Opinie o Sas Group Sp. z o.o. w Wola

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Sas Group Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Sas Group Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Opakowania, etykiety, folie, taśmy - produkcja palet

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sas Group Sp. z o.o. w Wola

Mariusz

Zmienić kierownika Jarusia i bedzie firma super

Pracowałem w tym zakładzie na produkcji palet ,są dwie zmiany faktycznie trzeba się wprawić jak w każdym zakładzie poznać prace na tej jednej zmianie było spoko ale ta zmiana co ten koleś jest brygadzista z Woli to porażka stosuje mobbing ,potrafi stać i krzyczeć, i nikt na to nie reaguje ,a przed kierownikiem mówi ze to ten nowy źle pracuje i cała wina rzucana jest na pracownika. A pracownicy którzy pracują tam dłużej nie odżywają się bo nie chcą sobie zaszkodzić. Zrezygnowałem bo kto normalny pozwoli sobie na takie traktowanie .Oczywiście kierownik zaproponował Mi ze zawsze mogę wrócić do pracy w tym zakładzie a co do tego brygadzisty ze jest dobrym brygadzista itd. Także koleś na wszystko ma przyzwolenie i niestety nic z tym nic nie robi ,,,,,,,,,,,,

luki

Pracowałem w tym zakładzie, jeżeli chodzi o kierownictwo i prace jest w porządku. Przy zatrudnianiu unikajcie zmiany brygadzisty Pana G z Woli, odradzam pracy na jego zmianie.

Pawel

Chciałem tam pracować bo widzę ,że szukają ale po przeczytaniu opinii od byłych pracowników to rozumiem ,że lepiej omijać z daleka .

@Pawel

Na dłuższą mete nie warto i podjołeś najlepszą z możliwych decyzji...Paweł jeśli jesteś normalnym człowiekiem który w życiu chce dobrze i pozytywnie coś sobą reprezentować to chcąc iść do nich...-SZKODA byłoby Cie Paweł.

Aneta
@Pawel

Cześć, a nie myślałeś o tym aby przyjąć się do pracy np. na okres próbny i samemu wyrobić sobie opinię odnośnie pracy w Sas Group? Wiem z doświadczenia, że każdy ma inny punkt widzenia i czasami to co innym nie pasuje nam może w zupełności odpowiadać.

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Jak długo czekaliście na odzew z Sas Group Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Nie polecam

Zdaleka od nich!!!!!!

Ciężko jest w systemie 12/12 w Sas Group Sp. z o.o.? Ktoś coś?

Daj sobie spokój

Jak wygląda oferta u nich w przedsiębiorstwie Sas Group Sp. z o.o. w miejscowości Wola? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na nowe komentarze. Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Z daleka od nich!

Lukas były pracownik

Zakład pracy który zdecydowańie wszystkim odradzam i w którym nie ma miejsca dla normalnych ludźi którzy chcą dobrze i coś sobą reprezentować...Kierownicy stronniczy którzy widać że są po znajomośći a nie kompetencjach a nimi wszystkimi i całym zakładem rządzi chory psychicznie załadunkowy którem wszystko wolno i przez ktörego normalni ludźie na poźiomie śie co chwile zwalniają a pseudokierownicy nic z tym nie robią i jawnie to akceptują.Od tego zakładu trzymajcie sie z daleka!!!

Kris

Nie polecam brak jakichkolwiek organizacji pracy, kierownik Wojtek pseudonim patyk dba tylko o swój interes, notoryczne wypadki przynajmniej jeden na miesiąc ! Brak szkoleń BHP, płacą marne grosze a za wszystko jest winny pracownik, brak szacunku dla drugiej osoby, notoryczne na zebraniach mówione jest że zakład da sobie radę bez nas pracowników !

Zostaw merytoryczną opinię o Sas Group Sp. z o.o. - Wola

• Jak się pracuje w Sas Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sas Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sas Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 6 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sas Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sas Group Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sas Group Sp. z o.o.