Opinie o Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka w Olsztynek

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka w Olsztynek

Madelein

Praca nie jest skomplikowana, jest łatwa do ogarnięcia, fakt nogi potrafią dać w kość po całym dniu chodzenia na pick... Zakład pracy jest w porządku, gorzej jest z "przełożonymi" którzy urwali się z choinki. Nie wiem kto posadził ich na takich stanowiskach, osoby które chcą, mają pojęcie nie mają szans na awans. Zauważcie ze wszystko idzie przez znajomości. Area Menager zmiana B. To nie jest kompetentny człowiek. Odwraca się po każdym wypowiedzianym słowie "marnego" magazyniera. Nieuprzejme odzywanie, nakazy, zakazy. Ludzie! Opinia naszej firmy przez takich ludzi będzie spadać. Niekorzystna , gęsta i nieprzyjemna atmosfera nie sprzyja nikomu... Równość? Szacunek? Jeśli nasi " przełożeni" się nie stosują do nas nikt nie będzie się stosował wedle nich. Myślenie oczu, nieprzedłużanie umów względem "wyrzutów" na zwroty. Brak szansy na jakiekolwiek uzasadnienie. Z każdym dniem zastanawiam się czy jest jakiś jeszcze sens pokazywania się w tej pracy.. Wyraziłam swoją opinię i proszę o nie pisanie (usunięte przez administratora) wypowiedzi w moja stronę. To jest tylko moje zdanie.

@Madelein

No pisząc tutaj musisz się liczyć że ktoś coś w Twoją coś napisze. Większość menagerow na świecie jest niekompetentnymi ludźmi. Takie mamy czasy marne i to nie tylko w tej firmie, że są cięcia.

Figuamak

Odwiedzał ktoś was na L4 :)))????

!
@Figuamak

Podobno już co niektórych odwidzili

@!

Tak

Agnieszka

Poważnie tak robią? Piszesz z własnego doświadczenia? Ciekawa jestem czy kogoś przyłapali niestety, wtedy co, zwolnienie od razu?

Janek
@Agnieszka

Tak

miszmasz
@Figuamak

odwiedzają tylko po zgłoszeniu od tzw kabli :)

@miszmasz

To zes wymyślił. A co ty myslisz ze oni nie widzą kto ile choruje ?

miszmasz

Piszę z własnego doświadczenia :)

Śląska na patyku

Sernik może być?

Lol
@Śląska na patyku

Tak, myślę że opedzluja że smakiem ale jeśli mogłabym zasugerować lepiej poczęstować ich swojskim makowcem i szklanka mleka od krowy.

Wciążpracownik

Wiecie czy można przenieść się z jednej zmiany na drugą? Trzeba mieć jakieś sensowne uzasadnienie dlaczego chcemy się przenieść? Kto się w ogóle zajmuje rozpatrzeniem takowej prośby?

Xyz123
@Wciążpracownik

Tak, można się przenieść. Oczywiście musisz uzasadnić. Napewno np. konflikt z TL, to nie jest dobry argument. Z innych powodów można. Zgłoś swojemu TL ????.

Em
@Wciążpracownik

Zapytaj TL, on skieruje sprawę do kadr. Raczej nie będzie problemu

@Em

A co jeśli lider rozmawia od ponad dwóch tygodni z areasami na temat przeniesienia zmiany? Wnikają w absencję pracy i wyniki, ale dalej nie dostałam żadnej informacji zwrotnej. Lepiej przejść się samemu do kadr? Czy mogę sama się zgłosić do kadr z zapytaniem o przeniesienie czy koniecznie musi to być wykonane przez lidera?

@Xyz123

Komu zgłosić? TL od dwóch tygodni prowadzi rozmowy z areasami i ciagle mam czekać na odpowiedz.

Abc

Kadry nie mają na to wpływu..to wszystko jest zależne od AM i TL

@Wciążpracownik

To jak transfer w piłce nożnej :). Jak zawodnik często choruje, sprawia kłopoty albo ma słabe wyniki to ciężko znaleźć na niego chętnych. Zazwyczaj kwestia dogadania się i kilku dni to jest. Chyba że "odbiorca" sprawdzi kalendarze, wyniki i uzna że ktoś się chce pozbyć problemu jego kosztem

polecam udać się do kadr, z TL nic nie da rady załatwić, patrzą tylko na siebie a nie na pracowników ( mowa o zmB)

Lol
@Wciążpracownik

Przenieść się na zm. B to jakby awansować. Nie każdy się tam może dostać

Praca

Witam wiadomo do kiedy wstrzymana jest rekrutacja w zalando ?

yyy
@Praca

do końca roku

ARG
@yyy

CO PRZEZ TO ROZUMIESZ ?

Magazynier

Opisze przebieg rekrutacji w moim przypadku: 1. Idzie sie do ochroniarza po identyfikator ("Visitor") - musicie okazac swoj dowod osobisty, potem do budynku, pietro wyzej na recepcje, podajecie nazwisko i czekacie. 2. Po kilkunastu minutach przychodzi osoba ktora zabiera was, z cala grupa (okolo 20 osob +/-) pietro wyzej do pokoju z telewizorem gdzie wyswietlane sa slajdy o firmie, pracy i mozliwosci rozwoju. Z tego co zapamietalem to przy pierwszym slajdzie pani prowadzaca chyba kilka razy mowila o tym, ze: "to nie jest korporacja" (jest) i ze nie jest to firma powiazana w zaden sposob z Zalando (pomimo wielkiego znaku "Zalando" na froncie budynku), ogolnie ze slajdow w skrocie wynikalo tyle: Karta multisport lub karta sport + kultura (50 zl doplaty), opieka medyczna medicover, lekcje angielskiego za darmo dla pracownikow (po godzinach) i jakies inne szkolenia, ktore nie byly wymienione. Sa tez benefity dla osob ktore maja np. male dziecko tj. nieco ponad 100zl na zlobki czy na inne rzeczy edukacyjne. Umowy o prace: 1. Na start: 3 miesieczny okres probny, 2. Po okresie probnym umowa na 6 albo 12 miesiecy (nie pamietam dokladnie) 3. A potem: na czas nieokreslony. Mozliwosci rozwoju: magazynier (1 stanowisko) --> mentor (20-50 osob pod soba), problem solver (wymagana znajomosc angielskiego), team leader (50-150 osob pod soba, wymagany angielski) i jakies inne ktorych nie pamietam. Ale radze sie nie nabierac, ze po tym jak zostaniecie mentorem to wasze zarobki podskocza z najnizszej krajowej do 5 tysiecy (w niemczech jedna kobieta dostala oferte 50 euro podwyzki za zostanie mentorem, w polsce mysle ze jest podobnie). Po prezentacji dostajecie do wypelnienia formularz: dane osobowe, wyksztalcenie, dwie poprzednie prace, znajomosc obslugi komputera, znajomosc angielskiego itd. Jak juz wypelnicie formularz to zostaniecie zaproszeni do pokoju na rozmowe (mowie "pokoj", ale nie ma do niego drzwi, wszyscy slysza i widza co mowicie, a jakby tego bylo malo to na rozmowie sa 3 osoby jednoczesnie [3 rekruterow i 3 kandydatow]). Na rozmowie nie prosza was nawet o CV, jedynie posluguja sie formularzem ktory wypelniliscie oraz o to gdzie pracowaliscie i czy nie macie jakichs schorzen/urazow itd. Jedyne pytanie jakie dostalem na rozmowie to "ile chcialbym zarabiac?"... prawie kazdy dostaje najnizsza krajowa albo ewentualnie 100-300zl wiecej w zaleznosci od doswiadczenia i kwalifikacji, ale nie liczcie na wiecej na start. Wiecej pytan nie mieli, praktycznie brak jakichkolwiek pytan osobistych, typowa masówka, widac ze chca zatrudnich tyle osob ile sie tylko da. Moim zdaniem mozna tam popracowac te 3 miesiace na okresie probnym, skorzystac ile sie da ze szkolen i lekcji angielskiego a potem szukac innej pracy (chyba, ze nie ma sie wyksztalcenia/ambicji na lepsza prace).

1. Schorzenia/urazy. 2. Ile chcialbys zarabiac? 3. Czy masz jakies doswiadczenie? 4. Wiecej nie pamieta, ale byly to pytania bardzo ogolne, ale czego sie spodziewac skoro nawet nie wymagaja CV na rozmowie (ani przed nia).

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Poszukujemy lakierników do pracy w DE
DWL Job Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Olsztynek
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
pozdrowienia

Pozdrawiam dobre mordeczki PS'ów z shippingu zmiana B, jak juz jesteście na 6 przerwach to poratujcie czasami papieroskiem bo trudne czasy :)

Hej ile tak realnie można zarobić na samym początku. Liczmy 2 soboty w miesiącu.

Taki
@Nowy

Zależy system premiowania to fikcja jest tak że jedni zapierdal... ją i zarabiają mniej niż ci co się 8 godzin przebijają. Ogólnie powyżej 3 tys zarabia garstka

Furauber
@Taki

Zgadza się. Zwłaszcza kiedy miejsca jest mało.

Katarzyna
@Furauber

Co masz na myśli z tym, że miejsca mało? Chodzi o momenty w których więcej ludzi pracuje?

Nikita
@Nowy

2300 brutto podstawy + 100zl brutto za każda sobotę. Premia uznaniowa 15% jeśli nie chodzisz na L4 i wyrabiasz normy

ABC!
@Nikita

2300 brutto??? Raczej 3200

@ABC!

Pracujecie i niewiecie za ile masakra . 3300 brutto a po roku 3400

ABC!

Nie pamiętam ile wynosi podstawa pracowników liniowych. Ja pracuję za wyższą pensję;):):)

Nikita
@Nikita

Sorry, 3300 :))

dawidulec.95@wp.pl

Jestem zadowolony z tej firmy i chcem pracować

Pracowałam ponad dwa lata i szczerze nie polecam trzeba orac jak osioł tylko w około słyszeć że szybciej więcej pracować bo norma bo to i tamto...... jak roboty w jakimś obozie koncentracyjnym. Najgorsza firma z jaką miałam do czynienia nie polecam i ostrzegam bo szkoda nerwów za marne grosze. Zacznijcie szanować ludzi bo nikt nie będzie chciał.tam pracować. Nie pozdrawiam dział.zwroty masakra ......

Armata człowiek

Trza było od razu pisać że zwroty

czarny

Wenn einige Gehälter für Mitarbeiter steigen.

Nowy pracownik

Ogólnie może być nie jest zła robota ale latania dużo no i te dojazdy jak ktoś jest z daleka to daje w kość ale ogólnie polecam

Stary
@Nowy pracownik

Ogólnie za parę miesięcy ci przejdzie . I zobaczysz poczujesz tą pracę

taki jeden
@Stary

A mi nie przeszło, choć pracuję ponad dwa lata!

PKNIKOWA BABKA

Pozdrowienia dla pani TL , która z dumą krzyczała że pracuje na wysyłce. xD

Do moderatora!

SKASOWAĆ 70 % KOMENTARZY, BO SĄ NAPRAWDĘ NIEMERYTORYCZNE & GŁUPIE!!!

Instrukcja

Jeśli mamy pewność, że opinie znajdujące się na portalu GoWork naruszają przepisy prawa i/lub regulaminu forum, pozostaje nam wystąpienie na drogę sądową. W takiej sytuacji powinniśmy złożyć pozew cywilny lub karny w związku z naruszeniem dóbr osobistych (np. jeśli na forum zostały ujawnione nasze dane personalne). Poszkodowany może dochodzić swoich uprawnień zarówno na mocy przepisów prawa cywilnego, jak i karnego. Jednakże bez względu na obraną drogę sądową, musimy złożyć oskarżenie prywatne. Wcześniej należy się do tego przygotować. W pierwszej kolejności należy przygotować wydruki wszystkich szkalujących komentarzy. Sprawę należy zgłosić na policję. Tylko na wniosek organów ścigania portal GoWork może ujawnić IP osoby, która jest autorem negatywnych opinii kierowanych pod naszym adresem. Akt oskarżenia będzie bowiem kierowany przeciwko niej. Dopiero w tym momencie będziemy mogli złożyć pozew do sądu.

Instrukcja
@Instrukcja

Dla jasności nie musza być pełne dane, zeby było wiadomo kogo to dotyczy. Jest też coś takiego jak pozew zbiorowy kiedy dotyczy konkretnej grupy pracowników ( patrz TL, AM, PS, OPS). Wtedy grupa pracowników spotyka się z osobą w sądzie i dana osoba wyjaśnia w ich obecności sądowi co miała na myśli uderzając w ich dobro osobiste. Przy pozytywnym rozpatrzeniu przez sąd można ubiegać się o odszkodowanie a dana osoba nie ma argumentow bo jedyne co może zrobić to wyjaśnić zaistniałą sytuację. Koszty sądowe nie są takie duże i chyba czas najwyższy zaczac to robić. Wystarczy, że parę osób potwierdzi, że pomimo braku danych wiedziało kogo ten wpis dotyczy to osoba której dotyczy wpisać jest na wygranej pozycji.

Alibaba
@Instrukcja

Po załatwieniu tego dosiadli znów koni, dowódzca wyrzekł: „Sezamie zamknij się“ i wrota znów się zamknęły, nie pozostawiając po sobie żadnego śladu.

@Do moderatora!

Taki jak twój :)

@Instrukcja

No w końcu jakas wartościowa odpowiedź :)

SEAT 133 kontra Fiat 126
@Do moderatora!

Nawet więcej niż 70 procent tej "publicystyki"!

Pracownik magazynu

Cześć wszystkim, pracuję u nas na magazynie od 3miesięcy. Widziałem że trwa rekrutacja do foto studia, i zastanawiam się nad złożeniem do nich cv. Jakie są wasze opinie o tym dziale? kogo nie zapytam to albo nic o nich nie wie, albo opinia jest tak zła że aż ciężko uwierzyć aby była prawdziwa.

Seweryn

Brawo brawo brawo :-) Wpis oczerniający bezpodstawnie Lusię został skierowany przez administratora GoWork do weryfikacji :-) Autorze, autorko tekstu mam nadzieję że rozumiesz powagę sytuacji. Teraz już nie będzie zabawy w anonimowość.

@Seweryn

tylko policja ,albo Sąd może skierować o udostęppnienie autora wpisu na gowork,a nie każdy kto chce

ex
@Seweryn

czy wy macie po 50 lat, że myślicie iż skierowanie do administratora cokolwiek znaczy? jak mozna zweryfikowac autentyczność wpisu skoro admin gowork nie zna żadnej Lusi ani sprawy z nią związanej?

@ja

Tak to prawda, zgadzam się z Tobą całkowicie. Spokojnie. Do tego etapu też dojdziemy. Wszystko w swoim czasie. Udostępnienie autora wpisu to nie pójście do sklepu na zakupy.

@ex

Tak to prawda, zgadzam się z Tobą całkowicie. Spokojnie. Czy ja napisałem że GoWork udostępni dane autora wpisu? Nie. Weryfikacja przez GoWork to dopiero pierwszy etap. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego jakie organy mogą udostępnić dane autora wpisu. Wszystko w swoim czasie.

Morfeusz
@Seweryn

Nic nie zdziałacie dużo tu było różnych wpisów na kogoś. Musiała by być jakaś sprawa w sądzie itp a w tym wpisie nie ma żadnych np gróźb karalnych itp tylko czyjaś opinia. Także walka z wiatrakami za miesiąc ucichnie i po temacie jestem pewny przerabiałem kiedyś podobny problem.

@Morfeusz

Po części masz rację. Zgodzę się z Tobą z tym że brak gróźb karalnych. Skoro jednak policja wskazała paragrafy które zostały ewidentnie złamane to raczej mają lepszą wiedze i świadomość powagi wpisu niż ja, Ty itd. Nie będę ujawniał jakie paragrafy zostały naruszone gdyż nie jestem osobą do tego upoważnioną to raz, dwa sprawę przejęła policja i teraz oni zaczynają działać żeby doprowadzić sprawę z etapem końcowym właśnie w sądzie.

FRODO
@Seweryn

Umieszczenie czyjegoś nazwiska na portalu nie oznacza naruszenia prawa. Ochrona prywatności nie jest tożsama z całkowitym zakazem upubliczniania informacji o konkretnych osobach.W definicji z RODO wyraźnie wskazano imię i nazwisko. Nie oznacza to jednak, że w każdym przypadku imię i nazwisko stanowi dane osobowe. Wszystko zależy od tego, czy informacje te wystarczą do zidentyfikowania osoby fizycznej. Nie sposób stwierdzić to bez analizy konkretnego przypadku.

Prawidlowo

Morfeusz
@Seweryn

Odezwij się tutaj za kilka miesięcy i daj znać bo jestem prawie pewny, że nic nie zdziałasz. Pozdrawiam

HujTamWie

Ruda zobacz na siebie jak latasz bo innych stanowiskach i z innymi rozmawiasz...

Seweryn

Tradycja na portalu GoWork "tchórzostwo anonimowe" Masz problem przyjdź do TL (Patrycja, Paulina, Małgorzata, Paweł, Robert, Tomasz) lub AM (Wojciech Patryk) i zgłoś bezpośrednio. Nie widzę problemu. Lepiej jednak podpisać się anonimowo i mieć z tego radość. Bądź odważny lub odważna. Obawiasz się konsekwencji? Skoro uważasz że to co piszesz jest prawdą to w czym problem? Lepiej pisać głupoty które nie są adekwatne z osobą i sytuacjami. Gratuluję bujnej wyobraźni twórcy tego wpisu, byś się nadawał lub nadawała do twórczości baśniopisarskiej.

Magda

Jesteś osobą pozbawiona jakiegokolwiek kręgosłupa moralnego skoro cwaniaczku załatwiasz to za pośrednictwem neta a nie porozmawiasz jak człowiek. Chyba od tego bozia Ci japę dała żebyś mowil/mówiła jak coś Ci nie pasuje. Najlepiej być kozaczkiem i w necie kogoś obsmarowac zamiast po ludzku to załatwić i poprosić o pomoc. Nie zgadzam się z opinią na temat Lusi, bo sama mnie szkoliła i zawsze była pomocna. Więc wsadz sobie w tylek ta opinie wyssana z palca.

Pack

Znam Lusię,fajna babka

Majcia323

Nie jest to prawdziwa opinia. Napisane w tej opinii rzeczy to kłamstwa urażające mentorkę.

Pack

Hmmm .Lusia zawsze jest pomocna.Nie wiem czy ci się imiona nie pomiły

Nie zgadzam się z tą opinią. Pracowałam tam kiedyś i miałam możliwość przejść szkolenie z tą mentorką. Nigdy nie miałam problemu, zawsze służyła radą i pomocą.

Yy

Yyyyy

Nataniel

Pani Anna bardzo dobrze uczy i tłumaczy

Kl

To nie prawda

Lusia jest zawsze pomocna. Nigdy nie odesłała kogoś z problem aby radził sobie sam. Ma dobry kontakt z wieloma pracownikami.

Pys

Nie zgadzam się z tą opinia to bardzo miła i pomocna Pani

@Seweryn

Seweryn ja się nie dziwię twojej opini bo w głównej mierze to właśnie do ciebie lata i zamiast zająć się szkoleniem nowych osób to wiecznie z tobą na pogaduszkach.

Ktoś

Lusia szkoliła mnie na dziale receive i bardzo jestem z niej zadowolona wytlamczyla wszystko tak jak trzeba że po przyjściu na dział wiedziałam co mam robić i nie latałam do innych się o wszystko pytać.Jesto jedna z lepszych mentorek na całym zakładzie, kto takie głupoty wypisuje ! Może jeszcze płacić jej w normie trzeba niech osoba która dała taki komentarz podniesie rękę bo to śmiech na sali co za dużo musisz pracować ? Może niech każdy zajmie się swoim życiem i swoją pracą a nie tylko ocena innych ? Bo większość z was potrafi ocenić kogoś ale już samego siebie nie widzi.Pomyslcie czy przestrzegacie przepisów ? Czy stosujecie się do zasad firmy, raczej nie bo szacunek którym firma się kieruje tutaj nie obowiązuje.

@Olsztynek

Kolejny wpis anonimowy kolejny tchórz. Zrób na mnie wrażenie i podejdź dzisiaj do mnie i powiedz mi to prosto w oczy. Gdyby tak było to nie robiłbym nic przez osiem godzin tylko rozmawiał z Luśką. Zapytaj się TL z działu Unload (Grzegorz i Łukasz) ile pracy wykonuje u nich. Porozmawiaj z TL z Receive, czy wywiązuje się ze swoich prac? Jeżeli powiedzą że nie to jestem gotów wrócić na support, ewentualnie odejdę na inny dział i będę miał święty spokój, jeżeli nie będą chcieli mnie na innych działach to zrezygnuje z pracy. Powiem tylko tyle że na innych działach znają mnie od strony mojej pracowitości. Byłem na Packu byłem na Picku. Może nie jestem orłem w pikowaniu z racji tego że sporadycznie pikuje ale jako support wywiązywałem się ze swoich obowiązków. Dodam że jako "koordynator do spraw 5S" nie mam żadnych dodatkowych pieniędzy, Sprawdzając między innymi regały support wiadomo że chodzę i pewnie nie raz ktoś ze mną porozmawia. Nie rozmawiamy o pierdołach tylko 99% dotyczy spraw związanych z procesem. Zazwyczaj swoje miejsce pracy mam na mobilnym MBT lub przy stanowisku A6 żeby nikomu nie przeszkadzać w procesie, owszem zdarza się że osoby idące do WC o coś zapytają się lub poproszą o coś. Nie odmawiam i robię wszystko żeby danej osobie pomóc nie ważne o co mnie poprosi. Chyba ponownie trzeba będzie wrócić do napisu na kamizelce o treści "Nie zaczepiać mnie"

Ktoś

Lusia jest bardzo pomocna, to naprawdę super kobieta

Pracownica PickTower'a

Ja miałam przyjemność szkolić się na dziale recive z Lusia i szczerze mówiąc nie mam pojęcia skąd w was tyle jadu w jej kierunku. To super babka, w dodatku bardzo dobrze uczy. Jeden dzień szkolenia wystarczył, żebym nauczyła się pracy na tym dziale. Lusia, mimo, że może wygląda na wredną, to w środku jest na prawdę bardzo sympatyczną kobietą :)

Brn

Uważam że mentor o którym mowa, jest obecnie jedynym normalnym mentorem, ktory po prostu podchodzi do ludzi po ludzku.

TamTam

Uważam, że Lusia jest jedną z najlepszych mentorek na dziale

sad

Smutne masz życie skoro tak łatwo przychodzi ci ocenianie ludzi anonimowo

@Brn

Najlepsza mentorką na recive

Receive
@Nowy

Pod jakim względem najlepsza? Ja uważam, że wszystkie mentorki na Receive są świetne, zarówno te z większym stażem jak również Wiola, która mentorką jest od niedawna.

Grajek

POWIEM JEDNO PRACA NIE JEST ZŁA TYLKO ZAMIAST MALOWAC PLAKATY CZY PISAC GŁUPIE WIERSZE O FIRMIE MOŻE FIRMA DAŁA BY PRACOWNIKOM PODWYŻKĘ INFLACYJNĄ A NIE URZADZA IMPREZE INTEGRACYJNĄ NA KTÓRĄ I TAK WSZYSCY NIE PRZYJDĄ,NAM NIE POTRZEBNE SA PLAKATY CZY WIERSZE TYM BARDZIEJ IMPREZY INTEGRACYJNE LEPIEJ DAJCIE NAM PODWYZKI,INNE FIRMY DAJĄ WSZĘDZIE A NAM SIE OCZY DUPERELAMI ZAMYDLA,NAUCZCIE MALOLATÓW KTÓRZY SĄ NA STANOWISKACH SZACUNKU DO STARSZYCH OD SIEBIE PRACOWNIMÓW BO RACZEJ ZERO SZACUNKU W MOIM KIERUNKU POZDRAWIAM

@Grajek

Zgadzam się w 100% te wszystkie plakaty, przyszła impreza, jakieś śmieszne wiersze, karteczki z wyrazami szacunku , co to za szopka ? Macie za duzo wolnego czasu? Siedzicie i wymyślacie takie głupoty które nie dają rezultatów . Dla ludzi liczą się pieniądze które tu w Fiege są coraz niższe w porównaniu z konkurencja.

@.

Szkolili TL pretensje ze tylko ich, szkolą nas źle. Skoro konkurencja daje więcej to co tu jeszcze robisz ? Idz do konkurencji a nie narzekasz.

Zarobisz Fiege
@Grajek

Zgoda.Praca jak praca,ale to korporacyjne pranie mózgu pochłania spore środki i daje mizerne efekty.Tym bełkotem i wyklejankami się nie najesz,szacunek wobec pracownika wyraża się w zarobkach a nie poprzez pajacowanie.To kompletne oderwanie od rzeczywistości,tworzenie iluzji "szczęśliwego zespołu" przy miesięcznych zarobkach stanowiacych obecnie równowartość tony opału.Brednie o fajnej atmosferze podczas gdy marzeniem większosci pracowników jest porzucenie tego miejsca i tylko brak alternatyw skazuje ich na robotę w tym(usunięte przez administratora) przybytku.

@Zarobisz Fiege

Każdy płaci najmniej na ile może sobie pozwolić. Za te pracę kasa jest bez tragedii. Za te pracę nie płacą lepiej w okolicy. Za wymagane kwalifikacje do tej pracy nie zapłacą lepiej nigdzie. Podwyżki w styczniu może będą może nie, jak ktoś ma alternatywę to niech zmieni robotę jak nie to niech znajdzie lub zamilknie na wieki...

@Grajek

Nikt na tą imprezę nie chce iść . A jak płacić nie będą i nie dadzą podwyżki to ludzie się zmyją. Bo głodem przymierac nie będą praca jest w całej Europie. Nawet Ukraincy nie chcą robić .(usunięte przez administratora)

Kolega

No bez przesady ze przymierasz głodem. Zarobki nie są takie najgorsze nie przesadzajcie a pozatym nie wszystko zależy od fiege

Popieram szczególnie sziping

Jasio
@Kolega

No zarobki są super haaaaaaaaaaaa a od kogo zależy ,

Ktoś

Przekonałem się ze tutaj zamiatają wszystko pod dywan, kłamią, udają, maski przybierają pomocnych… niesprawiedliwość króluje, szkoda ze nie można nic z tym zrobić niż tylko się zwolnić.

Ciekawe jakie

Nana
@Abc

Ciekawość pierwszym stopniem do piekła

@Ktoś

Zamiatają pod dywan hmmm A zgłosiłeś problem? Czy tylko skargę anonimową napisałeś tak jak większość A potem się dziwią ze pod dywan zamiatają. A komu mają dać odpowiedź? Masz problem to miej odwagę mowic A nie czekacie na cud

apologeta
@Ktoś

A gdzie tego nie ma? Są firmy, gdzie -oprócz tych wymienionych przez Ciebie rzeczy- pracujesz w gorszych warunkach, nawet bez umowy o pracę (np comiesięczne śmieciówki).

@Kolega

Jakbyś wiedział za zgłaszanie problemów będą cię gnoić żebyś się zwolnił albo oleja temat. Za długo tu pracuje by tego nie wiedzieć ;)

@Ktos

Tyle piszecie o gnojeniu o znęcaniu się to napiszcie konkrety zehy można było coś zrobić, kto cie bd gnoil ? Ja tam z tym problemu nie miałem. Zgłosiłem problem, rozwiązany na poziomie am i żadnego gnojenia nie było a gdyby nawet było to poszedłbym wyżej jakby była taka potrzeba. Ale miałem odwagę powiedzieć o swoim problemie. A wy narzekacie i narzekacie a dalej tu pracujecie

@Kolega

Napewno :) Może miałeś lepszego am. Tyle w temacie.

Mag

Z całego serca odradzam pracę w zalando Ameryka Fiege ,brak szacunku do człowieka brak jakiej kolwiego drogi rozwoju jeśli nikogo nie znasz. ARREASI ROBIA CO CHCĄ JAK BY TO BYLA ICH FIRMA NIE MA NAD NIMI ŻADNEJ KONTROLI. Nie kompetentni ludzie na stanowiskach nie ludzki transport i kłamstwa kłamstwa jeszcze raz kłamstwa Fiege to dno omijać szerokim łukiem

Zouza
@Mag

Zarzucasz ludziom brak kompetencji (kłamliwie, bo nie masz zielonego pojęcia jakie kolto ma kompetencje), a nie potrafisz jednego zdania bez błędu sklecić. Wstyd jak nie wiem. Spakuj w kieszeń ten swój kompleks niższości i bon voyage.

Pracownim
@Zouza

Nie pisz bzdur. Jedna wielka granda areas po zawodówce kpina

Daje pięć gwiazd
@Mag

Mi się podoba wstaje o 4 rano godzina drogi rozlatujacym się busem potem 30 km na picu biegania. I znowu godzina drogi . Kompiel spać i od nowa

@Mag

Odradzasz i narzekasz a ciekawe czy odszedłeś czy poleciałesz? Tam jest naprawdę tak źle, niesprawiedliwe i nieludzko? Prawie 2000 ludzi przecież nie może się mylić :)

Zouza
@Pracownim

A skąd masz takie informacje? Z Instytutu Danych Z(usunięte przez administratora)? Sam piszesz bzdury jak potłuczony, od kiedy to ktoś po zawodówce nie może iść dalej do szkoły? Poza tym, kim Ty jesteś żeby oceniać czyjeś kompetencje? Sam co skończyłeś, no pochwal się, Akademię Chłopskiego Rozumu? Skoro jesteś taki super kompetentny i wykształcony, to startuj na areasa, no, pokaz co potrafisz.

Nikita999
@Zouza

To co napisał @mag to szczera prawda. (usunięte przez administratora)

Lidia
@Mag

A o jakim stanowisku mówisz?

Prawda

Nasze przedszkole fiege...

ZERO SZACUNKU W NASZYM KIERUNKU....ZACZYNA SIE ZMIENIAC W DOMOWE PRZEDSZKOLE....SERIO TAKIE PLAKATY NA MAGAZYNKU JAK BY DZIECI ROBIŁY....TERAZ JAKIŚ WIERSZYK MAMY UKLADAC...POZNIEJ KUPIĄ NAM ZABAWKI I LOZKA DO LEŻAKOWANIA...BRAKUJE SMOCZKOW I PAMPERSOW...ZENADA...

X
@Nasze przedszkole fiege...

Zgadzam się zrobi w przedszkolu lepiej traktują niż oni nas tutaj

Jasmina
@Nasze przedszkole fiege...

Taki mają szacunek zrobić z nas dzieci specjalnej troski .

Kruk

@X

To wróć do przedszkola nikt na siłę cie na szkoleniach nie trzymał.

""""
@Nasze przedszkole fiege...

Pampersy to niedługo na sorcie dadzą najlepiej niech zatrudnia nie robiących pod siebie

Edzia

Kiedy podwyżki ? Ludzie odchodzą bo mało zarabiają

xx
@Edzia

W styczniu jak co roku!Państwo podniesie....

Zarobisz Fiege
@Edzia

Przecież są na bieżąco.Ogrzewanie,żywność,benzyna....mało?

Zostaw merytoryczną opinię o Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka - Olsztynek

• Jak się pracuje w Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka?

Zobacz opinie na temat firmy Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 666.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 591, z czego 81 to opinie pozytywne, 285 to opinie negatywne, a 225 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka?

Kandydaci do pracy w Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka