Opinie o Sas Group Sp. z o.o. w Wola

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Sas Group Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Sas Group Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Opakowania, etykiety, folie, taśmy - produkcja palet

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sas Group Sp. z o.o. w Wola

Adrian .N

Bardzo dobra firma jest pracowałem tam rok . Zarobki bardzo dobre mile szefostwo jeśli była by możliwość to bym tam wrucil. Polecam

@Łysy

Jak atmosfera dobra to już duży plus. Macie w firmie dobre warunki socjalne? Mam na myśli stołówkę gdzie można zjeść śniadanie alb obiad? Jak długa jest przerwa i czy rozliczają z niej co do minuty?

Kwota podana w ogłoszeniu na olx, a podczas rozmowy znacznie się różni szkoda że na korzyść firmy

@Kandydat

A możesz kwotowo podać ile było w ogłoszeniu, a ile w rozmowie powiedzieli Ci? Nie ma ogłoszeń na produkcję palet teraz, a z września co było, to wygasło. Nie mogę sam tej obiecanej kwoty sprawdzić

Kandydat Nowy wpis

5500zł brutto w ogłoszeniu a dają najniższą krajową

@Kandydat

No co ty? Przecież to spora różnica? Pytałeś na rozmowie z czego to wynika? Może na na okresie próbnym mniej a potem podwyżka czy nic z tego?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Sas Group Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Adrian .N

@Adrian .N

Wiesz co, dobre zarobki dla każdego oznaczają co innego :/ Podasz widełki? I o jakie stanowisko chodzi? Czy ogólnie firma dobrze płaci pracownikom? Chce się zgłosić do pracy na operatora maszyn i ciekawi mnie na co tu może liczyć pracownik, jaka panuje atmosfera w pracy między brygadzistami? Tak jeszcze zapytam, czemu odszedłeś, jak ci się tu robota podobała?

Łysy

Widełki masz podane przy ogłoszeniu pracy, reszty w tej sprawie dowiesz się na rozmowie. Firma dba o pracowników i stara się płacić należycie. Jeśli chcesz się zgłosić to zapraszamy, a atmosfera między brygadzistami jest bardzo dobra.

@Łysy

Czy firma Sas Group Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Praca dla (usunięte przez administratora)gdy jest praca i jestes potrzebny to wszystko ok minom 2 miesiące jestes już nie potrzebny to ci przyjdą z wypowiedzeniem Unikac zmiany tego palanta który zamiast pracowac zagaduje kolezanki z pracy Sa równi i równiejsi

Czyli zatrudniają tylko na krótki czas? Rozumiem, że w ogłoszeniu nie było takiej wzmianki? :/ Dużo osób jest zwalnianych z powodu przestojów czy to takie jakieś marginalne przypadki?

Ula

Osobiście trochę żałuję, że nie piszecie wprost, jakie są te zarobki na produkcji palet. Niskie, to dla każdego znaczy co innego, są osoby, których i 10 tysięcy netto nie zadowoli. Chciałabym poznać kwoty, żeby na ich podstawie oszacować, ile może zarabiać specjalista ds. sprzedaży. A może ktoś wie?

Źle

Bardzo niskie zarobi nie polecam

Tragedia

Tragedia żeby faktycznie zarobić pieniądze trzeba pracować soboty niedziele i święta na drugiej hali pracują normalnie bez niedziel i świąt i tez nie wszystkie soboty to pieniądze tam za ciekawe nie beda

Julia
@Tragedia

A to czemu takie rozbieżności na tych halach są? Która jest od czego w takim razie?

Łukasz

Wiadomo ale nie każdy ma możliwość odejść gdzieś indziej do roboty. A wracając do tych pracujących sobót i niedziel to jak wtedy płacą? Są setki?

Dziunia

Co sadzicie o tej firmie i o liderze Patryku T ???

Xd
@Dziunia

Jeżeli chodzi o lidera Patryka jest ok i pod względem pracy i ludzi ,wiadomo każdy popełnia niekiedy błędy ale wszystko stara sie ogarnąć .

Niuk
@Dziunia

Brygadzista cierpi na chorobę psychiczną

@Dziunia

Patryk co tu dużo mówić, pracuję odkąd pamiętam, bardzo dobry pracownik, bez konfliktowy, sumienny, odpowiedzialny, dogadujący się z wszystkimi, a zarazem bardzo pracowity.

Nie polecam

Nie polecam niskie zarobki rozmowy o podwyżce nic nie dają do tego starają się tego unikać.

Halina
@Nie polecam

Okej, ale skoro już narzekasz na te niskie zarobki, to co stoi na przeszkodzie, żebyś napisał, jak one się dokładnie prezentują? No chyba, że to jakaś wielka tajemnica...

@Halina

W każdej firmie istnieje takie coś jak klauzula poufności i dlatego ????

Łukasz

Chodzi o niskie stawki i pracę w weekendy? Bo ktoś o tym wspominał. Czy masz inne zastrzeżenia? Długo już tu pracujesz?

Miłosz

Czy w tym systemie dwuzmianowym, pracuje się po 12 godzin?

Mały

Atmosfera jest świwtna, na warunki też nie można narzekać, jak ktoś dobrze pracuje i bierze soboty to jest dobry zarobek. Moim zdaniem narzekania są bzdurom.

cóż mogę powiedzieć... warunki spoko , z urlopami nie ma problemu, jest wesoło i przyjaźnie. A to że ktoś pisze że ktoś krzyczy im nad uchem ... nigdy takiej sytuacji nie widziałem ale za to widziałem nowych ludzi którym trzeba tłumaczyć do czego służy miotła i jak się nią posługiwać ... pewnie oni wyrażają swe opinie gdyż się im zwróciło uwagę , że jak już trzyma tą miotłę to niech pozamiata . ogólnie jestem bardzo zadowolony w pracy w tej firmie i jak na razie nie mam zamiaru zmieniać pracy ani o tym nie myślę. pozdrawiam

To chyba za mały staż ma ktos w tej firmie bo akcje różne były ,są i znając życie będą.

były pracownik Lukasz

Znam temat i przerabiałam i trochę czasu tam spędziłem...Z szacunkiem do ludzi był zawsze problem od początku jak przyszli na Wole...A kierownik Damian zawsze miał problem z autorytatyzmem i zawsze widział to co widzieć chciał a nie jaka jest prawda i że pracownik na prawdę i szczerze chciał pracować i być w porządku...Sam przez niego jak ruszyła hala z podporami do palet za to że chciałem dobrze,coś sobą reprezentować i śie zainteresować zostałem sprowadzony do takiego czyli zera...Odszedłem z pracy z powodu właśnie jego stronniczości i z powodu pana Zbigniewa O.owczesnego załadunkowego.

Polecam prace w tej firmie.Wszędzie trzeba nabrać doświadczenia i robić swoje.A ludzmi nawe tymi co zarządzają sie nie przejmować ,każdy może miec przecież gorszy dzień????

Kto tam pracował to wie jak to wygląda na produkcji palet ,na jednej zmianie ludzie chca pracować na drugiej nie za bardzo i każdy wie dlaczego .No cóż to zawsze pracownicy wyolbrzymiaja i kłamią jak jest powiedziane a dobrze każdy wie kto kłamie i nagaduje na pracowników jakby nie ten koleś to było by ok i dobrze pracownicy o tym wiedzą ale po co się odzywać jak kierownicy złego słowa nie daja sobie powiedzieć bo ostatnie zdanie ma On do powiedzenia tak było, jest i będzie dopóki będzie tam pracował .Praca jak każda inna da sie przyzwyczaić .

Wiecie czy Sas Group Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Krzysztof

Praca produkcyjna, nie da się zdalnie

Grzegorz

Wszystko ok

Rafal

Jak dla mnie wszystko wporzadku - firma dba o pracownikow!

Krzysztof

W kazdej firmie jest cos do poprawy i różne doświadczenia, ale jak dla mnie firma uczciwa.

Zostaw merytoryczną opinię o Sas Group Sp. z o.o. - Wola

• Jak się pracuje w Sas Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sas Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sas Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 6 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sas Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sas Group Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sas Group Sp. z o.o.