Opinie o Goodman Personaldienstleistungen w Lollar

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Goodman Personaldienstleistungen. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Goodman Personaldienstleistungen o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Goodman Personaldienstleistungen w Lollar

szukam pracy

na jakie zawody mają aktualnie rekrutacje??? trzeba znać niemiecki???

niemiecki
@szukam pracy

Niżej już chyba ktoś pisał - w Niemczech praktycznie wszędzie trzeba znać inaczej nie ma co jechać bo się nie dogadasz.

szukam pracy
@niemiecki

a zatrudniają normalnie o umowę o pracę niemiecką czy jak?? dzięki!!!

niemiecki
@szukam pracy

normalnie niemiecka umowa o pracę, więc to jest spoko

Marek K.
@niemiecki

Mimo sytuacji jaka jest a kazdy wie jak to teraz w europie wyglada to robota jeszcze jest i dalej na budowie mozna robic i zarabiac. Na biezaco o wszystkim informuja z biura jestesmy w stalym kontakcie

Jakub
@niemiecki

Jeśli chodzi o język niemiecki wystarczy znać komunikatywnie, czy jednak trzeba mówić płynnie? Interesuje mnie też, czy zawierając umowę o pracę ma się dostęp do dodatkowych benefitów takich jak premie lub socjal. Będę wdzięczny za odpowiedź.

pytanie

wiem, ze juz wczesniej bylo to pytanie ale czy w 2020 roku dalej jest tak jak piszecie? Nie wiem, czy przyjac oferte. Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedz.

kuli889
@pytanie

dla mnie nic się nie zmieniło to znaczy jest dobrze. A co slyszales cos?

@kuli889

nie tylko dostalem od nich oferte przez inna agencje w Polsce i sie zastanawialem, czy jechac. Potwierdzilem przyjazd na przyszly tydz zobaczymy jak bedze. Dam znac

Jakub
@pytanie

Mógłbyś dodać na jakie stanowisko będziesz aplikował? Będę wdzięczny jeśli napiszesz po przyjeździe jak wyglądają warunki pracy i jaki jest standard zakwaterowania. Także wysokość wynagrodzenia będzie istotną wskazówką, więc czekam na informacje.

@Jakub

w koncu sie zdecydowalem i pojechalem. Aplikowalem na hydraulika. Musze przyznac, ze jestem krotko ale poki co wszystko sie zgadza - kwatera standardowa, ale jest czysto i ogolnie porownujac do innych kwater w Niemczech trzeba przyznac ze ok. Praca poki co tez dobrze, ale doswiadczenie nauczylo mnie zeby wypowiadac sie po kilku tygodniach. Wiec wroce jeszcze z informacja.

Jak z kasą
@pytanie

wiem, że kasy jeszcze nie dostałeś - pewnie większość będzie wdzięczna w tym ja jak napiszesz po miesiącu czy wypłata się zgadza

elektryka prąd nie tyka

rekrutacja była już jakiś czas temu. Co mogę powiedzieć?? Do kasy się nie przyczepię, bo złotówki to nie EUR. Kto ogarnia ten wie.

mireo
@elektryka prąd nie tyka

a jak z dieta i ciuchami roboczymi?

Włodek

Jestem już w Polsce, wiek nie ten i wolę być blizej domu. Moim ostatnim pośrednikiem w Niemczech był właśnie Goodman i przyczepić się do niczego nie mogę. Też zrozumieli sytuację i nie robili problemów, najważniejsze to zawsze normalnie probować się dogadać.

Elektryk

Telefon z Niemiec: doświadczenie, poprzedni pracodawcy, język, auto, prawko. Dostałem pracę.

jak wyżej

prawda

zawsze mógłbym się do czegoś przyczepić, ale nie ma co na siłę. Idealnych pracodawców nie było i niestety nigdy nie będzie. Wolę jechać do Niemiec i być traktowany porządnie (akurat w tej firmie nie jesteś traktowany z góry i jak nie powiem co) a nie siedzieć w Polsce i się martwić o każdy grosz. Jak trafisz na dobrą firmę i jesteś uczciwy, to będą uczciwi także względem ciebie.

lebron

mam nadzieje, że od nowego roku trafi się u nich nowy projekt, póki co nie mogę powiedzieć złego słowa

AFC
@lebron

i jak coś się trafiło? na jakie stanowiska mają oferty?? Pzdr

pytanie

ktos juz pytal o zakwaterowanie a jak wyglada z kasa? na czas i tyle ile mowia?

rut
@pytanie

Zgadza się, tyle w temacie

kamil
@rut

problemow nigdy nie bylo, dlatego chce do nich wrocic na kolejny projektt

elektro

koniec roku i zjazd do domu przed swietami czas na podsumowania. Co do samej pracy to wiadomo robic trzeba ale jak uczciwie pracujesz to tez cie uczciwe traktuja. Miejsca pracy byly zmieniane ale wszystko blisko do kwatery wiec spoko. Kase dostawalem na czas, zakwaterowanie to wiadomo to nie hotel ale warunki przyzwoite. Jak juz byla jakas sprawa do zalatwienia to akcja reakcja. polecam M.

EaU

bardzo pomocni, naprawdę jak pojawiał się problem to rozwiązywany na bieżąco i bez "łaski"

@EaU

a z kim dokładnie miałeś tam do czynienia?

wilczek

Mają oferty na produkcję??

ktoś kto pracował może podać do siebie kontakt? Chciałbym się dowiedzieć kilku rzeczy

Kazuya

a jak wyglada kwestia zakwaterowania? ilu osobowe pokoje i czy jest internet?

bart88
@Kazuya

Zależy wszystko pewnie od tego gdzie pracujesz, ja tam jako elektryk na budowie mam gdzieś 2 km do zakwaterownaia, więc całkiem przyjemnie. Internet jest.

czarna_pantera

kase dostajesz na czas?

bart88
@czarna_pantera

tak

Mac
@bart88

Czy ogólnie polecacie? Muszę się zdecydować czy jechać

ipa
@bart88

Jak kasa jest na czas i trzymaja sie ustalen to nie mysl za duzo i jedz. Na 100% nigdy nigdzie nie bedziesz przekonany, w koncu jedziesz na nowe

axe

jako hydraulik - długoterminowa budowa w okolicach Jeziora Bodeńskiego, więc same widoki też są zacne

Zostaw merytoryczną opinię o Goodman Personaldienstleistungen - Lollar

• Jak się pracuje w Goodman Personaldienstleistungen?

Zobacz opinie na temat firmy Goodman Personaldienstleistungen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Goodman Personaldienstleistungen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 35 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Goodman Personaldienstleistungen?

Kandydaci do pracy w Goodman Personaldienstleistungen napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Goodman Personaldienstleistungen
4.9/5 Na podstawie 349 ocen.

Goodman Personaldienstleistungen