Geberit Sp. z o.o.

Langenfeld

Opinie o Geberit Sp. z o.o.

Zuzanna

Chciałabym jeszcze dodać do swojej poprzedniej wypowiedzi, że pracując w Geberit macie zagwarantowane kilka programów dla pracowników, czyli: Program Akcji Pracowniczych, Zakupy pracownicze, Opieka medyczna, Ubezpieczenia Grupowe. A z przyjemności: Imprezy integracyjne, Czas po pracy, czyli uczestnictwo w drużynach sportowych https://www.geberit.pl/kariera-oferty-pracy/srodowisko-pracy/

Zuzanna

Obecnie firma poszukuje Mistrza Produkcji do pracy we Włocławku. Co jako pracownicy Geberit Sp. z o.o. możecie podpowiedzieć osobom rozważającym aplikację? Jak wygląda praca na tym stanowisku? Jakie są plusy pracy w firmie? Chętnie dowiemy się więcej o Waszych doświadczeniach.

Daro

Witam wszystkich serdecznie. czy jest tu ktoś kto pracuję u tych Państwa na stanowisku produkcyjnym? Jeśli tak napiszcie proszę jak wyglądają u nich zarobki i co z umową czy mogę liczyć na stałą umowę czy raczej zlecenia jak u innych? Będę wdzięczny!

aaa

Niestety, klimat korporacyjny, wyścig szczurów, podlizywactwo przełożonym na porządku dziennym i niesamowita wręcz atmostfera "układzików" - nie podliżesz się to chośbyś robił za dziesiąciu i tak się pożegnasz. Nie polecam, fatalny pracodawca.

ads

witam chcę tam aplikować - proszę powiedzieć coś więcej - jakie trzeba spełnić kryteria, aby tam pracować (region kraków)

Kronkator

wspanialy pracodawca

Zostaw opinię o Geberit Sp. z o.o. - Langenfeld

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Geberit Sp. z o.o.