Opinie o Intosteel w Rotterdam

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Intosteel. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Intosteel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intosteel w Rotterdam

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Intosteel?

piotr Nowy wpis

intosteel to była agencja pośrednictwa pracy, więcpytanie o atmosferę w pracy nie ma sensu. Pytanie o warunki, na jakich przebiegała współpraca - już tak. Odpowiedzią niech będzie to, że ta firma już nnie istnieje. Mnie osobiście (usunięte przez administratora) na 2500e

Co jaki czas w Intosteel można ubiegać się o podwyżkę?

O podwyżkę możesz się ubiegać codziennie.

Joanna Nowy wpis
@Piotr

No jeśli tak by było to super, ludzie nie mieli tutaj oporów przed kontaktem z szefostwem? Masz aktualnie informacje na temat firmy? Pytam, bo ktoś w maju pisał, że podobno już nie istnieją i się zastanawiam

Piotr Nowy wpis
@Joanna

Noe bierz poważnie tego co napisałem. Ubiegać się o podwyżkę możesz codziennie, ale jej nie dostaniesz za prędko. Mnie intosteel oskubał na 2400e. Nie wypłacili mi zaległego wakacyjnego i urlopowego, kiedy zmieniłem agencję. Dlatego mimo dobrego startu, mam złą opinię. Po prostu mnie okradli z moich pieniędzy.

Julia

skad masz taka informacje ze chyba nie istnieja ? nawet google pokazuja ze firma jest i kiedy i o ktorej otwarta : )

El chapo
@Julia

Nie istnieją już. Takie info się rozchodzi

Joanna
@El chapo

A tak w sumie to wiadomo czemu?

Firma krzak!!! OSTRZEGAM każdego szanującego się fachowca niech go ręka boska broni przed podejmowaniem pracy dla tych oszustów. Wałki na podatkach, kwatery w niebezpiecznych dzielnicach, zagrzybione , w jednym mieszkaniu nawet okien brakowało zamiast tego jakieś płyty były wstawione. PATOLOGIA jednym słowem. Gdy jeden spawacz zapytał mnie przez jakiego pośrednika pracuję to jak usłyszał że przez INTOSTEEL to od razu zasugerował żebym się rozliczał albo poszedł do przelożonego i zapytał czy moge przejść do innej firmy. Firma znana głównie z robienia wałkow na podatkach gdzie później ludzie dostawali kolosalne sumy do zapłaty. Firma zastrzega sobie (nie wiem na jakiej podstawie) nie wypłacić ci pieniedzy jak nie przepracujesz 6 tygodni. WIęc jeszcze raz OSTRZEGAM i powtórzę co mi powiedziano: jak chcesz pracować na normalnych warunkach i nie martwić się o pieniądze to pójdź z KONEKTY . będzie euro mniej do stawki ale przynajmniej normalne warunki mieszkaniowe umowa holenderska kasa co tydzień i zawsze na czas. pozdrawiam

@były pracownik

Witam ! Czy coś już przyszło do zapłaty z tej Słowacji?? Aktualnie pracuje ale już wiemy że gdzieś walki kręcą... czy ktoś otrzymał po roku jakiś "pit" że Słowacji .?

haha
@były pracownik

jakos ja jusz pracuje prawie dwa lata i wszysdko jest dobrze

@były pracownik

Konekta to typowy (usunięte przez administratora) i cyganienie w biurze .Chcesz normalnej pracy omijaj Holandia bo to zbiorowisko naćpanych panien z biur .(ogólnie patolusy przez duze P)

@były pracownik

Ta Konekta to jeczcze gorsze (usunięte przez administratora) .

slavko
@były pracownik

Z tą Konektą to poleciałeś... Normalne chaty, kasa na czas to na pewno nie Konekta. I nie euro mniej, a 4 ????

Spawacz
@były pracownik

Jeżeli twierdzi Pan że w Konekta jest lepiej... na prawdę wolę nigdy nie przekonać się na własnej skórze jak jest w intosreel. Ogolnie to odradzam wyjazdy do Holandii. Niemcy, Holandia i Belgia. W te strony się nie jeździ ponieważ tam sami narkomani i rycydywisci jeżdżą do pracy. Ludzie bez wykształcenia bez rodzin którzy jadą na jedną trwającą cała rotację impreze. Co weekend narkotyki burdele a w tygodniu alkohol.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Intosteel? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Operator maszyn CNC
Euro Labora
logo firmy Kierowca C+E i HDS - Rotterdam
Grupa590 Sp. z o.o.
logo firmy Tokarz CNC
READY_STEADY_GO

Ta firma to (usunięte przez administratora) nie z tej ziemi

Wszystko ok, dopóki nie ma jakiś problemów. Firma, dla której wykonuje pracę zrezygnowała że współpracy z intosteelem. Przeszedłem z automatu do innej agencji. No i się zaczęły problemy. Nie chcą mi wypłacić urlopowego. Zresztą wszyscy, którzy przeszli do innej agencji mają problemy.

Jarek
@Piotr

To się zdecyduj , czy wszystko ok? Zobaczymy przy rozliczeniu rocznym! Czy wszystko ok?

@Jarek

Napisałem uczciwie i obiektywnie. Wszystko było ok do czasu. Wnioski sam wyciągnij. Byłem na holenderskiej umowie. Z rozliczeniem nie mam problemu. Problem mają Ci, którzy byli na Słowackiej umowie.

TomaszKulczyński76

Ludzie co wy za bzdury piszecie. Ja po ponad roku przepracowanym przez intostel dla slowackiej firmy (usunięte przez administratora)(2017 do 2018) poszedlem do dobrej ksiegowej, ktora od razu wiedziala ze trzeba do belastingu wyslac formularz M, a nie zwykly jak do rozliczenia dla osob mieszkajacych w Holandii na stale. Dostalem w zeszlym roku dokladnie €793,49 zwrotu. Zle sie rozliczacie, a potem piszecie bzdury. Ja moge z czystym sumieniem polecic te firme! Placa dobre pieniadze i warunki mieszkalne sa na w miare dobrym poziomie. Zawsze pokoje jednoosobowe, internet na domach i darmowy parking!!!

@TomaszKulczyński76

Kasa dobra , jeśli nie chorujesz i nie urlopujesz mieszkania to tragedia, grzyby w łazienkach. Zobaczymy jak się rozliczysz z za 2020r bez lubi abolicyjnej. Wtedy zobaczymy co tu napiszesz Dobre czasy się skończyły !

Były pracowik
@TomaszKulczyński76

Teraz też pracujesz na Słowackiej umowie? To zobaczysz beż ulgi abolicyjnej ile dopacisz np. Przy dochodzie 20000 e to będzie jakieś 36% podatku minus te sześć co oni odprowadzają, może zaboleć! To dotyczy 2021r , wcześniej to ok z formularzem A1 , a teraz firma próbuje kłamać i dzwonią do niby księgowego który wie hahaha tylko skarbówka w pl jeszcze niezna dokładnie szczegółów każą dzwonić na infolinię. Jedno jest pewne ulga abolicyjna zniesiona więc ulgi podatkowe np. W nl 6% dla Polaków co mają jakieś centrum zainteresowania w kraju będą dopłacać

Polański

Ostrzegam przed tą firmą jak i agencjami slowackim pod nimi !! Kontrakty bez składek emerytalnych bez ubezpieczenia itp... Na koniec współpracy problemy z dokumentami potrzebnymi do rozliczenia podatku..mieszkania tragedia.Kierowniczka bardzo nie miła jak i również (usunięte przez administratora) Szczerze nie polecam nikomu

Polanski2
@Polański

Całkowicie się zgadzam z tą opinia! Ludzie uważajcie! Samochody dają wraki i karzą nimi wozić ludzi i za to kasują 50 e za tydzień, firma się przepoczwarzyła w conecion nl.

Ojciec Tadeusz

Uwaga (usunięte przez administratora) Będą was namawiać do podpisania Słowackiego kontraktu, gdzie otrzymacie gołą stawkę bez składek emerytalnych urlopu itd. Później nie chcą wam wysłać dokumentu A1 który jest niezbędny do rozliczenia łącznie z jaaropgaafem . Jeśli będziecie na Holenderskiej umówię to po zakończeniu współpracy zapomnijcie o ostatniej tygodniówce i wakacyjnych. Większych (usunięte przez administratora) ciężko znaleźć wśród agencji w Nl. Jak intosteel.

Norbert

A jak jest z kwarantanna, czy trzeba ją odbyć czy w ogóle jej nie ma? Jak firma zabezpiecza pracowników przez zakażeniem wirusem?

Spawacz

Wypłaty na czas , pokoje 1 Osobowe , ogólnie brak problemów

Czy firma to agencja ?

Pp
@Karolina

Tak, pracuje dla nich

Tymon

Idealnie to z pewnością nigdzie nie jest. Agencja ma opinię dobrego pracodawcy więc doceniajmy , że starają się.

Don

Dobrze ze to piszecie o nich bo chciałem od nich jechać jako monter kadłuba Ufff

Pit

Przyszlo mi do zwrotu 15tys euro podatku

To.ek
@Pit

Musiałeś dopłacić czy Ci zwrócili?

Apiasecki
@Pit

Mialem podobnie ale wystarczyl dobry ksiegowy ktury wprowadzil korekty i wszystko bylo ok

Kamil
@To.ek

umiesz myślić logicznie (usunięte przez administratora)?? do zwrotu czyli ja mam zapłacić !!! (usunięte przez administratora).

@Apiasecki

Czy ten księgowy co odkrecil Twoją sprawe to Mojke z Rotterdam?

Apiasecki

Tak, zgadza sie.

slavko
@Kamil

zwrot jest jak Ty dostajesz kasę, jak ty płacisz, to jest do zapłaty... niby proste, ale,,,

Anty czarnuch

Pitowi 12tyś do zapłaty mnie 8 tyś euro do zapłacenia . przyszło pismo ze słowacji to ten czarnuch anad namotał

@Anty czarnuch

A rozliczales się przez Mojke z Rotterdam?

@Anty czarnuch

Jak długo pracowałeś i czy co roku się rozliczales w Nl.

Daniel

Przyszlo mi 12 tys euro dozwrotu

@Daniel

Czyli dostałeś pieniadze A nie musisz placic

Spawacz 141

Uwaga firma (usunięte przez administratora) i są po jakimś czasie ogromne sumy do dopłaty .(usunięte przez administratora)Zasada jest prosta pracujesz w Holandi - holenderska umowa.

kami

oni płaca tylko podatek ,,extra,, wiecie co to jest? tulko od extra płaconych czyli nadliczbowe. Podstawa wogule nie opłacane podatki dlatego dają 16. a za 5 lat dostajesz (usunięte przez administratora) kilka tysiecy do zapłaty. Z ODSETKAMI TO TYLE

romek

Intosteel to biuro posrednictwa pracy, ktore wspolpracuje z innym biurem (slowackim). Takze mozna sie spodziewac tylko i wylacznie slowackich kontraktow. Mieszkania sa zwykle fatalne. Zagrzybione i w trudnych dzielnicach gdzie nie mozna nawet swobodnie rozmawiac bo sasiedzi maja pretensje. Za niedostosowanie sie do warunkow, grozi utrata pracy. Oszukuja z wynagrodzeniem. Niby stawki sa atrakcyjne ale czesto nie placa zadnych dodatkow za nadgodziny lub weekendy. Stala stawka za wszystkie godziny. To slowackie biuro ma problemy finansowe i ciagle sa opoznienia z wyplatami lub zwrotem za paliwo. Nie polecam tego biura zadnemu specjaliscie, ktory sie ceni,.

Zostaw merytoryczną opinię o Intosteel - Rotterdam

• Jak się pracuje w Intosteel?

Zobacz opinie na temat firmy Intosteel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Intosteel