Opinie o CBS Butler w Pulheim

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie CBS Butler. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CBS Butler o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CBS Butler w Pulheim

vbjhk Nowy wpis

@wolancki a czy ubiegał sie pan o swoje na drodze sądowej?

wolancki Nowy wpis

mnie nie zaplacili do tej pory 2000 euro

tomek Nowy wpis

czy dostaliscie z cbsbutler dokumenty do rozliczenia podatkuza2015 rok.

gregor Nowy wpis

oni pieniedzy nie odadza dokument ktore panstwo dostaliscie powniscie nie do nich wyslac tak jak oni chcieli co tylko spowalnia czynosci prawne zwiazane z wyplata zaleglych wynagrodzen,tylko besposredniodo niemieckiego sondu pracy adresy dostepne na stronach internetowych pozdrawiam

gregor

muj adres wolancki69@gmail.com

gregor

jestem jedna z wielu osob ktore oszukano przez firme cbsbutler.de ta firma sama sobie pisala pozytywne wpisy na tym portalu a mnie zalega 2000 euro jesli ktos potrzebuje informacji chetnie udziele a ich omijajcie

@gregor

Ja też jestem oszukany jest szansa że wypłacą kasę????

piotr

Witam Wysłaliście nam numer tel. pod którym mamy się kontaktować z firmą CBS Butler i CO.......... DLACZEGO ZAPRZESTANO ODBIERANIA TELEFONÓW DZWONIE DO PAŃSTWA JUŻ OD DWÓCH TYGODNI I DODZWONIĆ SIĘ NIE MOŻNA NIKT NIE ODBIERA TELEFONÓW CZY WY SOBIE Z LUDZI JAJA ROBICIE Firma Butler jest mi winna pieniądze waszym obowiązkiem jest odebrać telefon bo ludzie chcą informacji co dalej z dokumentami jakie wam wysłaliśmy czy też może to jest następne oszustwo firmy???????????? Bardzo proszę o odpowiedz POZDRAWIAM Piotr Delklok

Kamila

Witam wszystkich. Mój mąż dziś dzwonił do komornika i dziś się okazało że ButleR jest bankrutem. Potwierdził to. Kto złożył odpowiednie papiery do odpowiedniej instytucji więc otrzyma pieniądze. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego na przyszłość.

Dostałam emaila o upadłości;p A nie mówiłam;p Zalegają mi ponad 2 tys euro (usunięte przez administratora)

adam

Ja juz dostałem odnich meyla o upadłosći

tomek

Kasują wpisy.Batler ma poblokowane konta i nie płacą.Uciekać z tej firmy jak szybko jak się da.Pewnie zaraz ogłoszą bankructwo i nikt nie dostanie już nic.

prawda

omijajcie tą firma z daleka

prawda

wypłata wygląda tak jak na kwitku, tylko musisz zapłacić mu za ,kwestia dogadania sie poszukaj na necie a znajdziesz nie każdy chce bo to są małe pieniądze ja po znajomości zapłaciłem 100 euro

joanna

Ma ktoś adwokata? Jak wygląda wypłata jak on wyśle pismo ?

ojoj

We made the transfer of the prize to her daughter iwona. Best regards Associazione Melody

bajer

ja dostalem wszysto przed urlopem, w porzadku

lefti

Dostal juz ktos wyplate za kwiecien???

mm

macie już wypłaty

@mm

ja nie mam wyplaty za kwiecień na bieżąco sprawdzam konto .Co się dzieje???

Maniek79

Czy ktos juz dostał wypłatę za kwiecien?

joanna

Przed chwilą sprawdzałam konto i wypłaty na nim nie ma. czy jest ktoś kto już dostał kasę za marzec?

Maniek79

Szymon a co z wyplata za luty , marzec, kwiecień?Masz na bieżąco?

Zostaw merytoryczną opinię o CBS Butler - Pulheim

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CBS Butler?

Kandydaci do pracy w CBS Butler napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CBS Butler