Opinie o Job mobile w Leverkusen

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Job mobile. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Job mobile o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Job mobile w Leverkusen

Anonimek Nowy wpis

Narazie zacząłem pracę w tej firmie i jedna opinia mi nie wystarczy. Z obaczymy co pokaże zeit. Pomału zaczynam odczuwać trudności w penwych kwestiach ale jestem ciekaw jak będzie. Napewno się jeszcze odezwę

lulu

Witam. Chciałbym przestrzec wszystkich, którzy zamierzają pracować przez agencję pracy Job Mobile z Leverkusen. Zakończyłem już z nimi współpracę i dzięki bogu!!Opinia jaką napiszę jest potwierdzona przez zarówno rodaków jak i pozostałych obcokrajowców którzy pracowali dla nich. Jeśli ktoś to podważy to znaczy że są to niżej wymienione osoby. 1) Dla tej firmy ,Polaków nie znających kompletnie j.niem., rekrutuje Pan GP. Oszust,kłamca, pijak i leń. Za załatwienie pracy pobiera przez 3m 120euro od głowy,a także za głupie założenie konta bankowego.Ponadto nie załatwia na czas ważnych dokumentów, które mają potem odbicie w wynagrodzeniu, np Steuerklasse!!!nawet 400 euro mniej i to przez 2-3 m!! Nie odbiera telefonu i ma (usunięte przez administratora) na ludzi których zwerbował. Zastępuje go czasem żona, która generlanie (usunięte przez administratora) wie. 2) Jeśli znacie coś niemieckiego zatrudniacie się przez szefową SK lub jej przydupasa C. -Nie potrafią rozliczać wypłat. -kroją ludzi od pierwszej wypłaty -nie płacą za soboty-a jeśli już długo trzeba się kłócić o te pieniądze -obiecują zwrot za paliwo,a tu nici-dojazdy do pracy nawet 60km od biura. Wyjątkiem jest sprawa jak jeździ się w 5os i to też nie wszyscy -traktują ludzi jak śmieci-jak nie ten to następny( nawet jak (usunięte przez administratora) pon-sb) -gubią dokumenty z godzinami pracy,a potem mówią że to twój problem i dostaniesz mniej hajsu -na Zeitkonto zabierają tyle ile im pasuje raz 5h innym nawet 40h!! -jeżeli należy ci się wolne to masz 90% szans że już po tobie-out!! -oferty jakie proponują dla Polaków to: na produkcji leków/niszczenie dokumentów/sprzątanie na budowach/sortownia butelek. Ludzie, którzy upominali się o swoje zostali odprawieni z kwitkiem. Życzę wszystkim omijanie tych gnoi Ps. Jedynie co jest ok to niemieccy klienci dla których się pracuje-przynajmniej Ci z którymi robiłem. aaa!! I przy produkcji leków uważajcie na POLACZKA : SK. Typowy śmie (usunięte przez administratora) i frajer na obczyźnie, któremu nowe ubranie poprzewracało w głowie

Zostaw merytoryczną opinię o Job mobile - Leverkusen

Job mobile