Opinie o Three Times BV w Rhoon

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Three Times BV. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Three Times BV o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Three Times BV w Rhoon

Tester agencji pracy Nowy wpis

Witam, omijać szerokim łukiem agencje pracy 3 trimes. Przyjmują ludzi do pracy, po czym ludzie siedzą po tydzień, lub dłużej na hotelu. Obiecują pracę której nie ma.. Kordynator Rafał jest nieuczciwy i jest osoba nie nadająca się na stanowisko koordynatora.Zaplacił ludziom za milczenie przy inspekcji. Jeżeli ktoś nie zrobi tak jak on chce, potrafi taka osobę zmieszać z (usunięte przez administratora). Na początku jest milutki..udaje najlepszego kolegę co we wszystkim Ci pomoże. A potem bum . Kontrol przez kordynatora 24/h.. siedzi pod hotelem w aucie albo na hotelu co nie umożliwia nawet ludziom spokojnego odpoczynku po pracy. Na hotelu Vlardingen podłączone są kamery z podsłuchem,(usunięte przez administratora)Pracowałem tam jakiś czas temu. Obiecują złote góry a tak naprawdę (usunięte przez administratora) jest.Nawet zameldować się nie można, bo nie wyrażają na to zgody. Pewnie pozytywne opinie tego biura też są kupione przez kordynatora Rafała ????????????????. Panuje (usunięte przez administratora)ale się nie przejmuje kordynator Rafał was obroni a potem siądzie z tamtymi i się będzie z Was śmiał.. Kordynator Fernando, jest jedynym kordynatorem z którym można cokolwiek załatwić i nigdy nie robi problemów. Pieniądze niestety to porażka..także sami sobie odpowiedzieć na pytanie czy warto pracować przez tą agencje pracy.

Podpowiedziałby mi ktoś czy są jakieś aktualne oferty pracy w firmie? W internecie znalazłem kilka, ale to z różnych lat, nieaktualne, a szukam pracy i chciałem się zorientować w temacie. Na jakie stanowiska mogą być potrzebne osoby?

Patryk Wątroba !!!!! Nowy wpis

Absolutnie nie polecam współpracy z agencją 3Times w miejscowości Vlaardingen. Wysłali mnie do pracy bez ubezpieczenia, nie zawieźli do szpitala jak potrzebowałem, pobrali pieniądze za 3 tygodnie chociaż mieszkałem dwa. Na końcu chcieli mnie zatrudnić ponownie ( ,o jakie to szczęście, że moja księgowa nie tłumaczyłai tego z Holenderskiego, odmówiła w moim imieniu) ,a jak już rozwiązaliśmy ,, współpracę " to wystawili mi zła rekomendacje dla nowego pracodawcy podczas gdy poprzedni chciał mnie zatrudnić ponownie na co mam wiadomości SMS. Już myślałem,że wam odpuszczę ,ale za to nie ma szans. Jesteście absolutnie pozbawieni żadnych skrupułów. Co do samego hotelu robotniczego absolutna cpalnia od pierwszego do czwartego piętra. Cały czas głośna muzyka i niezrównoważeni Polscy (usunięte przez administratora). Mam absolutnie najgorsze zdanie o tych ,,ludziach". Co do samego ubezpieczenia ,a raczej jego braku było to spowodowane,że już kiedyś byłem w Holandii. W prostych słowach. Bazując na mojej niewiedzy wysłano mnie do pracy bez tego duplikatu. Nie wiedziałem ,że nie byłem ubezpieczony. Zakłamane,obłudne i odklejone szuje. Temu całemu Holendrowi wydaje się,że jest jakimś Bogiem,a my to tak w sumie jesteśmy zwykłymi (usunięte przez administratora). Normalnie mi ręki nie podał ,ale jak pojawiłem się z księgowa to już była inna gadka. Gdyby nie ta zła rekomendacja to bym wam odpuścił. Mam nowe miejsce pracy,uczciwa agencje normalne warunki mieszkalne. Jeżeli szukasz normalnego miejsca na start to napewno nie tam . Jedyne co im trzeba zostawić to reguralnie wypłaty (pod warunkiem ,że absolutnie wszystko się zgadza ) . Robię to po to by inni nie wpadli w ten (usunięte przez administratora). Niebawem pozwolę sobie wrzucić nagranie i chętnie opowiem o pewnej Pani,która ,,doradzi" oraz o całej sytuacji. :) Zapnij pasy bo nadchodzi absolutna petarda. Ja opowiadam o swoich doświadczeniach,może ktoś miał inne ,ale widziałem opinie w Internecie i gdyby nie kupione komentarze na wizytówce google to leżycie i kwiczycie pod tym kątem.

Na jakie benefity można liczyć w Three Times BV?

Piotrek Nowy wpis

Masz na myśli ujemne benefity i to znaczy że wcale ich niema? Bo nie do końca zrozumiałem o co ci chodziło. Wyjaśnisz?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Three Times BV? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Były pracownik Bob

Nie będę się rozpisywał, że z transportem lipa straszna bo kierowcy lecą w hu. Ugaduja się na godzinę ty czekasz po 40 minut pod hotelem a na koniec dowiadujesz sie ze wzia sobie wolne albo wyjechał o innej godzinie , że jak jesteś Polakiem to pracę w dni gdzie idzie zarobic więcej możesz zapomnieć lub nawet jak jest mniej godzin to najpierw ida (usunięte przez administratora) kordynatorow a naj częściej są to portugalcy bo kordynator portugalec . Już nie wspomnę że za hotel 130 e a w pokoju 2 łóżka i lodówka jedna lazienka i prysznic na jakieś 8 pokoji i że np jak miałeś wypadek w pracy przyjezdza kordynator po 3 godzinach bo miała inne sprawy a ty siedzisz 3h na kantynie z obolale ręką i na koniec ci mówi że do szpitala nie jedziesz bo przyłożysz lodem i będzie dobrze . A jak zostałem poinformowany o tym że na następny dzień już nie idziemy do pracy w danym zakładzie zgłaszasz kordynatorowi , że w tej pracy w twojej szafce zostały twoje rzeczy mówi że ci je przywieź raz drugi trzeci potem mówi że tam wejścia nie ma i że napiszę emaila co z tymi rzeczmi a gdy piszesz czy są rzeczy bo znajomy może po nie podjechać odpisuje , że tam będzie impreza firmowa i że jak tam będzie to się Dowie a jak już jest po imprezie piszesz do niego raz piszesz do niego drugi raz to nawet nie odczytuje twojej wiadomości i ty jesteś w plecy 400 zł bo zaufałeś typowi . Tak że panie Rafale my się napewno jeszcze sie spotkamy i sobie wyjaśnimy pewne sprawy a będzie napewno ku temu okazja skoro nie potrafisz odpisywać i załatwiać sprawy rzetelnie , jak by ktoś chciał skriny z tego jak zostało mi pisane ze moje rzeczy zostaną mi dostarczone proszę pisać . No i jak 99% komentarzy o tej firmie nie polecam .

Czujne oko

To jest agencją pod trzema nazwami 3times Three times oraz dwo times Nie wiem czy polecać czy nie bo niektórym może to pasować ale nam nie pasowało to że trzeba płacić za transport do pracy 4e na dzień co w tygodniu daje 20e ubez 29 hotel 105e podatek w zależności ale dajmy 70/100e stawka 11e praca na 2zmiany Zakwaterowanie jeszcze by przeszło Pani Ewa z biura początkowo była miła ale zmieniło się to szybko jak zaczęliśmy zadawać pytania odnośnie warunków właśnie chociażby dojazdów do pracy zdziwiona że tego nie wiemy chociaż nikt nam nie raczył o tym powiedzieć przez telefon i twierdzi że od 12 lat nie spotkała się z agencją, która organizuję transport do pracy bezpłatnie, zaczęła nas stawiać pod ścianą i podchodzić do sprawy psychologicznie dając nam do zrozumienia że tak naprawdę nie musimy dla nich pracować mówiąc że ma na nasze miejsce dużo chętnych osób a tylko dlatego że dopytywaliśmy o różne sprawy bo chcieliśmy wiedzieć ile wychodzi netto to nie chciała powiedzieć dokładnie poszła do komputera wydrukować solaria po 5 min przyszła i powiedziała że mają problem z systemem i pokazała Solaris inny stary z innej pracy bez kosztów dojazdów twierdząc że innego nie ma a wszystkie solarisy wysyłają na maila co piątek ???? w dodatku kordynator z lokacji jakiś odklekony mówi żebyśmy jechali pozwiedzać Holandię bo mieszkanie będzie dostępne o 18 jak się wyprawadza inni z pokoju my byliśmy tak po 13 po całej nocy jazdy, chcieliśmy zobaczyć ten pokój jak wygląda znajomy co z nami był miał mieszkać z jakimś chłopakiem który był po nocy i kordynator stwierdził że nie moze mu pokazać pokoju bo ten spi, czyli wychodzi na to że nie mógłby wchodzić do pokoju po pracy gdyby współlokator spał. Widząc że nie do końca nam to nie odpowiada że nie możemy zobaczyć poszedł do innego pokoju gdzie spał ktoś inny i powiedział że tu możemy sobie zobaczyć.

Katarzyna
@Czujne oko

A skąd te stawki za ten transport czy ubezpieczenie? To firma jest ustala czy to rynkowe opłaty? Powiedz jeszcze skoro uważasz że to trzy firmy no to jak jesteś zatrudniony w jednej no to wówczas te dwie nie mogą dawać ci poleceń jako pracownikowi?

Odklejony
@Czujne oko

Po pierwsze to chyba normalne ze kiedy ludzie śpią w pokoju to maja zamknięte drzwi na klucz i nie jestem w stanie na sile tam wejść, chyba z grzeczności i szacunku dla moich pracowników nie chciałem ich budzić wiedząc ze idą wieczorem znowu do pracy, gdybyście mieszkali tu jakiś czas tez nie było bym wam miło gdybym nagle wszedł do waszego pokoju i zaczął pokazywać pokój dla innych zwiedzających na życzenie ???? kiedy przyjechaliście i był czas na udostępnię dla was pokoju poprosiłem abyście pojechali w tym czasie załatwić sprawy formalne do biura oddalonego 15 minut drogi i z tego biura już nie wróciliście. Co do reszty i kosztów transportu do firmy to fakt, zazwyczaj płaci się dodatkowe kilka euro za transport, ale to nie jest zależne od nas ani od biura, tylko od klienta u którego pracujecie, czasem klient zwraca koszty transportu a czasem nie, w zamian ten pracodawca oferował szereg innych dodatków zmianowych dzięki którym mogliście zarobić dobrze, zatrudniamy u tego klienta ponad 150 osób i wszyscy są zadowoleni, mam klienta gdzie pracownicy nie płaca kosztów dojazdu, ale nie maja różnych dodatków pracownicy, jak to mówi coś za coś, radzę nabrać trochę pokory i sprawdzić samemu jak jest naprawdę niż się kogoś obsmaruje bez powodu ???? Życzę sukcesów i dużo zdrowia ???? Wasz Odklejony mentor ????

(usunięte przez administratora) oszustwa na godzinach, nie płacą nawet procenta więcej za nocki, wypłaty marne ledwo na zupę w puszce, tragedia godziny do wieczora od 4rana z reguły wyjazd do pracy, brak jakiejkolwiek kadry który ustali planning jak dla ludzi, nędza, ludzie głodni, większość i tak sama się zwalnia, (usunięte przez administratora) holenderskiej napompowanej fałszywymi obietnicami państwa jakoby za ciężka pracę belastngdienst wynagradzał, problemy z rozliczeniami nei do wyjaśnienia latami w większościpo roku w takich agencjach pracy trzeba oddać że swoich jeszcze żeby śmiecie miały miliony, oszustwa codziennie, ilości do przerobienia skandaliczne, tragedia co do warunków, zero zarządzania to już na całkowitym zmeneleniu tych managerów, normy jak dla Maszyn produkcyjnych, wybitne osiągnięcia jednak co do mfijnych zapierd. Pieniędzy ludziom które trafiły do przedsiębiorców i właścicieli uitzendbur to już temat dla Inspector ów. Kto chce niech próbuje przeżyć tzn przetrwać za te wypociny. Pa

ROGAL DDL

HEYN MOZESZ POWIEDZIEC COS WIECEJN DOSTAŁEM DZIS TELEFON Z PROPOZYCJA PRACY NA RIDERRKERK

Zostaw merytoryczną opinię o Three Times BV - Rhoon

• Jak się pracuje w Three Times BV?

Zobacz opinie na temat firmy Three Times BV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Three Times BV?

Three Times BV