Opinie o Astor Uitzendbureau B.V. w Rotterdam

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Astor Uitzendbureau B.V.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Astor Uitzendbureau B.V. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Astor Uitzendbureau B.V. w Rotterdam

Misia

Bardzo bardzo normalne biuro i ludzie Zatrudniona zostałam od połowy tygodnia Super praca Ja nie mogę stać w miejscu po tygodniu zadzwonić musiałam i zgłosiłem ze mam problem z nogami i rezygnuję Pracowałam jeszcze tydzień I po tygodniu miałam wszystko wypłacone Żadnych konfliktów Wypłacone za 40 godzin Wakacyjne urlopowe i nawet jakieś święto A pracowałam 2 tygodnie Polecam Astor Uitzendbiuro I jak będzie inna praca to się odezwa

Jojo

Ziomale dobry system z planem pracy I ludzie dobre mordki Szukasz pracy tam masz odpowiedź ASTOR UITZENDBIURO !!!! Masz auto i chatę to Masz robotę u nich JA POLECAM

Ludzie Jak trzeba kogoś obsmarowac i wstawić opinie negatywne To rzucacie się A może pozytywną opinię ktoś wstawi Ja 6 miesięcy pracowałam Jedyne normalne biuro Jest telefon ze szukasz pracy Jeśli jest to idziesz na następny dzień i pracujesz Wszystkie dokumenty on-line Umowa do dwóch dni jak z dnia na dzień idziesz do pracy Umowa przesyłana pocztą lub na e-mail do podpisu Nie ma problemu jak potrzebujesz dzień wolny Umowa na rok fazą A Ludzie z biura nie mają bezpośrednio kontaktu z przeciwnikiem I pochwalę każdy jest dorosły Nie opiekują się tylko dają pracę A najlepsze jest to że plenimg do pracy nie jest wysyłany przez cały tydzień po 21 i czekasz bo czy idziesz do pracy W Astor Uitzendbiuro plenimg jest w piątek do 17 na cały tydzień Wielki Plus dla agencji Po zakończeniu pracy rozliczenie jest za tydzień nie blokują pieniążków Bardzo dobra agencja A nie muszą mieć transportu i mieszkań Bo dają pracę Szanujcie takich ludzi którzy pracują w Astor Uitzendbiuro Pozdrawiam serdecznie Ewa

Malutka

Kultura i szacunek do drugiego człowieka Normalni ludzie którzy odbierając telefon przedstawiają się Polecam Jak mają pracę to zatrudnienie i praca od jutra

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Astor Uitzendbureau B.V.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Spawacz w Holandii
READY_STEADY_GO
logo firmy Tynkarz
Euro Labora
logo firmy Tynkarz / sztukator
Techvisie Personeelsdiensten B.V.
Misiek

Nie ważne jaką Masz umowę Ważne by była praca i szefowie na halach Ciebie chcieli To podstawa Biuro tylko wysyła do pracy reszta zależy od Ciebie Pozdro

@Misiek

Spoko ujęte, a masz jakieś konkretne porady odnośnie jakiegoś zachowania lub samej pracy, żeby wyjść jak najlepiej?

@Monika

Nie chcesz pracować tam gdzie Ciebie dali to po prostu przepłacaj dzień żeby go zaliczyć i zarobić Jak umiesiesz się i wyjdziesz po kilku godzinach to nie ze biuro Ci nie zapłaci tylko szef na hali wykresów z listy i nie ma możliwości zmiany A zarazem biuro nie zapłaci za ten dzień Pracujesz jesteś poznania / pisany na listę ona idzie do biura biuro spisuje godziny i dostaniesz Solaris i wypłatę. Tam gdzie pracujesz szef czeka na fakturę i płaci dla biura gdzie pracujesz Nie ma wypłacanych gratis godzin Masz 34 albo 49 i tylko za te Masz wypłacone A jak chcesz zrezygnować biura to po prostu nie idziesz do pracy bo nie odpowiada Ci pracą I tyle w temacie Pozdro

Misiek

Ludzie Macie źle myślenie odnośnie biur pracy Szukasz pracy i już pytasz jaką umowę dostaniesz Najlepiej na stałe Nie ma na start umowy stałej Są fazy A B C A to pierwsza umowa którą można otrzymać Teraz w 2022 to 52 tygodnie Później B Ale zawsze biura są winne że nie ma pracy itd..... Pamiętajcie ludzie ze biuro Was zatrudnienia jako pośrednik A szefowie na halach produkcyjnych i i innych pracach decydują o tym czy Ciebie chcą czy nie Wszystko zależy od timlidera nie biura I oczywiście od Was Nie ważne jaką Masz u

Dziubek

Dobre biuro Żona pracowała i wszystko super. Bezproblemowe i uczciwe A nie mają mieszkań i transportu nie mają.

Kuba Kuba

Polecam Astor Uitzendbiuro to biuro holenderskie Jest ok ale nie ma u nich możliwości z pobytem na chacie filmowej Na 5 daje 5

Eli

Astor Uitzendbureau B.V. - Rotterdam To jest biuro pracy zarejestrowane na trenie NL Nie ma nic wspólnego z innymi krajami europy. Pani Iza nie ma pojęcia o czym i o kim pisze. Pisze nie wiem dlaczego nie prawdę i bez wiedzy oczernia osoby pracujące w tym biurze Poza tym nie rozumiem głupot które są opisane przez Panią Zawsze pierwsze jest podpisanie regulaminu firmy oraz biura i trzeba sie dostosować Bo nikt za Ciebie nie odpowiada sami sobie musimy radzić i szukać pracy i pracowac Szkoda ze ludzie mają tak małe poczucie własnej wartości nie patrzą na swoje błedy a wytykaja i obrażają innych Piszcie e maile albo rozmowy telefoniczne do biura Polecam i z miła checią wróce za rok do nich do pracy

@Eli

Podpisuję się Osoby szukają zaczepki i wytykają błędy a sami siebie nie widzą Moim zdaniem praca płaca i dziękuję bardzo Pozdro

@Piotr

Dobrze napisałeś Konkretnie i na temat A jak się komuś nie podoba to niech nie czyta

@Anka

Dziwna sprawa tak szczerze. Domyślasz się może po co ona takie rzeczy w takim razie wygaduje? Po co to? daj znać!!

@Monika

Ludzie przyjeżdżaja do Holandii by się dorobić poznać wartościowych ludzi. Inni by korzystać z życia bawić się. To wszystko ma sens Ale szukać problemów przyjeżdżając do obcego kraju gryźć rękę która może na wiele lat dać zabezpieczone pracę i dobry start. Osobiście nie rozumiem takich ludzi. Pisząc takie rzeczy widać jaką jest osobą. Ale nie mnie to oceniać. Przyjdzie czas w którym nikt nie będzie chciał zatrudnić osoby tak źle nastawionej za wszystko Pozdrawiam

Anka

Ile ludzi tyle opinii Zajmijcie się pracą i życiem osobistym Szukacie problemów i czepiacie się wszystkiego Dobre biuro i tyle

Ewelina

Mili ludzie odbierajacy telefon,nie pracowałam ale dzwoniłam za pracą Nie skorzystałam z oferty pracy bo za daleko miałam Praca koło Utrecht a ja z Tilburga Ale mimo to polecam

Pati

ASTOR UITZENDBUREAU B.V. to biuro pracy. Pracowałam i byłam zadowolona,pakowanie ciastek super praca Monotonia to dla ludzi którzy nie potrafią się przystosować do warunków pracy Ja polecam te biuro pozdro

Biuro jest przyjażnie nastawione na osoby poszukujące pracy. Ja dzwoniłem i rozmawiałem z Panem,który bardzo miło przeprowadził rozmowę. Szukałem pracy na ZZP. Nie było ofert,które by mnie interesowały. Wysoka kultura pracownika biura ASTOR.

@Piotr

Szkoda, że na nic nie trafiłeś. A jak o teraz wygląda, będziesz znowu dzwonił, żeby sprawdzać czy dadzą Ci w razie czego znać, że jest coś dla Ciebie?

@Monika

Dzwonili do mnie,ale już mam pracę. Jestem elektrykiem i do 3 miesięcy dużo roboty

Bożenka

Astor Uitzendbureau B.V. POLECAM dla osób które szukają i chcą pracować. Miałam problem z moim byłym biurem. Zadzwoniłam i powiedziałam prawdę w piątek mnie była agencja zwolniła,a potrzebowałam 1 tygodnia jeszcze by zarejestrować się na zasiłek. Po wstępnej rozmowie od wtorku poszłam do pracy. Udało mi się z zasiłkiem. A praca jak każda ja naklejałam naklejki i pakowałam serki.

Łukasz

Miałem okazję pracować w Astor Uitzendbureau B.V. I powiem,tak miałem pracę na sortowni,tak jak przez telefon Pan powiedział spokojna praca po 8 godzin a ok. 40 w tygodniu . Kasa na czas wypłaty piątek.Jak zakończyłem współpracę to wszystka kasa na koncie. Jak z doświadczenia do wygląda,jak chcesz pracować to pracujesz i zarabiasz ---- a jak wolisz na biura patrzeć że nie ma mieszkania że nie ma samochodów to już Twój problem. Biura dają pracę a nie opiekują się Takie zdanie moje Ja polecam dobra agencja ALE NIE DLA NIEROBÓW

Zostaw merytoryczną opinię o Astor Uitzendbureau B.V. - Rotterdam

• Jak się pracuje w Astor Uitzendbureau B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy Astor Uitzendbureau B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Astor Uitzendbureau B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 34 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Astor Uitzendbureau B.V.