Opinie o BBS Montage u. Industrietechnik GmbH w Monheim am Rhein

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie BBS Montage u. Industrietechnik GmbH. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w BBS Montage u. Industrietechnik GmbH o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BBS Montage u. Industrietechnik GmbH w Monheim am Rhein

Olaf Nowy wpis

Zastanawiam się co spowodowało, że przestaliście tu zaglądać? Firma normalnie funkcjonuje?

MV Rostock Nowy wpis

Witam pracowałem dla tych złodzieji na MV Rostock jako spawacz pół tora miesiąca i uciekłem tak jak monterzy bo to oszusty Polak z turasem Piotr Jantezki i tej mordy tureckiej nie pamiętam do pierwszej wypłaty już brakowało 300 euro a drugiej jak się zwolniłem nie dostałem wogule odradzam jak tylko usłyszysz firmę bbs Montage unikajcie tego

Roberto

ja w tej firmie nie mam problemow !! punktualna wyplata a jak ktos nie potrafi spawac jak ten pan co by 2 dni na prubie to sam winien pozatem w niemczech sie koniec miesioca robi rozliczenie i potem jest wyplata. (usunięte przez administratora)

@Roberto

Weź człowieku poprawnej polszczyzny się naucz, a Ty myślisz że tylko spawacze na stoczni pracują? A może to ty piotrku J probujesz się wybielić że nie oszukujecie ludzi razem z tym turkiem. Albo jakiś inny pożal się Boże spawacz za dyche co wdupiebyłigówno widzial. Prawda jest taka że (usunięte przez administratora) zawsze będzie oszustem mam na to potwierdzenia jakich oszustw dokonali sprawą zajeło się Zoll i mam nadzieję że zamkną mu tą bude żeby nikogo kto uczciwie wyjechał zarobić nie trafił na oszusta

Wojciech Nowy wpis
@Roberto

Masz dobrą opinię o pracodawcy, choć na forum są też niepochlebne wypowiedzi. Czy pracując w firmie jako spawacz musiałeś mieć odpowiednie uprawnienia i zrobione kursy? Napisz więcej o kwalifikacjach jakie trzeba mieć, żeby aplikować.

Budyń

Witajcie ostrzegam przed tym pośrednictwem Polak z Turasem działają koleś ma imię Piotr Jantezki bajerant pracował wcześniej w firmie A i B wywalili go za przekręty na ludziach teraz ogłosił się jako Jan Jan na fb i że praca na stoczni w Rostock MV i my w czterech daliśmy się w tą pracę ale przy pierwszej wypłacie już każdemu po 160euru brakowało i umową 12brutto a na słowo 15 do ręki i zaczęło się kwatery nie opłacali szukali takich dziadków żeby umowy wynajmu nie spisywać i non stop zmiana kwatery co dwa tygodnie i dowiedzieliśmy się od właściciela że kasy nie płacą to dałem wypowiedzenie umowy to nic mi nie wypłacili jeszcze na minusie 840euro za ubrania i maskę które szmaty najtańsze przestrzegam przed nimi teraz zmienił numer telefonu i będzie podszywał się inny nick na fb sprawdzajcie z kim gadasz o pracę Piotr Jantezki i Turas (usunięte przez administratora)

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie BBS Montage u. Industrietechnik GmbH? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Spaw2020

Witam, Miałem nie wystawiać opinii bo czekałem na zapłatę za 2 dni pracy w rostocku....dał mi do zrozumienia że nie zapłaci! Więc ostrzegam wszystkich uważajcie na nich,a jeśli już pojedziecie to brać zaliczkę w chwili spotkania z tymi dwoma geniuszami(usunięte przez administratora)barać ciuchy robocze czy maskę spawalniczą!aby przynajmniej nie być stratny na zero... Przed wyjazdem obiecanki że hoho,jeśli ta robota nie wyjdzie to będzie inna...i robota nie wyszła!i oczywiście następnej roboty nie ma,pół dnia dzwoniłem,pisałem-zero odpowiedzi,wieczorem dopiero zadzwonił i mówi jaki to on zajęty pozyskiwaniem nowego klienta,że ciągle był w trasie,a ja pytam co dalej,a on żeby zjechać do polski i mam czekać..żałosne,ogólnie standardowo wszystko pięknie i wspaniale aż do przyjazdu,a jak jakiś problem to ahoj...porażka

Pick
@Spaw2020

Nie rozumiem jak to Panu by za 2 dni nie zapłacić. Ale ta Pana opinia jest bardzo dobrym ostrzeżeniem dla innych. I w ten sposób też zachęcam do pisania opini.

Pick

Też mam dziś wyjechać ale po przeczytaniu wyższej opini będę szukać coś innego.

Zostaw merytoryczną opinię o BBS Montage u. Industrietechnik GmbH - Monheim am Rhein

BBS Montage u. Industrietechnik GmbH

BBS Montage u. Industrietechnik GmbH