Opinie o City Drive Polska sp. z o.o. sp.k. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy City Drive Polska sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w City Drive Polska sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o City Drive Polska sp. z o.o. sp.k. w Wrocław

alena

Mój partner w Glovo. Polecam. Roliczenia zawsze na czas, a jeżdzę siódmy miesiąc, czyli otrzymałam wypłate jakieś 14 razy. Dużo lepsza firma niż moj poprzedni partner, mam dwóch ulubionych panów z obsługi telefonicznej, bardzo mili.

eliasz

partner rekrutacyjny Glovo, Wolt i Żabka Jush. Polecam - plusy współpracy: + tanie rozliczenia, najtańsi na rynku + dobry kontakt na messenger + biuro w kazdym miescie + dają sprzęt (plecak termiczny) za darmo w ramach promocji + można wynająć pojazd Minusy - ciężko się dodzwonić do biura - długo czekałem na zaświadczenie (ponad tydzień)

Dorota
@eliasz

czyli minusy to działanie biura? wiadomo czemu tak trudno o kontakt? za dużo osób ma problemy i dzwoni jednocześnie czy ich tam jest za mało? ile osób się tam zatrudnia?

Miki

Доброго дня, велике дякую команді City Drive. Тиждень тому почала працювати в Uber Eats у Вроцлаві, багато чого не розуміла, але дуже дякую працівникам на інфолінії , допомогли та пояснили як почати працювати . Дуже класний колектив, в офісі завжди усім допоможуть

Pracuję już z tą firmą ponad rok i zaszły duże zmiany. Odpisują na wiadomości max do 1 dnia, szybko można się dodzwonić, a jak zadzwoniłem w weekend, to oddzwonili. Jeżdżę na zmianę w Uberze i Wolcie i nie narzekam. Fajna luźna praca i pomagają kontaktować się z obsługą aplikacji. Jestem z Wrocławia i czasami wolę przyjść do nich do biura coś załatwić na Bema.

I wanted to earn extra money, I read that you can work any hours in a taxi. I applied on the City Drive website and then they called me. I also received two e-mails with instructions on how to sign a work contract. I came to them, they took me through work tests and checked my criminal record (the driver cannot have a previous conviction). I started working a month ago, so far it's OK. I could start a month earlier, but to legally drive a taxi you need a driver's ID and a copy of the license, and this can be done at the office, in Warsaw there is now total armageddon and queues for several days. I would like to thank Mr. Mikołaj from City for sorting it out for me

My Kuwait driving license are accept in Poland?

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Czy w Citydrive Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

marysia

Problemy można zgłaszać drogą mailową, telefoniczną albo poprzez facebooka. Generalnie biuro obsługi reaguje i odpisuje na wszystko codziennie, więc można powiedzieć, że w prostych kwestiach rozwiązują problemy od ręki, ale w przypadku wyjaśniania sprawy z aplikacją czy załatwiania papierków np. z urzędami, zajmuje to więcej czasu, kilka-naście dni.

Adrian777

Często trudno sie dozwonic

Ma

Już przy wprowadzaniu danych do umowy miałam do czynienia z niekompetencją pracownika - na maila i na SMSa nie odpowiedział, a na mój telefon (kilka razy nie odbierał) wreszcie podał adres mailowy, gdzie miałam od początku wysłać dane.

Ma
@marysia

Pracownik w biurze zbywa problem, mówiąc, że należy pisać maila. Na maila odpowiedzi do tej pory nie dostałam. Pracownik więc poprosił o moje nazwisko, a po 2 godzinach napisał, że City-Drive jeszcze nie wypłaci w tym okresie pieniędzy. Żadnego rozliczenia nie dostałam, raczej pytanie "czy Pani nie odliczyła naszej prowizji i aktywacji?" Ja przepraszam, czy rozliczenie nie jest podstawowym prawem każdego pracownika? Te pytania pracownika są nieuprzejme i z dala można w nich czuć lenistwem. Nieprzyjemnie się przy takim pracowniku pracuje, sugeruję zmianę człowieka na tym stanowisku

jan87
@marysia

Nie mialem nigdy problemów z kontaktem z tym partnerem, na maila odpisują w ciągu 24 godzin, no może więcej jak są dokumenty do ogarniecia.

asia ch.
@jan87

Brak problemów z mojej strony, na początku formalność z podpisaniem umowy i zaświadczeniem ze jestem studentem. Potem już ciągiem rozliczają mnie ok. pół roku bez zadnych opóźnień. Dodzwanialam się z 3-4 razy bez wiekszego problemu.

Me

Tak, zgłoszenia możesz wysyłać na maila lub rozwiązać problem w biurze

Ola

wybralam partnera city drive w trojmiescie. oddzial w gdansku moge polecic z czystym sumieniem zawsze dostaje odpowiedz i pomoc. Pani Dominika kilka miesiecy temu doradzila mi glovo i podpisala ze mna umowe w iburze przy Uphagena 27. wyplaty mam co dwa tygodnie i grafik ukladam tak jak mam czas. pani Dominika zawsze pod telefonem (usunięte przez administratora)

Mark

Chciałem zacząć pracę w Uber Eats i wybrałem partnera city drive . Pan Andrzej pomógł mi podpisać wszystkie umowy oraz zainstalował mi aplikacje do pracy ! Bardzo polecam tą firmę głownie przez to ze jeżeli mam jakiś problem to dzwonie i na bieżąco sprawa zostaje rozwiązana

Aleksander

Chciałem sobie dorobić w Wolt na rowerze. Bardzo mi odpowiadają wypłaty raz na 2 tygodnie, mogę sobie popracować i dodatkowo poćwiczyć. (usunięte przez administratora) Pani wytłumaczyła mi wszystkie szczegóły pracy oraz zaprosiła mnie do biura przy ulicy Tagore 3 na rozmowę oraz na pyszną kawkę. W biurze mi pomogli podpisać umowę oraz się zarejestrować w aplikacji ...Jestem zadowolony z obsługi oraz współpracy z City Drive. Polecam tego partnera

Olha

Nie polecam 1)kontakt z infolinią zerowej 2)jeżeli dodzwonisz się, to na pytania odpowiedzi nie ma, nikt nic, nie wie. Kierują pisać na maila, gdzie nikt nie odpowiada 3)wypłaty - to najgorzej!!! Jestem w UBEREATS, Citydrive pobiera podatek VAT z całą kwotę wpływu z Ubera. Z napiwek, z kwestów też!.. Na pytanie, czemu tak-odpowiedź, pani nicht piszę na maila, ja nie zarachowuje wypłatę 4)faktury - to w ogóle masakra.. Żadnej faktury nie rozliczono! Dobrze że pracowałam z nimi krótki czas, i zrozumiałam, że muszę stąd uciekać. Mój kolega, który pracuje pół roku za cały czas nie otrzymał zwrotu faktur!!! Nie polecam, dobrze że wczesno zmieniłam partnera!

MIchał
@Olha

witam jak zerwałes umowe z city drive i zmieniłeś partnera ?

Paulina
@MIchał

Czemu pytasz? Czyżby nie było tak łatwo w zerwaniu umowy z nimi?

Ben
@Paulina

Na dzień dzisiejszy nigdzie na stronie partnerskiej CityDrive nie ma formularza pozwalającego na zakończenie umowy, nie jest to także wspomniane w żadnym opisie na ich głównej stronie biznesowej. Rozważam zmianę na innego partnera i przy próbie wyszukania informacji na ten temat w google strona gowork jest u mnie pierwszym nie sponsorowanym (i jedynym na temat) wyszukiwaniem - ba, pod głównym tytułem wyświetlają się fragmenty wypowiedzi Pani, jak i Pana Michała, bo to dosłownie jedyne w internecie wspomnienie o chęci zerwania współpracy z nimi. :P Pozostaje zapewne napisać oficjalnego maila, może tym razem odpowiedzą na próbę kontaktu...

al5410
@Ben

Wypowiedzenie wystarczy napisać na maila, wklejasz regułkę i robią Ci ostatnie rozliczenie i po sprawie.

Yan

Mój partner Glovo i DeliGoo. Zostałem poproszony o opinię. - rozliczenia ok, - wypłaty w terminie (zwykle dzien później niz podsumowanie zarobków w aplikacji Glovo), - kontakt przesz infolinie taki sobie - zwykle jest zajęte i ciężko się dodzwonić - na mailu i messengerze odpisują co chwilę, - jak wnioskowałem o jakieś dokumenty, to czas oczekania był kilka dni.

jacek j.
@Yan

również mam takie odczucia na temat obsługi City. Partner działa bardzo sprawnie, tylko infolinia jest często zajęta. Lepszy kontakt przez e-mail i messenger. Otworzyli też grupę na telegramie i tam łatwo można się porozumieć.

Axel Taxi Iława

Czy firma płaci na czas ? Axel Taxi Iława Słowa kluczowe ; Taxi iława

Bbbbbb
@Yan

Witam jak się ma komornika to jak to wygląda jak się ma podpisaną umowę z tym partnerem

asia ch.
@Bbbbbb

Zależy jak się dogadasz z komornikiem, co jest w piśmie komorniczym. Każda firma, która Cię zatrudni, musi się dostosować do siły wyższej jeśli masz długi, natomiast wiem, że niektórzy dostają np. zlecenie komornika o zajęciu 100% zarobków, a potem się dogadują, żeby jednak pracodawca wysyłał ttlko część np. 30 czy 50% i resztę wysyła pracownikowi, aby miał na utrzymanie.

Daro

Odradzam, przeżyłem gehennę z nimi. Szkoda w ogóle to opisywać, tego jest za dużo. W skrócie: faktury na naprawę auta za kilka tyś, nip z ich strony, okazuje się że nie ten. Mam wziąć ze swojego konta, nie mogę sie zalogowac bo zmieniaja system akurat (rok temu). Ciągle się nie zgadza to co powinienem dostać od glovo, a to co niby dostaje city drive i mi później wypłaca. Pół roku później, wracam z zagranicy do glovo, daje faktury jakie powinny być, nie rozliczyli i uj... Wyjechałem znowu. Teraz wróciłem i jedyne co mogą dostać to wypowiedzenie ;)

Carlo

Firma city driver to zwykli oszuści nie wypłacają pieniędzy ODRADZAM WSPÓŁPRACĘ Z NIMI

Dorota

wiadomo ile się obecnie u nich tutaj w biurze zarabia i jak praca w rzeczywistości wygląda? pytam, bo z tego co widziałam wcześniej nawet ich polecali chociaż później ktoś na infolinię narzekał. dają tutaj ludziom jakieś premie? jak tak to za co?

Przejrzyste rozliczenia, dobry kontakt z biurem. Polecam!!

Jakub

Nie polecam tej firmy. Kierują do kontaktu mailowego, a nie są w stanie nawet łaskawie odpowiedzieć na wiadomość odnośnie rezygnacji ( mimo kilkukrotnych próśb ) Brak szacunku.

Julia

Firma i ludzie z najwyższej półki, na mega poziomie kulturalnym. Profesjonalizm oraz bardzo miła współpraca na każdym szczeblu :)

Patryk

Jeździłem, szanuję, wszystko w porządku :)

Justyna

Najlepszy Partner. Przejrzyste rozliczenia, dobry kontakt z biurem. Polecam!!

Kamil

Bardzo rzetelni pracownicy, wypłaty terminowe. Uprzejmi i dbający o zadowolenie pracowników. Zdecydowanie polecam.

Ola

Współpracuję od pół roku nie miałam żadnych problemów.

Zostaw merytoryczną opinię o City Drive Polska sp. z o.o. sp.k. - Wrocław

• Jak się pracuje w City Drive Polska sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy City Drive Polska sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w City Drive Polska sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 22 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy City Drive Polska sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w City Drive Polska sp. z o.o. sp.k. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

City Drive Polska sp. z o.o. sp.k.
3.6/5 Na podstawie 29 ocen.

City Drive Polska sp. z o.o. sp.k.