FENICJA

3 41 32 5 1

Opinie o FENICJA

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

@Anonim, Twoja opinia w negatywnym świetle stawia FENICJA jako pracodawcę. Czy możesz swoją opinię wyjaśnić ze względu na innych użytkowników tego forum? Chcę Ci również przypomnieć, że ten wątek powinny zasilać wyłącznie merytoryczne i zgodne z prawdą opinie o tym pracodawcy.

Karol
 Opinia

FENICJA ma opinię dobrego pracodawcy ale jak widać ma również swoich hejterów!

Anonim
 Opinia

Fenicja do kontroli przez sanepid i na koniec do wora

Tak1Nie1

Opinia

Wasze wpisy pomogą osobom, które są zainteresowane rozpoczęciem pracy w FENICJA, dlatego ważne jest to, żebyście pisali tu jak najwięcej merytorycznych opinii.

Tak3Nie

Robert

Konkurencja sie uaktywniła?

Iza
 Opinia

Mimo dobrej pracy moglibyście napisać dla nowych chętnych kilka informacji.

Szybki007
@Iza 25.03.2018 18:40

Podobno firma plajtuje tak mówił mi Marek

Opinia

Posiadasz najnowsze informacje dotyczące poziomu wynagrodzeń w FENICJA? Twoja opinia może okazać się ważna.

Opinia

Jak wygląda praca w FENICJA? Czy osoby zatrudnione w firmie mogą liczyć również na pozapłacowe benefity? Napisz, jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Twoja opinia może okazać się bardzo ważna!

onaroztanczona
 Opinia

Od znajomego kierowcy, który pracuje tam od niedawna słyszałam, że ta firma to patologia! Praca po wiele, wiele godzin, a płacone wszystko po najniższej, nawet za dodatkowe godziny nic nie dopłacają! Powiedzieć wyzysk to mało! Do tego chora atmosfera - każdy myśli że jest bogiem i wszystko mu wolno, szacunku do pracownika, ba, do współpracownika za gorsz!!! Krzyki, wyzwiska, wyzysk, brak szacunku - to tylko kilka rzeczy, które można zaobserwować nawet z zewnątrz - wystarczy iść do ich sklepu firmowego! Nawet przy klientach się nie hamują! Chore miejsce!

Tak18Nie

Muter
 Opinia

Kupuję ryby w Fenicji od lat, zawsze byłem obsłużony kulturalnie i sprawnie. A dziś idę z mamą po 10 kg karpia na święta. Zdrowych i Wesołych Pozdrawiam

Tak3Nie

Toja
@Muter 22.12.2016 06:51

Kasjerki obsługują kulturalnie, bo są LUDŹMI na poziomie, ale to co słyszymy z firmy, to już inna bajka... Ba... do bajki daleko.

Tak7Nie

Opinia

@greg72co rozumiesz mówiąc, że jest to kiepska praca? Możesz powiedzieć coś konkretniej? Takie bardziej szczegółowe informacje będą bardziej istotne dla osób, które myślą o pracy w firmie. Warto też pamiętać, że to co sprawia, że nie jest to dobra praca dla Ciebie, dla innych osób może nie mieć aż takiego znaczenia. Wspominasz też o tym, że w firmie jest osoba, która krzyczy i w Twoim odczuciu straszy pracowników. Czy informowałeś o tym pracodawcę?

greg72
 Opinia

Tam jest bardzo kiepska praca i natrętny człowiek który krzyczy i straszy naganą lub (usunięte przez administratora) z pracy . Nie polecam tam iść do pracy !!!!!!!!!

Tak1Nie

Opinia

@...widzę, że niestety nikt do tej pory nie odpowiedział na Twoje pytanie. Czy zdecydowałeś się na aplikację do firmy? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się więcej o przebiegu procesu rekrutacyjnego do FENICJA. Co powinny wiedzieć osoby, które są jeszcze przed rozmową kwalifikacyjną?

...
 Opinia

Ktoś wie może jak wygląda tam praca kierowcy? Warto spróbować? Pozdrawiam :)

Tak18Nie

Miki
 Opinia

Zbliża się sezon na rybki, więc już rekrutują na nowo. Tym, którym choćby przez myśl przeszła praca tam, stanowczo odradzam. Zatrudniasz się na konkretne stanowisko, a jesteś wszystkim: magazynierem, kierowcą, pomagierem kierowcy, wózkowym, sprzątaczką i Bóg wie czym jeszcze. Praca minimum 12h (na listach 8), tragiczne warunki sanitarne, zero szacunku dla pracownika. Sam się dziwię, że nikt jeszcze tego nie kazał zamknąć.

Tak12Nie

komko
 Opinia

leeeik, ale po co ten szum skoro nikogo do pracy nie poszukują? No chyba, że jakieś roszady w firmie się szykują. Czy ktoś coś wie na temat planowanych ruchów i tego czy będą jakieś nowe kontrakty niebawem ? Słyszałem, że to wszystko zależy od pracowników

obszczymurku
 Opinia

Witam, chamstwo, wulgarne odzywki do pracowników i ten tekst Ty kurw. obszczymurku to wizytówka firmy. Chamstwo, ponizanie to firma Fenicja Gniezno.

nieznajomy
 Opinia

powiem tylko jedno na temat tej śmiesznej firmy , dosyć żr robisz tam po 12 godz. minimum a często jest że pracujesz po 14 -16 godz. to sknerzy płaca tylko 10 zł za 1 godz. po prostu krótko (usunięte przez administratora). Posłałbym do tej firmy inspekcje pracy i sanepid ale z poznania bo nasi to są opłaceni i firma zamknięta co najmniej na dwa miesiące . NIE POLECAM TAM PRACOWAĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

werner
 Opinia

Fenicja to restauracje i bary regionalnej kuchni libańskiej, której lokale usytuowane są w trzech dzielnicach Warszawy. Jeśli chodzi o ich usytuowanie to właśnie dzięki niemu jeszcze radzą sobie moim zdaniem tak dobrze, bo są to bardzo często uczęszczane przez ludzi drogi, chociażby Świętokrzyska w centrum

MARTA
 Opinia

A JAK Z ZAROBKAMI W BIURZE ?

Opinia

Jak się pracuje w biurze ? Jaka atmosfera i zarobki ? ...często dają ogłoszenie w przemianach do działu zakupów i sprzedaży.... wiecie dlaczego ?

?
@anonim 12.03.2014 13:26

Pracowałam w biurze nie polecam!!! Jeśli nie jesteś z rodziny ciężko przetrwać, a połowa biura to rodzina. Pracować trzeba jak wszędzie, nie ma jakiś szczególnych wymogów tylko że przełożona w biurze nie potrafi nic załatwić inaczej jak krzykiem o byle co. Pracuje już w innym biurze i szef jest o wiele bardziej wymagający, praca bardziej odpowiedzialna, stres jak wszędzie, ale co najważniejsze szacunek do pracownika jest czego brakuje w fenicjii!

Tak9Nie

łyli
 Opinia

praca od 4 do.... 16-17 /od 16 do....4 to sa normalne godz pracy ty łochu!

Sam
 Opinia

Naprawde nie polecam tej firmy nawet młodym osobom wysyk od 3 lub 4 nad ranem do późnych godz popołudniowych a te pozytywne komentarze wypisują osoby z rodziny wyzysk i jeszcze raz wyzysk + chora atmosfera + chorzy ludzie tam pracują

Tak12Nie

on,,,,,,,
 Opinia

ludze wypisując tu to nie macie pojęcia jak jesty w innych firmach wogóle jak wam sie pracować niechce to na kuronia wywalać albo na wieś pastuchy zakładać

marek
 Opinia

jeśli idziesz do pracy to się nie leń ja jestem zadowolony ,płaca dobra,soota ,niedziela wolna.a.jak ktoś kogoś wk... to jasne że szef wrzeszczy

a
@marek 23.02.2012 21:18

Marek co za bzdury gadasz, od kiedy masz wolne soboty? A kto w soboty jeździ po zamówienia do Orzechowa i okolic!!! A przed świętami sam zakładasz fartuch i jak zwykły robol zasuwasz od 2 lub 3 w nocy do nie wiadomo której! Więc przestań ludziom ciemnotę wciskać!!! Nie każdy ma rodzinę za przełożonego tak jak Ty i Twoja żona, więc nie pisz głupot inni nie mają tak dobrze!!!

Tak4Nie

???
 Opinia

Grzegorz, Marcin nie jest dziwny, tylko ta firma, mają faktyczne dziwne metody jeśli chodzi o klientów, a atmosfera w pracy też nie jest za ciekawa, tylko krzyki i wieczne pretensje o byle co!!! Wiem dokładnie bo tu pracuję ale mam nadzieje że już niedługo :) NIE POLECAM!!!

Tak2Nie

Grzegorz

Chyba sam jesteś dziwny.

Tak2Nie

MARCIN
 Opinia

miejsce naprawde dziwne,stosuje się tam zaskakujące metody pracy nie wspomne o zdobywaniu klientów,które nie odbywa się dokońca uczciwie jeśli można nazwać śledzenie konkurencji w dosłownym tego słowa znaczeniu za dobre narzędzie pracy... nie potrafą lenie sami opracować własnych strategii tylko potpatrują i kopiują innych-to żenujące. a ludzie tam pracujący to naprawde banda jakiś [usunięte przez admina]. Brak słów.

Tak8Nie

Zostaw opinię o FENICJA - Gniezno