Opinie o Goodman Personaldienstleistungen w Lollar

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Goodman Personaldienstleistungen. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Goodman Personaldienstleistungen o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Goodman Personaldienstleistungen w Lollar

cro

w obecnej sytuacji mają jaką pracę??

Koki
@cro

sprawdź komentarze poniżej, wszyscy zawsze mówią że najlepiej do nich przedzwonić i dowiedzieć się bezpośrednio u nich

MAREK82

Wynagrodzenie na czas dużo pracy ale ekipa i kierownik w porządku. Wszystko dokladnie wytlumaczyli jak trzeba to pomoga

MARCYS

Jak podkreslali poprzednicy przede wszystki bardzo dobry kontakt po stronie firmy zarowno jak jestes kandydatem jak i juz pracownikiem. Nie ma mydlenia oczu, w razie problemow staraja sie jak moga zeby pomoc.

zarakson

czy firma oferuje długoterminowe projekty???

maria
@zarakson

mój mąż pracuje już na jednym projekcie od kilku miesięcy, więc jak widać da się. I to mimo sytuacji z koronawirusem. Warunki podane przez firmę zgadzają się z tym co dostajemy. Dobrze mu się pracuje.

zarakson
@maria

a może regularnie zjeżdżać do rodziny do Polski?

maria
@zarakson

tak, to był jeden z powodów, dla których zmienił pracę i tutaj pracuje

Elektryk

Telefon z Niemiec: doświadczenie, poprzedni pracodawcy, język, auto, prawko. Dostałem pracę.

jak wyżej

Dżon

Jak wygląda u nich kwestia mieszkań? Jakie warunki?

Karo

@arm to podziel się z tym co ci powiedziała!

arm

Pani rekruterka bardzo profesjonalna, wytłumaczyła wszystko krok po kroku. Miałem dużo pytań, ale cierpliwie na nie odpowiadała. Takie podejście szanuję.

Elektryk

Dzień dobry, pracuje w Goodman od początku roku. Jestem zadowolony. Pieniądze do tej pory na czas, suma na wypłacie się zgadza z tym co umówione. Wysłali mnie już do kilku firm, więc warunki pracy zależne od konkretnej firmy. Noclegi we względnie dobrych warunkach, w jednoosobowych pokojach. Tylko raz prosiłem o zmianę ponieważ warunki mi nie odpowiadały i po tygodniu wysłali mnie w inne miejsce. Jedyny minus jaki ze swojej strony zauważyłem, to że na moją prośbę o pracę w konkretnym rejonie Niemiec niestety wysyłają mnie w inny gdzie maja zlecenie. Pani z biura z którą do tej pory miałem kontakt bardzo miła, konkretna i pomocna.

michal

pomogli od a do z, moglem liczyc na ich pomoc na miejscu po przyjezdzie do pracy. Pani ktora mnie rekrutowala dbala, zeby wszystko bylo tak jak nalezy

ciekawyy

Jakie są teraz aktywne rekrutacje?

samos
@ciekawyy

najlepiej do nich zadzwon albo wyślij mejla i po prostu dopytaj..

1988

przeglądałem opinie i widziałem dużo o hydraulikach. Pracowałem przez nich dłuższy czas jako monter rusztowań i złego słowa nie mogę powiedzieć. Wiadomo jak to zawsze jakieś pytania czy wątpliwości się pojawiały czy to do projektu czy do jakiś dodatków, ale zawsze wszystko wysłuchane, rozwiązane, wytłumaczone. Inne agencje, szczególnie z tego rejonu Niemiec powinny się od nich uczyć.

zona

Mąż się z nimi kontaktował w celu wyjazdu, jak uwazacie warto jechac? Pytam, bo wole upewnic go przed wyjazdem, zeby zaraz nie wracal

Pracus
@zona

zobacz wcześniejsze opinie i sami zdecydujcie. Każdy sam musi wyrobić sobie zdanie...

mardok
@Pracus

Ja zdecydowanie polecam, pracuje juz przez nich od 2 lat

pytajacy
@mardok

daj więcej szczegółów: gdzie pracujesz? na jakim stanowisku? czy wypłaty dostajesz na czas i nie ma problemu ze zjazdami?

baron

dalej szukają monterów sanitarnych / hydraulików? jeżeli faktycznie jest tak jak piszecie, to chętnie bym z nimi chociaż porozmawiał.

rambo

najlepiej jak po prostu tam przedzwonicie. Z tego co mi wiadomo zlecenia są, bo nowa osoba na budowę do nas przyjechała.

wyjazd
@rambo

zlecenia są właśnie z nimi dzisiaj rozmawiałem i dali ofertę. Będę jechał.

pytanie

Do osób przez nich pracujących mam pytanie czy trzeba mieć prawko i auto czy biorą też bez?

Miecznik

jak wiemy generalnie sytuacja nie jest obecnie łatwa ale musze przyznać że poprowadzili mnie od a do z. Takze jestem bardzo zadowolony z ich pomocy w podjeciu pracy i z samego zatrudnienia.

pracujacy w DE

Co mogę powiedzieć o pracy jako hydraulik: budowa b. fajna, kierownik naprawdę jest ogarnięty i do tego można się z nim bez problemu dogadać. Pracy jest sporo, ale lepiej w tą stronę niż mialbym siedziec i sie nudzic i nie zarabiac.

RUP
@pracujacy w DE

potwierdzam słowa poprzednika, u mnie dokładnie tak samo

Grot44

jest opcja, żeby pojechać do nich do pracy z Polski czy biorą tylko tych, którzy siedzą w Niemczech???

karaś

czy wiadomo coś o projektahc po świętach??

Mario
@karaś

wiem że sytuacja jest dynamiczna ale ja przynajmniej dalej pracuje

RK90
@karaś

ja właśnie dostałem potwierdzenie, że jeżeli sytuacja się nie pogorszy to normalnie po Wielkanocy mogę jechać !

ciekawy
@RK90

Jak sytuacja po weekendzie majowym? Ktoś coś?

MarcinD
@ciekawy

rozmawiałem z nimi dzisiaj i wiem, że obecnie szukają spawaczy

@MarcinD

A JAKA METODA?

HPD

przed tym całym zamieszaniem jakiś rok temu pracowałem u nich jako monter instalacji san. co mogę powiedzieć? praca standardowa, czy to czego człowiek oczekiwał. pieniądze na czas i kwoty też mi się zgadzały a dokładnie sobie wszystko liczyłem i porównywałem. Zakwaterowanie ok, nie mam jakiś wielkich wymagań jak jadę do pracy dla mnie starczyło.

zoltan
@HPD

czyli ogólnie byś polecał w porównaniu do innych agencji w DE? Pozdro!

HPD
@zoltan

sory za późną odp, biorąc pod uwagę moje doświadczenie w pracy w Niemczech od 5 lat więc ani dużo ani mało, to muszę powiedzieć że jedna z lepszych. Jbc mogę podać Ci jeszcze inne spoko to też zależy od landu i miejscowości.

szukam pracy

na jakie zawody mają aktualnie rekrutacje??? trzeba znać niemiecki???

niemiecki
@szukam pracy

Niżej już chyba ktoś pisał - w Niemczech praktycznie wszędzie trzeba znać inaczej nie ma co jechać bo się nie dogadasz.

szukam pracy
@niemiecki

a zatrudniają normalnie o umowę o pracę niemiecką czy jak?? dzięki!!!

niemiecki
@szukam pracy

normalnie niemiecka umowa o pracę, więc to jest spoko

Marek K.
@niemiecki

Mimo sytuacji jaka jest a kazdy wie jak to teraz w europie wyglada to robota jeszcze jest i dalej na budowie mozna robic i zarabiac. Na biezaco o wszystkim informuja z biura jestesmy w stalym kontakcie

Jakub
@niemiecki

Jeśli chodzi o język niemiecki wystarczy znać komunikatywnie, czy jednak trzeba mówić płynnie? Interesuje mnie też, czy zawierając umowę o pracę ma się dostęp do dodatkowych benefitów takich jak premie lub socjal. Będę wdzięczny za odpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o Goodman Personaldienstleistungen - Lollar

• Jak się pracuje w Goodman Personaldienstleistungen?

Zobacz opinie na temat firmy Goodman Personaldienstleistungen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 108.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Goodman Personaldienstleistungen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 35 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Goodman Personaldienstleistungen?

Kandydaci do pracy w Goodman Personaldienstleistungen napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Goodman Personaldienstleistungen
4.9/5 Na podstawie 343 ocen.

Goodman Personaldienstleistungen