Opinie o City Drive Polska sp. z o.o. sp.k. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy City Drive Polska sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w City Drive Polska sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o City Drive Polska sp. z o.o. sp.k. w Wrocław

ktoś

Monopolista oraz administrator na grupach uber, glovo, stuart. Usuwa lub nie dopuszcza do publikacji postów które są mu nie na ręke, omijać szerokim łukiem. Każdy inny partner poświęci więcej czasu przy współpracy niż ta pseudo-firma

Місто снів
@ktoś

Завжди затримують виплату грошей, не рекомендую цього партнера , є інші. Завжди з ними сварюсь бо просити вже нема чого. Не підписуйтесь до них

@citydrive Nowy wpis

Masakra! Nie da się dodzwonić na infolinię, niedorzeczne prowizje i nikt nic nigdy nie wie

Dusia Nowy wpis

Pracował ktoś jako Praca Stuart i miałby zdanie? Już po ofercie wiem, że zarobić można od 30 zł od godziny jeśli używa się skutera lub samochodu. Piszą też o wsparciu i pomocy w godzinach od 9:00 do 17:00. Czy później już nie ma sensu pracować?

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Citydrive Sp. z o.o. sp.k.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na GoWork.pl, ostatnie dodali 22 grudnia.

andrzej

tak, są ok, to dorywcza praca typu kurier (usunięte przez administratora). Można zarobić do 5-6 tys. miesięcznie.

Dorota
@andrzej

W standardową liczbę godzin? To jest raczej kwota gwarantowana czy trzeba jakoś szczególnie się o nią postarać?

anon Nowy wpis
@Dorota

trzeba się SZCZEGÓLNIE postarać, zwłaszcza, że trzeba jeszcze opłacić partnera (prowizja), kupić na start torbę, płacić za paliwo/eksploatację pojazdu.

Michał Wachel

Jako były pracownik grupy kapitałowej Application Partner mogę potwierdzić negatywne opinie na temat firmy City Drive a w szczególności w kwestii wypłat dla byłych pracowników lub rekruterów. Firma generalnie stara się nie płacić pracownikom i rekruterom i robi to niechętnie, wyłącznie kiedy tylko musi, mi przykladowo zapłaciła tylko częściowo. Firma poza tym całkowicie olewa swoich pracowników, współpracowników, rekruterów i kontrahentó. Zresztą podobną opinię mają firmy Udriver, City Drive, należące do tej samej grupy kapitałowej. Zatem osobom zainteresowanym pracą w grupie kapitałowej Applicationpartner, czyli w firmach Jobllegro, GOOD JOB S.A., Citydrive, Kamenergia czy Udriver polecam trzymać się od tej firmy z daleka.

kurier Nowy wpis
@Michał Wachel

Uważam, że firma City-Drive wykorzystuje pracowników i płaci za pracę za małe pieniądze (mniej niż najniższa krajowa).

I wanted to earn extra money, I read that you can work any hours in a taxi. I applied on the City Drive website and then they called me. I also received two e-mails with instructions on how to sign a work contract. I came to them, they took me through work tests and checked my criminal record (the driver cannot have a previous conviction). I started working a month ago, so far it's OK. I could start a month earlier, but to legally drive a taxi you need a driver's ID and a copy of the license, and this can be done at the office, in Warsaw there is now total armageddon and queues for several days. I would like to thank Mr. Mikołaj from City for sorting it out for me

My Kuwait driving license are accept in Poland?

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Cześć, znacie to jakieś „Xpress Delivery”? jest teraz oferta od nich na dostawy. Napisali w treści wprost, że to jakaś nowość na rynku i zastanawiam się czy to dlatego jeszcze ich nie znam? niedługo będę za kółkiem czegoś szukał. Opiszecie jak wychodzi współpraca?

kurier

Fatalnie, jak dołączasz musisz im płacić za to, że dla nich pracujesz.

kurier
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

Pracowałem dla nich jako kurier. Chciałbym wszystkich przestrzec! Nie warto wiązać się z tymi ludźmi we współpracę! Zacznijmy od tego, że jako kurier musisz mieć swój sprzęt - rower/samochód i torbę. Za wszystko płacisz ty. Nawet za torbę. Remonty, przeglądy, wymiana części, paliwo? Wszystko leży w twoim interesie, a interes jest słaby. Dni często są bez wystarczającej ilości zleceń (na aplikacjach Glovo, Wolt), aby zarobić najmniejszą krajową na dzień. Do tego City-Drive nakłada na ciebie opłaty związane z prowizjami, ale nie tylko. Mnie współpraca kosztowała ok 110 (aktywacja konta itp.) zł + 1000 zł prowizji wciągu roku (Nie jeździłem cały rok, kilka miesięcy). To daje 1110 zł za samą współpracę, do tego trzeba oczywiście dodać koszty eksploatacyjne pojazdu. Chciałbym napisać coś pozytywnego ale czuję się okradziony, a szybki, łatwy i pewny proces rekrutacyjny to tylko korporacyjne sidła machiny która, za nic ma człowieka dowożącego jedzenie. Nie polecam współpracy, czuję się okradziony.

Co to znaczy, że jeśli ma się wszystko z dokumentami ok? i na ile to wszystko rentowne? Czy możecie wprost ocenić? I jak oceniacie te trójkołowe skuterki? Chyba, że lepiej ze swojego korzystać?

Paulina

Pisza o błyskawicznym starcie pracy po aplikowaniu, faktycznie już nawet po 2 dniach można zacząć? Z rezygnacją podobno jest identycznie, nie robili nikomu problemów? Od ręki można dostać prace lub zrezygnować? Na ich stronie jest dostępny formularz, po ilu dostaliście feedback?

OL
@Paulina

tak, jeśli wszystko z dokumentami masz ok to nawet następnego dnia można już pracować. z rezygnacją podobnie - wysyłasz mailowo prośbę, akceptują bez zbędnych pytań i koniec. Zadzwonili do mnie tego samego dnia

Wiecie, czy City Drive Polska sp. z o.o. sp.k. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

ktoś

Honorata
@ktoś

Może jesteś w stanie coś więcej na ten temat napisać? Znalazłam ofertę pracy i myślałam nad dołączeniem, ale po twoim i wcześniejszych komentarzach mam wątpliwości- może wiesz jak wygląda sytuacja z wypłatami i umową?

jacek j.
@Honorata

normalnie, wyplaty realizują w czasie. Moim zdaniem to nie jest zaden "wątpliwy" partner, dzialają długo na rynku i są najwięksi. Nie wiem co to za negatywny komentarz o moderacji grup, mają swoje grupy na Fb no to je moderują, ja często zgłaszam spam na grupie Glovo.

anna
@jacek j.

Wypłaty są na czas, a to jest największy partner Glovo w Polsce. Nie wiem o co chodzi z tym zarzucaniem o braku czasu, no tak, posiadają swoje grupy na FB, to chyba nie jest zbrodnia, możesz dołączyć do innych grup lub zbudować sobie swoje :)

Місто снів

adam

Mój partner w Glovo i Uber eats, polecam, bo najszybciej aktywują konta w aplikacjach i możesz zacząć pracę nastepnego dnia, dalej: najniższa prowizja z tego co robiłem rozeznanie, jakieś 40-45% mniej płacę niż u konkurnecji na A :)

Elizka
@adam

hej, ja bym chciała zacząć taką pracę, ale nie orientuje się w ogóle w tych prowizjach. Ile na transakcji jest mniej więcej, jakoś przykładowo? Trzeba mieć własny pojazd, paliwo itp z własnej kieszeni idzie?

hjso23

mi również, czekam na pieniądze, a na infolinii jakieś bzdety gadają, że mają błąd w systemie i trzeba czekać xd

Yevhen

Niska prowizja i wyplaty na czas. Dlatego lubiem City Drive. Polecam!

Mikołaj

Witam, polecam partnera City Drive , współpracujemy pół roku , bardzo mi się podoba

mariuszkac

Bardzo fajny partner. Dobra praca dorywcza. Uczciwy personel

Ryszard

Zdecydowanie polecam! Duży plus to jest kontakt z obsługą, która zawsze odbiera i pomaga od ręki w trudnych sytuacjach. Polecam każdemu kto szuka zarówno pracy dorywczej jak i na stałe.

Polecam, mają biuro stacjonarne we Wrocławiu, szybko podpisałam umowy i zaczęłam pracę w Wolt !!!

Aplikowaliście na stanowisko Pracownik Fizyczny w City Drive Polska sp. z o.o. sp.k. i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy. Informacje, które przekażecie mogą okazać się przydatne dla innych użytkowników.

arkq1982

mój partner rozliczeniowy w Glovo. Najtańszy partner rozliczeniowy na polskim rynku, polecam.

Dorota

Jedna Pani pochwaliła usługi przy czym podkreśliła, że ma swoich dwóch ulubionych Panów z obsługi. To ile osó tak w sumie tu się zatrudnia i czy faktycznie klient jest teoretycznie przypisany do osoby, że wpada się na tych "ulubionych"? I ogólnie to jakie warunki obecnie są na obsłudze, co musze zrobić, żeby móc się do niej zatrudnić?

Zostaw merytoryczną opinię o City Drive Polska sp. z o.o. sp.k. - Wrocław

• Jak się pracuje w City Drive Polska sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy City Drive Polska sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w City Drive Polska sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 22 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy City Drive Polska sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w City Drive Polska sp. z o.o. sp.k. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

City Drive Polska sp. z o.o. sp.k.
3.6/5 Na podstawie 29 ocen.

City Drive Polska sp. z o.o. sp.k.