Opinie o Goodman Personaldienstleistungen w Lollar

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Goodman Personaldienstleistungen. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Goodman Personaldienstleistungen o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Goodman Personaldienstleistungen w Lollar

ślusarz

znajdzie się coś dla ślusarza?

Akira
@ślusarz

Ślusarze to nie wiem, na bank mają coś dla spawaczy to mogę potwierdzić

Kasanowa
@Akira

A jaka metoda jak moge dopytac?? Bo jestem zainteresowany wyjazdem

Akira
@Kasanowa

Szukają MAGowców, potwierdzone info

num

czy w przypadku braku jakiś narzędzi można liczyć na to, że firma ci je normalnie domówi?

Gunnar
@num

TAK zgłoś normalnie do Pani z PL z którą rozmawiasz i wtedy ona Ci wszystko powie. Albo bezpośrednio w biurze w sumie też można, chwile trzeba u mnie było poczekać ale dostałem co było mi potrzebne.

kapit
@Gunnar

a ogólnie to jedzie się ze swoją skrzynką i ew. coś dokupują czy dostajesz od firmy??

Zadowolony

Krótko mówiąc jestem zadowolony z pracy agencji. Kontakt z biurem wporządku, wypłaty terminowe i stawka za godzine jak ustalałem. Wszystko na niemieckiej umowie. Praca w sam raz, trochę wyzwań ale mi to tam odpowiada bo nie ma nudy a z drugiej stroni nie odbiega od tego co miałem robić.

Wyamagaja dobrej znajomosci języka niemieckiego?

bakuss
@Paweł

komunikatywna wystarczy, najważniejsze żebyś dogadał się w pracy

Y
@bakuss

Przede wszystkim, żebyś dogadał się z firmą. Po drugiej stronie też są ludzie, więc jeżeli kilka razy coś Ci nie wyjdzie, ale będą widzieli, że generalnie wszystko rozumiesz, to też przejdzie. Sam tak miałem.

mardok
@Y

gadalem z nimi w zeszlym tyg i wystarczylo normalnie chwile porozmawiac. Nie patrza czy mowisz super poprawnie raczej czy normalnie po ludzku mozesz sie dogadac i czy zrozumiesz co powiedza ci w robocie. Mistrzem niemieckiego byc nie trzeba.

niemiecki
@mardok

update na 2022 rok - potwierdzam, nie było większych problemow mimo ze mój niemiecki nie należy do najlepszych na swiecie

bjj
@niemiecki

generalnie jak dla mnie jak chcesz wyjechać do pracy do niemiec i nie rozumiesz ani slowa to trochę nie tędy droga. To jest tak samo jakby ktos do ciebie do firmy w ktorej pracujesz przyszedl i nic nie rozumial.

Halina
@niemiecki

Nie wiesz czy zamiast niemieckiego akceptują angielski? Słyszałam, że np. we Francji nie ma bata, tylko francuski. Może Niemcy są bardziej otwarci na angielski u spawaczy?

@Paweł

Komunikatywnie , musisz jakoś się dogadać na budowie aczkolwiek poznałem kolegów , którym musiałem tłumaczyć i tez pracowali , Pozdr

wróbel
@Krissound

dzięki za info, faktycznie kom wystarcza

Wiśka

a jeszcze powiedzcie jak ta znajomość niemieckiego jest weryfikowana przez firme? rozmawia się z niemcem czy z polakiem?

Były
@Wiśka

zależy jak aplikujesz ja akurat byłem wpierw przez pośrednika z polski to on sprawdzał język i gadał potem po polsku ale jak już gadasz z Goodman to dajesz po niemiecku. Chociaż w biurze jest polka z która się rozmawia ale to już po zatrudnieniu w razie pomocy z jakimiś tematami.

Elektryk

Telefon z Niemiec: doświadczenie, poprzedni pracodawcy, język, auto, prawko. Dostałem pracę.

jak wyżej

Maxim

Trochę tych opinii już poczytałem ale możecie mi powiedzieć jeszcze jak oprócz samego biura wyglądają ich firmy w których finalnie robisz? Jak warunki roboty?

maro

A jak z opcją nadgodzin?

stylo
@maro

Z tego co się orientuje to przy większości roboty są dostępne ale dopytaj jeszcze do poszczególnego projektu żeby być na 100% pewnym. Zawsze najlepiej tak robić.

Adonis

Rekrutacja przeprowadzona profesjonalnie nie wiem jak będzie dalej zobaczymy po kilku tyg

Świeżak

Hej, czy w każdym przypadku ich ofert jest potrzebne doświadczenie czy wystarczy np wyksztalcenie ale bez doświadczenia

ipis

pytanie może się juz przewijało i podstawowe ale chyba najważniejsze - kasa jest na czas tak jak umownie?

Wwa
@ipis

Wypłaty na czas, w de nie jest na ogół jak w polsce więc warto dokładnie sprawdzić podczas podpisywania umowy do kiedy jest wynagrodzenie i przy okazji podpytać o zaliczki, gdyby zabeakło kasy. To taka moja rada.

@Wwa

rada pojawia się na podstawie czego? doświadczenia nabytego bezpośrednio w firmie czy to ogólne stwierdzenie? jakie inne ewentualne problemy występowały, na które osoby pierwszy raz kandydujące powinny zwrócić uwagę?

Wwa
@Kamila

No doświadczenia w firmie, stąd mogę to powiedzieć… raczej nic, jak ktoś słucha i czyta umowę to nie ma porblemów i zdziwienia.

Robert

rozumiem, że to agencja pracy? czyli załatwią za mnie noclegi i wszystkie papiery?

Sadzisz
@Robert

Dokładnie tak jak mówisz, to jest agencja oni Cię zatrudniają i pracujesz wtedy dla innych firm. Plus jest taki, że wszystko masz ładnie ogarnbięte i nie musisz sie niczym przejmować tj papiery, miejsce do spania, zlecenia

Markson
@Sadzisz

a jak skończy się jedna budowa to finito czy znajdują coś innego?

@Markson

niby było wyżej napisane, że ogarniane są zlecenia? tylko teraz pytanie jak człowiek się sprawdzi... czy prowadzona jest dokumentacja odnośnie pracownika? mam na myśli to czy gdy ktoś jest na zleceniu i gdy po roku postanowi wrócić to będą na niego przychylniej patrzeć czy to bez różnicy?

Wind
@Kamila

Ale jaką dokumentację masz na myśli? Nie wiem jak to wygląda od środka, ale chyba wszędzie jest tak, że wiedzą czy dla nich pracowałeś czy nie. Tutaj też tak jest bo czasami jak mają jakieś fajne zlecenie to potrafią się ze mną skontaktować.

Kiki
@Markson

bo widzę brak odpo na pytanie, generalnie zawsze starają się znaleźć, szczególnie jak jesteś dobry, bo chcą żebyś z nimi pracował. Różnie się udaje ale z reguły jakiś nowy projekt zawsze wpadnie

@Kiki

jak takie propozycje o dalszą współprace się mają w kontekście oferowanego wynagrodzenia za dany projekt? Jest możliwość, że komuś zaoferują za podobne stanowisko więcej czy raczej w tym przypadku istnieje jednostkowe podejście?

Borro
@Kamila

Zależy to na ogół od projektu, najlepiej i tak to dogadywać bezpośrednio bo wiadomo, że jak masz jakieś dodatkowe umiejętności w pracy i jesteś dobry to masz jakąś tam przewagę.

pisarczyk

jak obecnie wygląda ze zleceniami? mają coś ciekawego? i na jakie zawody?

budowlaniec
@pisarczyk

ja jestem ciekawy czy jest to na budowlanke mysle ze obecnie duzo ludzi jest tym zainteresowanych wiec dajcie znac jezeli wiecie co i jak

Bam
@budowlaniec

To mogę ci powiedzieć że jest ale szukają głównie elektryków i monterów instalacji na budowy. Musisz znać komunikatywnie niemiecki ale wystarczy na poziomie dogadania się z firmą i na miejscu z kierasem.

@Bam

Z dogadywaniem się z kierownictwem wszystko raczej w porządku czy zależy? język komunikatywny? to może partner jeszcze zdąży się douczyć, firma kursu nie zaoferuje żadnego przypadkiem? albo jakiegoś innego przeszkolenia?

Pioter
@Kamila

Nie no na miejscu pokażą Ci co masz dokładnie robić, ale jak wyjeżdżasz do pracy jako fachowiec to tak jak w Polsce raczej oczekują, że znasz się na swojej robocie. Co do dogadywania to jest dobrze, zarówno o nich jako agencji i o firme w której finalnie wykonujesz. Kontakt na bieżąco. Język minimum komunikatynwy, czasami wezmą bez ale to już trzeba się dopytać ich.

Ok

Kilkuletnia przygoda nadal trwa. Jak dla mnie jedna z solidniejszych firm w Niemczech.

Ilona
@Ok

Mąż właśnie szuka czegoś za granica, możemy wiedzieć na jakim stanowisku pracujesz w Niemczech? :) I ogólnie jakie sa plusy, ze tak polecasz?

wyjazdowicz
@Ilona

No z plusów to ja ci mogę powiedzieć że zarobki bo np. jako monter instalacji tyle nie jesteś w stanie zarobić w polsce

@wyjazdowicz

Hej, a porównywalność warunków? Tam za granicą u nich jest lepiej jak u nas? Mam na myśli sprzęt czy też bezpieczeństwo. Nie chciałabym, żeby partnerowi się coś stało

wyjazdowicz
@Kamila

Ze sprzętem i bezpieczeństwem nie ma raczej jakiejś super różnicy, chociaż każdy wie że Niemcy generalnie są bardziej ostrożni i uważni, więc podejście może to jest inne

luciano

biorac pod uwage calosc procesu i caly czas naszej wspolpracy uklada się ona dobrze, ze wzajemnym szacunkiem. akurat ja jestem osobom bezkonflikotwa wiec kazda sprawe udaje mi sie zalatwic w normalnej rozmowie. raz po raz sa jakies drobnostki z obydwu stron ale to jest normalnie i rozwiazywane na biezaco

Borej
@luciano

a rozmowa wstępna generalnie ciężka, trzeba się jakoś specjalnie przygotować?

amigo
@Borej

Aaaa to zależy czy mówisz chociaż podstawowo komunikacyjnie po niemiecku. Ja tam zawsze sobie kilka rzeczy uporządkuje w głowie, gdzie pracowałem itp.... Zawsze warto bo jednak gadasz w innym języku....

snow

może to głupie pytanie ale chce jechać pierwszy raz - czy w mieszkaniach jest normalnie internet czy musze sam ogarniac?

Bor
@snow

Dopytaj jeszcze przed wyjazdem ale z tego co wiem neta normalnie raczej masz. Ale tak jak napisałem, żeby mieć 100% pewności czy będziesz go faktycznie miał dopytaj.

@Bor

szukaja ci zakwaterowania z internetem wiec nie martw sie o to

@Jela

Tyle dobrze. A jest coś jeszcze o co ewentualnie można się martwić tu na wyjeździe? Na co partner ma się przygotować? To byłby pierwszy wyjazd

essa
@Kamila

partner przejmować się nie musi, jeżeli praca mu będzie odpowiadała to powinno być wszystko do przodu (kasa, kwatera, kontakt)

ibanez

Jak z pracą dla monterów instalacji?

@ibanez

jest praca dla monterów instalacji jeżeli masz na mysli sanitarkę, możesz z nimi gadać

@Jela

Czyli według Ciebie na sanitarce jest najlepiej? Tylko ze względu na atmosferę? A jakie jeszcze inne obszary są do wyboru i jak z warunkami stoją?

@Kamila

ale w jakim sensie najlepiej bo nie do konca wiem ocb. Po prostu jak masz w tym doświadczenie to to robisz i tyle. Atmosfera okej ale to zależy od projektu. Tutaj raczej nie miałem nigdzie z tym problemu. O jakie obszary Ci chodzi bo nie do końca kumam

pasik

dalej pracuje ktoś z polski, żeby można było normalnie pogadać?

Longo
@pasik

Chodzi Ci o to, czy w samej firmie jest ktoś z Polski czy docelowo przez nich pracują jacyś Polacy?

Lech
@Longo

pracują przez nich polacy i jest też polska obsługa w biurze jeśli o to chodzi

Angel
@Lech

Koledze chyba chodziło o kogoś z językiem polskim w biurze tak więc mogę potwierdzić, jest Pani która mówi po polsku

brus

mam ich z polecenia, wiele jeszcze nie powiem bo dopiero wysłałem cv. tak serio to powiedzcie warto jechac teraz na robote do niemców?

Fifi
@brus

Obecnie tak, zależy jeszcze w jakim zawodzie ale z reguły mogę powiedzieć na swoim przykładzie, jak kredyt poszedł x2 to łatwiej utrzymać poziom pracując tam chociaż przez jakiś czas

Pablo
@Fifi

Facet z tym kursem euro to ty się nie zastanawiaj nawet za dużo. W Polsce nic się nie zmienia tam jak rośnie ci płaca to realnie czujesz różnice. Powiem szczerze że pracowac tylko dla polskich firm sobie już nie wyobrażam.

enzo

jak wygląda sytuacja w nowym roku 2023? dużo ofert? warto podbijać?

@enzo

Pracujemy cały czas , budowę mam do 31.03 , a jestem na niej od maja , a potem następna 80 mieszkań ogólnie woda i kanalizacja , potem biały montaż zlewy toalety lustra itp , zejdzie ponad rok

enzo
@Krissound

spoko dzięki za wiadomość czyli o projekty nie ma sie co martwic

@Krissound

A od kiedy jezeli mozna spytac przez nich juz pracujesz?

Wyjazd

Jak uważacie opłaca się teraz wyjeżdżać do roboty do Niemców?

Lap0rt
@Wyjazd

masz dobry kurs euro, pewnie zależy to też od tego ile teraz zarabiasz, gdzie mieszkasz i jaki masz zawód ale wiem że w większości przypadków jest to najlepsza alternatywa. Wiadomo są tez minusy, każdy musi sobie ocenić indywidualnie.

Krissound

Nie zgodzę die kolego , pracuje od 2016 roku , mam firmowy samochód , narzędzia , zapomniałeś dodać że może masz 12 eu ale do tego dieta netto albo dzienna lub za godzinę , od 12 eu płacisz podatek a dieta jak wiadomo nieopodatkowana . Za co karanie ??? Pierwsze słyszę

Tina
@Krissound

Ile zarobisz na 20 dniowym urlopie? Wtedy nie ma diety, prawda? Na zwolnieniu lekarskim też nie ma diety.

Tina
@Krissound

A i jaka emerytura za 12 brutto?

@Tina

Jak co miesiąc przy 180 h odłożysz 2000 euro to gdzieś masz ile masz na urlopie czy na chorobowym , ( szczegółowo wyjaśniłem w moim wczesniejszym poście , proszę poszukać ) nie ma co siedzieć w domu i płakać , oj co to będzie , oj tak źle i nie dobrze tylko zabrać (usunięte przez administratora) z kanapy i do pracy i nie użalać się i wylewać frustracje w necie , typowa przypadłość „narodowa ” krytyka i lament , praca praca uszlachetnia i głowa do góry , przyjedź i sprawdź :)

Krissound

Wszystko wytłumaczyłem już w innym poście , poszukaj , jeśli chcesz mogę ci wysłać mój lohnabrehnung na e-mail i zobaczysz ze przy 189 h mam 3100 eu netto , mój e-mail krissound@wp.PL zapraszam do kontaktu

Krissound

Mogłeś napisać do mnie e-mail i poprosić o weryfikacje poprzez przegląd moich dokumentów , jednak wolisz tu wylewać żale sflustrowani czlowieczku , Nie jestem pracownikiem biurowym , zasuwam na budowach od 1996 roku w DE. Pisze bo mam dość tego skomlenia jak to ciężko i jak źle , że to nie pasuje że tamto , mam alergieii na nieudaczników życiowych , którzy tylko płaczą i krytykują , a w świecie są zerem , czy w PL biedronka płaci pracownikom za mieszkania , żabka opłaca czynsze swoim pracownikom ???? Gdzie wy żyjecie , masakra , moimi postami chciałem dodać otuchy ludziom i pokazać że można , i podałem nawet e-mail dla zainteresowanych aby mogli zweryfikować moje słowa poprzez wgląd do mojej dokumentacji , ale się nie da niestety , życie , płaczcie dalej i wytykajcie wszystkim wszystko bo to tylko potrafimy jako polaczki

Krissound

Aby zarabiać kokosy to trzeba na to zasłużyć i pokazać jakiś poziom w swoim fachu w pracy a nie pisać na kacu z kanapy na kompie , przykro ki że Ci się w życiu nie udało ale każdy jest kowalem własnego losu , głowa do góry , kiedyś zaświeci dla ciebie słońce

Zostaw merytoryczną opinię o Goodman Personaldienstleistungen - Lollar

• Jak się pracuje w Goodman Personaldienstleistungen?

Zobacz opinie na temat firmy Goodman Personaldienstleistungen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 108.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Goodman Personaldienstleistungen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 35 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Goodman Personaldienstleistungen?

Kandydaci do pracy w Goodman Personaldienstleistungen napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Goodman Personaldienstleistungen
4.9/5 Na podstawie 341 ocen.

Goodman Personaldienstleistungen