EMVISO GMBH

Hilden

EMVISO GMBH

Opinie o EMVISO GMBH

Stefan

Każdy ma prawo do własnych opinii ale ja wiem, że firma ma dobra opinie jako pracodawca!

TOMEK

Witam pracowałem w tej firmie od lutego, wielkich zarobków nie ma 1200 euro chyba że nadgodzin nawalone to będzie 1400, warunki mieszkalne dramat po 6 na mieszkaniu jedna lodówka przerzutka z jednego mieszkania na gorsze tylko po to aby firma mogła jeszcze więcej zarobić nie polecam szczerze. Jak komuś pasuje praca A 7 euro na godzinę - mieszkanie 170 to zapraszam

Helena

@kuba, ale rozumiem, że większość czasu byłeś zadowolony z pracy w firmie i oferowanych warunków? Czy tylko ten jeden raz nie otrzymałeś premii, a zawsze była wypłacana? Może warto na ten temat porozmawiać z pracodawcą. Jeśli widzisz dobre strony zatrudnienia w tym miejscu, podziel się proszę spostrzeżeniami.

Helena

@kuba, a jak przedstawiają się warunki mieszkaniowe? Czy istnieje możliwość wyboru zakwaterowania? Co takiego się zmieniło, że obecnie nie jesteś zadowolony? Zachęcam także inne osoby pracujące w firmie do opisania swoich indywidualnych doświadczeń.

@Helena 16.07.2018 18:42

witam nie ma możliwość wybrania mieszkania sami przydzielają zakwaterowanie ,ale zawsze potem można samemu wynająć ,rozczarowany jestem ponieważ po wieloletniej pracy zostałem bardzo nie ładnie potraktowany i nie tylko ja cały kontrakt ,zostaliśmy bez premii bo jeżeli jesteśmy na wypowiedzeniu to już nam nic się nie należy nie ma co tu się rozpisywać jeżeli szukasz pracy to bezpośrednio do niemca bez pośredników

Helena

@kuba, a czy pracodawca organizuje transport do pracy, albo można liczyć na zwrot kosztów? Czy pracownicy muszą płacić za mieszkanie, czy czynsz pokrywa pracodawca? Na jaki rodzaj umowy można liczyć? Napisz proszę, czy organizowane są jakieś szkolenia, albo kursy językowe. Będą to cenne wskazówki dla potencjalnych kandydatów.

@Helena 05.07.2018 23:05

za mieszkanie 150 lub 200 zależy od kontraktu,o szkoleni nie ma a kurs językowy we własnym zakresie nic nie ma za darmo ,teraz mogę powiedzieć że po wieloletniej pracy w emviso w ostatnim miesiącu jestem rozczarowany

Adam

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!!

kuba

jako firma jest ok wypłaty na czas co do warunków mieszkaniowych różnie ale nie ma co narzekać 1200 euro normalnie można zarobić w tym 2 razy w roku premie ,przeważnie każdy ma swój pokój a nie po 4 osoby jak powyżej opisują jak się nie podoba zawsze można samemu wynająć ,a co do pracowników różnie jeden przyjeżdża zarobić drugi zabawić ,ludzie nie wypisujcie głupot

Proszę o merytoryczne wypowiedzi na wątku firmy EMVISO GMBH, ponieważ wchodzą tu osoby zainteresowane pracą i chciałyby się dowiedzieć informacji o firmie.

Jasiek

Podpowiedzcie jak pracuje się z firmą za granicą?

Jakie dobre cechy wymienicie pracodawcy? Czy pracownicy EMVISO GMBH na forum mogą odpowiedzieć na to pytanie?

Ziutek

To co napisane przez tego pana u gory to 100% prawdy. Nic dodac nic ujac jeden wielki balagan , kurestw100 % panie sa jak na wybiegu mody przewaznie polki smiech na sali smrod i brod w mieszkaniach pianstwo i wyzysk w bialy dzien .Kto chce sobie poptykac to tylko do nas tu za darmo tylko uwazac na choroby weneryczne to tez jako prezent na koniec zabawy.Praca nie jest taka zla tylko malo platna a niemcy jako kierownictwo bardzo mili .

Andrzej

Powyższa opinia jest dość trafna. Średnio zarobek plus minus 1000 euro ale praca po jakieś 200 godzin w miesiącu albo i lepiej. Praca (pracowałem w firmie tapicerskie) lekka nie jest ale nie są to kamieniołomy. Niemcy traktują Polaków poprawnie, a niektórzy to nawet bardzo dobrze. W większości to fajnych ludzi tam poznałem, facetów bo kobiety raczej kiepsko się dogaduja miedzy sobą. Mi krem jest ku..two. 60% to tworzone pary w celu wiadomym. Ludzie się pieprzą by zaraz potem dzwonić do swoich rodzin i mówić jak to tęsknią, a potem hop do łóżka kochanków i kochanek. Reasumując, praca po wiele godzin za około 1000euro warunki mieszkaniowe zalezy jak trafisz(można mieszkać 5 osób w jednym dużym pokoju jak i trafić na pokój jednoosobowy). Zarobić kokosow nie ma szans. A dodam tylko, ze dyrektor firmy to porażka za to panie z biura bardzo mile.

OLEK21

Jesli ktoś chce jechać do pracy przez ta firme to naprawde odradzam :-( zarobisz jako tapicer czy szwaczka 1000 euro max przy ogromnych godzinach praca nie jest lekka trzeba sie ładnie narobić i zarobicie max 1000 euro -minus mieszkanie 150 EURO w okropnych warunkach mieszkalnych poupychanych ludziach spiących na materacach w przedpokoju albo i gorzej a np.kuchnia NA 10 OSÓB 2 LUB 4 PALNIKI SZOK odradzam

Zostaw opinię o EMVISO GMBH - Hilden

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EMVISO GMBH