Opinie o Goodman Personaldienstleistungen w Lollar

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Goodman Personaldienstleistungen. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Goodman Personaldienstleistungen o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Goodman Personaldienstleistungen w Lollar

Wyamagaja dobrej znajomosci języka niemieckiego?

Były
@Wiśka

zależy jak aplikujesz ja akurat byłem wpierw przez pośrednika z polski to on sprawdzał język i gadał potem po polsku ale jak już gadasz z Goodman to dajesz po niemiecku. Chociaż w biurze jest polka z która się rozmawia ale to już po zatrudnieniu w razie pomocy z jakimiś tematami.

wyjazd

Z kim od nich najlepiej gadać o robocie? Kto się zaopiekuje?

Ron

Po nowym roku to chyba lepiej gadać pod koniec tego bo ciężko przewidzieć co będzie za 3 miesiące. Ale próbować zawsze możesz :)

pisarczyk

jak obecnie wygląda ze zleceniami? mają coś ciekawego? i na jakie zawody?

Pioter
@Kamila

Nie no na miejscu pokażą Ci co masz dokładnie robić, ale jak wyjeżdżasz do pracy jako fachowiec to tak jak w Polsce raczej oczekują, że znasz się na swojej robocie. Co do dogadywania to jest dobrze, zarówno o nich jako agencji i o firme w której finalnie wykonujesz. Kontakt na bieżąco. Język minimum komunikatynwy, czasami wezmą bez ale to już trzeba się dopytać ich.

Ozuna

Wynagrodznie rozumiem płatne co miesiąc. A jakieś zaliczki??

gimi
@Ozuna

no kasa co miesiąc jak to w niemczech jest prawie wszedzie, zaliczki mozliwe ale o szczegoly najlepiej pytac biura to kwestia kazdej osoby.

Lasko
@gimi

potwierdzam, co miesiąc regularnie ja miałem na czas, bez opóźnień. Zaliczek nie brałem bo jechałem z jakąś tam podstawową kasą ale wiem że brali i dało radę załatwić.

oregon95
@Lasko

Zaliczki to kwestia indywidualna, w sumie jak wszędzie zależy od tego co postanowicie

Dorian Nowy wpis
@oregon95

Z zaliczką ich do nich i w biurze pogadaj najlepiej jeśli już potrzebna jest

Olech

mam przypisanego opiekuna zatrudnia do siebie jak już załóżmy że podejmę przez nich pracę?

bueno Nowy wpis
@Olech

To nie jest wielki moloch, więc raczej rozmawiasz z tymi samymi osobami. Dla mnie to akurat jest dobre, bo mam dość tych korpo firm. Tutaj wiesz z kim rozmawiasz i przez to moc sprawcza lepsza.

Jurgen Nowy wpis

Przed wyjazdem wszystko załatwia się przez telefon?

bueno Nowy wpis
@Jurgen

Wyjazd diogrywany przez rozmowy telefoniczne. Ja podpisywałem z polską agencją umowę o skierowanie. Ale finalnie umowę z firmom dopiero na miejscu. U mnie tak to wyglądało. Ale wiedziałem na szczęście z różnych źródeł, że firma sprawdzona.

Ada

Hej, od miesiąca a stronie maja dodana ofertę dla marketing managera. Na spokojnie przebijam te 3 wymagane lata z opisu. teraz tylko nie wiem czy wpłynie to na podstawę? Jakie zarobki oferują, był ktoś na rozmowie i wie?

Noran
@Ada

To chyba nie ta firma, oni raczej szukają fachowców na budowy i do przemysłu :)

Elektryk

Telefon z Niemiec: doświadczenie, poprzedni pracodawcy, język, auto, prawko. Dostałem pracę.

jak wyżej

Bjorn
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Pracuje się z innymi polakami raczej na projektach czy solo? I z Niemcami czy z ludźmi z innych krajów?

Zigurd

Podejście do kandydata indywidualne czy raczej masówka jak to niestety w pewnych agencjach bywa..?

Kent
@Zigurd

Nie powiedziałbym, że to masówka. To nie jest firma, która ma 1000 pracowników, więc jeżeli chodzi Ci o to, czy nie ma tutaj super rotacji i „przerobu”, to faktycznie nie ma!

neskłik

Umowa podpisywana w ich biurze?

@neskłik

Tez czekam na te odpowiedź, bo teraz to zwątpiłem. Ale tak w sumie każdy musiałby osobiście się stawiać? Skan nie przejdzie? W innej firmie tak akurat miałem

Honda

Hej, tak jest umowa do podpisania w biurze Goodman. Ja dzięki temu utwierdziłem się, że firma naprawdę istnieje i spotkałem ludzi, którzy za nią stoją. Więc przynajmniej dla mnie jest to pozytywne.

DTR

można tutaj dorzucić jakieś pytania przykładowe aby człowiek mógł się przygotować wcześniej? przydałoby się to pewnie nowym osobom

Honda
@DTR

Ale jakie pytanie? No to na przykład czy masz prawo jazdy. I potem czy masz samochód. Po niemiecku.

wdwc
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

To ja z pytaniem którego chyba tu nie było jeszcze. Do pracy przyjeżdżam prosto z trasy czy na kwatere dzień wcześniej, żeby móc się jeszcze normalnie wyspać i odświeżyć?

Pan

Auto lepiej jednak mieć. może jak z kimś jedziesz to przejdzie wtedy. ale musisz dojechac z kwatery na robotę z reguły więc najlepiej być niezależnym.

jarek

Tak z ciekawosci czystej po swietach mozesz przyjechac znowu jak wczesniej pracowales. czy jest reset zawsze i od nowa szukac roboty? dlugo sie zastanawiam nad wyjazdem do niemcow ale tylko i wylacznie jak juz mialbym jechac to na dluzszy czas a nie co chwile gdzie indziej i w innej agencji wiec pytam

Mandaryn
@jarek

To zalezy od projektu - zdarza się, że wracasz na to samo zlecenie, zdarza się, że zmieniają i szukają Ci czegoś zupełnie od nowa. Zawsze przed zjazdem na Święta wiesz na czym stoisz to akurat fakt.

ToraTora
@Mandaryn

ile czekas na odpowiedź z biura?

Jestem hydraulikiem z 3-letnim stażem, dopiero co przyglądam się agencji i waszym komentarzom. Widzę, że raczej polecacie by się wybrać? a możecie przy tym mi napisać jakie lokalizacje są dla mnie polecane z waszej perspektywy? język średnio znam. chce jakoś od wiosny się wybrać

Okap

A średnio to znaczy jak, jakoś się potrafisz dogadać i coś rozumiesz? Bo jednak ten język jest ważny przy pracy jako hydraulik to już szczególnie

Oranje
@Okap

A czy w innych pracach też niem. trzeba znać??

Tost
@Oranje

Tak tak musisz znać we wszystkich zawodach, nie ważne czy elektryk, hydraulik albo ktoś inny zupełnie. Komunikatywny wymagają.

@Tost

A oni ten język jakoś weryfikują? Dogadać się - dogadam. Ale taka weryfikacja języka podczas rekrutacji to by mnie na pewno zestresowała. W jaki sposób ona przebiega?

Paul

Rozmawiasz normalnie po niemiecku, ale to nie jest tak że bóg wie jak musisz go znać.. sprawdzają czy się dogadujesz czyli czy rozumiesz o co pytają i jak odpowiadasz. Z reguły proste pytania o doświadczenie, prawko, auta itp

1920

Jest jeszcze sens zgłaszać się do nich i zaczynać robotę przed świętami?

Karolcia

A jak tu wolne w święta wygląda? ciekawa jestem czy ktoś faktycznie z początkiem grudnia zaczął? Ma się z jakiś tydzień wolnego czy to zależy? i czy w ogóle jeszcze jakieś inne święta w roku są brane pod uwagę czy nie bardzo?

Tost
@Karolcia

Wszystkie uroply dogadujesz z firmą w której docelowo pracujesz no i z nimi

Niki

na jakie zawody poszukują najczęściej pracowników?

I w których miastach są największe rotacje? Ogólnie jak warunki byście przy tym ocenili? Chce sprawdzić czy mój rejon jest dobrze postrzegany, zwłaszcza ze chętni na współpracę z firma się tu widzę pojawiają. Warto?

Eks
@Niki

hydraulicy elektrycy i ogólnie pojęci fachowcy to u nich główne zawody...

Totti

hej, jak z projektami z dłuższymi terminami? coś się znajdzie bo taka robota mnie interesuje

JWP
@Totti

Zależy do zawodu pewnie i tego co mają. Ciągłość najczęściej jest ale możesz mieć na przykład dwa różne miejsca a nie cały czas w jednym. Zawsze pytaj o długość projektu przy rozmowie. I od razu powiedz, że chcesz to na dłużej to pomoże.

Totti
@JWP

no chce na dłużej ale dopiero tak za miesiąc. mam dosyć zmieniania roboty co 2-3msc bo co chwile nowa logistyka osoby i wdrażanie się do roboty. na dłuższa chwile to jest męczące. ale dobrze wiedzieć że jest taka szansa bo slyszałem że firma jest gut.

Eks
@Totti

to ci moge powiedziec ze jak sie na robocie znasz to problemu z tym miec nie bedziesz bo nawet jak skonczy sie jeden projekt to dadza cie do nastepnego i ogarna wszystko tak jak nalezy

Norek

to jak w końcu polecacie agencje?

Norek
@Norek

i kwatera płatna czy opłacona czy sam szukasz na własną reke?

Bianka

Ok, mieszkanie załatwiają ale rozumiem, że pracownik sam je opłaca, tak? Możecie nakreślić jakie są mniej więcej koszta zakwaterowania? Są to stałe koszta czy trzeba się liczyć z ewentualnymi podwyżkami?

I co tak w sumie był ten sens zgłaszać się przed świętami czy jednak nie, bo nie wiem? Się ktoś tak zapytał lecz bez odzewu a jak widać zaraz nowy rok nam dobije. Są w ogóle jakieś zmiany w takich okresach wiecie cos więcej o tym? To byłby mój pierwszy wyjazd, wiec liczę na jakieś merytoryczne porady

tor

Jest warto, bo jak mają akurta zlecenie to masz nagraną pracę na po świętach. Albo od razu od nowego roku szukają dla ciebie pracy. Też zależy w jakiej branży bo np. z budowlanką może być różnie w styczniu... ale generalnie warto jak pytasz

ewok

Bardzo merytoryczne podejście do wstępnej rozmowy,wszystkie pytania i wątpliwości które miałem rozwiane. Polecam.

ewok
@ewok

I jeszcze zapomniałem dodać,że operują na zleceniach,które realnie są a nie na jakiś wymyślonych po to,żeby baze zebrać. Więc pod tym względem legit.

Mario
@ewok

a jak długo pi razy drzwi czekasz za zwrotką o pracy?

Okej
@Mario

Jak już z nimi pogadasz to z reguły bardzo szybko, 1-2 dni temat załatwiony powinien być

Mario
@Okej

a jak szybko możesz wyjechać?

Okej
@Mario

Z reguły wygląda to tak, że na następny tydzień albo na za dwa tygodnie, więc szybko. Teraz może być po Świętach jakoś w styczniu.

wyjazd

Z kim od nich najlepiej gadać o robocie? Kto się zaopiekuje?

Vinny
@wyjazd

Jest Pani, która mówi po polsku a tak to możesz z centralą po niemiecku!

otis
@Vinny

a można telefonicznie czy za każdym razem musze osobiście gdzieś podjechać?

DS
@otis

Jak się z nimi umówisz to normalnie możesz podjechać, tylko zadzwoń wcześniej żeby ktoś z góry na bank był w biurze. Ja nie miałem z tym prob

@Vinny

Jakieś kursy językowe w razie czego teraz się tu znajda, czy nawet nie ma kiedy robić? I jak już przytaczasz te centralne to jakie maja podejście do ludzi z Polski? Normalnie wszystko ogarną?

Pandeiro

Jeżeli chodzi Ci o traktowanie, to podejście normalne, możesz z nimi normalnie się dogadać. Jest jeszcze osoba z polski z którą rozmawiasz telefonicznie. Kursy zawsze możesz robić, ale praca jest już tutaj z wymaganym językiem najczęściej.

@Pandeiro

Najczęściej? :/ od zawsze tak jest? nie wiem na ile mnie udałoby się w takim razie poradzić. Co do tych ofert bez języka to czy trudno jest je dorwać? Występuje jakaś kolejka? Ludzie ślą zgłoszenia na zapas? I czy taka praca zawsze będzie gorzej płatna?

Pp

Nie no na zapas ciężko, jak jest oferta to wtedy pewnie gdzieś ją opublikują. Jednak musisz po niemiecku mówić, ciężko by Ci było się tam dogadać no chyba że masz jakiś team i nie jedziesz sam, czasami też tak idzie zrobić.

@Pp

Ja bym może ekipę sobie ogarnął o ile byłby pewniak, że robota znajdzie się dobra. Te mieszkania zazwyczaj po ile osobowe są? Jakbym powiedział, że jedziemy w 6eściu to ogarną tak, żebyśmy sami byli bez dodatkowego lokatora? I wiecie jak z kasą teraz będzie? My dopiero jeśli już to po nowym roku na pewno, wcześniej nie da rady

Jukor

Pytanie czy w ogóle dla 6 będzie jakiś projekt i praca, bo to nie jest takie oczywiste.. ja zalecam próbować w mniejszych zespołach, bo wtedy zawsze łatwiej logistycznie..

Ron

Ra

Pracuje dla nich od dłuższego czasu (ponad 2 lata). Możliwość nadgodzin,mieszkanie ogarnięte. Jak na niemcy dobrze trafione.

Zostaw merytoryczną opinię o Goodman Personaldienstleistungen - Lollar

• Jak się pracuje w Goodman Personaldienstleistungen?

Zobacz opinie na temat firmy Goodman Personaldienstleistungen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 108.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Goodman Personaldienstleistungen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 35 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Goodman Personaldienstleistungen?

Kandydaci do pracy w Goodman Personaldienstleistungen napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Goodman Personaldienstleistungen
4.9/5 Na podstawie 339 ocen.

Goodman Personaldienstleistungen