Opinie o Citydrive Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Citydrive Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Citydrive Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Citydrive Sp. z o.o. w Wrocław

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
ktoś

Monopolista oraz administrator na grupach uber, glovo, stuart. Usuwa lub nie dopuszcza do publikacji postów które są mu nie na ręke, omijać szerokim łukiem. Każdy inny partner poświęci więcej czasu przy współpracy niż ta pseudo-firma

Czy w Citydrive Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Yan

Mój partner Glovo i DeliGoo. Zostałem poproszony o opinię. - rozliczenia ok, - wypłaty w terminie (zwykle dzien później niz podsumowanie zarobków w aplikacji Glovo), - kontakt przesz infolinie taki sobie - zwykle jest zajęte i ciężko się dodzwonić - na mailu i messengerze odpisują co chwilę, - jak wnioskowałem o jakieś dokumenty, to czas oczekania był kilka dni.

Patryk Nowy wpis

Jeździłem, szanuję, wszystko w porządku :)

Justyna Nowy wpis

Najlepszy Partner. Przejrzyste rozliczenia, dobry kontakt z biurem. Polecam!!

Administrator Nowy wpis

Pracujesz w firmie Citydrive Sp. z o.o.? Jaką masz umowę?

Olha

Nie polecam 1)kontakt z infolinią zerowej 2)jeżeli dodzwonisz się, to na pytania odpowiedzi nie ma, nikt nic, nie wie. Kierują pisać na maila, gdzie nikt nie odpowiada 3)wypłaty - to najgorzej!!! Jestem w UBEREATS, Citydrive pobiera podatek VAT z całą kwotę wpływu z Ubera. Z napiwek, z kwestów też!.. Na pytanie, czemu tak-odpowiedź, pani nicht piszę na maila, ja nie zarachowuje wypłatę 4)faktury - to w ogóle masakra.. Żadnej faktury nie rozliczono! Dobrze że pracowałam z nimi krótki czas, i zrozumiałam, że muszę stąd uciekać. Mój kolega, który pracuje pół roku za cały czas nie otrzymał zwrotu faktur!!! Nie polecam, dobrze że wczesno zmieniłam partnera!

MIchał
@Olha

witam jak zerwałes umowe z city drive i zmieniłeś partnera ?

Paulina Nowy wpis
@MIchał

Czemu pytasz? Czyżby nie było tak łatwo w zerwaniu umowy z nimi?

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Citydrive Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Dostawca/Kurier UBER EATS, Kraków 20-30 zł/h. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Kierownik Działu Realizacji
Wrocław
Agencja Pracy Pixy Sp. z o.o.
(9 opinii)
logo firmy Samdzielna/y Księgowa/y
Biuro Rachunkowe Rachexpert Paulina Wojtasiewicz-Słowińska
(14 opinii)
logo firmy Konsultant ds. umawiania spotkań - praca zdalna
Wrocław
Cloud Call Center Sp. z o.o.
(154 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Blow Warsaw Courier

Klasa, Miałem do czynienia z MB i natviol ale tylko City ma taki support i wysyła kase na czas i są najtańsi. Warto dołączyć do największego

Beata
@Blow Warsaw Courier

No to ze ktoś łaskawie ns czas się wywiąże z umowy wysle to żaden luksus tylko oszczędza sobie kłopotów nie wiem czemu uznajesz ze to jakiś plus a możesz ceny dokładnie podać?

marysia
@Pytanie

Problemy można zgłaszać drogą mailową, telefoniczną albo poprzez facebooka. Generalnie biuro obsługi reaguje i odpisuje na wszystko codziennie, więc można powiedzieć, że w prostych kwestiach rozwiązują problemy od ręki, ale w przypadku wyjaśniania sprawy z aplikacją czy załatwiania papierków np. z urzędami, zajmuje to więcej czasu, kilka-naście dni.

Adrian777

Często trudno sie dozwonic

Ma
@Pytanie

Już przy wprowadzaniu danych do umowy miałam do czynienia z niekompetencją pracownika - na maila i na SMSa nie odpowiedział, a na mój telefon (kilka razy nie odbierał) wreszcie podał adres mailowy, gdzie miałam od początku wysłać dane.

Ma
@marysia

Pracownik w biurze zbywa problem, mówiąc, że należy pisać maila. Na maila odpowiedzi do tej pory nie dostałam. Pracownik więc poprosił o moje nazwisko, a po 2 godzinach napisał, że City-Drive jeszcze nie wypłaci w tym okresie pieniędzy. Żadnego rozliczenia nie dostałam, raczej pytanie "czy Pani nie odliczyła naszej prowizji i aktywacji?" Ja przepraszam, czy rozliczenie nie jest podstawowym prawem każdego pracownika? Te pytania pracownika są nieuprzejme i z dala można w nich czuć lenistwem. Nieprzyjemnie się przy takim pracowniku pracuje, sugeruję zmianę człowieka na tym stanowisku

jan87
@marysia

Nie mialem nigdy problemów z kontaktem z tym partnerem, na maila odpisują w ciągu 24 godzin, no może więcej jak są dokumenty do ogarniecia.

ktoś

Honorata
@ktoś

Może jesteś w stanie coś więcej na ten temat napisać? Znalazłam ofertę pracy i myślałam nad dołączeniem, ale po twoim i wcześniejszych komentarzach mam wątpliwości- może wiesz jak wygląda sytuacja z wypłatami i umową?

jacek j.
@Honorata

normalnie, wyplaty realizują w czasie. Moim zdaniem to nie jest zaden "wątpliwy" partner, dzialają długo na rynku i są najwięksi. Nie wiem co to za negatywny komentarz o moderacji grup, mają swoje grupy na Fb no to je moderują, ja często zgłaszam spam na grupie Glovo.

jacek j.
@Yan

również mam takie odczucia na temat obsługi City. Partner działa bardzo sprawnie, tylko infolinia jest często zajęta. Lepszy kontakt przez e-mail i messenger. Otworzyli też grupę na telegramie i tam łatwo można się porozumieć.

Olha

Kurier

Opóźnienie w wypłacie ponad 2 tygodnie, jak przyszła to się nie zgadza o prawie 200zł, kontakt bardzo słaby. Jednego bonusu (870zł) nie otrzymałem od miesiąca. Nie polecam.

Firma dodała nową ofertę pracy na Dostawca. Czy ktoś o tym słyszał?

Kurier

Co za (usunięte przez administratora) to City Drive? Wczoraj mówili że dziś ma być opłata. Dziś mówią ze może do piątku. Już trzy tygodni przenoszą wypłaty. A każdego razu mówi się że dziś albo jutro. To jest (usunięte przez administratora) Kurierzy pracują po 12 godzin, a te… nie wypłaca. Glovo to pewnie że robi przelewy na konto City Drive.

Joanna Staszewska
Kandydat

numer telefonu u nich nie dziala, niby skrzynka zajęta ale realnie są to (usunięte przez administratora) okreslajacy sie jako partnerzy, po prostu śmiech na sali. Citydrive jak to czytacie nawet mi nie odpisujcie, bajki bajki

Rafał Kawiser

tak jak poniżej napisał Olav, takze zostalem (usunięte przez administratora)na terenie Warszawy przez JOKR tzw Citydrive niema umowy, niema niczego. w hubach robią (usunięte przez administratora). ale no coz biznes sie kreci. jesli jakas instytucja to widzi, ktora moglaby sprawdzic JOKR/Citydrive !!! prosze abyście to zrobili jak najszybciej. ich wymowka ''nowa firma''

Firma Citydrive Sp. z o.o. prowadzi obecnie rekrutację w mieście Warszawa. Ile płacą na stanowisku Zaopatrzeniowiec?

nie płacą kurieram

Witam, City Drive nie wypłaca mi zarobki. mówili ze okres rozliczeniowy u Glovo jest po 19.12.2021 dziś 30.12.2021 CD nie płacą!!! codzień mówią ze wyplata będzie dziś. telefony nie odbieraja, na maily zawsze odpowiada: wyślij swoje dane dla sprawdzenia! już kilka razy wysyłałem! Ignorują! czy isc do policji? jak z nimi walczyć? To są (usunięte przez administratora)! Kto ma podobny problem? kto pomoże?

Janek Curiero

Najgorszy możliwy partner aplikacji kurierskich, co chwilę zmieniają umowy na stronie żeby jak najbardziej cię wykorzystać. Ich witryna internetowa jest w rozsypce, niczego się z niej nie dowiesz. Rzadko można się dodzwonić chociaż podobno powinno to być możliwe w godzinach ich pracy. Żałosna firma skonstruowana tak by na pośrednictwie i rozliczeniach maksymalnie cię wykorzystać oraz dorobić się na twojej ciężkiej pracy. Jeśli zamierzasz korzystać z aplikacji kurierskich czy wypożyczyć pojazd to jest najgorsza możliwa opcja, nie polecam, naprawdę nie warto.

Na stronie GoWork.pl zamieszczono 19 września kilka aktualnych ofert pracy do firmy Citydrive Sp. z o.o.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Dostawca. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Den

Kiedy city drive wyplaca pieniędzy. Raz w tygodniu, ale w którym dniu ?

Halina

Czy pandemia wpłynęła w jakiś sposób na Citydrive? Zastanawiam się czy macie więcej obowiązków czy może mniej. Większość osób obecnie pracuje zdalnie więc mogę wnioskować, że tych obowiązków może być jednak dużo więcej ale mogę się też mylić. Napiszcie jak jest faktycznie.

@Halina

jest zdecydowanie więcej zleceń. Ogólnie, w aplikacjach, które działały przed pandemią, jest średnio trochę wiekszy ruch, ale powstało kilka nowych, w których można liczyć na pracę na "ponad etat" (choć to umowa zlecenie i nie musi być tak samo duzo klientów za miesiąc, dwa)

Halina
@Yan

A jak obecnie oceniasz zarobki w Citydrive? Jaka obowiązuje stawka i jak jest to liczone? Ile mniej więcej wyrabiasz godzin pracując w firmie i jak w stosunku do tego kształtuje się wynagrodzenie? :)

Zostaw merytoryczną opinię o Citydrive Sp. z o.o. - Wrocław

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Citydrive Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Citydrive Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Citydrive Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 9 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Citydrive Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Citydrive Sp. z o.o., to 5, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a, 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Citydrive Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 15 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Citydrive Sp. z o.o.