Opinie o City Drive Polska sp. z o.o. sp.k. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy City Drive Polska sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w City Drive Polska sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o City Drive Polska sp. z o.o. sp.k. w Wrocław

Ola

Współpracuję od pół roku nie miałam żadnych problemów.

Olav Venchetki

(usunięte przez administratora) mnie na 1200 zł, City Drive czy tam JOKR na terenie warszawy, pochodzę z ukrainy i teraz nie mam za co żyć, a niema z nimi kontaktu, prosze o pomoc

Ян
@Olav Venchetki

Що сталось ?

Blow Warsaw Courier

Klasa, Miałem do czynienia z MB i natviol ale tylko City ma taki support i wysyła kase na czas i są najtańsi. Warto dołączyć do największego

Beata
@Blow Warsaw Courier

No to ze ktoś łaskawie ns czas się wywiąże z umowy wysle to żaden luksus tylko oszczędza sobie kłopotów nie wiem czemu uznajesz ze to jakiś plus a możesz ceny dokładnie podać?

Olha

Nie polecam 1)kontakt z infolinią zerowej 2)jeżeli dodzwonisz się, to na pytania odpowiedzi nie ma, nikt nic, nie wie. Kierują pisać na maila, gdzie nikt nie odpowiada 3)wypłaty - to najgorzej!!! Jestem w UBEREATS, Citydrive pobiera podatek VAT z całą kwotę wpływu z Ubera. Z napiwek, z kwestów też!.. Na pytanie, czemu tak-odpowiedź, pani nicht piszę na maila, ja nie zarachowuje wypłatę 4)faktury - to w ogóle masakra.. Żadnej faktury nie rozliczono! Dobrze że pracowałam z nimi krótki czas, i zrozumiałam, że muszę stąd uciekać. Mój kolega, który pracuje pół roku za cały czas nie otrzymał zwrotu faktur!!! Nie polecam, dobrze że wczesno zmieniłam partnera!

I wanted to earn extra money, I read that you can work any hours in a taxi. I applied on the City Drive website and then they called me. I also received two e-mails with instructions on how to sign a work contract. I came to them, they took me through work tests and checked my criminal record (the driver cannot have a previous conviction). I started working a month ago, so far it's OK. I could start a month earlier, but to legally drive a taxi you need a driver's ID and a copy of the license, and this can be done at the office, in Warsaw there is now total armageddon and queues for several days. I would like to thank Mr. Mikołaj from City for sorting it out for me

My Kuwait driving license are accept in Poland?

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Kurier

Opóźnienie w wypłacie ponad 2 tygodnie, jak przyszła to się nie zgadza o prawie 200zł, kontakt bardzo słaby. Jednego bonusu (870zł) nie otrzymałem od miesiąca. Nie polecam.

Kurier

Co za (usunięte przez administratora) to City Drive? Wczoraj mówili że dziś ma być opłata. Dziś mówią ze może do piątku. Już trzy tygodni przenoszą wypłaty. A każdego razu mówi się że dziś albo jutro. To jest (usunięte przez administratora) Kurierzy pracują po 12 godzin, a te… nie wypłaca. Glovo to pewnie że robi przelewy na konto City Drive.

Joanna Staszewska

numer telefonu u nich nie dziala, niby skrzynka zajęta ale realnie są to (usunięte przez administratora) okreslajacy sie jako partnerzy, po prostu śmiech na sali. Citydrive jak to czytacie nawet mi nie odpisujcie, bajki bajki

Rafał Kawiser

tak jak poniżej napisał Olav, takze zostalem (usunięte przez administratora)na terenie Warszawy przez JOKR tzw Citydrive niema umowy, niema niczego. w hubach robią (usunięte przez administratora). ale no coz biznes sie kreci. jesli jakas instytucja to widzi, ktora moglaby sprawdzic JOKR/Citydrive !!! prosze abyście to zrobili jak najszybciej. ich wymowka ''nowa firma''

nie płacą kurieram

Witam, City Drive nie wypłaca mi zarobki. mówili ze okres rozliczeniowy u Glovo jest po 19.12.2021 dziś 30.12.2021 CD nie płacą!!! codzień mówią ze wyplata będzie dziś. telefony nie odbieraja, na maily zawsze odpowiada: wyślij swoje dane dla sprawdzenia! już kilka razy wysyłałem! Ignorują! czy isc do policji? jak z nimi walczyć? To są (usunięte przez administratora)! Kto ma podobny problem? kto pomoże?

Janek Curiero

Najgorszy możliwy partner aplikacji kurierskich, co chwilę zmieniają umowy na stronie żeby jak najbardziej cię wykorzystać. Ich witryna internetowa jest w rozsypce, niczego się z niej nie dowiesz. Rzadko można się dodzwonić chociaż podobno powinno to być możliwe w godzinach ich pracy. Żałosna firma skonstruowana tak by na pośrednictwie i rozliczeniach maksymalnie cię wykorzystać oraz dorobić się na twojej ciężkiej pracy. Jeśli zamierzasz korzystać z aplikacji kurierskich czy wypożyczyć pojazd to jest najgorsza możliwa opcja, nie polecam, naprawdę nie warto.

Den

Kiedy city drive wyplaca pieniędzy. Raz w tygodniu, ale w którym dniu ?

Halina

Czy pandemia wpłynęła w jakiś sposób na Citydrive? Zastanawiam się czy macie więcej obowiązków czy może mniej. Większość osób obecnie pracuje zdalnie więc mogę wnioskować, że tych obowiązków może być jednak dużo więcej ale mogę się też mylić. Napiszcie jak jest faktycznie.

Yan
@Halina

jest zdecydowanie więcej zleceń. Ogólnie, w aplikacjach, które działały przed pandemią, jest średnio trochę wiekszy ruch, ale powstało kilka nowych, w których można liczyć na pracę na "ponad etat" (choć to umowa zlecenie i nie musi być tak samo duzo klientów za miesiąc, dwa)

Halina
@Yan

A jak obecnie oceniasz zarobki w Citydrive? Jaka obowiązuje stawka i jak jest to liczone? Ile mniej więcej wyrabiasz godzin pracując w firmie i jak w stosunku do tego kształtuje się wynagrodzenie? :)

Beata

Fajnie, że forum żyje i piszą tutaj także klienci, a mnie najbardziej interesują opinie pracowników Citydrive. Szczególnie chciałabym się dowiedzieć, jak firma funkcjonuje po koronawirusie. Coś się zmieniło z powodu pandemii? Dajcie znać, jakie są wasze doświadczenia.

Michał S.

Najtańszy partner Uber Eats i Bolt Food w Polsce. 15 zł/ rozliczenie, wypłata co tydzień. Jako dorywcza praca jest bardzo ok.

Daniel

City Drive to mój partner w pracy w Glovo i Stuart. Mają najtańsze rozliczenia, uczciwe myślę podejście i wszystkiego dowiaduję się na bieżąco z ich facebooka. Polecam kontakt przez messenger, na pewno sprawniej działa niż infolinia, która zwykle jest zajęta.

Kam

Polecam partnera. Rozliczenia na czas, świetna obsługa. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy.

Jasiek Magnowski

Zacząłem z tą firmą współpracę jako kurier Glovo, teraz już także na 2 innych apkach i bardzo sobie chwalę.

Magda K.

Śmialo mozna polecić - najwiekszy partner Glovo w Polsce. Teraz pracuje z nimi w Glovo, Stuart i DeliGoo i sobie chwale. Wyplaty w terminie.

Zostaw merytoryczną opinię o City Drive Polska sp. z o.o. sp.k. - Wrocław

• Jak się pracuje w City Drive Polska sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy City Drive Polska sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w City Drive Polska sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 22 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy City Drive Polska sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w City Drive Polska sp. z o.o. sp.k. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

City Drive Polska sp. z o.o. sp.k.
3.7/5 Na podstawie 28 ocen.

City Drive Polska sp. z o.o. sp.k.