Opinie o LS Ev Poland Sp. z o.o. w Dzierżoniów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie LS Ev Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LS Ev Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja komponentów elektrycznych i elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LS Ev Poland Sp. z o.o. w Dzierżoniów

Techniczny technik

Wyobraźcie sobie, że strażacy są zawsze zapracowani, zawsze są 'na akcji'. Wasza chata płonie, bliscy duszą się w oparach a wy... jesteście czwarci w kolejce. Nie dopuszczalna dla pracodawcy (teoretycznie ;)) jest sytuacja kiedy pięć lini stoi z powodu awari a na hali jest tylko jeden technik - "BO WCZORAJ SZŁO DOBRZE". Większa ilosc wolnego czasu oraz techników - zarówno tych liniowych jak i utrzymania ruchu, jest potrzebna do zachowania ciągłości produkcji. Powiem tak, nie zawsze jest lekko, nie zawsze jest ciężko i nie każdy się do tego nadaje ;) Pozdrawiam wszystkich zarówno techników jak i 'nietechników' ;)

Produkcja
@Techniczny technik

Jakiś filozof po studiach pisze patolovicznie i chyba ten co się nie nadaje

Techniczny technik
@Techniczny technik

Porównanie do pracy strażaków jest dobre, chociaż faktycznie wyszło filozoficzne.

On30
@Techniczny technik

Ogólnie wiem co chciałeś przekazać fajnie obrazowo , szkoda że niektórzy nie ogarnia przekazu.

Ona ford
@Techniczny technik

Niech każdy zajmie się swoją robotą ustawiacz ustawianiem , a utr wymianą choćby tej wspomnianej śrubki, operator montażem. Bo niedopuszczalna jest sytuacja kiedy ktoś wykonuje za kogoś jego obowiązki tylko dlatego że są proste, łatwe.

Lala
@Produkcja

Nie kminie o co co chodzi, ty tak cały czas niezadowolony ?? Zazdrościsz ze ktoś ma studia czy co ?

pedro
@Techniczny technik

jak kilka awarii naraz to nikt nie widzi widzą tylko że stoją i nic nie robią ludzie zawistni

Technik bez technikum
@Techniczny technik

I nie oznacza że jak strażak gra w kart w remizie to nie pracuje.. On czuwa..w gotowości.. Bo gdy ruszy na akcje ugasi pożar wyjmie rozbitka z bejcy czy inne przypadki gdzie używa specjalistycznych narzędzi do których obsługi został przeszkolony i wykorzystuje wieloletnie doświadczenie by uratować komuś (usunięte przez administratora) Bo zwykły szary Kowalski po tygodniu szkolenia nie potrafi nawet gaśnicy odpalić poprawnie... To ludzie powiedzą ze jak czuwa w pracy to nie pracuje itp. I że sami więcej by zrobili... A pracodawca nie płaci mu za akord czasowy.. A za gotowość do pracy w wybranym przedziale czasowym.

Solution

Witam, potrzebujemy jeszcze kilka fachowców, od techników UR po techników liniowych i leaderów. A mają państwo dobrą renomę od osób które do nas przychodzą z ls .

@Solution

Jakieś konkrety finansowe

Merfi
@Solution

Napisz gdzie

Krause

Każde CV rozpatrujemy indywidualnie, tak obcokrajowcy mogą aplikować i owszem praca zdalna też jest brana pod uwagę. Proszę składać oferty.

Krause

Szukamy młodszego informatyka do naszego zakładu w Świdnicy, w nowo rozbudowaym dziale IT

Katarzyna
@Krause

Praca na miejscu czy możliwa byłaby opcja zdalnie?

анджей дуду
@Krause

Jestem zainteresowany. czy wymagane jest polskie obywatelstwo?

Firma LS Ev Poland Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Technik utrzymania ruchu (mechanik – elektryk). Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Onanista mały

Mi się podoba tutaj , praca jest kasa się zgadza

UR

Co macie do nas , mamy taką pracę możecie nas zwolnić. Przychodzę na rano pół godziny bajera na parkingu i fajeczka później kawka na warsztacie zero awari to siedzimy i czekamy . A to że sami se naprawiacie to wasza sprawa nikt wam nie każe. Sorry taka mamy robotę

Wv
@UR

Nie martw się kogoś boli z liderów techników po zawodówce bo i tacy są ale taka praca w UTR wszędzie mechaników elektryków się szanuje A taki karierowicz pisze i to ten co u was najczęściej bywa

Solution

Po rozmowach z kilkoma pracownikamy z ls którzy przenoszą się do nas , wiemy że jest u was kilku obiecujących pracowników maitenance i technologii, Panowie proszę się nie obawiać pieniądze u nas pewne i stanowisko na które aplikujecie . Nikt z was nie zrobi operatora.

Bella

Aha to ustaw linie chyba lepiej to niż zatrudnić fotografa i mu płacić 15000 za nic albo za deplilstwo i nieskacz gościu do techników bo to oni rozwiązują najwięcej problemów takich co niemasz pojęcia

Jaro

Dojadę Cię w tym zakładzie panie darek myślę że wpadniesz w moje ręce

Operator lini

Co tu mnogo powiadac w 2 tyg raboty białyje na fordach 3 były zablokowane kilka razy , jest technik ktury je potrafił wlaczyc, inaczej byśmy stali. Taki czełowiek już zarobił dla firmy dziesiątki tysiacy . Więc mówienie że nic nie robią mija się z celem eto kłamstwo.Ja powiem ze zróbcie tydzień bez technika skoro chłopaki są niepotrzebne w ls a firma stanie i jeszcze kare zaplaci za brak transpotow.

Solution

Szef zgasił twój zapał ,???? wiesz gdzie odzyskać godność pieniądze i chęć do pracy .Czekamy.

Jaro

Kiedy nastąpią te nowe zmiany tzn rezygnacji z niektórych stanowisk , dołożenia nowych obowiazkow pracownikom ???

Nicki Minaj
@Jaro

Nigdy, ktoś ma nudne życie i szuka taniej sensacji wymyślając takie (usunięte przez administratora).

Hej, Proszę o opinie jeśli chodzi o dział jakości, mam niedługo rozmowę na inżyniera jakości, polecacie?

Mrauu kocica
@Kandydat

Spoko praca kasa też niezła jak na dolnośląskie

Laik

Może i szkoda ale 6 koła na wypłatę nie chodzi w byłym zakładzie miałem połowe mniej

Iwona
@Kandydat

już po rozmowie jesteś, napiszesz jak było, o co pytali dokładnie: standardowe pytania czy coś cię zaskoczyło ? odpowiedź czy będziesz u nich pracować dostales ?

@Iwona

Tak już po, pytania o dotychczasowe doświadczenie, dlaczego zmieniam pracę, dlaczego właśnie to mnie mają zatrudnić, czy dojazdy nie przerażają, nie jestem z okolic + oczywiście pytania czysto techniczne, też sprawdzali wiedzę. Zadzwonili na 2 dzień że mnie chcą.

Niunia
@Laik

Ha 6 koła chyba 7 dni tygodnia Po 12 godzin i to brutto

Katarzyna
@Niunia

Czyli realnie to ile będzie Twoim zdaniem?

BB
@Kandydat

Tak polecamy spoko praca w czystym proste zadania kasa też jak na inżyniera. Krzycz minimum 7 brutto

Welcome LG

Witajcie, jeśli u Was w pracy dzieją się dziwne rzeczy czujecie się niedoceniani i o ssszukaan1 to zapraszamy do nas do Biskupic mamy nowe wysokie stawki w dziale UR jak i technologii u nas jesteś tym pracownikiem na którego aplikowałes. Nie zrobimy z ciebie operatora nie zdegradujemy .Szukamy tez shift leadera mistrza produkcji . Wiemy że u was jest napięta atmosfera ucina się etaty zwiększa zakres obowiązków np technik -operator-logistyk -mechanik w jednym . U nas tego nie ma. Operator to operator technik to technik nie łączymy etatów za te same pieniądze.

@Welcome LG

Proszę napisać jaki system pracy oferujecie ze względu na dojazdy interesuje mnie system 4/4 wolnego

@Zainteresowany

Dla osób z doświadczeniem nawet stawka 6500 brutto , system 4 brygadowy 4 dni pracy 1 i 2 zmiana i 4 wolnego, dojazdy finansuje pracodawca. W jakości do 4800 brutto.

Niebieski

Za 6500 brutto to się wstawać nie opłaca

Zwykły
@Welcome LG

Może jak jesteś inżynierem lub innym kierownikiem to 6500 to mało, weź pod uwagę że są inne stanowiska i jak mam z 3600 brutto dostać 6500 to jest różnica. A pamiętaj żebyś Ty miał pracę muszą pracować tacy jak ja .Jak by wszyscy byli dyrektorami to to w śmieciach by utonęli.

@Welcome LG

Dziękujemy za pozytywny odzew, kilka podań wpłynęło do nas i jesteśmy zdziwieni że macie techników którzy mają wyższe wykształcenie. U nas to rzadkość. Mamy " inżynierów "po licencjacie .

Plany Korei

Nowe wytyczne 1 będzie premia uznaniowa i nie dodana do obecnych stawek ale np ktoś ma 4500 to 3500 to będzie podstawa a 1000 to premia czyli dalej 4500 z możliwością obcięcia premii. 2 liderki liniowe i superwajzorki zyskają władze nad wszystkimi na hali na produkcji . 3 technik będzie zwykłym pracownikiem znikną liderzy techników

Haa
@Plany Korei

Dajcie inżynierów na hale produkcyjną do problemów A nie do gadania tylko (usunięte przez administratora)

Bark
@Plany Korei

Panowie liderzy technicy na marginesie nie liczą się w LS supereajzer wam premie bedzie zabierał haa jaki cyrk

Plany Polaków
@Plany Korei

Z dużą niecierpliwością czekamy na realizację tych planów. Skosni wyjdą na tym tak jak ostatnio że ściągali technika ze starej hali. Ale tym razem nikt palcem nie kiwnie .Good Luck.

nick
@Plany Korei

nie można zmienić stawki na niższą. więc premia musiała by być dodatkiem

Nikt
@nick

Wg kodeksu pracy można zmniejszyć stawkę w dwóch przypadkach tylko teraz kwesta jak kreatywnie hr podejdzie do tego .

Tyrtytka

Hej, Dział kontrola jakości. Jaka stawka? O co pytają na rozmowie o pracę? :)

Kochaś

Prawda jest taka że trzeba się tu odnaleźć, robić swoje i nie oglądać się. Jeden technik podpadł akurat znanej parze więc teraz jak już się dowiedziałem będzie z nim rozwiązana umowa bo może owej pani problemów narobić za jej groźby .

Kobita

Czy to prawda że ukraińskie liderki liniowe dalej będą niepracujace schowane gdzieś za maszynami a technik procesu żeby się nie nudzil między ustawianiami maszyn będzie pracował na innych stanowiskach pracy np jako operator gdy ktoś z operatorów nie przyjdzie do pracy ????

Kiv
@Kobita

Da wczera takie zażondzenie pryszło. I jes to (usunięte przez administratora)po to jest podzial stanowisk że każdy ma swoją pracu. Jakoś mechanicy nie mają zajmować się czymś innym mimo że siedzą po 8 godzin u siebie i nic nie robić.

Kiv

Dziekje ale nawet polaki widzą ze jest coraz gożej. Powodzenia

Krzysztof

I co, była przerwa w pracy? To była poważna usterka?

Ona 52
@Krzysztof

Tak była przerwa 3 dniowa płatna dla Polaków

Ochrona

Po wydarzeniach z ostatnich dwóch dni każdy kto poniża dyskryminuje polskich pracowników szczególnie tych chłopców z technologii powinien się zastanowić nim pierwszy rzuci kamień. Tylko oni z wyjątkiem pierwszej godziny ratowali mienie zakładu. Brak wszystkich z każdego działu od wielkich kierowniczek i kierownika z produkcji, z jakości, brak maitenance, magazynierów, inżynierów, logistyków ,bhp , brak wszystkich tylko te chłopaki z technologii byli . Ale z tego co wiadomo to oni są niżej niż byle cieć od nas z budy. Najlepiej wymienić ich na ukrainców , Filipinczyków czy innych Pakistańczyków.

Ona poleca
@Ochrona

Racja , dobrze napisane , tak to poniżać kogoś traktować jak (usunięte przez administratora)latwo przychodzi żółtym a przychodzi co do czego to na kolanach . Ale i tak trzeba się zemścić i na 2 tyg kowida złapać nikt nie wie kiedy złapie tą groźną śmiertelną chorobę zdiagnozowaną w tak naukowy sposób.

Laluna
@Ochrona

Co tam znowu zalało zakład gdzie kadra

LS-2

co to za jakis smieszny kierowniczyna na drugim zakladzie?

2 ls,
@LS-2

sam sobie odpowiedziałeś, na razie statysta tutaj kierownikiem może byc każdy

dudi
@LS-2

taki typowy Darek z Joba, "Darek utwórz"

Ona 28W

Ktoś wie gdzie pracował tzw Łysy bezpośrednio przed Ls em?? Pytam bo chce coś sprawdzić.

kk
@Ona 28W

Mercedes Jawor

Ona 28w
@kk

Dzięki

робітник vv

Ostatni czasie fajne żeczy można widziec szczególnie na pewnej lini, zawsze ona z nim koordynaty ustawia. Sprawa ciekawa. Pisała ja z translatorem nie oceniać proszę.

Gość Alan
@робітник vv

Zajmij się swoją pracą a nie plotki opowiadaćjedz na ukr bronic kraju . Poza tym żadnych konkretów imion , nazw o kogo chodzi, co widziałaś itp . Równie dobrze wpis może dotyczyć innej firmy lub być pomyłką. Forum jest od konkretów i obecnej sytuacji we firmie .Napiszcie co z rzekomo ze zwolnionymi technikami z zakładu drugiego ?

твоя мама
@робітник vv

Translator z ukraińskiego by nie przetłumaczył z błędem ortograficznym. Szukasz taniej sensacji, ale jesteś na to za (usunięte przez administratora)

Luna
@Gość Alan

Nie tumacz się liderko że złą opinią każdy wie o kim mowa nie pierwszy i nie ostatni z Ukrainy tak nisko upaść

Nnnn
@Luna

Liniowe tak mają, są specjalistkami w swojej robocie w kazdej robocie, gonią ludzi,, same pracują ponad normę cudzymi rękoma oczywiście.

To stary
@твоя мама

Przetłumaczył by

Zostaw merytoryczną opinię o LS Ev Poland Sp. z o.o. - Dzierżoniów

• Jak się pracuje w LS Ev Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LS Ev Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 452.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LS Ev Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 432, z czego 35 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 367 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LS Ev Poland Sp. z o.o.