Opinie o EUROPEJSKI LIDER ODSZKODOWAŃ SP Z O O w Gniezno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy EUROPEJSKI LIDER ODSZKODOWAŃ SP Z O O. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie EUROPEJSKI LIDER ODSZKODOWAŃ SP Z O O na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EUROPEJSKI LIDER ODSZKODOWAŃ SP Z O O w Gniezno

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie EUROPEJSKI LIDER ODSZKODOWAŃ SP Z O O? 19 maja na portalu GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Samodzielny przedstawiciel handlowy. Ktoś z Was aplikował?

Małgosia

Dzień Dobry, Wynagrodzenie waha się w zależności o zaangażowania i wyników Agenta, kiedy byłam na studiach to w zależności od ilości i jakości umów czasem zarabiałam 2- 3 tysiące a czasem nawet 12 000 zł. Polecam firma uczciwa i mają wysokie zasądzenia.

@Małgosia

Małgosiu, dziękujemy za opinię :)

Europejski Lider Odszkodowań

nie rozumiem skąd taka opinia, osoby mające doświadczenie otrzymują ZAWSZE indywidualne warunki, w tym podstawę (zróżnicowaną od stopnia doświadczenia). Odszkodowania to ogromna wiedza z zakresu prawa, jakości, rzetelności i sporo empatii oraz zaangażowania, tego człowiek uczy się latami. Nie mamy możliwości utrzymywać ludzi, którzy twierdzą, że potrafią, że działają i nic z tego nie wynika. Bycie Agentem to ciężka praca i duże zaangażowanie, dlatego należy jak w każdej pracy przez pierwszy miesiąc pokazać co się potrafi by otrzymać za tą pracę wynagrodzenie. Niestety wiele osób myśli, że sobie trochę pojeździ a my zapłacimy wynagrodzenie bez względu na to czy coś zrobili czy nie. Poza tym bardzo starannie dobieramy sobie ludzi do naszych szeregów i nie każdy będzie miał możliwość pracować z nami. M.S.

Europejski Lider Odszkodowań

Wynagrodzenia są zależne od zaangażowania i doświadczenia Agenta. Zwykle zaczynamy od deklaracji Agenta, już po miesiącu widzimy jak Agent faktycznie pracuje. Następnie na tej podstawie ustalamy wynagrodzenie i warunki współpracy.

Firma to ludzie
@Europejski Lider Odszkodowań

Takie motto jak ten nick jest mottem kancelarii. Szefostwo docenia swoich pracowników i dba by kancelaria prowadziła sprawy na najwyższym poziomie. Dobro klienta jest najważniejsze i na szczęście faktycznie nie każdy może tutaj pracować. Nie ma przemiału ludzi z ulicy i każdego jak leci - co jest oczywiste w innych kancelariach. Każdy klient jest dla nas najważniejszy, a nie byle złapać i następny proszę. Osoby tutaj zatrudnione też czują się bezpiecznie i jak u siebie jeśli tylko pracują sercem dla klientów. KANCELARIA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE!!!

Julia
@Europejski Lider Odszkodowań

czy ta podstawa o ktorej panstwo pisza to jest minimalna krajowa na umowe o prace? wiadomo jak to w danym miesiacu bywa raz sie na prowziji zarobi wiecej raz mniej ale ciekawi mnie ta podstawa i pensja ktora sie ma na pewno?

Jola

Ktoś tu chyba pomylił kancelarie jak pisze takie brednie

Jola

Bardzo jesteśmy zadowoleni z prowadzenia naszej sprawy. Pani Agnieszka P to przemiła osoba, bardzo empatyczna, wytłumaczyła nam wszystko krok po kroku. Mieliśmy już podpisać z inną firmą ale nie żałujemy. Wszystko wiemy o sprawie na bieżąco, a sprawa jest prowadzona zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Wszystko jest dokładnie z nami konsultowane. Najwyższy poziom. Polecamy na 100%

WIKTOROWSKA BOŻENA

Polecam z całego serca firmę .Jasne warunki ,miła współpraca .Mimo trudnej sytuacji nie poddano się i udało się uzyskać odszkodowanie. .Bardzo dobry i miły kontakt z Panią ,która zajmuje się moją sprawą .Pozdrawiam cały zespół.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie EUROPEJSKI LIDER ODSZKODOWAŃ SP Z O O? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Gniezno
logo firmy Specjalista Ds. Jakości
Gniezno
JWW INVEST S.A.

Michalina

Żenada konkurencji, która nie ma racjonalnych argumentów ???? Nie pozdrawiamy konkurencji na naszym profilu firmowym.

Z tego co widzę w ogłoszeniach o pracę, to pracując jako Mobilny Doradca można liczyć na 8700 . Czy to prawda?

Wiktoria

To pewnie zależy od indywidualnych ustaleń na rozmowie?

Europejski Lider Odszkodowań

Doświadczeni Agenci mają wysokie podstawy, karty paliwowe bez ograniczeń oraz samochody służbowe rocznik 2022. Pozdrawiam serdecznie konkurencje, która dodaje te komentarze i oczywiście zapraszamy do naszych szeregów doświadczone, serdeczne osoby z otwartym sercem dla klienta. M. S. - członek zarządu.

...

Super atmosfera, finansowo bez zarzutów. Wszystko na czas i szefowa to właściwy człowiek na właściwym miejscu.

Poszkodowana

Sprawa prowadzona na najwyższym poziomie. Polecam z całego serca

Magda

Praca w ELO to czysta przyjemność. Fantastyczna atmosfera, ciągłe wsparcie, motywacja i doskonalenie. Rzetelna firma, która walczy o Klienta na najwyższym poziomie i do samego końca. 100% satysfakcji gwarantowane. Polecam z całego serca ????

Adrian
@Magda

bardzo entuzjastyczna opinia. Az chce mi się aplikować. Powiesz jeszcze na jakim poziomie są zarobki? Bo to dla mnie najistotniejsze.

Adrian
@Magda

Najbardziej zainteresowała mnie wzmianka o motywacji (usunięte przez administratora) Jak ta motywacja wygląda?

JERZY GORCZAK

Witam profesjonalne i merytoryczne podejscie do klienta,empatia , dostep do informacji i wspolpraca wkazdym momencie na najwyzszym poziomie . moja ocena w tzw.szkolnej skali : 6+.serdecznie pozdrawiam wszystkich Pracownikow FIRMY

Jaka prowizja jest pobierana przez ELO ?

Standardowa prowizja pobierana przez Kancelarię to 20%.

Julia
@EUROPEJSKI LIDER ODSZKODOWAŃ SP Z O O

i to rozumiem ze jest spisane na umowie ?

@Julia

Oczywiście!!! Nasze umowy są przejrzyste i skonstruowane w prosty sposób.

joanna

Wyjątkowy zespół ludzi, z którymi można się porozumieć w każdej sytuacji.

Nowa,

Pracują wspaniale osoby Panie sa bardzo mile .Mojawspółpraca jeszcze trwa ,bardzo polecam.

@Nowa,

Dziękujemy bardzo, zawsze wkładamy 200% swojego zaangażowania żeby nasi klienci byli zadowoleni.

Zaręba Krystyna

Dziękuję za prowadzenie mojej sprawy o odszkodowanie. Jestem bardzo zadowolona z pomocy ElO. Firma godna polecenia, przemiła obsługa. Udało się naprawdę wiele wyciągnąć. Serdecznie dziękuję Pani prowadzącej moją sprawę z takim rezultatem. Jestem pełna podziwu za zaangażowanie. Pozdrawiam i życzę dużo sukcesów zawodowych.

Zainteresowana

Pracuje obecnie na etacie .chciałabym dorobić do pensji...czy jest możliwość takiej współpracy w niepełnym wymiarze ? Gdzie można aplikowac ?pozdrawiam

@Zainteresowana

Dzień dobry, jak najbardziej. Proszę o kontakt z działem HR pod numerem telefonu 733 352 332. Pozdrawiamy, zespół ELO.

Malgorzata S
@Zainteresowana

Proszę wysłać maila na rekrutacja@eloodszkodowania.pl

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w EUROPEJSKI LIDER ODSZKODOWAŃ SP Z O O? Chętnie zatrudniają?

Malgorzata S

raczej tak

Irena

Jestem bardzo zadowolona z pomocy zaoferowanej przez ELO. Miła i profesjonalna obsługa. Firma godna polecenia. Udało się naprawdę wiele.

Emilia

Serdecznie polecam każdemu tą firmę! Sympatyczni ludzie z doskonałym podejściem do klienta. Potrafią wywalczyć naprawdę spore pieniądze! :D Serdecznie dziękuję za prowadzenie mojej sprawy!

Aktualność
Europejski Lider Odszkodowań, wprowadza do swojej oferty nowość.

ŚWIADCZENIE PIELĘGNACYJNE Z TYTUŁU REZYGNACJI Z ZATRUDNIENIA LUB INNEJ PRACY ZAROBKOWEJ

Osoby, które opiekują się niepełnosprawnymi dorosłymi, otrzymują zazwyczaj 620 zł zasiłku, nie wiedząc, że należy im się dopłata.

ELO uzyska dla Ciebie kwotę 2119 zł

Jeśli jesteś opiekunem osoby niepełnosprawnej, zadzwoń do nas lub napisz, POMOŻEMY!

Aktualność
Dziękujemy za zaufanie :)
Orły Prawa to ranking, który w sposób jasny i rzetelny przedstawia oceny klientów zebrane przy pomocy autorskiego oprogramowania opartego na systemie microdata. Analizowane są wyniki firm z danej branży, uzyskane przez cały rok działalności. Tak oto powstał plebiscyt, w którym może wziąć udział każdy prawnik. "
To dzięki naszym cudownym klientom, ludziom, którzy nas wybierają, odebraliśmy kolejną, zaszczytną nagrodę, świadczącą o tym, że jesteśmy nie tylko firmą godną zaufania ( 3 razy z rzędu ), ale i ekspertem w swojej dziedzinie!
Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół ELO :)

#orłyprawa #powypadku #odszkodowania #pomagamy #firmagodnazaufania

Zostaw merytoryczną opinię o EUROPEJSKI LIDER ODSZKODOWAŃ SP Z O O - Gniezno

• Jak się pracuje w EUROPEJSKI LIDER ODSZKODOWAŃ SP Z O O?

Zobacz opinie na temat firmy EUROPEJSKI LIDER ODSZKODOWAŃ SP Z O O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EUROPEJSKI LIDER ODSZKODOWAŃ SP Z O O?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 17 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EUROPEJSKI LIDER ODSZKODOWAŃ SP Z O O