Alpha BV

Rotterdam

Opinie o Alpha BV

Zuzanna

@korek - dziękuję za Twoją odpowiedź. Czyli rozumiem, że znajomość języka holenderskiego nie jest wymagana? A jak oceniasz warunki zatrudnienia gwarantowane przez Alpha BV? Co masz na myśli pisząc, że trzeba się "kłócić" o zarobki? Jak dokładnie naliczane jest wynagrodzenie? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

korek

akurat koleżanko w alphie nie będziesz miała problemu jest polski kordynator a na firmach duzo polakow ktorzy Ci pomogą. Biora bułgarów co własnego jezyka nie znaja albo liczyc nie potrafia w 4 jezykach w(w tym ich oczysty ) napisane aby nie wrzucac papieru do plastiku i tak wrzucaja bo czytac nie potrafia ogolnie atmosfera spoko ale o zarobki trzeba sie kłócić często. Jak chcesz się wiecej dowiedziec zostaw maila to CI napisze co i jak bo tutaj pewnie zaraz pozmieniaja wiekszosc :)

Zuzanna

Jak wygląda sytuacja ze znajomością języka holenderskiego, przy podjęciu pracy w Alpha BV? Często dla osób bariera językowa jest trudna do przeskoczenia. Czy pracodawca zapewnia dodatkowe kursy językowe, które pomogą poradzić sobie z komunikacją w obcym kraju?

Zuzanna

Pracujesz za pośrednictwem w Alpha BV? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wyglądała współpraca z firmą.

gal anonim

Mnie zwolnili po miesiącu a prace miałem tyklko w piątki masakra nie polecam tego biura naprawde leipiej znelsc sobie jakies inne lepsze pozdrawiam serdecznie

daniel

niestety nie widziałam żadnych rekrutacji w internecie ale warto może jednak bezpośrednio się z firmą skontaktować. to dobre biura pośrednictwa pracy.

stary pracownik

Witam , czy Ta firma dalej zatrudnia do Masarni w Dortmundzie ?

olalem ich

firma zmierza ku upadkowi musialem odejsc bo nie mieli pracy dla stalych pracownilow a dawali do pracy czarnuchow co pojecia o pracy nie mieli .....ciekawe jaki interes mieli w tym .I jeszcze jedno powyzej 40 godz na tydz co sie zdarzalo baaaaardzo rzadko firma przestala placic 120 pare procent placi tylko 100 procent ....porazkaciekawe czy tak moze????

nowicjusz

Teraz juz moge potwierdzic jak chcesz pracowac to bedziesz robil prawie kazdego dnia Firma godna polecenia a nie tak jak tureckie zlodzieje w holandii Ludzie wystrzegajcie sie Voorne Putten z Hagi !!!!!

juz nie taki nowicjusz

pracuje kazdy dzien jest spoko stawka godzinowa 9.53 ciekawa polecam

nowicjusz

Nic nie widziales wolnego na ta chwile bo oni nie musza sie oglaszac ze potrzebuja do pracy ludzie sami tam chca pracowac bo to holenderskie biuro a nie tureckie gdzie traktuja Cie jak frajera i nie placa naleznych Ci pieniedzy Znam ludzi co pracuja i same pozytywy ...ale trudno sie dostac

nowicjusz

Witam mam zamiar pracowac w firmie alpha z rotterdamu czy ktos na swiezo moze opisac mi warunki i zasady panujace w firmie?slyszalem ze dojezdzaja ludzie do pracy 30 km na univeg Jak z praca i placa Pozdrawiam

sara

Nie polecam tego biura, maja pracy na dwa dni, a obiecują minimum tydzień!Mam doświadczenie i dobrze wykonuję swoja pracę jestem w Holandii 8 lat . Dobre biuro poznasz po tym ,jak często dają ogłoszenia. Jeżeli ciągle to znaczy ze zmieniają ludzi i nie szanują.Tym bardziej że maja w swoim zapisie ze respektują kodeks pracy ABU. Dla mnie to oszuści!

gale

@korsuń, hej, ale tylko słyszałeś, że to dobra firma, czy wiesz, że to dobra firma, bo to jednak spora różnica. Nie chciałbym opierać swojej decyzji na podstawie jakiś plotek, czy przesłanek. Ewentualnie napisz gdzie słyszałeś, że Alpha BV jest godne polecenia? Ewentualnie może ktoś zweryfikować ten komentarz?

Ada3maZwami

Univeg Trade Benelux- 23km od Rotterdamu, transport wlasny/ pracowniczy (schidam,rotterdam) Za 49h spedzone w pracy 307E, odbieraja z wyplaty za dojazdy 4E dziennie + 2E dziennie za ubranie robocze (?). Na miejscu pracy jestes 40/50 min przed rozpoczeciem pracy- czasem nawet 1h wczesniej.Nigdy nie wiesz do ktorej pracujesz, o ktorej koniec, czy to o 12h czy moze 19h. A, i warto wspomniec ze autobus pracowniczy po zakonczeniu pracy lubi być na miejscu po odbior ludzi dopiero po ponad 30min. Alpha bv w polaczeniu z Univeg Trade Benelux - odradzam. Wiele moich tygodniwygladalo tak: Wstawanie o 4h, bo wyjazd o4:30 na 6h, koniec pracy o 18h, bus przyjechal przed 19h, w domu o 20h, kolejnydzien to samo za 290/307E.

Marta

Jakies dziwne to biuro. Najpierw koles cwierka przez telefon jak to potrzebuja pracownikow i zeby do nich przyjechac a potem po zarejestrowaniu okazuje sie ze jednak jest problem bo narazie wszystkie miejsca sa zapelnione. Istna ciuciubabka.

wilku049

praca

dycha

stary co do maryski i pracy nie wypowiadam sie...... pracowalem tam teraz ale nie u maryski i przez inne biuro...... oni robią co chcą , mnie po 8 miesiacach biuro zwolnilo bo stwierdzili ze maja za duze problemy ze mna i nie wchodzą tu w rachube jakies mieszkania firmowe, czy w alphie czy u [usunięte przez moderatora] czy w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] duijndamie wszedzie robią co chcą........ polscy koordynatorzy to jest najwieksze scierwo w nl......

Anonim

To są oszuści ! Nie wierzcie nikomu !!! Ludzie nie jedzcie tam . Są takie warunki że masakra. Moja znajoma przebywała teraz i mówiła że musi za wszystko płacić . Jest tak zimno że rąk nie czują . Polscy opiekunowie traktują gorzej niż bydło . Liczy się tylko dla nich kasa . I nic więcej !!! Za pranie , dojazd do pracy trzeba płacić!!! Za dom się płaci za wyżywienie też!! Nie dostaje się regularnie pieniędzy . Do pracy jest na 2 lub 3 dni. Chodzi tylko kilka osób ,a reszta siedzi. To wszystko jest kłamstwo i nic więcej !! Te "złote góry ". Odradzam bo zamiast sobie zarobić to sobie pogorszycie !!!

Agnes

Witam nazywam się [usunięte przez moderatora] Poszukuje obecnie pracy w Roterdamie i w okolicach jesli ktoś ma namiary na legalna prace z konkretną firmą była bym wdzięczna za kontakt ze mną. [usunięte przez moderatora] Pozdrawiam

nieznajomy/a

Co do [usunięte przez moderatora] to mu nie wierzcie bo napewno nie pracowal do Alfy 5 lat jak juz to chcial chyba powiedziec ze 2 lata jako posrednik.a reszte jako zwykly robol i tam sie nauczyl jak oszukiwac ludzi.To ze na mieszkaniu mieszkalo 11 osob to prawda bo tez tak mieszkale/am a co do jazdy w busach to bywalo nawet 21 osob bydlo ma sie lepiej.Wiem bo to przezyle/am, sam/a miale/am byc posrednikiem ale niestety nie przyjale/am propozycji bo wiem co oni robili z ludzmi i jak oni ich traktowali.Ci co byli przed [usunięte przez moderatora] i cala reszta ktora sie zajmowala tym niby smiesznym posrednictwem.

odpowiedz - 2009-07-02 23:33:40 Nie prawda, Nazywam sie [usunięte przez moderatora] i tu jest mowa o mnie. Chcialbym zaznaczyc ze wszystko co tu Anonim opisal jest nieprawda. Pracuje w tej branzy juz ponad 5 lat i nikogo nie oszukalem. Staram sie mowic jak rzeczywistosc wyglada, jesli ktos nie slucha i slyszy tylko to co sam chce uslyszec,spodziewajac sie zlotych gor w agencji pracy to jest w wielkim bledzie.Nigdy nie bylo takiej sytuacji jak 11 osob w pokoju, a dzieki nam ludzie moga normalnie pracowac nie sa oszukiwani w zaden sposob. Kazdy ma wyjasnione zasady uzytkowania mieszkania. Prawdopodobnie Anonim ktory pisal te bzdury nie zalapal sie w pracy bo jest duza selekcja. Jesli anonim ma jakis problem do wyjasnienia niech sie ze mna kontaktuje, zamiast krytykowania i szukania winnych. wszstko jest prawda co slychac na temat macieja nowaka i kiedys nawet powiedzialam mu prosto w oczy co o nim mysle kim on jest a jest.............

darek

Zgadzam się z tą opinią.Mój kolega też o tej polce opawiadał,kawał [usunięte przez moderatora] z Niej!!!!!.

kasia

Uważajcie na rodaczkę-PAPANAJOTIS.To gorzej niż gestapowiec.Chodzi,węszy i kabluje na Polaków jak *KAPO* w [usunięte przez moderatora].Wszystko za jak największą kasę,wszysko zrobi za pieniądze.Ludzie przez Nią tracą pracę.Liczy się tylko euro i władza,a nie człowiek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

Byly pracownik
@kasia 24.05.2010 16:10

I Z ta opinie SIE NIE zgodze ONA Z nich WSZYSTKICH jest najlepsza Najgorsze TO sa te dwa typt Z biura na hali. TYLKO patrza CZY JAKAS ladna dziewczyna przyszla do pracy I ciagle gapia SIE na TYLKO dziewczyn Czasem nawet zapytaja CZY ma chlopaka badaja grunt. Niemoralne propozycje TO druga sprawa Takze ladne dziewczyny uwazajcie. Chlopaki NIE posylajcie do tego UNIVEGU swoich dziewczyn Szkoda ich W tym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] CO do biura TO W kazdym biurze sa jakies minuut NIGDZIE NIE jest NAJLEPIEJ I W kazdym biurze pobieraja za transport.. Jedyny minus ze Ladyjacks za DUZO osob do busa A busy TEZ mogliby wymienic A NIE takimi gruchotami ludzi woza strach jechac. CO do samego biura alpha NIE mam zastrzezen sa wyplacalni kontakt Z biurem jest gdzie W innych biurach TO rarytas kontakt Z biurem. Zadne biuro NIE jest idealne.

Byly pracownik
@kasia 24.05.2010 16:10

I Z ta opinie SIE NIE zgodze ONA Z nich WSZYSTKICH jest najlepsza Najgorsze TO sa te dwa typt Z biura na hali. TYLKO patrza CZY JAKAS ladna dziewczyna przyszla do pracy I ciagle gapia SIE na TYLKi dziewczyn Czasem nawet zapytaja CZY ma chlopaka badaja grunt. Niemoralne propozycje TO druga sprawa Takze ladne dziewczyny uwazajcie. Chlopaki NIE posylajcie do tego UNIVEGU swoich dziewczyn Szkoda ich W tym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] CO do biura TO W kazdym biurze sa jakies minuut NIGDZIE NIE jest NAJLEPIEJ I W kazdym biurze pobieraja za transport.. Jedyny minus ze Ladyjacks za DUZO osob do busa A busy TEZ mogliby wymienic A NIE takimi gruchotami ludzi woza strach jechac. CO do samego biura alpha NIE mam zastrzezen sa wyplacalni kontakt Z biurem jest gdzie W innych biurach TO rarytas kontakt Z biurem. Zadne biuro NIE jest idealne.

krisss

Ja tam nie chce miec wiecej do czynienia z ta firma, do busow upychaja jak ziemniaki po 12 osob a za dojazd do pracy trzeba placic.Na Univegu oboz koncentracyjny,zwlaszcza u [usunięte przez moderatora] ktora jest strasznie przeciw polakom.Ona z jakiejs wyspy jest i uwaza sie za Holenderke a naprawde jest gestapowcem.No i rzadza tam portugale i wszystko na temat.

niko

Ja tez mialem taka sytuacje z [usunięte przez moderatora],przyjechalem do pracy z polski,ponioslem spore koszty,na domku siedzialem tydzien,praca byla 2,3 dni w tygodniu,a musialem placic za mieszkanie,takich ludzi co [usunięte przez moderatora] sciagnal z polski,a pracy nie bylo sa dziesiatki,nie polecam pracy przez [usunięte przez moderatora].tlumaczenie ze jest selekcja,nie ma nic wspolnego z tym ze sie sciaga za duzo ludzi panie [usunięte przez moderatora]

michal

siemka mozna jais kontak w sprawie pracy

Sebastian

Jestem zainteresowany pracą za granicą a dokładniej w Rotterdamie. Nie wiem z kim sie mogę z kontaktować i proszę o jakies pomocne wskazówki,jeżeli to mozliwe. Z góry uprzejmie dziękuję i pozdrawiam. [usunięte przez moderatora]

Anonim

Jedyne adekwatne określenie tego Biura Pośrednictwa Pracy to [usunięte przez moderatora].Pseudo-koordynatorom radziłabym mniej czasu spdzać w solarium i na siłowni, a zamiast tego zapisać się na kurs pt."Zarządzanie zasobami ludzkimi" bo to przyniosłoby większe korzyści dla wszystkich.Należy też odróżnić ostrą selelcje od ostrego nieprofesjonalizmu,[usunięte przez moderatora]

Alpha B.V Rotterdam to oszusci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie dosc,ze na 4 pokojowym mieszkaniu gniezdzilo sie 11 osob to jeszcze przyszli i bezczelnie zarzadali pieniedzy za mieszkanie,ktore to firma powinna odciagac i tego pilnowac, potem przyszli i polowe ludzi wyrzucili na bruk bez szansy na jakiekolwiek mieszkanie. do tego wszystkiego zalegaja mi z pensja!!!! to wszystko jest karygodne!!!! ludzi traktuja jak bydlo. nie wierzcie im!!! szczegolnie posrednika : [usunięte przez moderatora]. patrza jak w najszybszy i najlepszy sposob zedrzec z czlowieka pieniadze!!!! trzy razy sie zastanowcie zanim skorzystacie z ich oferty. obiecuja zlote gory a co do czego przyjdzie to jest caly czas wszystko pod gore. ludzi sciagali na wariata a potem okazywalo sie ze pracy nie ma a oni skutecznie tydzien po tygodniu przychodzili i upominali sie o pieniadze na mieszkanie!!! OSZUSCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Alpha BV - Rotterdam

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alpha BV