CBS Butler

Pulheim

Opinie o CBS Butler

vbjhk

@wolancki a czy ubiegał sie pan o swoje na drodze sądowej?

wolancki

mnie nie zaplacili do tej pory 2000 euro

tomek

czy dostaliscie z cbsbutler dokumenty do rozliczenia podatkuza2015 rok.

gregor

oni pieniedzy nie odadza dokument ktore panstwo dostaliscie powniscie nie do nich wyslac tak jak oni chcieli co tylko spowalnia czynosci prawne zwiazane z wyplata zaleglych wynagrodzen,tylko besposredniodo niemieckiego sondu pracy adresy dostepne na stronach internetowych pozdrawiam

muj adres wolancki69@gmail.com

gregor

jestem jedna z wielu osob ktore oszukano przez firme cbsbutler.de ta firma sama sobie pisala pozytywne wpisy na tym portalu a mnie zalega 2000 euro jesli ktos potrzebuje informacji chetnie udziele a ich omijajcie

ja
@gregor 29.08.2015 16:14

Ja też jestem oszukany jest szansa że wypłacą kasę????

piotr

Witam Wysłaliście nam numer tel. pod którym mamy się kontaktować z firmą CBS Butler i CO.......... DLACZEGO ZAPRZESTANO ODBIERANIA TELEFONÓW DZWONIE DO PAŃSTWA JUŻ OD DWÓCH TYGODNI I DODZWONIĆ SIĘ NIE MOŻNA NIKT NIE ODBIERA TELEFONÓW CZY WY SOBIE Z LUDZI JAJA ROBICIE Firma Butler jest mi winna pieniądze waszym obowiązkiem jest odebrać telefon bo ludzie chcą informacji co dalej z dokumentami jakie wam wysłaliśmy czy też może to jest następne oszustwo firmy???????????? Bardzo proszę o odpowiedz POZDRAWIAM Piotr Delklok

Kamila

Witam wszystkich. Mój mąż dziś dzwonił do komornika i dziś się okazało że ButleR jest bankrutem. Potwierdził to. Kto złożył odpowiednie papiery do odpowiedniej instytucji więc otrzyma pieniądze. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego na przyszłość.

Monika

Dostałam emaila o upadłości;p A nie mówiłam;p Zalegają mi ponad 2 tys euro [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

adam

Ja juz dostałem odnich meyla o upadłosći

tomek

Kasują wpisy.Batler ma poblokowane konta i nie płacą.Uciekać z tej firmy jak szybko jak się da.Pewnie zaraz ogłoszą bankructwo i nikt nie dostanie już nic.

prawda

omijajcie tą firma z daleka

prawda

wypłata wygląda tak jak na kwitku, tylko musisz zapłacić mu za ,kwestia dogadania sie poszukaj na necie a znajdziesz nie każdy chce bo to są małe pieniądze ja po znajomości zapłaciłem 100 euro

joanna

Ma ktoś adwokata? Jak wygląda wypłata jak on wyśle pismo ?

ojoj

We made the transfer of the prize to her daughter iwona. Best regards Associazione Melody

bajer

ja dostalem wszysto przed urlopem, w porzadku

lefti

Dostal juz ktos wyplate za kwiecien???

mm

macie już wypłaty

@mm 21.05.2015 13:26
macie już wypłaty

ja nie mam wyplaty za kwiecień na bieżąco sprawdzam konto .Co się dzieje???

Maniek79

Czy ktos juz dostał wypłatę za kwiecien?

joanna

Przed chwilą sprawdzałam konto i wypłaty na nim nie ma. czy jest ktoś kto już dostał kasę za marzec?

Maniek79

Szymon a co z wyplata za luty , marzec, kwiecień?Masz na bieżąco?

lefti

U mnie jest inna sytuacja podejzewam.Ja po prostu poszedlem do kierownika w moim zakladzie i powiedzialem ze nie dostalem wyplaty.Kierownik powiedzial ze zadzwoni do cbs i to zalatwi.Pieniazki od razu sa na koncie:)

Mam niemieckie w sparkasse

joanna

ja nie mam, ale zawsze wpływają około 18. dam znać.

kk

a jakie masz konto polskie czy niemieckie

kk

chyba jestes jedyny co dostał dzisiaj czy jest ktos jeszcze co ma kase

Ja dostalem dzisiaj:)

joanna

15 dzień roboczy jest w czwartek. CSB nie pracował w wielki piątek :) wypłatę za marzec. liczyłam na dzisiaj. Mi powiedzieli, ze wyszły w piątek

chyba nikt jescze nie dostsl 15 dzien trafia w środe więc czeba czekac

Czy już ktoś dostał kasę za marzec

m
@joanna 19.04.2015 09:20
Czy już ktoś dostał kasę za marzec

Za marzec? Chyba za luty

maly

dzwonilem wczoraj to powiedzieli ze teraz beda wychodzic przelewy bo jakis blad w systemie niby mieli

nie

Nie otrzymalem i pewnie juz nieotrzymam

MT gernsheim

Ja kasę dostałem w piątek :) moze w ponidzialek będziecie mieli pewnie

tak

witam,powiem tak od kiedy mam styczność z ta firma nigdy ale to nigdy wyplata nie była na czas , a jak juz dotrze to trzeba dobrze sprawdzac czy pasuje.Kontakt z biurem to porazka,Ogólnie nie polecam

max

A skad wiesz kiedy kto dostal wyplate? Jestes dobrze poinformowany. (usunięte przez administratora)

alek

Ja pracuje juz kawalek czasu. czego nikt sie nie pochwali ze wyplata byla juz srode czy czwartek na koncie? taka mentalnosc, kazdy oczernia a jak jest dobrze to wszyscy milcza. mi w cbsie nie jst zle, miezzkanie mam calkiem ok, a z kasa jest jak w innych agencjach. ja nie zmieniam puki co to znaczy ze tragedi nie ma.

stefan
@alek 15.03.2015 21:32

to chyba pracujesz w biurze CBS pochwal sie ...

CBS Butler Deutschland GmbH

Obrażając osoby za pośrednictwem internetu ponosisz odpowiedzialność za tego typu zachowanie. Zniewaga godności osobowej jest przestępstwem i zgodnie z art. 216 Kodeksu Karnego, kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do roku. Przeciwko użytkownikowi zostanie złożone zawiadomienie o przestepstwie.

wyga

trzeba dzwonic do Monachium, tam maja teraz glowne biuro generalnie na spokoju idzie sie z nimi dogadac a praca nie najgorsza

halny

od tygodnia nie moge sie dodzwonic do biura w Koln czy ktos wie co tam sie dzieje

adam

wszyscy tak strasznie narzekacie, a zamiast sie zwolnic to cwaniaki pracujecie dalej. Tylko ludzi odstraszacie, ale sami macie prace i zarabiacie kase. Jak sie wam nie podoba to dlaczego sie poprostu nie zwolnicie???

Beret

Mieszkasz NA MIESZKANIU czyli na dachu.

wojtas

tez tak mysle ze to oni podaja sie za pracownikow ... mieszkajac w 5-7 na mieszkaniu 2-3 pokojowym za okolo 1700 euro to naprawde to powinien byc mariot- mieszkania M2 koszt warm mitte 260-370

Polak

Jak ja widze osoby którzy zaczynaja zdanie ,,daj se ,, to mnie szlag trafia. Człowieku ja pracuje w Cbs już ponad rok i takich nieudaczników jak ciebie to już widziałem kilku , przyjeżdzają oczekują gwiazdkę z nieba Hotel mariot i żeby wszystko było podane jak na tacy !! Jak ci nie pasuje pracuj w Polsce za 1500 zł a nie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zawracasz ! Dla mnie Agencjia ok jak każda inna. Kasę płaca czasem z opóźnieniem ale zawsze jest. Mieszkanie ok za te pieniądze. Ja nie mam zastrzeżeń !

Gosc
@kamil 04.02.2015 11:32
Hej,a co tam robisz bo ja mam oferte to magazynu?

Witaj dostałem od nich oferte do kamieniarstwa,robi ktoś przez cbs tam jakie warunki,i płaca prosze o info???

reksio
@kamil 04.02.2015 11:32
Hej,a co tam robisz bo ja mam oferte to magazynu?

hej kamil ja tez mam oferte na magazyn i przeczytałem kilka opini i sie zastanawiam a ty jedziesz tam do pracy na ten magazyn???

Woitas

witam wszystkich. dostalem oferte pracy w NOE-SCHALTECHNIK Georg Mayer-Keller GmbH + Co Süßen ktos juz tam pracuje i moze opowiedziec o atmoswerze i płacy ???? dzieki wielkie pozdrawiam

Krzyss

Czesc wam możecie mi podac adres my toysa z kodem chodzi mi o magazyn z góry dziekuje i pozdrawiam wszystkich

arbeiter

u mnie tez juz jest, spoko, akurat na urlop mi sie udalo, z opoznieniem, ale po prawdzie to co miesiac regularnie kasa jest

MT

Wypolata juz byla 15 jestem w szoku :) i sie zgadza

jarek

Gdzie wypłata mamy 16y ,a miała być do 15 co jest grane??

smokerson

dzsiaj wyplata dostal juz ktos kase? ciekawe jakie tym razem bedzie opoznienie

karo

witam ja własnie zaplikowałam do tej firmy masakra sie naczytałam to mi mina zedła naprawde tak zle ktos teraz tam był

Łukasz

Witam mam pytanie czy pracował ktoś lub pracuje w tej firmie jako monter mebli ? Chciałbym się dowiedzieć czy warto tam aplikować. Proszę o kontakt (usunięte przez administartora)z góry dzięki za informacje.

Zostaw opinię o CBS Butler - Pulheim

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CBS Butler