Opinie o EUROPEJSKI LIDER ODSZKODOWAŃ SP Z O O w Gniezno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy EUROPEJSKI LIDER ODSZKODOWAŃ SP Z O O. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie EUROPEJSKI LIDER ODSZKODOWAŃ SP Z O O na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o EUROPEJSKI LIDER ODSZKODOWAŃ SP Z O O w Gniezno

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Magda

Praca w ELO to czysta przyjemność. Fantastyczna atmosfera, ciągłe wsparcie, motywacja i doskonalenie. Rzetelna firma, która walczy o Klienta na najwyższym poziomie i do samego końca. 100% satysfakcji gwarantowane. Polecam z całego serca ????

Magda Nowy wpis

Adrian Nowy wpis
@Magda

bardzo entuzjastyczna opinia. Az chce mi się aplikować. Powiesz jeszcze na jakim poziomie są zarobki? Bo to dla mnie najistotniejsze.

Adrian Nowy wpis
@Magda

Najbardziej zainteresowała mnie wzmianka o motywacji (usunięte przez administratora) Jak ta motywacja wygląda?

joanna Nowy wpis

Wyjątkowy zespół ludzi, z którymi można się porozumieć w każdej sytuacji.

Firma EUROPEJSKI LIDER ODSZKODOWAŃ SP Z O O niedawno zakończyła rekrutację na stanowisko Mobilny Doradca Klienta. Jak oceniacie poziom trudności rozmowy?

Nowa,

Pracują wspaniale osoby Panie sa bardzo mile .Mojawspółpraca jeszcze trwa ,bardzo polecam.

@Nowa,

Dziękujemy bardzo, zawsze wkładamy 200% swojego zaangażowania żeby nasi klienci byli zadowoleni.

Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Doradca Kancelarii zachodniopomorskie w firmie EUROPEJSKI LIDER ODSZKODOWAŃ SP Z O O? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Kelner, kelnerka, barman
logo firmy Agent Nieruchomości - Specjalista ds. Nieruchomości
POWER HOLDING Sp. z o.o.
(78 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Poszukuję zatrudnienia na Samodzielny Przedstawiciel Handlowy. EUROPEJSKI LIDER ODSZKODOWAŃ SP Z O O oferuje taką pracę. Czy zdarza się zmiana formy zatrudnienia w późniejszym czasie?

Z tego co widzę w ogłoszeniach o pracę, to pracując jako Mobilny Doradca można liczyć na 8700 . Czy to prawda?

Zainteresowana
Kandydat

Pracuje obecnie na etacie .chciałabym dorobić do pensji...czy jest możliwość takiej współpracy w niepełnym wymiarze ? Gdzie można aplikowac ?pozdrawiam

@Zainteresowana

Dzień dobry, jak najbardziej. Proszę o kontakt z działem HR pod numerem telefonu 733 352 332. Pozdrawiamy, zespół ELO.

@Zainteresowana

Proszę wysłać maila na rekrutacja@eloodszkodowania.pl

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w EUROPEJSKI LIDER ODSZKODOWAŃ SP Z O O? Chętnie zatrudniają?

raczej tak

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie EUROPEJSKI LIDER ODSZKODOWAŃ SP Z O O? 19 maja na portalu GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Samodzielny przedstawiciel handlowy. Ktoś z Was aplikował?

Małgosia
@Pytanie

Dzień Dobry, Wynagrodzenie waha się w zależności o zaangażowania i wyników Agenta, kiedy byłam na studiach to w zależności od ilości i jakości umów czasem zarabiałam 2- 3 tysiące a czasem nawet 12 000 zł. Polecam firma uczciwa i mają wysokie zasądzenia.

@Małgosia

Małgosiu, dziękujemy za opinię :)

Aktualność
Europejski Lider Odszkodowań, wprowadza do swojej oferty nowość.

ŚWIADCZENIE PIELĘGNACYJNE Z TYTUŁU REZYGNACJI Z ZATRUDNIENIA LUB INNEJ PRACY ZAROBKOWEJ

Osoby, które opiekują się niepełnosprawnymi dorosłymi, otrzymują zazwyczaj 620 zł zasiłku, nie wiedząc, że należy im się dopłata.

ELO uzyska dla Ciebie kwotę 2119 zł

Jeśli jesteś opiekunem osoby niepełnosprawnej, zadzwoń do nas lub napisz, POMOŻEMY!

Aktualność
Dziękujemy za zaufanie :)
Orły Prawa to ranking, który w sposób jasny i rzetelny przedstawia oceny klientów zebrane przy pomocy autorskiego oprogramowania opartego na systemie microdata. Analizowane są wyniki firm z danej branży, uzyskane przez cały rok działalności. Tak oto powstał plebiscyt, w którym może wziąć udział każdy prawnik. "
To dzięki naszym cudownym klientom, ludziom, którzy nas wybierają, odebraliśmy kolejną, zaszczytną nagrodę, świadczącą o tym, że jesteśmy nie tylko firmą godną zaufania ( 3 razy z rzędu ), ale i ekspertem w swojej dziedzinie!
Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół ELO :)

#orłyprawa #powypadku #odszkodowania #pomagamy #firmagodnazaufania
Slawomir
Kandydat

Witam. Czy jako rzeczoznawca z 20 letnim doświadczeniem istnieje możliwość podjęcia współpracy z Państwa firmą?

@Slawomir

Witam ponownie. Mam nadzieję, że uda nam się nawiązać współpracę. :)

Aktualność
Czym są kancelarie odszkodowawcze dla Towarzystw Ubezpieczeniowych?
Pojawienie się firm odszkodowawczych znacząco utrudniło funkcjonowanie ubezpieczycielom. Jak twierdzi bankier.pl: „Jednakże nie da się ukryć, że kancelarie odszkodowawcze są zmorą towarzystw ubezpieczeniowych. To one uświadamiają społeczeństwo w zakresie praw do odszkodowania za wypadek, uszczuplając wynik finansowy zakładów ubezpieczeń. Dlatego towarzystwa, jeśli mogłyby, chętnie pozbyłyby się kancelarii.” I to właśnie jest powodem, dla którego firmy ubezpieczeniowe czynnie działają, od wielu lat próbując usunąć z rynku firmy odszkodowawcze, lecz wciąż nie są uczciwe wobec swoich klientów.
Bowiem firmy odszkodowawcze pośredniczą również w informowaniu o takim traktowaniu ubezpieczonych – nieprawnym traktowaniu, do Rzecznika Ubezpieczonych.
Wg. Bankier.pl: „Co roku w swoich sprawozdaniach Rzecznik Ubezpieczonych podkreśla, że zgłaszanych do niego skarg przybywa m.in. w związku z rozwojem branży odszkodowawczej. Zaskarżenie ubezpieczyciela do Rzecznika jakkolwiek opłaca się kancelarii odszkodowawczej?
Wystosowanie skargi do Rzecznika Ubezpieczonych ma sens przede wszystkim w przypadku, gdy zakład ubezpieczeń nie chce przyjąć odpowiedzialności za daną szkodę lub chce przyjąć ją w zmniejszonym zakresie. Nie da się ukryć, że towarzystwo jest przedsiębiorstwem, które dąży do uzyskania jak najlepszego wyniku finansowego, często kosztem poszkodowanych i ubezpieczonych. Zatem zdarza się, że towarzystwa odmawiają wypłaty części bądź całości odszkodowania, interpretując prawo w sposób korzystny dla siebie. Wtedy zasadne jest wystosowanie skargi do Rzecznika, którego zadaniem jest dbanie o prawa i interesy poszkodowanych i ubezpieczonych. Po takiej interwencji, gdy skarga jest poparta trafną argumentacją, towarzystwo często zmienia stanowisko.
Natomiast Doświadczenie mówi, że w przypadku opieszałości w prowadzeniu postępowania likwidacyjnego warto skierować skargę także do Komisji Nadzoru Finansowego. Może ona nakładać na towarzystwa kary finansowe, zatem po takiej interwencji zakłady ubezpieczeń szybko naprawiają swoje błędy.
Zasadna skarga z trafną argumentacją pozwala na oszczędzenie poszkodowanemu niedogodności związanych z procesem sądowym (w szczególności konieczności poniesienia niemałych kosztów)
Kolejną rzeczą, że jest fakt, że za pośrednictwem firm odszkodowawczych klienci nie boją się już walczyć z ubezpieczycielem przed Sądem, co przed ich powstaniem było rzadką praktyką.
Zatem wybór kancelarii odszkodowawczej na pełnomocnika, szczególnie Europejskiego Lidera Odszkodowań będzie trafnym posunięciem, które w konsekwencji spowoduje uzyskanie dla Państwa wszystkich możliwych roszczeń poprzez odszkodowanie, zadośćuczynienie, zwrotu kosztów utraconego dochodu, rehabilitacji nawet po prywatną opiekę medyczną, w ramach umowy i wiele innych w zależności od sprawy.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie EUROPEJSKI LIDER ODSZKODOWAŃ SP Z O O? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

@Pytanie

W firmie Europejski Lider Odszkodowań nie ma nadgodzin.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w EUROPEJSKI LIDER ODSZKODOWAŃ SP Z O O?

@Pytanie

Zależy na jakim stanowisku zostajesz zatrudniony. Co do zasady, nasi pracownicy mają 3 miesięczny okres próbny, następnie jeśli oczywiście jesteśmy zadowoleni ze współpracy - otrzymują umowę o pracę na czas nieokreślony.

Basia Olejniczak

Polecam współpracę z Liderem, 2 lata temu zmieniłam Spółkę dla której pracowałam na ELO, dziewczyny mnie namówiły sama nie wiem jak, bo wtedy to była bardzo niewielka firma, jednak w tej chwili jestem bardzo zadowolona i poprawiam sprawy moich klientów z poprzedniej firmy, które nie zdążyły się zakończyć, okazuje się, że mogli otrzymać znacznie więcej czekając tylko trochę dłużej, co również daje większą prowizję dla mnie. Chętnie podzielę się doświadczeniem jeśli ktoś potrzebuje zapytać squ88@wp.pl

Ciężko jest w systemie 12/12 w EUROPEJSKI LIDER ODSZKODOWAŃ SP Z O O?

@Pytanie

nie rozumiem, co znaczy system 12 / 12 u nas nie funkcjonuje taki rodzaj pracy.

Joanna

Serdecznie polecam współpracę z firmą Europejski Lider Odszkodowań, mam przyjemność pracować w zespole ELO, pracodawcy są profesjonalistami w swoim fachu, ponadto wspierają ambicje i rozwój swoich pracowników. Zasady pracy firmy opierają się na życzliwości i lojalności wobec zespołu jak i i Klientów ELO. Serdecznie polecam ELO

Łukasz P.

Chciałbym polecić współpracę z tą firmą, firma prowadzi sprawy na wysokim poziome, podnosi roszczenia w Sądzie i szybko wypłaca pieniądze Agentom.

Ewelina
@Łukasz P.

Ja również po co się znać na wszystkim. Jak taki baizel profesionaliści z FM prowadzą co zapewne się znają

Znawca

@Wiktor oczywiście, że nie :) typowy pośrednik, niczym nie różni się od Agenta z jakiekolwiek firmy. Firma = Agent, nic poza tym. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o EUROPEJSKI LIDER ODSZKODOWAŃ SP Z O O - Gniezno

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w EUROPEJSKI LIDER ODSZKODOWAŃ SP Z O O?

Zobacz opinie na temat firmy EUROPEJSKI LIDER ODSZKODOWAŃ SP Z O O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EUROPEJSKI LIDER ODSZKODOWAŃ SP Z O O?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie EUROPEJSKI LIDER ODSZKODOWAŃ SP Z O O?

Liczba opinii klientów firmy EUROPEJSKI LIDER ODSZKODOWAŃ SP Z O O, to 7, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

EUROPEJSKI LIDER ODSZKODOWAŃ SP Z O O