Opinie o Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka w Olsztynek

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka w Olsztynek

Bedřich Hrozný

Witam, po niemal "-?-" pracy w Fiege E-com North sp. z o.o. Ameryka, pozwolę sobie wypowiedzieć. Na dziale Zwroty (Returns) zmiana A jest 5 (słownie pięciu) Tim Liderów. Najlepszy TL to Pan Marek: kompetentny, komunikuje się krótko treściwie i sensownie nie "ględzi" jak pozostali TL. Oby więcej takich w firmie !

robol supporter

Siema, mam pytanko, dlaczego TL został typo co go wywalili za alko i teraz wrocil ksiaze na pomarańczowa koszulke? Jest pełno ludzi, którzy maja predyspozycje i przede wszystkim umiejetnosci, a tutaj to wyglada, jakby wybierali ludzi z wyliczanki xd

Wiecha
@robol supporter

A jaki TL ma studia wyższe wykształcenie adekwatne do wykonywanejj funkcji . Toć to z łapanki ludziki część se wydziobała awansik (usunięte przez administratora) Co do pracy to nie wiem co tu zachlwalac te czwartki owocowe czy obiad za złotówkę wielu osobom co prawda ta super praca ratuje życie , głównie tym mieszkającym na jakichś wnioskach bez dojazdu i perspektyw na jaki kolwiek zarobek .

Xyz
@robol supporter

A o kogo chodzi ? Jaka zmiana i dział ?

Figuamak

20 latki chowają się po kontach taki ich etos pracy do tego podatku im nie odciągają i są premiowani (usunięte przez administratora) wie za co ? , A pracownicy 40+ którzy są nauczeni pracy za nich robią do tego 15% premii i na więcej liczyć nie możesz.

@Figuamak

A jeżeli można już liczyć na te 15% premii to za co? Trzeba jakieś konkretne wytyczne spełniać, czy jak to jest?

A

Można liczyć na premie nawet jak jeśli nic nie robisz ,no może trochę musisz ,bo nie wypada tak nic, musisz tylko dobrze gadać i zagadywać liderów .Niech Dyrektor przypatrzy się pracy na packu kto wieęcej rozmawia ,a ile pracuje ,oczywiście o normach to nie wiedzą ,że trzeba robić ,nie oni ,a to wiedzą najlepiej liderzy z packu ,a gdzie Areasi,czemu tego nie kontrolują???Ci ,którzy zasuwają tam ,nie są doceniani ,taka prawda

jak do tego doszło nie wiem

na przestrzeni lat nic się na tym dziale nie zmienia. Daniel na początku dobrego wrażenia nie robił. Po czasie jednak się to zmieniło i da się z nim dogadać w różnych kwestiach. To na duży plus. Co do Pauliny. Szkoda, że przeszła na inny dział, ale dziwne jest to , że wiecznie przesiaduje u nas choć ma teraz swój dział i swoich pracowników, którymi powinna się zająć gdyż codzienne przesiadywanie u nas jest co najmniej dziwne. poruszenie kwestii przerw. trochę niewiele można powiedzieć na ten temat kiedy do końca odprawa zaczyna się 3 minuty przed gongiem... powinno być to poruszone na początku zmiany. Dzisiejsza sytuacja również została zamieciona pod dywan bo zero odzewu ze strony TL w tej kwestii. przykro patrzeć na to wszystko i trochę wstyd , że osoby z innych działów zwracają na to uwagę.

Magazynier

Opisze przebieg rekrutacji w moim przypadku: 1. Idzie sie do ochroniarza po identyfikator ("Visitor") - musicie okazac swoj dowod osobisty, potem do budynku, pietro wyzej na recepcje, podajecie nazwisko i czekacie. 2. Po kilkunastu minutach przychodzi osoba ktora zabiera was, z cala grupa (okolo 20 osob +/-) pietro wyzej do pokoju z telewizorem gdzie wyswietlane sa slajdy o firmie, pracy i mozliwosci rozwoju. Z tego co zapamietalem to przy pierwszym slajdzie pani prowadzaca chyba kilka razy mowila o tym, ze: "to nie jest korporacja" (jest) i ze nie jest to firma powiazana w zaden sposob z Zalando (pomimo wielkiego znaku "Zalando" na froncie budynku), ogolnie ze slajdow w skrocie wynikalo tyle: Karta multisport lub karta sport + kultura (50 zl doplaty), opieka medyczna medicover, lekcje angielskiego za darmo dla pracownikow (po godzinach) i jakies inne szkolenia, ktore nie byly wymienione. Sa tez benefity dla osob ktore maja np. male dziecko tj. nieco ponad 100zl na zlobki czy na inne rzeczy edukacyjne. Umowy o prace: 1. Na start: 3 miesieczny okres probny, 2. Po okresie probnym umowa na 6 albo 12 miesiecy (nie pamietam dokladnie) 3. A potem: na czas nieokreslony. Mozliwosci rozwoju: magazynier (1 stanowisko) --> mentor (20-50 osob pod soba), problem solver (wymagana znajomosc angielskiego), team leader (50-150 osob pod soba, wymagany angielski) i jakies inne ktorych nie pamietam. Ale radze sie nie nabierac, ze po tym jak zostaniecie mentorem to wasze zarobki podskocza z najnizszej krajowej do 5 tysiecy (w niemczech jedna kobieta dostala oferte 50 euro podwyzki za zostanie mentorem, w polsce mysle ze jest podobnie). Po prezentacji dostajecie do wypelnienia formularz: dane osobowe, wyksztalcenie, dwie poprzednie prace, znajomosc obslugi komputera, znajomosc angielskiego itd. Jak juz wypelnicie formularz to zostaniecie zaproszeni do pokoju na rozmowe (mowie "pokoj", ale nie ma do niego drzwi, wszyscy slysza i widza co mowicie, a jakby tego bylo malo to na rozmowie sa 3 osoby jednoczesnie [3 rekruterow i 3 kandydatow]). Na rozmowie nie prosza was nawet o CV, jedynie posluguja sie formularzem ktory wypelniliscie oraz o to gdzie pracowaliscie i czy nie macie jakichs schorzen/urazow itd. Jedyne pytanie jakie dostalem na rozmowie to "ile chcialbym zarabiac?"... prawie kazdy dostaje najnizsza krajowa albo ewentualnie 100-300zl wiecej w zaleznosci od doswiadczenia i kwalifikacji, ale nie liczcie na wiecej na start. Wiecej pytan nie mieli, praktycznie brak jakichkolwiek pytan osobistych, typowa masówka, widac ze chca zatrudnich tyle osob ile sie tylko da. Moim zdaniem mozna tam popracowac te 3 miesiace na okresie probnym, skorzystac ile sie da ze szkolen i lekcji angielskiego a potem szukac innej pracy (chyba, ze nie ma sie wyksztalcenia/ambicji na lepsza prace).

1. Schorzenia/urazy. 2. Ile chcialbys zarabiac? 3. Czy masz jakies doswiadczenie? 4. Wiecej nie pamieta, ale byly to pytania bardzo ogolne, ale czego sie spodziewac skoro nawet nie wymagaja CV na rozmowie (ani przed nia).

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Poszukujemy lakierników do pracy w DE
DWL Job Sp. z o.o.
logo firmy Doradca ds. techniczno - handlowych
TLC Rental Sp. z o.o.
Ze Szkolenia

W styczniu moja siostra odbyła szkolenie na innym dziale był to resive. Dostała super mentorke i fajnie się robiło. Na drugi dzień też miała taką samą mentorke ale doszła jeszcze jedna która stała z boku i miała swoją którą uczyła. I wtedy już nie było tak kolorowo. Kobieta ciągle narzekała na robote. Na nową liderke która kiedyś była mentorem. Na innych liderów. Jacy nie mili i(usunięte przez administratora) i jeden i drugi. Mówiła jej że ona dobrze klei ale liderzy zmienili i że ma tak kleić i zaraz spotkanie to ona się za to weźmie i powie. Ktoś podchodził była dobra ten ktoś odchodził i odrazu jaki to on ona nie jest. Gdy siostry mentorka odeszła to podeszła i mówi nie słuchaj jej ona źle uczy bo jest nowa i źle wybrana. … wczoraj siostra dowiedziała się że na nią gadała. Od osób na obiedzie. Nie pozdrawiamy nie gadaj dookoła to może nie będzie tylu ludzi do gadania na ciebie

Były magazynier

Już tam nie pracuje , ale premii po zakończonym m/cu nie otrzymałem.

@Były magazynier

A za co właściwie można dostać premię pracując na magazynie? I jakie wynagrodzenie obowiązuje, będąc na tym stanowisku? :) Pochwal się, jeśli możesz. Bo zastanawiam się nad aplikacją w to miejsce.

Ktoś

Potwierdzam! Choć ja dostałem premię za normy i zaangażowanie, to ludzie tam patrzą na czubek własnego nosa

Droga wolna

Błagam zapisujcie się do związków. Wciąż nas jest za mało żeby zapewnić ciepłą posadkę pani przewodniczącej. Jeszcze kilka deklaracji i w końcu zasiądzie na zasłużonym wygodnym krzesełku z nielimitowanym dostępem do kawusi. Bo chyba o to chodzi w tym całym zamieszaniu. Mija trzeci miesiąc a działalność związku ogranicza się do machania chorągiewką przez ledwie mówiącego po polsku obywatela Ukrainy. Rozumiem, że to on będzie udzielał wsparcia w walce o nasz dobrobyt. Prawda natomiast jest taka, że to jedyna firma w obrębie 20 km, która za darmo wozi do pracy, daje ciepły posiłek, płaci pensję na czas bez kombinowania i wliczania premii i innych składników do podstawy. Obawiam się, że to wymachiwanie chorągiewką może jedynie nam zaszkodzić. Dajcie ludziom spokojnie pracować i zarabiać na życie. Wszędzie trzeba pracować, a jak ktoś jest nierobem to wszędzie będzie mu źle. Droga wolna

@Droga wolna

Trzy miesiące są a nic dla ludzi nie zrobili tylko zamęt i kłótnie powodują, zwykli (usunięte przez administratora) , potem wstyd będzie, że się w takich związkach było i tylko pieniądze straciło a będzie tak jak było.

O komuś z biura kazali napisać negatywną opinię nt związków? Hahahha... świadomi ludzie zapisują się do nich bo chcą walczyć o swoje dobro w pracy którego nie ma. Członków jest ponad 100 także rośnie i będzie więcej! Wicha jest nie przystąpić do nich i dalej być poniżanym i okszukiwanym przez przełożonych.

Xxx
@Droga wolna

Czy ktoś pracuje w Przyłekach z Szubina?

Ktoś

Pracować- mi też się dobrze pracuje ale nie satysfakcjonuje mnie 100 stażowego np xD mów za siebie ogólnie. Bo są osoby co chcą związku ;)

Szczerze
@Droga wolna

Zacznij od siebie droga wolna , są firmy które zapewniają transport choć by Biedronka w Stawigudzie. Miejmy my nadzieję że związki zadbają o pracownika . Bo kokosów tu nie na 3400 zł Neto to egzystencja . Co do dowozów wyjścia nie mają jak magazyn na zadupiu ,nikt za taką pensję nie wydawał by na paliwo a szukał innej pracy .

Ameryka
@Szczerze

Praca na (usunięte przez administratora)? Nie jeden kiedyś marzył o wyjeździe do Ameryki ale nie mógł pojechać ze względu na brak wizy. Teraz każdy ma możliwość codziennie pracować w Ameryce i tego samego dnia być w domu i jeszcze narzekają....

Kaja

Wszyscy. To jedna (usunięte przez administratora) Udają że im zależy a tak naprawdę jesteś tylko numerem konta na którym co miesiąc ma być wypłata :)

Anonimowy

Witam po jakim czasie można znowu przyjąć się do Zalando tak dla wiedzy potrzebuje proszę o odpowiedź

@Anonimowy

Zależy za co straciłeś/aś pracę , liczy się naprawdę opinia twojego byłego TL. Czy wogule cię zatrudnią ponownie

Ktoś

No ja np. zwolniłem się samemu, ale to tylko dlatego, że zostałem oskarżony o rzekome (usunięte przez administratora), które się nie potwierdziło ???? chciałem z początku wrócić, ale wczoraj na zimno to przeanalizowałem i doszedłem do wniosku, że jeśli taka sytuacja miała miejsce, to się powtórzy i atmosfera już nie będzie taka sama jaka była wcześniej. Poza tym ta osoba chciała bym się zwolnił i do tego dążyła sama. Więc, to była dobra decyzja - wracam do byłej pracy na chwilę hahaha ???? Nie pozdrawiam Receive zmiana A

Ktoś

A co w nim takiego wyjątkowego? Osobiście, to nie była zła praca, tylko osoba na którą trafiłem nie była odpowiednia, a mnie ostrzegano przed nią

Podkulone ogonki

Mam wrażenie że najwięcej w temacie związków mają do powiedzenia osoby bez elementarnego pojęcia czym one są, jak działają i o co walczą. Posiadacze wczesnofeudalnej mentalności eksponują swoje frustracje obrzucając błotem ludzi którzy odważyli się zaprotestować przeciwko niesprawiedliwości. Już sama forma tych wybluzgów jednoznacznie wskazuje na poważne zaburzenia emocjonalne. Pomysły o intratnych posadach w strukturach związku są najlepszym przykładem kompletnej ignorancji i nieznajomości tematu. To właściwie wyczerpuje możliwość jakiejkolwiek dyskusji. Jedno jest pewne - wygodniej jest nie wiedzieć, nie działać, nie myśleć i ze spokojem przesiedzieć żyćko na podkulonym ogonku.A! I od czasu do czasu pochwalić dobrodzieja.

Yzz
@Podkulone ogonki

Jeśli są związki, które faktycznie chcą coś zrobić dla ludzi. Na ten moment te związki działają tak, że szerzą mowę nienawiści, napuszczają jednych na drugich, dzielą pracowników na lepszych ( pracownik magazynowy) i gorszych ( TL) zamiast usiąść do rozmów i wypracować jakiś kompromis z korzyścią dla pracownika. Nie wszyscy TL są źli, są tacy co chcą dla pracowników jak najlepiej ale w większości przypadków wykonują polecania góry, bo na tym polega ich praca, są pewne decyzje z którymi nie mogą dyskutować - współczuję tym co tego nie rozumieją i to, że źle się dzieje identyfikują z TL ale nie decyzjami zarządczymi biura.

Witam wszystkich pracujących w Zalando Olsztynek, przychodzę z pytaniem przedwczoraj złożyłem CV i czego mam się najbardziej obawiać w takiej firmie (będę pierwszy raz pracować w tak dużej firmie przy czym tam się robi jako magazynier przyjęty pierwszy raz? Jak wygląda wypłata dla świeżo przyjętego pracownika? Jak atmosfera czy są chamy itd? Proszę o odpowiedź z góry dziekuje

@Anonim

Przede wszystkim oczy w około głowy tu każdy na każdego jak nie to coś wymyśla . Napewno będziesz robił przez jakiś czas za kogoś a ten ktoś będzie zajęty wszystkim nie pracą. Po pewnym czasie przekonasz się że są równi i wrownuejsi kułka wzajemnej adoracji itp.

Nie rozumiem komentu, nabijasz się z @Pracownik? Twoim zdaniem nieprawdę napisał o pracowaniu za kogoś i o grupkach, które się tworzą na magazynie?

Kk
@Anonim

Mam pytanie czy w tej firmie przyjmują i jak to zrobić

Pytanko

Kiedy można odbierać karty podarunkowe ?

Hejho

To co trzy soboty w miesiącu i co 6 wolna? Czy jak to szło? A pracownicy to życia prywatnego, rodzin i obowiązków nie ma ja, wszystko za najniższą krajową. Hahaha

Zadowolony pracownik
@Hejho

A tam nie narzekaj ! Owocowe wtorki i czwartki a kto wie może jeszcze w soboty będą owocki ? Nie patrz na pieniądze, robota lekka nie jest źle. Ja tam lubię tu pracować. Fajnie że jesteś !

Pracownik śmiesznego Zalando
@Hejho

Ten kto układał ten grafik to chyba życia po za pracą nie mają że ludziom 5 sobót z rzędu każą robić. Cyrk żenada. Banda oszołomów to układała. (usunięte przez administratora) tyle w temacie

Xyz
@Pracownik śmiesznego Zalando

Ten , który układał grafik ma weekendy wolne:))). A robole do roboty!!!

Kaśka
@Pracownik śmiesznego Zalando

To faktycznie logistyczne jest to bardzo źle ułożone... Czy chociaż można liczyć na większą stawkę wynagrodzenia za pracę w weekend? Jak to wygląda? Napiszcie

Tak słabo że za nocki nie płacą więcej? I niedziela też chyba powinna być płacona jak setki. Tu tak nie jest? Nie ma w firmie związków zawodowych żeby zawalczyć o lepszą kasę dla pracowników?

Ej ta praca jest fajna

Ja na prawdę lubię TU pracować :) znam masę ludzi którzy mają swoje zdanie i nie dadzą omotać się osobom trzecim aleee są tez tacy którzy nie maja swojego zdania i idą za głosem kilku osób. Jak nie spróbujesz i nie poznasz bądź nie przekonasz się sam to nie ma o czym gadać bo łatwo jest oczernić firmę bądź zakład pracy słysząc takie a nie inne opinie . Są tu osoby które chcą współpracować i PRACOWAĆ. Nikt nie zabrania zmienić pracy

Fiege
@Ej ta praca jest fajna

Tak dla przypomnienia dla wszystkich pracujemy w firmie Fiege . Niektórzy cały czas mowia i utożsamiają się z Zalando . Wystarczy spojrzeć na umowę z kim ma się podpisana a następnie jak już jesteście ubrani w odzież robocza spójrzcie w lustro i zobaczcie logo jakiej firmy macie na koszulce :) niewiem jak tam się w Zalando pracuje ale w Fiege mi się podoba :)

Zarobisz Fiege
@Ej ta praca jest fajna

Oprócz mocnej deklaracji zawartej w pierwszym zdaniu Twoja wypowiedź jest w zasadzie pozbawiona sensu.

Ktos

Czy zwroty mają zamknąć?

Yyy

PRACUŚ.... TWOJA WYPOWIEDŹ JEST TAK BEZNADZIEJNA JAK TA FIRMA... ZATRUDNIAJĄ LUDZI Z TZW. ULICY TO CZEGO MOŻNA SIĘ SPODZIEWAĆ???, NIE SZANUJĄ LUDZI LOJALNYCH.... UCZCIWIE PRACUJĄCYCH... I TACY JUŻ TU NIE PRACUJĄ.. Albo została tylko garstka PROSTE... A CO do PANI Z RADIA BRAWO ZA ODWAGĘ..

Ktos

Nie wrzucaj wszystkich do jednego wiadra! To że ktoś kradnie nie znaczy że reszta też! I ja nie zamierzam być poniżana by osłaniać bieliznę bo "ktoś" chce coś przemycić!

Luzik@

Dlaczego nie? Lubisz swoją pracę i płacę taką jak teraz? Nie chcesz zmian? Wolisz stać biernie i narzekać!!!!

Abc
@Luzik@

Tak lubię i kasa tez nie jest najgorsza. Wolę pracować i mieć za co żyć a nie bawić się w związki

Martysia
@Abc

Kasa jest nie najgorsza? To chętnie się dowiem jak tu teraz płacą. Poza tym czy jest sama podstawa czy premie też dają za dobrą robotę?

Józek@
@Martysia

Jeśli pracujesz pierwszy rok ,to postawa 3600+15% premia ,brutto.Oczywiście,jeśli do końca miesiąca uda ci się jej nie stracić;). Netto ok. 3400. Od nowego roku będzie powyżka ,aż 700zł brutto. I będziemy zarabiać o 50zł więcej od najniższej krajowej. To taka właśnie nie najgorsza kasa!!!:):):) Najważniejsza rzecz. Grafik na grudzień i styczeń , po 4 soboty pracujące!!!

Zalandowiec

Ta pani ma przynajmniej prawdziwe ,,jaja" a nie jak nie którzy nic nie robią aby sobie poprawic sobie warunki pracy Dość wyzysku w Polsce dla Niemców Trzymamy kciuki za wygraną

Tusk

Dlaczego powszechna nagonka na podwinięte nogawki nie dotyczy państwa w białych koszuleczkach ? Taka pani arena menadżer z picku chodzi sobie w tak podwiniętych nogawkach że gdyby zobaczył ją muzułmanin to 10 razy by się pomodlił a potem oczywiście wysadził się w powietrze. Jak już się czepiacie to czepiajcie wszystkich ;)

Kinga
@Tusk

Bo państwo w białych koszulkach maja inny zakres obowiązków niż my, nie pracują przy wannach to i nie muszą mieć. Na siłę szukanie problemów

%%%%
@Tusk

bardziej wziął bym się za białe kołnierzyki pod kątem wyrywkowego sprawdzania trzeźwości w pracy. Już 2x po weekendzie miałam okazję wyczuć podczas rozmowy nutkę alkoholu (chyba nie są tak głupi aby pić przed pracą ale kto wie, jak starają sobie radzić ze stresem...). Nas sprawdzają non-stop a oni są bezkarni. Spodnie, spodniami, one nie stwarzają takiego zagrożenia jak bycie pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

Życzliwa
@%%%%

Ja też poczułam kilka razy, dopiero potem zorientowałam się że beknęłam ... No cóż

Grajuś

Wola hola od muzyczki, relikt polski hymn to je, barany nie rozumieta tej sztuki. Najlepsza muzyczka każdy gada ze nie lubi a się najebieta i śpiewata dawaj pogadać do mnie to ci wytłumaczę

Janek

Można to zgłosić na plebani w dąbrowie górniczej, tam wikary przyjmuje takie zgłoszenia.

kocham fiege

Jak tam? Przygotowani na jedną niedzielę pracującą w miesiącu? Na stronie agencji pracy w ogłoszeniu jako wymagania podają ''gotowość do pracy w weekendy (trzy soboty w miesiącu oraz jedna niedziela są pracujące, do odebrania jako dzień wolny w tygodniu)'' . Ale jak to było? Wszystkie zmiany w grafiku miały być konsultowane z przedstawicielem pracowników? Góra pewnie powie, że agencja się pomyliła, a potem znienacka przed Nowym Rokiem poinformują o zmianie.

Zostaw merytoryczną opinię o Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka - Olsztynek

• Jak się pracuje w Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka?

Zobacz opinie na temat firmy Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 664.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 589, z czego 81 to opinie pozytywne, 285 to opinie negatywne, a 223 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka?

Kandydaci do pracy w Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fiege E-Com North Sp. z o.o. Ameryka