Pytanie Nowy wpis

Czy w Citydrive Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

marysia Nowy wpis
@Pytanie

Problemy można zgłaszać drogą mailową, telefoniczną albo poprzez facebooka. Generalnie biuro obsługi reaguje i odpisuje na wszystko codziennie, więc można powiedzieć, że w prostych kwestiach rozwiązują problemy od ręki, ale w przypadku wyjaśniania sprawy z aplikacją czy załatwiania papierków np. z urzędami, zajmuje to więcej czasu, kilka-naście dni.

Michał S. Nowy wpis

Najtańszy partner Uber Eats i Bolt Food w Polsce. 15 zł/ rozliczenie, wypłata co tydzień. Jako dorywcza praca jest bardzo ok.

Halina

Czy pandemia wpłynęła w jakiś sposób na Citydrive? Zastanawiam się czy macie więcej obowiązków czy może mniej. Większość osób obecnie pracuje zdalnie więc mogę wnioskować, że tych obowiązków może być jednak dużo więcej ale mogę się też mylić. Napiszcie jak jest faktycznie.

Yan Nowy wpis
@Halina

jest zdecydowanie więcej zleceń. Ogólnie, w aplikacjach, które działały przed pandemią, jest średnio trochę wiekszy ruch, ale powstało kilka nowych, w których można liczyć na pracę na "ponad etat" (choć to umowa zlecenie i nie musi być tak samo duzo klientów za miesiąc, dwa)

Yan

Mój partner Glovo i DeliGoo. Zostałem poproszony o opinię. - rozliczenia ok, - wypłaty w terminie (zwykle dzien później niz podsumowanie zarobków w aplikacji Glovo), - kontakt przesz infolinie taki sobie - zwykle jest zajęte i ciężko się dodzwonić - na mailu i messengerze odpisują co chwilę, - jak wnioskowałem o jakieś dokumenty, to czas oczekania był kilka dni.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Daniel
 Rekomendacja

City Drive to mój partner w pracy w Glovo i Stuart. Mają najtańsze rozliczenia, uczciwe myślę podejście i wszystkiego dowiaduję się na bieżąco z ich facebooka. Polecam kontakt przez messenger, na pewno sprawniej działa niż infolinia, która zwykle jest zajęta.

Kam
 Rekomendacja

Polecam partnera. Rozliczenia na czas, świetna obsługa. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy.

Jasiek Magnowski

Zacząłem z tą firmą współpracę jako kurier Glovo, teraz już także na 2 innych apkach i bardzo sobie chwalę.

Magda K.

Śmialo mozna polecić - najwiekszy partner Glovo w Polsce. Teraz pracuje z nimi w Glovo, Stuart i DeliGoo i sobie chwale. Wyplaty w terminie.

Zostaw merytoryczną opinię o Citydrive Sp. z o.o. - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Citydrive Sp. z o.o.
5/5 Na podstawie 5 ocen.