poldrob

Gniezno

Opinie o poldrob

Marta

Nie dostaliśmy niestety argumentacji od @zmu1212 Widzę, że poldrob szuka pracowników. Osoby zainteresowane znajdą informacje w zakładce Praca na stronie internetowej firmy.

Marta

@zmu1212 jesteś niezadowolony głównie z atmosfery w pracy? Czy coś jeszcze nie podobało Ci się, że firmy nie polecasz? Na forum ważna jest szczegółowa argumentacja, ponieważ dużo osób zagląda tu w wykreowaniu własnej opinii

zmu1212

Najgorszy miesiąc pracy jaki tylko mógł być. Pieniędzy wielkich się nie zarabia a trzeba pracować jak wół. Totalny brak kultury, jeden z brygadzistów używa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jako przecinka, po prostu szkoda gadać. Pracownicy w porządku, ale jeden obgaduje drugiego. Nie polecam.

Robert

Na olx dali ogłoszenie. Nie wierzcie w te 3000 tys brutto bo to kłamstwo. Tak samo jak stabilna praca.jak bedzie mniej pracy to w pierwszej kolejności pojdziecie na bezrobocie

Robert

new

A wiecie ogólnie jakich średnich zarobków można się spodziewać będąc początkującym pracownikiem? Zależy mi na podjęciu zatrudnienia, więc tym bardziej kwestia stawek jest mi najbardziej potrzebna, choć chętnie bym się załapał teraz. Dzięki za odpowiedź

Pracownica

Nie polecam . Wyzyskiwanie pracownika to norma. Sam właściciel niech sobie towar na półkach układa

pyza

witam. Mam pytanie odnośnie stanowiska kierowcy. Zmieniło się cos od 2012 czy nadal pelne ciezarowki do rozładunku z lapy za 2000 plus 7 zl za nadgodzine?

stary

a mnie tu dobrze

KierowcaBombowca

Polecam... hahaha

emilka

poldrob zaprasza do składania cv na stanowisko kierowca,magazynier,kierownik magazynu,ph,itp cały skład do wymiany

olgierdo

tak naprawde to powinieś przeczytać kilka poradników, może jakiś artykuł o tym jak radzic sobie na rozmowach kwalifikacyjnych, to zalezy wsyztsko od tego czy rozmowa Cię stresuje jak odpowiadasz na dane pytania itd, ale sądze, ze poradzisz sobie u nich w pracy, oczywiscie jesli masz odnpowiednie doswiadczenie.

borus

własnie - jak wyglada atmosfera pracy? Jak kierownicy? Z którym są jakies problemy?

aaaa

Rotacje, rotacjami ale czy jest tu ktoś kto mógłby powiedziec coś na temat atmosfery pracy w podrobie? Jak traktują pracowników?

tomek

Myślę, że jeśli mają dość spore rotacje, to pewnie przyjmuja zdecydowana większość aplikujących... Chociaż słyszałem pozytywne komentarze na temat poldrobu.

remiks

i myślicie że tak każdego z ulicy pierwszego lepszego przyjmą do poldrob? mają więcej kandydatów niż jeden na każde stanowisko

zuza

O jaki reprezentacyjny się znalazł. Inteligentny że aż strach (usunięte przez administratora). A fakultetów to pewnie z piętnaście na papierku co ? Tylko we łbie sieczka.Umieram ze śmiechu !! Do roboty nieroby!!

xxx

To czysta prawda o tym ,że tam poziom inteligencji wynosi -10,ludzie którzy tam pracują nic sobą nie reprezentują........:)

stokrotka

tuż,tuż inwentura trzecia w tym roku zapraszamy serdecznie na integracje przymusową ;-)

zuza

Witam to jaka jest ta prawda z tymi odprawami? Komu wierzyć,czy zakład może sobie pozwolić na zwłokę, czy to bzdura i czyjś wymysł.

AGA

TO SIĘ KOLEZANKO MYLISZ. JEST WIELE OSÓB Z CZYSTYM SUMIENIEM. ALE KAŻDY SĄDZI PO SOBIE NIEPRAWDAŻ?

zuza

witam mam pytanie co się dzieje ze zwolnionymi pracownikami czy po zwolnieniu nie ma problemu z wypłaceniem zaległej wypłaty a nawet chorobowego . Znam taki przypadek i chciała bym się dowiedzieć czegoś więcej.Pozdrawiam.

kasztanka

jestes [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] szukasz pracy?poldrob zaprasza na rozmowe kwalifikacyjna,u nas to normalka!!!

BOCIEK

Pracujac tam masz wrażenie, ze nie jest tak zle.... zmieniajac prace uswiadamiasz sobie jak tam było (usunięte przez administratora) szkoda ludzi ktorzy maja potencjal a wierza ze ta firma pozwoli im sie rozwinac...na szczescie sporo osob ta wiare stracilo i odeszlo... Ciekawe jak kierowcy radza sobie na sklepach jako PH bo przeciez Pani dyrektor i Prezes upatrywali w nich WIELKI potencjal:D:D Czytajac te wszystkie komentarze mozna odniesc wrazenie to to juz nie POLDROB a POLTRUP :D

klient

może ktoś wie czemu nagle nie płacą dostawcą za towar choć go potrzebują- mówi się o kupnie jakieś galeri a może początek końca tej firmy?

do ktoś

Ale ładny z ciebie obrońca i picer! 1500 i nic więcej nie dostaniesz a nadgodziny są gratis-wolne może dostaniesz(MOŻE!!!) Przyjdziesz na 3 i nie wiesz o której wyjdziesz-raz wyszedłem o 16stej i za friko oczywiście! Takich numerów to nie robili z jakieś 5 lat temu i oczywiście płacili lepszą kase a teraz mają roboli w głębokim poszanowaniu czyli w (usunięte przez administratora) !

ktoś

chyba tylko nieroby tyle zarabialy ja nigdy nie miałem 1500 zl tylko o wiele wiecej i nie narzekałem a tym co sie robić nie chcialo to zarabiali tyle na ile zasłuzyli a ta 3 w nocy to fakt tylko nikt nie wspomina ze wychodzi sie o 11 a jak jest potrzeba to zostaje sie do 14 ale za to jest płacone 10 zł za godz i nie piszcie ze za nadgodziny nie jest placone bo to klamstwo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

do ciekawy

ciekawy - 2013-01-10 13:03:21 To ładne siano "trzepiecie" :) Ale ta godzina 3 rano w nocy to żart jakiś?Ładne siano?ciekawe gdzie dostaje góra 1500zł a jak masz nocki to może o 60zł więcej no ale jak ci (usunięte przez administratora) błedy to raczej dostajesz mnie no i wiesz normalnie powinno sie dostac to co sie zarobi ale oni zrobia tak ze jest 100 mniej zawsze. To w Biedronce zarabiaja wiecej tu musisz uszykowac na danej zmianie ilość pozycji na godz bo jak nie uszykujesz tyle co sie powinno to nie dostaniesz tyle kasy! a ta 3 rano czy tez w noc to powaznie -niestety prawda.

DO OSZOŁOMA PRACOWNIKA

pracownik - 2013-01-10 09:21:40 jezu co za (usunięte przez administratora), kto tam ma 67 lat ?Oszołomie czytaj uważnie jak w wieku 67 lat pójdziesz na emeryturę a przepraszam pracując tam na pewno takiego wieku nie dociągniesz chyba, że rękoma będziesz po ziemi ciągnął!

ciekawy

To ładne siano "trzepiecie" :) Ale ta godzina 3 rano w nocy to żart jakiś?

MAGISTER

TO TRZEBA BYŁO SIĘ UCZYĆ A NIE KAMIENIAMI W SZKOŁĘ. ZWOLNIJCIE SIĘ I SPOKÓJ BĘDZIECIE MIELI NO TAK ALE WTEDY NIE BEDZIE O CZYM PISAĆ

Ciekawy

Witam, To jakie Wy pieniądze zarabiacie, konkrety, że tak Wam żle, tragicznie?

zazdrosc przemawia przez kogos hahaha

R.M

Poldrób to nie całe życie,ludzie trzeba się szanować.A w konkurencji laska zarobi minimalnie 1500

ktoś

R.M - 2013-01-04 14:22:45 Skoro pracujecie w takiej obłudzie i z takimi fałszywymi ludzmi-to co Was tam jeszcze trzyma!!!!!!!Bo chyba nie pensja!!!!! Wiejcie ludziska jak najdalej,niektórzy już to dawno zrobili i są zadowoleniTo fakt wielu już odeszlo i są bardzo zadowoleni,ale nie oszukujmy się ciężko znaleść tak od razu prace tym bardziej teraz,kryzys-wiadomo.

R.M

ksiądz

yosemite - 2013-01-04 10:21:24 ludzie opamiętajcie się, skąd w was tyle nienawiści i zółci, ranicie ludzi obrazacie, tragedia jakas, wy wszyscy to chyba problemy macie ze sobą, brak słów na was, zresztą szkoda gadać, im więcej dobra okażecie to ono wróci do was ale zło też, może do kościoła poszlibyście i rozumu by wam trochę skapnęło przydałoby się ale to już chyba za pózno,A Ty co jakaś świętoje.l.wa jesteś,że piszesz takie farmazony? Ludzie piszą tylko i wyłącznie prawde!

yosemite

king

Do roboty się weźcie albo się sami zwolnijcie-tylko szczekać potraficie na forum a jak co do czego to siedzicie cicho!!! Ci co mieli coś do powiedzenia to już nie robią ale mieli przynajmniej wielkie COHONES a nie jak wy ŻOŁĘDZIE! ! (usunięte przez moderatora)

ktoś

Dno to mało powiedziane. Nie potrafi dobrze pisać a za tatuaże sie bierze.

?

No fakt o tatoo to pojęcia raczej nie ma-pozostało tylko oglądanie!!! Praktyka czyni mistrza ale nie w jego przypadku-totalne dno!

ble

Czepiasz się mistrza tatoo:) Tańczy marionetka jak mu zagraja!

....ja

zgadzam się z Tobą tak się dzieje w tej firmie cała prawda

JA!!!

Ooo!!!To nocki ju z trwają do 7-a to nowość, a może raczej jakis postęp w dyscyplinie ale co tam niedługo bedzie tak że to co robicie w 8 godz to bedziecie robic w 5 godz. A co do szefa to dla mnie nowość bo niedomyślałem się że on taki jest ,jak pracowałem to można powiedziec ze nawet fajny gość ale jak teraz sie dowiaduje co tam gra to nieżle!A tak szczerze czytajac te wasze wypowiedzi to można sie uśmiac-normalnie firma nie daj sie .

były 2

Ale to już było i nie wroci więcej!!!! Tam tylko PIP nasłać a podejrzewam, że nas byłych jest wielu do \"zeznawania\" przeciw tej firmie więc byli i obecni pracownicy jednoczmy się

były

Normalnie czytam i płacze ze śmie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ! Ale macie tam cyrk a kiedyś to była taka fajna firma!!!

PANI

DO ROBOTY A NIE GADAĆ KTÓRY MĄŻ COŚ ROBI ALBO NIE ROBI. POPRZEWRACAŁO WAM SIĘ W GŁOWACH. DZIWIE SIĘ ŻE SZEF NIE WYWALIŁ RESZTY Z ROBOTY ZA (usunięte przez moderatora)FARMAZONÓW.WYDAJE MI SIĘ MOCNO ŻE KUPA LUDZI CO SIĘ TAK ZLE WYPOWADA WYLECIAŁA Z ROBOTY ZA NICNIEROBIENIE

Tylko że do Szeszyckich nikt z Poldrobiu nie przeszedł,a do Fenicji owszem

.....

ktoś - 2012-08-06 22:44:09 Fenicja to nie konkurencjaA ja panie/pani ktoś myślę, że każdej większej czy mniejszej hurtowni należy się szacunek i każda jest konkurencją tylko trzeba jeszcze umieć się z tym pogodzić, że komuś "dobrze" się wiedzie. Ja bardziej na konkurenta godnego uwagi typowałbym szeszyckich ale może nie jestem w temacie!

Fenicja to nie konkurencja

Zostaw opinię o poldrob - Gniezno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie poldrob