób będzie rozwiązane wynagrodzenie w przyszłym roku gdzie ma się skończyć wcześniej wspomniana premia. O drobiazgach nawet nie chce się człowiekowi pisać.

Ile mniej więcej wynosi ta premia kwartalna? To jest jakiś procent wynagrodzenia podstawowego?

Zależy od departamentu. Premia w założeniu to 100% miesięcznego wynagrodzenia, zeszły kwartał to była strata wynagrodzenia w wysokości +- 30%, teraz 50%, ale zaznaczam że jest to zmienne od miejsca zatrudnienia.

Iga

Hej, a czy nadgodziny są obowiązkowe czy można asertywnie odmówić pracy ponad etat bez żadnych konsekwencji w postaci zlej opinii przełożonego itp? Interesuje mnie stanowisko laborantki ale nie mam możliwości czasowo pracowac ponad etat.

@Iga

@Iga czy doczytałaś w ogłoszeniu, iż praca w laboratorium jest ZMIANOWA? Więc to samo z siebie definiuje już rodzaj pracy...

Halina
@szaflik

A o te podwyżki to trzeba się ubiegać czy sami przyznają? I skoro jest trudno o podwyżki to jak często one sie pojawiają, można raz do roku na jakąś liczyć?

@Halina

Wnioskuje przełożony na koniec roku, ale jak to pisałem wniosek wnioskiem, a życie życiem.

Izabela
@szaflik

Ehh. A na wyższe stanowiska to zawsze kogoś awansują czy zdarza się, że prowadzą rekrutacje zewnętrzną? Piszesz, że nie docenia się tutaj osób z bogatym doświadczeniem a tak w ogóle bez doświadczenia zdarza im się kogoś zatrudniać ?

@Izabela

Przed moim odejściem miały miejsce sytuacje, że osoby już tam pracujące od 5 lat i znające instalacje bardzo dobrze zarabiały mniej niż osoby świeżo zatrudnione. Zdarzają się również awanse ale to tylko wtedy jeśli się zwolni stanowisko. Jak już pisałem nie było w tej firmie zbyt oczywiste, że osoba z dużym doświadczeniem nie była np. starszym inżynierem. Jeśli chodzi o zatrudnianie osób bez doświadczenia to pod koniec mojej pracy przyjmowano sporo osób, dla których praca na tej instalacji była pierwszą po studiach, liczyła się osoba aby zatrudnić x-osób w danym kwartale, stąd szeroka agitacja na ZUT. Nie doceniono starych pracowników stąd fala odejść.

Jadzia
@szaflik

No a jak taka doświadczona osoba chce odejść właśnie z racji niskiej pensji, to firma reaguje. Chodzi mi czy jednak wtedy oferują podwyżkę? Czy pozwalają odejśc i nie ma propozycji żadnych?

Patka

Polimer

@Polimer

Maria

Teraz jeszcze udało mi się znaleźć takie ogłoszenie Specjalista ds. Zrównoważonego rozwoju. Wykształcenie odpowiednie itp. posiadam, pytanie czy ten tytuł „starszy” nie jest tam bez powodu wstawiony i czy zarobki naprawdę są adekwatne do pozycji seniorskiej i wyróżniają się na tle tych początkujących?

Johny

Witam. Czy ktoś orientuje się, jak wygląda praca "biurowa" np. jako kontroler finansowy czy specjalista ds. audytu wewnętrznego? Czy jest możliwość pracy zdalnej/ hybrydowej? Jakie są godziny pracy? Na jakie zarobki można liczyć? Jak realnie wyglądają komórki?

Maria

Wczoraj byłam na ich stronie i wpadła mi w oko oferta na stanowisko kontrolera finansowego. Mam podobne doświadczenie, choć nie do końca w branży, w której sobie życzą. Powie ktoś, jak przebiega rekrutacja i co sprawdzają?

Biuro
@Maria

Dla własnego spokoju i bezpieczeństwa trzymaj się od tej firmy z daleka

@Biuro

Czemu tak uważasz? Nawiązujesz do bezpieczeństwa, to jakieś normy nie są spełniane czy o co z tym chodzi? Kasa chociaż tu spoko?

Damian

Pare dni temu byłem na rozmowie w sprawie pracy. I była to jedna z najbardziej dziwnych rozmów jakie w życiu prowadziłem. Nie dosyć, że nie czytają do końca CV oraz życiorysu to na dodatek zadają różne, dziwne pytania - właśnie z CV. A wystarczy tylko ruszyć głową i przeczytać. Tak naprawdę czułem się jak na egzaminie w szkole, jakbym był przed jakąś komisją a nie przed ważną rozmową kwalifikacyjną. Miałem nawet takie wrażenie, że oni mnie chcieli zniechęcić do podjęcia określonej pracy a powinno być chyba na odwrót. Przez ponad godzinę udawadniali mi, że moje CV nie jest adekwatne do mojej rzeczywistej wiedzy. W ogóle nie byli przygotowani do prowadzenia ze mną konstruktywnej rozmowy. Dziwię się mocno takiemu zachowaniu, tym bardziej wiadome jest że Police mają ogromne problemy z każdą parą rąk do pracy i jak tak dalej pójdzie to w tym zakładzie będą pracować tylko sami kierownicy oraz dyrektorzy. Oczywiście zrezygnowałem z dalszych etapów rekrutacji, bo mam swoją godność i honor. Kasa to nie wszystko.

Renata
@Damian

Na jakie stanowisko się ubiegałeś? A jaką kasę CI zaproponowali na start? Podasz jakie dokładnie Ci "dziwne" pytania zadawali? Skoro mówisz o dalszym etapie to jednak chcieli Cię zatrudnić?

Damian
@Renata

Tak, chcieli dalej prowadzić ze mną rozmowy, ale świadomie zrezygnowałem. Tak się składa, ale obecnie mamy rynek pracownika, szczególnie z branży tzw. chemiczno-mechanicznej, więc dzisiaj to pracownik wybiera sobie miejsce pracy a nie pracodawca pracownika. Sorry, ale taki mamy klimat. I jeśli ktoś robi negatywne pierwsze wrażenie, w sumie decydujące o dalszych losach współpracy, to nie ma co szczypać. Bo pierwsze wrażenie w życiu można zrobić tylko raz, a Azoty tej szansy nie wykorzystały.

Jacek W.

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie jakiś czas temu. Ogólne wrażenia są średnie, żeby nie powiedzieć słabe. Podczas rozmowy stosują typowe korporacyjne zagrywki. Nie czytają C.V., ich oczekiwania są oderwane od rzeczywistości. Nie zapewnieniaja szkoleń, nie ma się wpływu na swoje premie (są zależne od innych działów). Nie lubi się ludzi ambitnych, pracowitych i za dużo myślących. Ludzie mają być zatrudnieni tylko do jednego celu - wykonywania poleceń "góry". Pomimo tego, że oferują niezłe warunki finansowe to nie zdecydowałem się przejść - na własne życzenie - do drugiego etapu. Pierwsze wrażenie jest najważniejsze, a te jak wspomniałem było złe. Wole być biedniejszy ale szczęśliwy. Nie ta firma to inna.

Aro

Jak wygląda praca planisty transportu? Jakie pieniądze? Widzę że jest rotacja bo ogłoszenia latają co chwilę. Duże wymagania?

Osoby składające CV do Grupy Azoty Polyolefins uważajcie. Na rozmowach nie mówią o zagrożeniach związanych z tą pracą, z ilością rzeczy niebezpiecznych, mówią że zarobki wszyscy mają takie same według stanowiska a zaraz po przyjęciu dowiedziałam się od kolegów ze są różnice nawet po 950zł na tym samym stanowisku. Co wynegocjuje kandydat na początku z tym zostanie. Praca jest po 12 godzin wiec i stawka godzinowa nie zachwyca, praca nie jest prosta ani przyjemna jak mówią na rozmowach rekrutacyjnych.

Iza

Te różnice w wynagrodzeniach wynikają tylko z negocjacji czy może jeszcze z kompetencji, doświadczenia? Są jakieś podwyżki później? Po 12 h pracy macie dzień wolny czy jak to wygląda?

zmiany
@Iza

na produkcji 2 dniówki, wolne dwie nocki, trzy dni wolnego

@Iza

Nie ma za bardzo różnicowania wynagrodzeń pod względem doświadczenia czy zaangażowania. Zaproponują wszystkim kandydatom z danego naboru jakąś kwotę na dane stanowisko, doświadczenie czy staż nie ma znaczenia. Jeszcze ciągle gadają że 16 wypłat w roku bo kwartalna, a tu zaraz projekt się kończy i niema oficjalnego stanowiska firmy jaka będzie przyszłość premii kwartalnych, i czy w ogóle będą.

kaprysiek

Jaki jest system pracy w biurach? Od poniedziałku do piątku? II zmiany?

BigSmoke

Jaktam brygada dokumentacja przetlumaczona? Starczylo na prezenty z tk maxx?

@BigSmoke

A to macie jakieś prezenty w ogóle? Jeśli tak, to bym nie narzekała, niezależnie od tego, co by to nie było. Nie raz jest w różnych zakładach tylko minimalna i dziękujemy.

Happy Poliman

Jedna wielka sciema. I z kasą i z wszelkimi obietnicami. W Lidlu zarobisz wiecej niz na Polimerach. Jesli nie musisz, nie pchaj sie tu. Ladnie w ogloszeniu tylko wyglada cala ta bajka

Jarosław
@Happy Poliman

Tzn. ile właściwie oferują, a ile realnie otrzymujesz? Możesz podać te kwoty chociaż w przybliżeniu? O jakie jeszcze obietnice chodzi, że określasz je ściemą?

Johnny without a kidney.

Jaki system pracy ma być na produkcji? Taki jak na zch 5bop 8 godzin?

Rekrutowany
@Johnny without a kidney.

Specjalnie nie piszą w ofertach pracy jaki jest system, bo mało kto chce pracować w 4 brygadówce. Byłem na rozmowie na operatora system pracy w etapie eksploatacji 12 h tzn; 2 ranki 6/7 do 18/19, dzień wolny, dwie nocki 18/19 do 6/7 i trzy dni wolnego w idealnym miesiącu wychodzi 192 h pracy (pensje zaczynają się od 5000 zł brutto ) w trakcie eksploatacji za zmiany 1000 zł brutto.

@Rekrutowany

Jakieś dodatki albo benefity pozapłacowe do tego przewidują czy niekoniecznie? W ogóle to jak oceniasz rozmowę o pracę, prowadzący ją byli ok?

stary/mlody

Od czego by tu zacząć może od samego początku. Jak przejdziesz już proces rekrutacji i wynegocjujesz pieniądze, które cię satysfakcjonują to pogódź się z tym, że żadnej podwyżki nie uświadczysz przy podpisywaniu kolejnych umów, chyba, że sobie ją wynegocjuesz przy umowie przedwstępnej. Jak jesteś z daleka pytaj o dodatek relokacyjny, na pół roku jesteś w stanie wyrwać trochę dodatkowego grosza. Przyda się bo premię kwartalną zobaczysz dopiero jak będziesz miał umowę na rok. Premia jest wypłacana luty, maj, sierpień, listopad, a, że jest proporcjonalnie ucinana to najlepiej jak zatrudnisz się z początkiem kwartału wtedy najmniej stracisz gdy z umowy próbnej przejdziesz na roczną. Jeżeli liczysz na jakieś gratisy to dopłacają do Luxmedu jakieś grosze, do ubezpieczenia grupowego w PZU już nie. Na Boże Narodzenie może dostaniesz 600zl na Sodexo jak zarząd da, zapomnij o dodatkowej kasie na Wielkanoc, Dniu Chemika, nagrodzie rocznej. Dofinansowanie do wypoczynku należy się po przepracowaniu roku w firmie ale to też grosze jakieś kilkaset zł, jak wpiszą ci praca przy komputerze to cztery stówki na okulary się należy. Możesz się zapisać na jakiś angielski (coś tam dopłacają ale ten kurs to strata czasu), wziąć sobie Multisport ale to musisz sobie sam opłacać. Studia ci sfinansują jak przejdziesz całą batalię kadrowo zarządową i po drodze ktoś jakimś cudem nie zgubi twojego wniosku albo nie zwolni się w tym czasie, z tym, że pamiętaj, że podpiszesz lojalkę na trzy lata, jak się zwolnisz to pieniążki będziesz musiał oddać. Warunki socjalno bytowe na kontenerach jak to na budowie, piach/pył jest wszędzie, brak szatni, umywalni, jadalni (jak trafisz do utrzymania ruchu to czeka cię spacer na inne kontenery). Tyle co na początek.

Kapusta Kima
@stary/mlody

Mowisz, że na początek, mamy spodziewać się dalszych części???

Głos ludu
@stary/mlody

Cele premiowe z dupy, jakby nie można było człowiekowi godnie zapłacić za jego pracę. Tworzenie bzdur nikomu niepotrzebnych.

pluskwa z materaca
@stary/mlody

Departament realizacji, patrzy tylko gdzie tu by zepchnąć robotę na produkcję albo utrzymanie ruchu. Najciekawsze jest to, że jak się zdarzają problemy czy to z czystością aparatów, rurociągów, błędy montażowe, w dokumentacji itp., to jest to przez realizację uznawane za mało godne ich uwagi i w zasadzie, mało kiedy jest tak, że zgłoszą coś Hyundaiowi. Pchają tematy do przodu byle wyrobić się z kolejnymi kamieniami milowymi, zresztą większość ludzi z realizacji albo odejdzie po zakończeniu projektu lub przejdą do jakiegoś fikcyjnego działu, w którym znowu będą siedzieli i udawali, że coś robią i spychali robotę na innych. Ludzi zatrudnionych z doświadczeniem, którzy pracowali wcześniej w przemyśle, chemii nie ma zbyt wiele, a i ci widząc co się dzieje, rezygnują z pracy bo nie chcą przykładać ręki do takiej fuszerki jaką funduje nam Hyundai i jego podwykonawcy.

Obserwator
@pluskwa z materaca

Dobrze piszesz, napisz jeszcze co sam zrobiłeś do tej pory. Jak nie masz nic do powiedzenia to idź do WC i zrób coś dla ojczyzny.

@Obserwator

Co niby dla ojczyzny miałby w toalecie zrobić? :/ A czego tak właściwie byś oczekiwał, że miałby zrobić tam u nich do tej pory?

Czlowiek Charakterny
@Bożena

Obserwatorowi pewnie chodzi zebys sie targnal na wlasne zycie xD Drogi obserwatorze, gratuluję pokazales klasę :) Chyba ta dobra atmosfera to iluzja ktora se tam wmawiacie byli koledzy, bo inaczej juz nie umiecie znalezc zadnego argumentu czemu tam tkwicie. Nie zebym byl jakis niemily ale mysle podzielicie tam los Ostroleki C. Widziałem akcje rekrutacyjna, ktora sie chwalicie na linked in. Serio mlodzikami z technikow chcecie rozwijac branze oil&gas w regionie? Rece opadaja. Od kogo oni maja sie czegos tam nauczyc na tej instalacji? Jak ciac koszty na szkoleniach czy jak walic w ch od realizacji? Jak to mawial raper z poznani: ja mam beke Pozdrawiam szanownych kreatorow opinii

Polimek
@stary/mlody

Czy bez szkoły można zostać operatorem wszystkiego? Gdzie odbywają się Badania wstępne ?

Obserwator
@Polimek

Kolego, bez szkoły możesz zostać nawet prezesem.

Emilia

Za co obcinają premię?:(

Szuflada Kingi
@Emilia

No normalnie, jest biedny projekt, oszczedzac trzeba. Pracownicy zglaszają się mówiac obetnijcie mi ja chce wspomóc projekt - nie chce premii, a jak pracownicy się nie zgłoszą to maszyna losująca decyduje.

@Szuflada Kingi

To z tym wolontariatem na ucięcia to żart?xd Czyli nie ucinają po równo tylko wybiórczo nawet chociażby w ramach losowania?

Szuflada Kingi
@Bożena

Nie żart, prawda sama oczywiście nie we wszystkich działach.

@Szuflada Kingi

To w takim razie, na których?

Bozena2
@Bożena

Nie strugaj jelenia trollu z hru

Ewelina
@Bozena2

musisz ludzi obrażac? nie można współpracowac ?pamietaj ze atmosfere w firmie tworzą ludzie

Realista
@Ewelina

@Ewelina mam nadzieję ze ta dobra atmosfera zalejesz sobie autko do pełna i ogrzejesz chate w tym sezonue grzewczym ????????????

@Realista

Może nie, ale czy nie jest ważna i tak? A co do warunków zatrudnienia to tylko pozostaje spytać, czy tutaj widzisz jakiś problem. No bo czy zarobki są złe twoim zdaniem?

Realista
@Maria

@Maria nie no zarobki sa wyśmienite, widac to po innych postach przeciez. Kazdy jezdzi nowa panamera i odpala szluga od 200 złotówki. Dobra atmosfera wsrod ludzi ktorzy sa sfrustrowani, wypaleni i przemęczeni, dobre zarty.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Azoty Polyolefins Spółka Akcyjna - Police

• Jak się pracuje w Grupa Azoty Polyolefins Spółka Akcyjna?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Azoty Polyolefins Spółka Akcyjna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Azoty Polyolefins Spółka Akcyjna?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grupa Azoty Polyolefins Spółka Akcyjna