Opinie o Am Eco Energy Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Am Eco Energy Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Am Eco Energy Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Am Eco Energy Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Mieszko

Firma warta zaufania, skorzystałem z ich usług za poleceniem mojego brata i niczego nie żałuję, wszystko zostało wykonane zgodnie z ustaleniami :)

Gierko

Firma moim zdaniem na wielki plus. Dotrzymuje ustalonych terminów do tego oferuje dobry kontakt i miła obsługę. Sam już jestem po montażu paneli fotowoltaicznych i mogę z czystym sumieniem polecić ich usługi

Janusz
@Gierko

Czyli jak jest dobry kontakt to w razie jakichś usterek masz gwarancje i nie będzie problemu z naprawą? Pytam w razie co bo z tym różnie bywa. Na ile lat gwarancji dostałeś na panele?

Krystyna

Firma warta polecenia bardzo pomocna przy doborze odpowiedniej mocy instalacji do tego dotrzymuje umówionych terminów.

Sławek

Zamówiłem u nich instalacje do domu o mocy 6kw, instalacja dobrze dobrana pokrywa całe moje roczne zapotrzebowanie, chociaż teraz myślę o dołożeniu kilka KW DLA pompy ciepła.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Am Eco Energy Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Praca Szczecin Kaskada sprzątanie - brygadzistka!!!!
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Benek

Instalacja fotowoltaiczna została założona zgodnie z ustalonym terminem

Nataniel

Dziękuję firmie Am Energy za dobre dopasowanie instalacji, wszystko działa jak należy i nie mam nadwyżek ani braków na koniec roku

Janek

Zaufana firma. Już kolejny raz korzystam z ich uslug i zawsze bez problemów

Mariola

Bardzo pozytywnie się zaskoczyłam, firma pomaga w wybraniu odpowiedniej mocy instalacji dla domu, jak dla mnie bezkonkurencyjnie

Krzystof

Panele słoneczne i piec elektryczny 5 gwiazdek

Tymek

Zamówiłem instalacje 7kw paneli. Firma kompleksowo doradzila i w miarę szybko wykonała montaż

Polny

Jakość świadczonych usług na bardzo wysokim poziomie.

Oktawian Benek

Jestem po swojej drugiej współpracy z firma, wszystko zostało wykonane na czas i z pełny profesjonalizmem ( za pierwszym i drugim razem). Jak dla mnie nieliczna z tego typu firm która wywiązuje się ze swoich umów. Naprawdę na plus

Iwona

Wszystko wykonane zostało profesjonalnie i na czas

Dobry kontakt, i profesjonalne podejście do klienta

Ryszard

Czekam od 6 kwietnia na montaż pompy ciepła i nic zbywają mnie jak tylko mogą ( kręcą) pozywam ich do sadu

Klient
@Ryszard

Ma Pan rację poniżej czytałem komentarze, że jest grupa ludzi którzy są poszkodowani. Ja miałem spotkać się z przedstawicielem odnośnie pompy ale już teraz jak czytam że oni sami piszą pozytywne komentarze to na pewno nie skorzystam. Takie firmy należy zgłaszać do KNF żeby przestrzec innych.

Miłosz

Pompa ciepła sprawdza się idealnie. Nic innego jak polecić

Dawid

Firma pełna profesjonalistów znających się na rzeczy

Karol

Firma pomogła w dobraniu odpowiedniego rozwiązania dla mojego domu. Jak dla mnie bezkonkurencyjni

Nikodem

Jestem zadowolony z pracy firmy, wszystko zostało zrealizowane na czas i do tego w całkiem szybkim tempie.

Jan

Jestem wlascicielem 12 domkow turystycznych całorocznych. Instacja 25Kw. Dobra inwestycja, szybki zwrot. 30gr mniej na kwh to spora ulga bo jednak jak widac po rozmiarze troche tego prądu schodzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Am Eco Energy Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Am Eco Energy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Am Eco Energy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Am Eco Energy Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 3 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Am Eco Energy Sp. z o.o.
4.9/5 Na podstawie 310 ocen.
  • Bydgoskich Przemysłowców 6
    85-862 Bydgoszcz