Opinie o Nexilio Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Nexilio Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Nexilio Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów BHP, PPOŻ i środków czystości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nexilio Sp. z o.o. w Katowice

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Obecnie Nexilio Sp. z o.o. do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Elektryk. Na Pracuj.pl dodano ogłoszenie 6 listopada.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Nexilio Sp. z o.o.?

Krkdiciwm1.kw Nowy wpis

Daj sobie z tą "firma" spokój niepolecam Pracowałem dla tych ludzi pol roku skończyło się tak ze mi niewyplacili wynagrodzenia sprawa sądowa się toczy jakbyś chciał się więcej dowiedzieć to chętnie ci opowiem co i jak

Wanda

Mogę prosić o jakieś konkrety w takim razie? :( Czemu nie polecasz, co ci najbardziej nie pasowało podczas pracy tutaj?

Iza Nowy wpis

Czemu? Napiszesz coś więcej, bo mało mi to mówi niestety, a narzeczony zbiera się z wysłaniem cv do firmy:( Wiadomo, nie chce, żeby się przejechał na pracy tutaj

klient

zleciłem prace wszystko było pięknie ,dostałem umowę zapłaciłem znaczną zaliczkę i wtedy zaczęły się schody . rozpoczęcie pracy trwało dość długo, po niepełnych 2 dniach pracy nie zobaczyłem więcej ekipy. Na początku zawieszenie prac tłumaczone ciągłymi przeszkodami potem nieodbieranie telefonów brak kontaktu. Firma niesolidna nastawiona na wyłudzenie zaliczki i nie wywiązanie się z umowy

@klient

Miałem podobną sprawę z tą firmą zapłaciłem za pompę zaliczkę skasowali, pompy i zaliczki nie mam do dziś

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Nexilio Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
tychy

wszystkie wpisy w 2023 usunięte.

Grzegorz
@tychy

Niemożliwe. Widziałeś te wpisy? Co w nich było? Jakieś problemy z zapłatą bo chyba niżej widziałem taki Twój komentarz?

Jolanta
@tychy

Czyli śledzisz na bieżąco? Może coś niezgodnego z regulaminem, ludzie różne rzeczy piszą, często kogoś obrażają albo podają dane osobowe. A przecież to forum jest po to żeby komuś ułatwić poszukiwanie pracy... Dobrze rozumiem, że tu był jakiś problem z płatnościami?

aseret

kiedy zapłacisz za prace którą wykonałem.

@aseret

czemu tego nie skasowałeś

Emilia

Czyli co, jak rok temu szukali elektryka, obiecywali 4-7 tys. brutto miesięcznie, to ten, co pracę dostał, nie dostawał zapłaty? A co pani prezes na to? Bo Wy tu wspominacie o jakimś mężczyźnie, a przecież firmę ma kobieta.

Emilia

No przecież widzę, w kółko te same wpisy, ale bez szczegółów. A jakoś opowiedzieć dokładnie nie ma chętnych. Podejrzewam, że admin usuwa wulgarne wpisy, jakby to było po ludzku podane np. "mnie przydarzyło się to i to, wtedy i wtedy", nie byłoby podstaw do usunięcia. Więc? Ktoś coś?

tychy

prawdy nie da się usunąć wszyscy wiedzą ze nieuczciwie postępujesz. Odpowiesz kiedy zapłacisz czy to też usuniesz.

Sebastian
@tychy

Jak tu czytam, to gość zdaje się nie płaci pracownikom i nie kończy prac za które pobrał zaliczki? Podobno każe iść do sądu po pieniądze. Gadałeś z nim ostatnio, zamierza w jakikolwiek sposób uregulować zaległości?

@Sebastian

nie odbiera telefonu pozostaje droga prawna.

Czy pracownicy Nexilio Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Aser

Nie stać go na taki gest.

Tychy

Potwierdzam omijać z daleka

@Tychy

Czemu, a Tobie co się stało? Jak już zacząłeś temat, to powiedz coś więcej. Zwłaszcza, że jesteś pierwszą osobą, która się odezwała od jakiegoś czasu.

Tychy
@Anna

Tak jak piszą wszyscy nie płaci nie odbiera telefonów.

Neo

Omijajcie szerokim łukiem. Brak wynagrodzenia od ponad 2 miesięcy a prezes tylko obiecywał, że pieniądze będą jak jeszcze odbierał telefon.

Luk
@Neo

Potwierdzam

@Luk

Co, ty też kasy nie masz? To co się stało w ogóle, że kiedyś płacił, a teraz nie, wiesz coś? Dziwne, że taka nagła zmiana, z tego co rozumiem z innych komentarzy. Może jednak jeszcze da się tak zrobić, żeby było normalnie?

Z

Firma funkcjonuje w oparciu o fachowców z łapanki, którzy maja problem z uzyskaniem zapłaty za swoje usługi. Brak koordynacji i fachowości wykonywanych prac. Szef zaangażowany tylko w pobieranie zaliczek, a później pozytywna współpraca się kończy i ludzie zostają na lodzie.Nie polecam potencjalnym pracownikom jak i klientom.

Szef to (usunięte przez administratora). Nie wypłaca kasy , każe iść do sądu. Odradzam pracę w tej firmie. To może potwierdzić kilkadziesiąt osób które pracowały u tego pijaka bez prawa jazdy zabranego za ......

Grzegorz

Jak to ? Sam pracodawca każe ci iść do sądu żeby odzyskać wynagrodzenie? Czyli sam nie ma zamiaru zapłacić nawet z opóźnieniem. I co zrobiłeś?

Zostaw merytoryczną opinię o Nexilio Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Nexilio Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nexilio Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nexilio Sp. z o.o.?

Nexilio Sp. z o.o.
  • Tysiąclecia 25