EMVISO GMBH

Hilden

Opinie o EMVISO GMBH

Jasiek

Podpowiedzcie jak pracuje się z firmą za granicą?

Jakie dobre cechy wymienicie pracodawcy? Czy pracownicy EMVISO GMBH na forum mogą odpowiedzieć na to pytanie?

Ziutek

To co napisane przez tego pana u gory to 100% prawdy. Nic dodac nic ujac jeden wielki balagan , kurestw100 % panie sa jak na wybiegu mody przewaznie polki smiech na sali smrod i brod w mieszkaniach pianstwo i wyzysk w bialy dzien .Kto chce sobie poptykac to tylko do nas tu za darmo tylko uwazac na choroby weneryczne to tez jako prezent na koniec zabawy.Praca nie jest taka zla tylko malo platna a niemcy jako kierownictwo bardzo mili .

Andrzej

Powyższa opinia jest dość trafna. Średnio zarobek plus minus 1000 euro ale praca po jakieś 200 godzin w miesiącu albo i lepiej. Praca (pracowałem w firmie tapicerskie) lekka nie jest ale nie są to kamieniołomy. Niemcy traktują Polaków poprawnie, a niektórzy to nawet bardzo dobrze. W większości to fajnych ludzi tam poznałem, facetów bo kobiety raczej kiepsko się dogaduja miedzy sobą. Mi krem jest ku..two. 60% to tworzone pary w celu wiadomym. Ludzie się pieprzą by zaraz potem dzwonić do swoich rodzin i mówić jak to tęsknią, a potem hop do łóżka kochanków i kochanek. Reasumując, praca po wiele godzin za około 1000euro warunki mieszkaniowe zalezy jak trafisz(można mieszkać 5 osób w jednym dużym pokoju jak i trafić na pokój jednoosobowy). Zarobić kokosow nie ma szans. A dodam tylko, ze dyrektor firmy to porażka za to panie z biura bardzo mile.

OLEK21

Jesli ktoś chce jechać do pracy przez ta firme to naprawde odradzam :-( zarobisz jako tapicer czy szwaczka 1000 euro max przy ogromnych godzinach praca nie jest lekka trzeba sie ładnie narobić i zarobicie max 1000 euro -minus mieszkanie 150 EURO w okropnych warunkach mieszkalnych poupychanych ludziach spiących na materacach w przedpokoju albo i gorzej a np.kuchnia NA 10 OSÓB 2 LUB 4 PALNIKI SZOK odradzam

Zostaw opinię o EMVISO GMBH - Hilden

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EMVISO GMBH